Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) #67656192 válasza kerxy (#1295) üzenetére


#67656192
törölt tag

Azért a mobilnete csak be van kapcsolva :) (a csapból is ez folyik)
Az már egy másik történet, hogy nem mondhat semmit.
Azt hozzáteszem, hogy a képzése valószínűleg annyiból állt, hogy húzd fel ezt a Samsung polót Te gyökér, fésüld meg az ecsethajad,majd vigyorogj mindenkire.

[ Szerkesztve ]

(#1302) Hejakut válasza Motyi (#1300) üzenetére


Hejakut
csendes tag

Pink- vagy magenta-kijelzős S8-ast vennék féláron. .-)

(#1303) Vangelis válasza Hejakut (#1302) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Használt vásáron biztosan lesz!

Ki kell várni...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1304) fRooStzzZ válasza Hejakut (#1302) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Rendelését rögzítettük, 1,5év múlva tudjuk szállítani. :D

(#1305) gerii


gerii
addikt

Megtapiztam a masinát, elég durva méretei vannak, nagyon kicsi, kezes, és a kijelző teteje sem olyan elérhetetlen mint hittem, szóval már csak 2 kifogásom van ellene: Samsung, drága. Egy normális előfizetéssel már venném is, de így egyelőre nem lesz belőle semmi.
A nagyobb testvére sem túl drabális, zsebben mutathat érdekesen, de simán vállalható méret, mondom ezt úgy, hogy 5" (70mm szélesség) a határ nekem.

A levendula szín viszont nem olyan mint a képeken, szerintem kicsit csajosnak tűnt a bolti fényben.

[ Szerkesztve ]

(#1306) #67656192 válasza ollie (#1175) üzenetére


#67656192
törölt tag

S1 óta csak amoledes telefont eszek reggelire. Tudom milyen egy jó amoled meg azt is milyen egy szar.
S8-bol még személyesen nem talakoztam a problémával de másnál igen.
Jelenleg nekem még nincs ilyen készülékem de ha lesz biztosan meg tudom állapítani majd még számlázás előtt. Május 2-től leszek otthon, direkt személyesen akarom megvenni, nem rendeléssel, hogy később ne legyen vita.

(#1307) WiZARD


WiZARD
addikt

Megnéztem a Mobile Outfitters fóliát. Nem tetszett, ragadós, gumi feelinges izé. Köszi nem, ugyanezt tudta 9 éve az Invisible Shield is, olyat is csak 1x vettem, soha többé.

Vettem végül SES-ben gyárit, amíg nem találok jobbat, addig jó lesz...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1308) S e t h


S e t h
nagyúr

Nekem fura is ez a "red tint gate"- tel összefüggő frissítés, ezzel kb. tényleg beismerik, hogy vmit elqrtak. Egyébként nem tudom a készülékek hány százalékát érintheti, xda-n sem írnak nagyon sokan róla, legalábbis az s8+ szekcióban. Persze ott van még az is, hogy a geekek ezt kiszúrják, látogatják a mobilos fórumokat, kérdés, hogy a vásárlók hány százaléka teszi meg mindezt, illetve veszi észre.
Mindenesetre érdeklődéssel várom a frissítést, kíváncsi leszek az eredményre.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1309) KoNZoLik@ válasza w333 (#1289) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Meg ne haragudj de ez kurva randa, pont ezzel veszíti el a készülék a lényegét, a szépségét!
Soha nem csúfítanám el egyik telefonomat sem semmilyen tokkal!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1310) Vangelis válasza S e t h (#1308) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tény, hogy valami nem kerek...

Akik kifutnak a 14 napból?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1311) kerxy válasza #67656192 (#1301) üzenetére


kerxy
senior tag

Ha nem érdekli nem olvas utána :) Én is promóter vagyok, azért nem csak ennyi a képzés! Viszont én önszántából és mert érdekel tajékozodom a mobil piacon...

(#1312) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nem értem én az embereket.
Régebben azért sírtak, hogy műanyag a telefon és üveget, fémet akarnak inkább.
Most, hogy itt az üveg fém kombó, ráragasztanak műanyagot, vagy műanyag tokokba rakják.

Döbbenet.

(#1313) tomboy0013 válasza Ateszpapa (#1312) üzenetére


tomboy0013
veterán

A műanyag telefont is belerakták tokba szóval annyira ne döbbenj meg ezen.

(#1314) bulikavagyok válasza Ateszpapa (#1312) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem vagyunk egyformák. Én sem csúfítanék el egy ilyen gyönyörű telefont tokkal (vagy a kijelzőjét fóliával), de ettől függetlenül megértem azokat akik igen. Vki nehezebben viseli ha sérül/kopik a telefonja és mindent megtesz azért, h megvédje. Nincs ezzel gond szerintem. :B

(#1315) Tamás34 válasza Ateszpapa (#1312) üzenetére


Tamás34
senior tag

Nem az a baj, hogy üveg a hátlap, hanem az, hogy fényes és minden ujjlenyomat meg zsír meglátszik rajta! Lehetne matt üveg is, én úgy gondolom, hogy nem attól lesz prémium mobil egy mobil, hogy fénylik mint a Salamon t.ke!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#1316) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Ezáltal csak azt akartam mondani, hogy egyeseknek semmi nem jó.
Persze akinek nem inge ne vegye magára.

Tök mindegy milyen lesz a kövi telcsi. :)

(#1317) Freezee válasza ForRedGlory (#1288) üzenetére


Freezee
senior tag

Nekem semmi problémám nincs a kijelzővel, valaki kapott itt rózsaszínest?

UI.: ahh látom 1-2 ember igen. Pedig a többségnek semmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#1318) Freezee válasza #08176384 (#1298) üzenetére


Freezee
senior tag

Nekem:
G955FXXU1AQDD ÉS G955F_OXM_XEH_0060

(#1319) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Van itt valaki aki már romolgatott?
Arra lennék kivi, hogy mivel független a telcsi, felraknák rá egy XEH független romot.
De ha gariztatni kellene, gondolom vissza kellene rakni a TMH-s romot.

Ez megoldható KNOX ugrás nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#1320) S e t h válasza Ateszpapa (#1316) üzenetére


S e t h
nagyúr

xda-án éppen a vezető témák között van a kesergő tulaj esete aki leejtette a telefont, pont mielőtt megjött volna a tok.
Szóval nem olyan fura amit nem értesz.
Számomra inkább fura az, hogy a gyártók egyre inkább a külsőre mennek rá a tartalmi fejlesztések helyett, kvázi ékszereket csinálnak már.
Egy iparág épült már erre, tokok-fóliák egymás hegyén hátán.
10-15 évvel ezelőtt a törés videók sem voltak olyan népszerűek, ma meg? Na vajon miért?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1321) madgie válasza Tamás34 (#1315) üzenetére


madgie
titán

Akkor tenni kell a hátuljára egy "tapadós" fóliát (pl InvisibleShield). Az elejére nem tennék ilyet, de hátul pont jó, én az S6 Edge-en is ezt használtam.

(#1322) Ákkk válasza Ateszpapa (#1319) üzenetére


Ákkk
addikt

Meg odin gyári rom de én s8 esetében ezzel még várnék egy picit mert még csak előrendelőknél van tehát ha valami baja lesz és nem tudod visszarakni a szervíz bele fog kötni....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1323) #67656192 válasza kerxy (#1311) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem általánosítottam, nehogy magadra vedd.

(#1324) Ateszpapa válasza Ákkk (#1322) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, egyelőre csak gondolatban fordult meg a fejemben.
Nekem jó ez így ahogy van, szerencsére nincs T-s bootlogo/hang sem.

(#1325) jacis válasza w333 (#1289) üzenetére


jacis
nagyúr

Bocs, de ez a tok nagyon nagy durung. Tényleg elveszti a telefon az alakját.. 😐

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1326) heidrich válasza Ateszpapa (#1319) üzenetére


heidrich
senior tag

Szerintem semmi értelme megpiszkálni a TMH romot, mostmár amúgy sincs Telekomos boot animáció és a Telekomos appok is opcionálisak (bár eddig is törölhetőek voltak), Telekom nagyon gyorsan dobálja ki az update-eket, nem egyszer volt, hogy S7-nél XEH-ra csak később jött.

btw tegnap óta nyúzok egy sima S8 Orchid Gray-t, teljes megelégedettséggel, szóval üdv Mindenkinek. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#1327) Ateszpapa válasza heidrich (#1326) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, hagyni fogom.
Gratula hozzá!
Ha a Telekomtól vetted, lehet független ;)

(#1328) leslien


leslien
nagyúr

telenoros az sajnos függő ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1329) babosmiki


babosmiki
addikt

Hoppá! :Y

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1330) zack válasza babosmiki (#1329) üzenetére


zack
nagyúr

Nyitó árnak nem rossz. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1331) heidrich válasza Ateszpapa (#1327) üzenetére


heidrich
senior tag

Független igen. :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#1332) babosmiki válasza zack (#1330) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem ám! :C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1333) ForRedGlory válasza babosmiki (#1329) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez hol van? GSM bolt? :D

Szerk.: persze hogy az. :D Sok sikert hozza. Meglatjuk hogy allnak a pinkhez.

[ Szerkesztve ]

(#1334) zack válasza babosmiki (#1332) üzenetére


zack
nagyúr

Majd a Note 8-ra ugrok rá (Part Nero). ;)
Feltéve, ha érdemes lesz.
Félelmetes, hogy 2017-ben mennyire nincs ötlet, és innováció negyedmillióért. :(
S7E-nek most lett olyan ára, amennyit ér is (150k).
Persze én másképpen számolok. Nem veszek részletre, sem előfizuval, csak gyári független jöhet szóba, és az ár/érték arányt is nézem. ;)
Egy Note 8 se fog 300k érni. Kap egy erősebb hardvert a 7-hez képest, dizájn upgrade, szoftveres haszontalanságok, de összességében pont annyi különbség lesz a 7 és a 8 között, mint az S7 és az S8 között. Meg lennék lepődve ha nem így lenne. Kínosan fognak ügyelni arra, hogy 300k felett nyisson, és ne legyen tökéletes.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1336) Freezee válasza ForRedGlory (#1333) üzenetére


Freezee
senior tag

Vagy bármilyen javításhoz , problémához....

(#1337) joey04 válasza zack (#1330) üzenetére


joey04
titán

Szokásos partnero. :R

Még lehet be is próbálok egyet pár hónapra.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1338) babosmiki válasza ForRedGlory (#1333) üzenetére


babosmiki
addikt

Persze, hogy az..

#1334: Igen az is várós, de engem a G6 is birizgál...

# 1337: Nincs gond a Partneroval, én már törzsvásárlójuk vagyok.. :D

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1339) zack válasza Freezee (#1336) üzenetére


zack
nagyúr

Ez ilyen berögzült előítélet. :)
Ha így lenne, ahogy gondolod, szerinted meddig működhetne mint cég? :U
Azt az 1 év teljeskörű garit, amit ad, azt vállalja is.

(#1338) babosmiki

G6 ára legalább reális. Csak 1 év alatt nagyon sokat fog "kopni" mint általában minden LG. Használtat eladni csak nagy bukóval lehet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1340) babosmiki válasza zack (#1339) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez így van!
Az ára jó, és szerintem annyival nem gyengébb..Én pár éve már csak fél évre veszek mobilt, akkor nem olyan nagy a bukó. ;)

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1341) Freezee válasza zack (#1339) üzenetére


Freezee
senior tag

Sajnálom, saját tapasztalat, ráadásul 2x is belefutottam ebbe. És mind felsőkategóriás telefonnal. Valóban megcsinálták nagynehezen ( a minőséget inkább hagyjuk ) de ez 2 hónapig tartott nekik és többszöri személyes "bemenetel" és fogyasztóvédelemnek írt levéllel megtámogatott "kérés" után sikerült. Az egyik egy elég jó forgalmat bonyolító "GSM" boltról van szó amit át is neveztek miután volt pár problémájuk gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#1342) zack válasza Freezee (#1341) üzenetére


zack
nagyúr

Értem én, és sajnálom, hogy így jártál, de bolt és bolt között nagy különbségek vannak. Kifogtál egy nem korrekt boltot, és általánosítasz, pedig vannak korrekt boltok is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1343) babosmiki válasza zack (#1342) üzenetére


babosmiki
addikt

+1

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1344) Freezee válasza zack (#1342) üzenetére


Freezee
senior tag

Persze az ember saját tapasztalataiból indul ki. A kettőből kettő elég rossz arány és sajnos ha körülnézek ismerőseim körében, vagypedig ezeknek a boltoknak az értékeléseiben sok sok rosszat tapasztalni. Ez a szervizre igaz. Addig minden szép és jó amíg nem kell igénybe venni a szerviz szolgáltatásaikat. Volt HTC HD2, Sony és sokmás GSM boltból de amikor az eladáson túl bármit kellett intézni az macerás volt. Ha pedig ugyebár a szervizt akkor katasztrofális :( . természetesen mindenki maga dönti el mit kockáztat de egy 300.000 ft os telefonnál nem éri meg. Ráadásul akinek van 300.000 egy telefonra az mit "szórakozik" 20-40.000 ft-on. Elég ciki 2 hónap után kukába landoltatni a telot mert spórolt 20.000 ft ( igazából kidobott 270.000 :) ) Ráadásul pár szolgáltatást nem tud igénybe venni ha "Sufni" GSM ből vásárol.

ui.: vazz most látom hogy partnero gsm az aláírásod :) Nálatok is futottam egy kört amikor a Mate8 képbe jött , de inkább maradtam hivatalos forrásnál.

[ Szerkesztve ]

(#1345) babosmiki válasza Freezee (#1344) üzenetére


babosmiki
addikt

Azért a 300 és a 239 közt nem 20-40 ezer van! Neked ez lehet nem számít másnak meg lehet, hogy igen. ;) Na mindegy, ez csak infó volt, ne szemeteljük tele a topicot.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1346) Freezee válasza babosmiki (#1345) üzenetére


Freezee
senior tag

Sure, de csapj hozzá még 1 év garanciát ( már ha tudnak adni rá olyat ) és máris csak 20.000 a különbség. Mert ugye 2 év teljes körű ( amiből 1 év ww ami azért nem mind1 ) hivatalosan. Mind1 nem vagyok sem samsung dealer sem boltos :D csak saját tapasztalat is ezt támasztotta alá. Amúgy azt sem értem ha valaki nem tud enni utána 1 hónapig mert nem tud még 20-30.000 kifizetni az miért vesz ilyen telefont? Úgy kell vásárolni ha 1 hónap múlva ellopják , összetöröd vagy bármi ne álljon meg az élet.... szerintem...

(#1347) babosmiki válasza Freezee (#1346) üzenetére


babosmiki
addikt

Mint már írtam, én max. fél évre veszek mobilt, így ez engem nem érint.. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1348) joey04 válasza babosmiki (#1338) üzenetére


joey04
titán

törzsvásárlónak nem mondanám magam, de kb. 5-6 kütyüt (telefon, tablet) vettem már tőlük. és azért felsőkategóriás cuccoknál 50-60k-t spórolni darabonként bőven megéri a rizikót. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1349) S e t h válasza joey04 (#1348) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát hogyne érné meg, hiszen sosem történhet baj, akinek eddig problémája volt a céggel az tuti hitelrontó.
Nem is értem, hogy működhet még a plusz biztosítás is a telefonokra, hiszen azoknak semmi, de semmi bajuk nem lehet.
No offense, csak mielőtt itt gyorsan megkapná az év boltja címet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1350) madgie válasza S e t h (#1349) üzenetére


madgie
titán

Szerintem nem fogja, lehet fővárosiként kényelmes meg minden, én vidékiként kétszer próbáltam tőlük venni valamit, egyrészt a rendelés csak telefonon rész már minimum szemöldökemelésre késztetett (ne legyen internetes rendelésnek minősülő szerződéskötés a 14 napos elállási jog miatt, vagy miért?), aztán a telefonos érdeklődés mindkétszer felemásan sikerült, mert egyrészt qrvára semmit nem lehetett hallani az ő részéről, másrészt mire mégis megértettük egymást, kiderült, hogy még véletlenül sincs raktáron neki, ami kéne, érdeklődjek... majd. Hát jó, köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.