Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Zsozsoka 74 válasza Mr.Silkó (#14972) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Azért ha van már összehasonlítási alapod az akku sot idejéről akkor megosztanád kérlek hogy értél el hosszabb kijelző időt?
Köszönettel ;)

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#15002) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a teszt menűből, /*#0*#/ csak újraindítással lehet kilépni?

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#15003) Mr.Silkó válasza Mo Bill (#15002) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem, sokszor nyomd a vissza gombot a navigációs sávon, és visszalép a tárcsázóba.

[ Szerkesztve ]

(#15004) mtm800 válasza Mo Bill (#15002) üzenetére


mtm800
senior tag

Dehogy....simán tudja a vissza nyíl....nálam tutira.

(#15005) Loretto válasza Loretto (#14994) üzenetére


Loretto
veterán

Smart Lock --> Viselésérzékelés ON lett sw update után...

Soirée...

(#15006) mikesa válasza Mo Bill (#15002) üzenetére


mikesa
tag

Nem! A Vissza gombot többször (asszem 2szer) kel benyomni.

(#15007) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

OIS-t ki lehet kapcsolni?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15008) Mr.Silkó válasza Zsozsoka 74 (#15001) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez volt az eddigi mélypont az S8+-szal (tegnapi)

Akku

SoT

Ez pedig a mai eredmény:

Akku

SoT

Még ez sem tökéletes, viszont fontos figyelembe venni, hogy ma kapcsoltam be először a személyre szabott energiatakarékos módot, kábé 55-60%-nál. Szóval lehetett volna akár még több is ez.

Ami nálam most be van állítva: AoD off, háttérfolyamatok off , kijelző WQHD, fényerő automata (-5%), CPU sebesség 70%-on, helymeghatározás maxon, BK Disabler aktív.

[ Szerkesztve ]

(#15009) mtm800 válasza Mr.Silkó (#15008) üzenetére


mtm800
senior tag

Alakul ...de még nem az igazi..

(#15010) lanszelot válasza Quasi_modo (#14985) üzenetére


lanszelot
addikt

Google ba: ir transmitter android
Ha vmit nem tudsz, kerlek ne tamadj, csak beszelgetunk.

(#15011) ollie válasza SkyS1gn (#15007) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem.

***

(#15012) Cuccok válasza lanszelot (#15010) üzenetére


Cuccok
tag

és milyen kényelmes is az ahogy kilóg a telefon seggéből...

(#15013) Zsozsoka 74 válasza Mr.Silkó (#15008) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

:R Hátha nálam is beválik. Sajnos nekem is katasztrófa a sot időm.
Kipróbálom a közepes energia takarékos módot.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#15014) lanszelot válasza Cuccok (#15012) üzenetére


lanszelot
addikt

Keress ra mielott irsz, mert nem log ki.

(#15015) Zolio3 válasza ollie (#15000) üzenetére


Zolio3
senior tag

Igen, ezzel tisztában vagyok. Egy irreális példa volt. Mindössze a Samsung logikáját nem fogom fel. Ha univerzális készülékre akarnának törekedni, akkor nem ezek szelektálásával kellett volna kezdeni. Ez meg az én véleményem! Nyilván a tiéd nem ez. Ezzel sincs gond! De ahány ház, annyi szokás. Ez így van rendjén. Ha benne van valami a készülékben, és valaki nem használja, akkor csak úgy benne van. Viszont, ha valaki használná, és nincs benne, az már rosszabb érzés. És az érzésen nem változtat, hogy miért nincs benne, egyszerűen csak hiányérzete van az embernek.

(#15016) Mr.Silkó válasza Zsozsoka 74 (#15013) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Próbáld meg, de előtte szabd személyre! :)

Más: Jött megint frissítés a Galaxy Appsban, most az Eszköz karbantartóra és a Saját fájlokra.

[ Szerkesztve ]

(#15017) SkyS1gn válasza ollie (#15011) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Gimballal összeakad és remegni fog a kép.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15018) syIex válasza OCTAMD (#14997) üzenetére


syIex
veterán

Ez egyértelmű, de az egymást érintő érték vesztésre gondoltam. De így akkor okés. :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#15019) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok
ez hardveres vagy szoftveres hiba hogy néha nem fókuszál a kamera?

Samsung Galaxy S23

(#15020) syIex válasza StarKiller89 (#15019) üzenetére


syIex
veterán

Elvileg sajnos hardver, ha jól tudom.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#15021) zzola


zzola
félisten

Telekomnál starter kittel napok óta csak a jeges szürke variáció érhető el?

(#15022) StarKiller89 válasza syIex (#15020) üzenetére


StarKiller89
senior tag

az remek, garancia? Samsung nyilatkozott erről valamit?

Samsung Galaxy S23

(#15023) McNamara


McNamara
Ármester

Lenne egy eladó S8 jó áron. Kingteltől vette a srác. Állítása szerint beregisztrálta a Samuhoz. Jól tudom, hogy az még nem jelent semmit és a +1 év gari érvénytelen ha esetleg bármi baja lenne és vinném szervizbe?

(#15024) ollie válasza McNamara (#15023) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kérdés, hogy európai modell-e, mert ha nem, nincs rá semmi garancia.

***

(#15025) Mr.Silkó válasza StarKiller89 (#15019) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ha elveszti a kamera a fókuszt, finoman kocogtasd meg a lencsét, és helyreáll.

(#15026) Cuccok válasza lanszelot (#15014) üzenetére


Cuccok
tag

Rákerestem már nem egyszer. Nincs olyan ami nem lóg ki. Ha nem lógna ki bajos is lenne kihúzni a készülékből. Ha csak 2mm-t lóg ki az is zavaró.
Az S6-nál nem állt ki. Használtam is. Nem sokszor, de amikor igen akkor nagyon jól jött. A fennmaradó időben pedig nem kért enni, szal nem zavart hogy benne van.

[ Szerkesztve ]

(#15027) S. Laci válasza Pubilol (#14803) üzenetére


S. Laci
tag

Erről a Google Fit Samsung Health szinkronizálásról írnál nekem? Gondolom valami külső App kell hozzá, mert egyiknek a beállításaiban sem találok erre vonatkozó megoldást. Egy MiBand 2-t használok MiFit appal, és szeretném a lépésszámokat az SHealtben látni. A MiFit szinkronizál a GFitbe, ezt már megoldottam.

(#15028) kukika2


kukika2
csendes tag

véleményeket kérnék!
jelenleg vásárlás előtt állva szerintetek érdemes lenne megvárni az lg v30-at, esetleg az új pixelt?(vagy az s9-et :DDD )
az lg igen ütősnek tűnik..
köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#15029) OCTAMD válasza McNamara (#15023) üzenetére


OCTAMD
őstag

Eléggé 0% az esély arra,hogy magyar telot áruljanak.Max .magyar szolgáltatósat :)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#15030) zzola válasza ollie (#15024) üzenetére


zzola
félisten

Ha GSM bolti és EU-s, akkor azért jár rá a teljes körű hazai garancia ugye? Itt gyakorlatilag a második év nem lesz érvényes? Van pár GSM szaküzlet, akik gyártói garanciával értékesítenek készüléket...

(#15031) OCTAMD válasza zzola (#15030) üzenetére


OCTAMD
őstag

Sajnos nem ennyire egyszerű.Rengetegszer leellenőrzik,hogy milyen régiós a telefon és ha mondjuk francia ,akkor francia papírt kérnek be hozzá.Akkor van mázli,ha elfogadják a magyar papírt a külföldi telohoz.Ja van olyan aki úgy hirdeti,aztán van olyan is aki ott vett és a samsung elhajtotta.

Bárki le tudja ellenőrizni,milyen teloval rendelkezik

Beállítások-szoft adatok-szolgáltatói szoftver .../.../ATO ,ez pl.osztrák független

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#15032) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Nálatok is gáz hogy amikor írtok angolul az ebay - nek például akkor pár mondat múlva elkezdi aláhuzni a szöveget és nem lehet rendesen egy szót sem beírni a mezőbe mert a 'pause' billentyű (SwiftKey) nem léptet tovább egyet hanem 'ajánl egy másik szót.
Valakinek sikerült ezt megoldania? Csak angol nyelvnél tapasztalatam.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#15033) zzola válasza OCTAMD (#15031) üzenetére


zzola
félisten

Meglepő nekem ez! Gyakorlatilag csak hivatalos forgalmazótól érdemes megvásárolni...

(#15034) Pubilol válasza S. Laci (#15027) üzenetére


Pubilol
tag

Szia! Szükséged lesz a Health Sync nevű appra, azt hiszem egy hétig ingyenes, utána fizetős (~150huf / 6 hónap). Itt tudod összehozni a Google Fitnesszel a Samsung Healt-et. :)

(#15035) SkyS1gn válasza kukika2 (#15028) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szerintem Pixel, arra várok én is de valami kellett, vagy majd megveszed akkor az enyémet :P :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15036) OCTAMD válasza zzola (#15033) üzenetére


OCTAMD
őstag

Hivatalos magyar borzasztóan drága.Van aki megadja érte azt a plusz 50-100000Ftot,van aki az olcsóbb kintire esküszik.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#15037) Pubilol válasza Zsozsoka 74 (#15032) üzenetére


Pubilol
tag

Automatikus javításra gondolsz? Mert azt ki lehet kapcsolni.

(#15038) S. Laci válasza Pubilol (#15034) üzenetére


S. Laci
tag

Sikerült, köszönöm. :R

(#15039) Zsozsoka 74 válasza Pubilol (#15037) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Hát sajnos nem tudom hogy ez automatikus javítás-e de fura hogy mindig pár mondat után és csak angol nyelven csinálja.
Hol tudom kikapcsolni az angol javítást?

[ Szerkesztve ]

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#15040) Pubilol válasza Zsozsoka 74 (#15039) üzenetére


Pubilol
tag

SwiftKey beállításokban a Szövegbevitelnél. Egy próbát megér :)

(#15041) lukoz


lukoz
aktív tag

Nem tudja esetleg valaki, hogy elerhető a telónkra a Note 8 infinity "moving" háttérképei?

(#15042) Gergőkee


Gergőkee
aktív tag

A minap autóból való kiszálláskor kicsúszott az s8 a zsebemből. Elrepedt az üveg hátlap. Semmi komoly, tényleg csak egy repedés, illetve a földetérés pontjában fél négyzetcentiméteren szilánkos törés. (Az megint más kérdés, hogy kb 30 centiről esett az aszfaltra, nem ezt vártam volna...)

Van biztosításom, de gondoltam megjavíttatom magam, nem kerülhet többe az önrésznél. Bevittem a Váci útra. A szervizesek nézegették, majd elutasították a javítást, mondván a keret is sérült egy fél mm-es ponton, és így a hátlap cseréje után nem biztosítható a vízállóság. A keret cseréjéhez meg kijelzőt is kell cserélni.

Ok, mondom, akkor intézem a biztosítást. Bevittem a Vodához, kifizettem a 25k önrészt, elküldték javításra a telefont.

Tegnap ért vissza a készülék: hátlap, keret, kijelző cserélve (azt nem látom, hogy belül cseréltek-e valamit): Vodának kiszámlázva: bruttó 204.000 huf.

Konklúzió: kössetek biztosítást!

[ Szerkesztve ]

(#15043) Pubilol válasza Gergőkee (#15042) üzenetére


Pubilol
tag

Megéri előrelátónak lenni :) De! Rakj rá tokot! Nekem pár napja kb 40 centi magasról esett igaz csak parkettára, de természetesen a sarkára, viszont csak a tokon lett egy kis karcolás, megvédte a telefont hálistennek..

(#15044) concrete86


concrete86
aktív tag

Üdv. 962 forint maradt a virtuális egyenlegemen a BK Disabler letöltése után, ebből milyen hasznos appot ajánlanátok még S8-ra?:D
Továbbá, a Coop kártyás kuponnal szerintetek érdemes várni mondjuk egy wireless töltőre?

(#15045) lukoz válasza Gergőkee (#15042) üzenetére


lukoz
aktív tag

Én meg már kifutottam a vásárlástól számított 60napból :(
/bár szerencsére eddig nem történt baj/

(#15046) vilmose33 válasza McNamara (#15023) üzenetére


vilmose33
őstag

Szia! Én is írtam neki, hogy kedden megnézném. Tett fel képeket is nem tudom,hogy nézted-e? Vissza igazolták a garancia meglétét az egyik képen lefényképezte. Mi a véleményed érdemes megvenni? Nem hiszem,hogy gond lesz...

A jövő most van

(#15047) Pubilol válasza concrete86 (#15044) üzenetére


Pubilol
tag

Szia! Ezt a BK disablert elég felrakni a telóra, és működni fog? Vagy kell bűvölni még valamit vele?

(#15048) DaveHutt válasza Gergőkee (#15042) üzenetére


DaveHutt
őstag

Pont ilyen magassában ejtettem utcakőre a sarkánál fogva a telefont. Csak a tok lett karcos. Az a tok, amit ingyen kaptam anno a Telekomos 5 ezres kuponnal.

(#15049) concrete86 válasza Pubilol (#15047) üzenetére


concrete86
aktív tag

Igen, Te döntöd el, miket lősz ki a programmal!

(#15050) dkovizoli válasza Gergőkee (#15042) üzenetére


dkovizoli
addikt

Érdekes dolog ez a biztosítàs. A három szolgáltatóból csak kettőnél lehet ugye. Ott is csak hatvan napon belül. Nem is értem. Mi lesz azzal, aki használtan vesz majd és szeretne kötni? Aki a t...nornál veszi? Nekik is pont ugyanolyan drága a javítás. Azért még nem egy kifutott, öt éves készüléktipusról beszélünk! Nekik miért nem lehet?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.