Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) stemplar07 válasza wong kok wah (#2199) üzenetére


stemplar07
őstag

Igen ahogy írtam is, ez az oka :-) ha az az egy mm nincs akkor no fólia ..

(#2202) L.L. válasza joefasalasso (#2195) üzenetére


L.L.
senior tag

Én ma vittem vissza az alcantarát, nekem ez a "szőrös" bőr nem jött be, olyan érzésem volt, mintha egy rongydarab lett volna a telefonon.Jó lett volna ha sima bőrből készítik, mint amilyen az S7 edgenek is volt. De ez is ugye ízlésék, és pofonok.

(#2203) wong kok wah válasza stemplar07 (#2201) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nálam csúnya sajnos, mert nekem vékonyabb (kisebb) tokom van. :(

(#2204) somogyib válasza Soockit (#2198) üzenetére


somogyib
őstag

Igen, az előzetes hírekből kiindulva én is mást vártam. Ez viszont úgy néz ki, hogy ilyen "update done, állítsd be magadnak" javítás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2205) stemplar07


stemplar07
őstag

Rádiós töltés : az után gyártott ment az S7-en gyorsban, ezzel nyema csak normálban tölt .. :W

Gyors töltés : után gyártott töltőfejjel akár autós akár asztali , csak a saját samsung kábellel tölt gyorstöltéssel , a saját usb/usbc fordítóval sem, és az utángyártott usbc kábelekkel sem ..
valamit mókoltak a kábelekkel :W

[ Szerkesztve ]

(#2206) kbadam83 válasza will5 (#2187) üzenetére


kbadam83
senior tag

Nekem rózsaszín volt kicsit a kijelző alja, de frissítés óta a piros csúszkát minimumra véve már nem az :-)
Jelenleg nekem is csak bizonyos szögbe rózsaszín nagyon minimálisan.
Ennyire eddig minden super amoledes Samsungom ilyen volt, így nem zavar

(#2207) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

nekem elvileg szerdán jön egy jeges szürke a Telekomtól
honnan lehetne fóliát-üvegfóliát,tokot venni hozzá??

(#2208) Jano_023


Jano_023
őstag

Átlátszó S8!

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#2209) ECHO2235 válasza leslien (#2197) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

+ Honor 8
az is független :)

(#2210) leslien válasza ECHO2235 (#2209) üzenetére


leslien
nagyúr

legközelebb olvass a sorok közt... ;) dual...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2211) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Az angolok is megkapták a piros patchet. Lassan ide is elérhetne... :D

Itt meg egy videó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2212) gilfoyle válasza Tamás34 (#2174) üzenetére


gilfoyle
őstag

Akkor csak megkaptad. Már írták, a lekerekített széle szemből nézve rózsaszínes, ne foglalkozz vele, a technológiából adódóan olyan.

Már látom, vissza is vitted. :)

[ Szerkesztve ]

(#2213) Tamás34 válasza gilfoyle (#2212) üzenetére


Tamás34
senior tag

Igen, megkaptam! :U Egyébként tetszett a telefon, de ismerem magamat, este egy sötét szobában még jobban elő jött volna ez a szélein rózsaszín dolog! Várok egy-két hónapot és ha a visszajelzések alapján sehol sem lesz rózsaszín a frissítésnek köszönhetően, akkor megrendelem megint! Fehér homogén legyen mindenhol, ha ez nem megy akkor maradok a jelenlegi telefonomnál! Mindannyian mások vagyunk, valakinek ez bele fér, valakinek meg nem, ezzel semmi gond nincsen!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#2214) petya2012


petya2012
őstag

(#2215) viera


viera
őstag

Csatlakozom én is egy S8+-al. :C
Ma délelőtt megrendeltem online a Telekom-tól.
Délután viszont bementem üzletbe mert amúgy is előfizetést kellett intéznem.
Kérdeztem az ügyintézőt,hogy kaptak e S8-at,azt mondta igen de egyelőre csak az S8+ -ból van mindegyik színből,a simából csak fekete volt.Na mondom azért megnézem őket,be is lehetett kapcsolni mindkettőt.
Nem bírtam ellenállni a kísértésnek és elhoztam az S8+-t.Pedig én a simát szerettem volna,de meglepődtem mert nem nagy a + sem.Kicsit hosszabb mint az Edge de ez még nálam belefér.Meg aztán én így is éppen kibírom egy napig az S7 Edge-el kicsit féltem,hogy a sima nem tartott volna ki nap végéig. :(
Amúgy nagyon tetszik,most fogom belakni. :K
Ja és egyik sem volt sárgás amit bekapcsoltam a Telekom-nál. :))

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2216) #67656192 válasza viera (#2215) üzenetére


#67656192
törölt tag

Grat, kb én is ezeket az érveket állítottam fel.

(#2217) TTTotya


TTTotya
senior tag

Kibontottam a packot. Meglepődtem, hogy milyen kicsi maga a telefon (már elfelejtettem, pedig voltam kipróbálni). A nagyobb kijelző miatt jobb lett volna a +,de mivel nincs nagy kezem így a mutató ujjam, pont a f.print scanner-re esik, így én azt fogás váltás nélkül tudom használni az S8-on, a +-on el sem értem.

Más: Ti is kaptatok ilyen erszényt meg táskát hozzá?

Nekem ezek mennek rá a telefonra:
Crystalusion nanotechnológiás folyadék a kijelzőre, a HTC 10-en bevált, nem kell sem, fólia sem üveg. Továbbá 2 Ringbe tok, egy Onyx és egy Slim. Onyx volt a HTC-n is jó védelmet ad, a Slim ahhoz képest, hogy milyen vékony, elég erős.

Kijelzőt nem látom pirosnak. Egyébként is mennyire kellene erősen látszódnia?

[ Szerkesztve ]

(#2218) viera válasza #67656192 (#2216) üzenetére


viera
őstag

Köszi szépen. :R
Még annyi,hogy független a teló. :C
Mondták is a Telekom-nál,hogy ez így is marad.
Később sem fogják sim lock-olni.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2219) aTom_DJ válasza ForRedGlory (#2211) üzenetére


aTom_DJ
tag

Az enyém angol de nem jött frissítés. Igaz, hogy nekem csak nagyon enyhén rózsaszínesek a szélek, nem igazán zavaró!

(#2220) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Érdekes S8 statisztikák (Magyarországról is).
Megjelent a Samsung Galaxy S8 Magyarországon

(#2221) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Komoly teszteléseken és minőség ellenérzéseken eshetnek át a Samsung telefonok a Samsungnál. Note 7 s8 is ezt mutatja... Még jó hogy repülőt nem gyártanak.

BlackBerry Passport

(#2222) krystman válasza viera (#2215) üzenetére


krystman
őstag

És neked is független a telefon?

(#2223) Ateszpapa válasza dodicsaba (#2221) üzenetére


Ateszpapa
addikt

De a gólyát aki téged hozott azt igen. :P

[ Szerkesztve ]

(#2224) kbadam83


kbadam83
senior tag

Valakinek esetleg van arról tapasztalata / mondjuk aki S7-et használt/ , hogy van értelme a kijelző felbontást FHD-ra vissza venni?
Értem ezt üzemidő növelés szempontjából.
Vagy semmi lényegi változás nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#2225) jacis válasza TTTotya (#2217) üzenetére


jacis
nagyúr

Grat hozzá. De jó lenne már az enyém is bontani :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2226) dodicsaba válasza Ateszpapa (#2223) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Ja. Lettem volna bajban mert félúton flamingóvá változik aztán meg felrobban. :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport

(#2227) thebear007 válasza stemplar07 (#2205) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nincs mókilva, csak a gyáriban van egy plusz szál. Ugyanez volt a Mate9 - él is.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#2228) Bence004


Bence004
aktív tag

Hello,
Ma vettem én is egy éjfekete galaxy s8-at, nagyon tetszik, meg minden, de az újlenyomat olvasó és az oldalsó festett keret marhára karcolódik...

(#2229) Ateszpapa válasza Bence004 (#2228) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hali, nekem pont az amik nem karcosak így 8 nap után sem.
Viszont a hátuljára szerzett ma egy karcot.

(#2230) kbadam83 válasza Bence004 (#2228) üzenetére


kbadam83
senior tag

Ennyi ido alatt meg is karcolódott neked? Nekem 1 hetes de sehol egy karc, pedig tok nelkul hasznalom

(#2231) w333 válasza TTTotya (#2217) üzenetére


w333
félisten

Szép kis csomag, grat hozzá ... tokból nekem ez jött be a legjobban :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2232) Bence004 válasza kbadam83 (#2230) üzenetére


Bence004
aktív tag

Nemtom, lehet hogy már alpból karcosan jött ki a dobozból, de csak otthon tudtam, alaposan szemügyre venni, viszont az újlenyomat olvasót azthasználtam végig, az elégge mikrokarcos fényben, a kereten is csak fényen látni a nagyon spró hajszálkarcokat...
Viszont nem csináltam olyasmit a telóval ami miatt meg kellene karcolódnia, ugyanúgy bánok vele mint az s7 edge-el is, és az megvétel óta patyolat...

(#2233) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

nem akarok kötekedni, de egy gorilla glass 5 / egy üveg nem fog a semmitől karcolódni. az A5 2016-omon se volt semmi tok és semmi karc.

(#2234) kocsij válasza Bence004 (#2228) üzenetére


kocsij
tag

Én 20-a óta használom, zebben hordom, munkás táskába is dobtam már bele és mégsincs rajta semmi karc nekem. Nem tudom te mit csinálhattál vele hogy már most karcos

Galaxy S23 Ultra

(#2235) #67656192 válasza kbadam83 (#2224) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nincs sok értelme a fhd-nak. S7e-n semmit nem hozott.

(#2236) #08176384


#08176384
törölt tag

Sammobile kint a "red tint" európai javítás, minden európai független ugyanezt kapja meg. Végre S8 óta nem gyárt a Samsung sem 100 féle szoftvert a különféle országokba. Angliába jött ki először, de nálunk is ugyanez jön ki akár már holnap. Bitre pontosan ugyanaz és multi cs, így nem megy el a magyar XEH kód.

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8/SM-G950F/XEU/download/G950FXXU1AQDG/129988/

[ Szerkesztve ]

(#2237) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sziasztok!

Ma én is elhoztam a drágaszágot. Egy szép fekete S8+-t. :)
Minden rendben a kijelzővel és a telefonnal. Nagyon frankó. A Névjegyzék probléma nekem is megvan, de gondolom ez szoftveres gond, hogy a jobb oldalsó betű sávban csak E-ig működik a keresés. Lejjebb nem viszi.
T-től hoztam el, szó szerint fél áron. Nagyon örülök neki. :)

(#2238) w333 válasza Szellem. (#2237) üzenetére


w333
félisten

Na grat. hozzá és üdv. a klubban ... csupa ismerős arcok ! :DD :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2239) tomboy0013 válasza Szellem. (#2237) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hogy sikerült fél áron elhozni?

(#2240) #67656192 válasza Szellem. (#2237) üzenetére


#67656192
törölt tag

Üdv

(#2241) Szellem. válasza w333 (#2238) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi! :)
Nagyon tetszik a telefon. Szuper lett. :)

(#2239) tomboy0013: Előfizetéssel, régóta vagyunk ügyfelek, stb.

(#2240) ΞlittlecarΞ: Beléd is. :) Olvastam, hogy Te is bevásároltál, és ráadásul a nagyobbat! :)

[ Szerkesztve ]

(#2242) Freezee válasza Tamás34 (#2213) üzenetére


Freezee
senior tag

Kkomolyan nem érted.. ahol hajlik a kijelző széle ott a fénytörés miatt más a színe nem hibás. De egyszerű fogd meg feszísd fel a széleit síkra és máris nem lesz rózsaszín.......

(#2243) Szellem. válasza Freezee (#2242) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ahol hajlik a kijelző széle, ott valóban picit rózsaszínebb, de ha elfordítod, akkor már nem. Megnéztem ma egy pár telót, mindegyiknek ott van ez a jelenség!!

Más: Én 3 tokot vettem a SES-ben. Egy Alcantarát, a szilikon tokot és a Clear Covert.
Mind a 3 tok nagyon szép, minőségi darab s nem lesz bunkó tőle a telefon. Ha azt nézem, hogy melyik nem "rondítja " el, akkor az a Clear Cover!!

[ Szerkesztve ]

(#2244) #67656192 válasza Szellem. (#2241) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen, MM.
Sajnos még nincs a kezemben, illetve s telefon otthon van, csak én vagyok "nemotthon" :)

(#2245) sagit válasza Szellem. (#2243) üzenetére


sagit
addikt

Azért az is fura hogy nem ugyanannyira, én nagyon várom ezt a kalibrálós update-et mert az itthon lévő 2 S8+-nak azonos beállításokkal tök más színei vannak. Az enyém nem rózsaszines de a szélén zöldes, páromé kicsit rózsaszines de a szélén mégse változik a színe a kijelző többi részéhez képest.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2246) stemplar07 válasza Szellem. (#2243) üzenetére


stemplar07
őstag

Clear Cover jól mutat ,vékony, viszont majd ugyanúgy csúszik mint a telefon maga ...

(#2247) Szellem. válasza sagit (#2245) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezek szerintem, nem vészes dolgok, amiket a képeken látni. Tök szemből milyen?

(#2246) stemplar07: Valóban jól mutat. Egyáltalán nem rondítja el a telefont, de azt nem osztom, hogy ugyan úgy fog csúszni, mint a telefon maga. Jó a fogása, és nekem nem csúszós.

[ Szerkesztve ]

(#2248) ForRedGlory válasza Szellem. (#2243) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na, örülök, hogy sikerült kihozni a "kicsikét".

Az, hogy rózsás a széle, szarj bele, majd jön a fix itthon is pár napon belül vagy tedd fel a hivatalos német független romot Odinnal.

Én nem bírtam kivárni, annyira idegesített és előbb feltettem a németet. Jelentem, abszolút tökéletes lett. :R

SamFirm segítségével sokkal gyorsabban le lehet kapni, mint a fenti linken. A CSC-hez DBT-t kell írni, aztán kész. :)

(Csak a piros részt kell beállítani, majd "Check Update", utána download. aztán, ha lejött, akkor magától decrypteli, és mehet is Odinba. Elég jó az USB Type-C, mert 1 perc 52 másodperc alatt feltölte a romot.)

[ Szerkesztve ]

(#2249) #08176384 válasza ForRedGlory (#2248) üzenetére


#08176384
törölt tag

Az összes európai modell oxm cs. Teljesen mindegy melyiket rakja fel az ember. Ugyanaz a német vagy éppen a magyar verzió bitre pontosan. Felesleges az XEH várni. A most kijött xeu pont ugyanaz mint a dbt vagy pár nap múlva az xeh lesz. A firmware file-t egyszerűen csak átnevezik:) A megjelölés célja, hogy a szerverek nem bírnák, ha minden felhasználó egyszerre kapná meg.

[ Szerkesztve ]

(#2250) Szellem. válasza ForRedGlory (#2248) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm szépen! :)

Amit írtál, az nagyon jó hír! Ezek szerint megoldja a frissítés a problémát. A picit rózsaszín szélek, meg nem zavarnak. Összességében hibátlan a kijelző és az első telefon amit a kezembe adtak. Nem kellett tovább válogatnom.

A Névjegyzék probléma, meg gondolom szoftveres és csak megoldják. Ahogy olvasom, másnál is megvan! :)

A gyári tokok meg szerintem nagyon jók lettek! Ha javasolhatom a Clear Covert. Abszolút nem csúszik és nem rondítja el a telefont. Ami még nagyon jó, az a gyári szilikon.

A SES-ben meg felrakattam a gyári fóliát. Az is jó lett. Hibátlanul felrakták. A mobiloutfittersen gondolkodom még, de az majd egy következő lépés lesz, ha kell. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.