Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) dkovizoli válasza Camper2006 (#52993) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem ennél csak az a bökkenő, ha szervízre kerülne sor, ugye oda gyári szoftver kell, abban az esetben a magisk-el már nem tudod rejteni. De szerintem download menüben is jelzi ez a variáció. A másik viszont eltünteti. De ez csak most elméleti síkon futtatva.

[ Szerkesztve ]

(#53002) Camper2006 válasza dkovizoli (#53001) üzenetére


Camper2006
tag

Igen igy ahogy írod , látni fogják , de úgy voltam vele nem várok míg lejár a gari :) többek között kellett nekem a hangrögzités :) ragaszkodó tipus vagyok :D

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#53003) EnterR válasza icemad (#52999) üzenetére


EnterR
veterán

Alapvetően ha gyors a rendszer, és van 1-2 app ami döcögve indul, akkor meg is van, hogy melyik oldalon kell a hibát keresni. :D Én pl. a gyári e-mail appnál jobbat még nem használtam, nem idéz elő Gmail-féle lassulást.

PSN ID: marquuard

(#53004) velkeibalesz válasza ToBeY (#52998) üzenetére


velkeibalesz
tag

Nincs véletlenül az akku beállításoknál bekapcsolva az alvó alkalmazások? Akkor nem jelzi mindig az értesítéseket.

(#53005) ToBeY válasza velkeibalesz (#53004) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem tudom,de szerintem nincs.mert néha hetekig jó, aztán meg nem.Néha csak hang van.néha csak led de hang az nincs...Szerintem a messenger fosh!

(#53006) Soockit


Soockit
aktív tag

Sziasztok,

Hogyan lehet kikapcsolni, hogy a programok értesítsek lebegő ikonként jelenjen meg, mint a Messenger esetén a chat fejek!

Köszönöm

(#53007) EnterR válasza Soockit (#53006) üzenetére


EnterR
veterán

A lebegő/buborék ikon a Messenger sajátossága, erre nincsen a készüléken beállítási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#53008) gyuri81 válasza Camper2006 (#52993) üzenetére


gyuri81
veterán

Erről egy picit írnál reszletesebben?

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#53009) Soockit válasza EnterR (#53007) üzenetére


Soockit
aktív tag

Félre értettél, más programok, Waze, Google Maps jelenik így meg és ha megnyitom akkor egy lebegő ablakban nyílik meg!

(#53010) Soockit válasza Soockit (#53009) üzenetére


Soockit
aktív tag

Sikerült megtalálni!

Beállítások/Speciális funkciók/Intelligens előugró nézet

(#53011) Camper2006 válasza gyuri81 (#53008) üzenetére


Camper2006
tag

Melyik része érdekel? Neked csak akkor jó ha rootolva vagy , vagy rootolni akarod ;)

[ Szerkesztve ]

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#53012) Dave™


Dave™
nagyúr

Sziasztok! Erősen próbálom megszokni ezt a one UI-t, de őszintén szólva nagyon nem tetszik (leginkább az UI része a korábbi egyedi, modern ikonokkal meg finom rajzolatokkal szemben alkalmazott elnagyolt és lebutított stílussal). Gondolom nem tudok visszamenni az előzőre, így inkább az a kérdésem hogy van-e valami opció arra, hogy a korábbi nézetet visszavarázsoljam Pie-ra legalább részben. Találtam egy hasonló ikonkészletet, de nem ugyanaz, csak némileg hasonló. Ahogy látom a többségnek bejön a one UI de hátha más is így gondolja. Köszi.

(#53013) thamasz válasza Dave™ (#53012) üzenetére


thamasz
senior tag

Vissza tudsz menni az előzőre.

(#53014) Dave™ válasza thamasz (#53013) üzenetére


Dave™
nagyúr

Hogyan?

(#53015) thamasz válasza Dave™ (#53014) üzenetére


thamasz
senior tag

Odinnal kell felrakni. Van róla szó az összefoglalóban. A pontos menetét nem én írom le, vannak nálam jobban hozzá értők. Mások is voltak úgy mint te, hogy nem tetszett valami miatt az újdonság, és vissza tértek a 8-asra.

(#53016) Dave™ válasza thamasz (#53015) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ezzel az a bajom, hogy az android verzió is visszamegy, meg gondolom újra frissíteni akar majd erre a verzióra. Nekem elég lenne csak a kinézetet visszaállítani, de akkor az önmagában nem fog menni gondolom.

(#53017) EnterR válasza Dave™ (#53016) üzenetére


EnterR
veterán

Legfeljebb az indítóképernyőt tudod lecserélni pl. egy Nova Launcherre, de a UI-on nem lehet módosítani, csak témázni.

PSN ID: marquuard

(#53018) fjudors válasza Dave™ (#53016) üzenetére


fjudors
aktív tag

esetleg substratum
de ki kell próbálni, én nyolcason használom, ott működik.

(#53019) martonl válasza Camper2006 (#53011) üzenetére


martonl
senior tag

A warranty void az 1-en van, annak nem 0-n kéne állnia?

(#53020) dkovizoli válasza martonl (#53019) üzenetére


dkovizoli
addikt

Rootolva van, így 1-en áll.

(#53021) scream válasza dkovizoli (#53020) üzenetére


scream
veterán

De ha un-rootolja (Odinal felrak a CSC-jének megfelelő ROM-ot tisztán), akkor az is visszaáll 0-ra? :F

(#53022) EnterR válasza martonl (#53019) üzenetére


EnterR
veterán

Mondjuk hiába a 0x0, ha a warranty void változója meg 1.

PSN ID: marquuard

(#53023) dkovizoli válasza scream (#53021) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem

(#53024) Camper2006 válasza scream (#53021) üzenetére


Camper2006
tag

Ha felraksz egy tiszta rom-ot rootolás után , már nem fog menni a health a storéban a vásárlás bankkártyával és egyéb knox dolgok mert megjegyezte és ugrott a számláló , tehát sírni fog hogy a készülék hogy rootolva volt bocsi de nem használhatod, ha szoftveresen 0x0 ra teszed persze rootoltan akkor működik

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#53025) EnterR válasza Camper2006 (#53024) üzenetére


EnterR
veterán

Meglepődnék, ha vissza lehetne állítani a KNOX-ot akárhogy is. Egyszer beleírja rootoláskor a modul és onnan már nem lehet visszajönni, ez a lényege az e-fuse működésnek. Elrejteni el lehet, de az nem biztosíték semmire.

PSN ID: marquuard

(#53026) Tomiii258 válasza EnterR (#53003) üzenetére


Tomiii258
tag

Ha már gyári email app, van annak sötét témája?
Illetve problémamentes a Gmailes szinkronizáció?

Mióta már a Messenger is fekete, egyedül a Gmail égeti ki a retinámat rendszeresen, szóval gondolkozok rajta, hogy lecseréljem mondjuk a Samu gyári levelezőjére.

Tomiii258

(#53027) EnterR válasza Tomiii258 (#53026) üzenetére


EnterR
veterán

Van sötét téma is, egész pofás. Szinkronizációval nincs gondom, használok két Gmail és egy Outlook fiókot is.

PSN ID: marquuard

(#53028) zoldszofi75


zoldszofi75
újonc

Samsung s8 ra tud valaki ninden tekintetben működő call recorder programot? Android 9re frissült ez a tetű ,azóta nem jó egyiksem azok közül amit próbáltam...:/
Köszönöm ,hogy elolvastad és ha tudsz segítesz! :)

[ Szerkesztve ]

(#53029) martonl válasza scream (#53021) üzenetére


martonl
senior tag

Régebben voltak olyan rootolási lehetőségek, amik nem nyúltak a bootloaderhez (jól írom?) Pl. Kingroot, kingo root, oneclick root stb. Ezek elég korlátozottak voltak, pl. custom rom eleve nem volt nagyon telepíthető, de legalább mentek, és nem billentették a knoxot, már amin volt akkoriban. Mondjuk kínai kémprogramnak, imei másolásnak stb. volt kockázata. Ezek a lehetőségek már nem nagyon mennek, sőt, lassan az újabb készülékeknél a rootolásnak is búcsút mondhatunk, tartok tőle.

(#53030) martonl válasza zoldszofi75 (#53028) üzenetére


martonl
senior tag

Tudtommal nem is lesz jó egyik sem. Esetleg ha rootolod a telót. Én a Boldbeast recordert használom, nem olcsó, de megy mindenen, még Lineage-en is ment. De Pie-n szerintem ez se fog menni. Van próbaverzió, megnézheted vele. Vagy térj vissza Oreo-ra, amíg lehetséges. Azért írom, hogy amíg lehetséges, mert ha esetleg egy következő frissítés felülírja a bootloadert, akkor már nem fogsz tudni downgrade-elni hivatalos rom-ot.

[ Szerkesztve ]

(#53031) dkovizoli válasza zoldszofi75 (#53028) üzenetére


dkovizoli
addikt

Vagy visszatérsz oreora, vagy csc-t váltasz egy olyan régióra, ami támogatja a hívásrögzítést. De ezt csak olyan kártyával tudod megoldani. Pl izraeli, thai. Így lehet pitén is. Ráadásul a saját rögzítője fog üzemelni a samunak, még külső app sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#53032) martonl válasza zoldszofi75 (#53028) üzenetére


martonl
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#53033) Tomiii258 válasza EnterR (#53027) üzenetére


Tomiii258
tag

Na, ki is próbáltam, de a sötét mód bekapcsolását nem találom :F
Plusz hiába van 15 perces frissítésve állítva, még 7kor is azt írta, hogy 6kor volt utoljára szinkronizálva.

Plusz a Gmail appot, akkor ki is kapcsolhatom, ugye?

Tomiii258

(#53034) zoltan77 válasza gidano (#52981) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Üdv. Nem pont S8 telefonnal kapcsolatos, de nekem a6 plus van és azon is szépen működik az adhell 3. Apk editor pro-val szerkeszteni kellet az apk-t majd azt telepitettem és azt tallóztam be az ELM license key generálásakor az így kapott kód működik, előtte én is szenvedtem vagy fél napot mire sok utána olvasással megoldottam a dolgot. A fejlesztőnek nagy köszönet. :)

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#53035) nagyj74 válasza EnterR (#53027) üzenetére


nagyj74
senior tag

Gmail sötét módot én sem lelem.

(#53036) EnterR válasza Tomiii258 (#53033) üzenetére


EnterR
veterán

+(#53035) nagyj74, kihagytam a lényeget, sötét módba kell állítani a teljes UI-t.

PSN ID: marquuard

(#53037) Probert75 válasza nagyj74 (#53035) üzenetére


Probert75
addikt

Nem Gmail sötét témáról beszélnek! :)

(#53038) nagyj74 válasza EnterR (#53036) üzenetére


nagyj74
senior tag

Az már rég megvan. De a Gmail még mindig világos. Ez szerintem app függő. Majd ha a google megcsinálja, akkor lesz sötét mód.

(#53039) Tomiii258 válasza EnterR (#53036) üzenetére


Tomiii258
tag

Oh, shit!
Akkor ezzel a váltással én nem nyerek semmit, mert én egy téma miatt nem tudom használni a rendszer szintű sötét módot, pl a Samu browsert is nagy konktrasztú beállítással teszem feketévé.

@nagyj: persze, hogy app függő, de ha Samu Email-t használsz, akkor a rendszer szintű sötét móddal az is sötétre vált (mint pl a Samu browser is). A többi app nyilván nem, de a Samu appok igen.

Tomiii258

(#53040) nagyj74 válasza Tomiii258 (#53039) üzenetére


nagyj74
senior tag

A gmailt használom. :)

(#53041) bigdady válasza EnterR (#53027) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam Samu mail pie óta késik gmaillel ezért visszatértem gmail appra de az is...

(#53042) EnterR válasza bigdady (#53041) üzenetére


EnterR
veterán

Valamennyit a POP3 szolgáltatás is nyom a latba, persze erre jöhet rá az általad tapasztalt késés is. Outlook egyből megjön, Gmail is, viszont sokszor elfelejt értesíteni.

PSN ID: marquuard

(#53043) bigdady válasza EnterR (#53042) üzenetére


bigdady
nagyúr

Lehet utóbbi lényeg hogy későn jön az értesítés. Amúgy imap

(#53044) bigdady


bigdady
nagyúr

Telenornál valaki bekapcsoltatta volte-t s8-on? Megy?

(#53045) kislaci válasza bigdady (#53044) üzenetére


kislaci
senior tag

Igen megy

(#53046) bigdady válasza EnterR (#53042) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ja és nova nem jelzi a Samu mail jelvényt sem nálam pie óta. Összes többi app igen

Kislaci: kösz

[ Szerkesztve ]

(#53047) DrBubo77 válasza bigdady (#53046) üzenetére


DrBubo77
addikt

A 6.1-es Nova bétában már natívan jelzi, ott már a TeslaUnread sem kell hozzá.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#53048) bigdady válasza DrBubo77 (#53047) üzenetére


bigdady
nagyúr

Azt is próbáltam az sem viszi Tesla nélkül .
Oreon ugyanígy volt legelején

[ Szerkesztve ]

(#53049) bigdady válasza kislaci (#53045) üzenetére


bigdady
nagyúr

Már itt is megy a voLTE :)

[ Szerkesztve ]

(#53050) Probert75 válasza bigdady (#53049) üzenetére


Probert75
addikt

Én a Telenornál bekapcsoltattam személyesen már vagy 2 hete, de a teló nem mutatja így. Valszeg sim kártyát is cserélni kell, mert az sem mai darab.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.