Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58951) róland válasza Balzsika47 (#58947) üzenetére


róland
veterán

Az S8 annak idején bőven a Samsung csúcskategóriája volt, s csak az aktuális iPhone volt vele egy ligában. Én közel 5 évig hasznátam, 2 évesen volt egy garanciális "felújítás" (beégett kijelzővel együtt akkumulátor csere, valamint hangszórók és USB port cseréje), most újra szervizben van akkucserén (sajonos ez már fizetős, de a TMX hivatalosan garantája, hogy összeszerelés után továbbra is vizálló marad a készülék, tesztelik és nyilatkozatot adnak róla).
Az igaz, hogy a mai középkategóriás telefonok épp csak kezdik utolérni tudásban az S8-at. (Érdekes, hogy valós méreteiben alig nagyobb az S23, mint az S8 volt, de a hajlított kijelzős forma miatt utóbbi sokkal kompaktabbnak tűnik.)
A középkategória az valahol a Samsung aktuálisan kapható A5x/A7x vagy S2xFE modelljei. (Sajnos az A4x széria eltűnt, pedig azok még a középkategóriába tartoztak, s ott még nem a spórolós megodásokat alkalmazta minden részletnél a Samasung.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58952) oil120 válasza Balzsika47 (#58950) üzenetére


oil120
senior tag

Tökéletesen jól működik, de az Aliról eredetit vettem.
Youtube-on találsz magyar tutoriált a cserére.

De itt tudsz, ugyan drágábban új refurbished telefont venni. [link]

[ Szerkesztve ]

(#58953) zseko válasza oil120 (#58952) üzenetére


zseko
veterán

Nálam az a baj, hogy nekem aksi mellett kijelzőt is cserélni kellene :(

HR24.hu

(#58954) oil120 válasza zseko (#58953) üzenetére


oil120
senior tag

Beégett?
Mert, ha csak karcos, elméletileg lehet cserélni csak az érintőt.

(#58955) zseko válasza oil120 (#58954) üzenetére


zseko
veterán

Két éve saját hülyeségem miatt betört, de a nagyobb gond, hogy úgy egy hónapja a képernyő közepén már nem is érzékel. Kipróbáltam rajzprogrammal, egy kisujjnyi méretben ott nem rajzol, a képernyő teljes szélességében. Marhára sajnálom hogy így járt, mert a legjobb telefonom volt idáig, hat éve használtam, előtte két évente mindig lecseréltem.

HR24.hu

(#58956) spider23


spider23
aktív tag

Üdv. Mennyi most egy akku csere rendes szervizben hogy maradjon a vízállóság is?

(#58957) oil120 válasza spider23 (#58956) üzenetére


oil120
senior tag

Például [link]

(#58958) ittakary


ittakary
nagyúr

Sziasztok

Bevált akkumulátor márkát / típust keresek, ami nem ilyen ergya kínai, ami már 3 hónap után ott tart, mint a gyári akku sok év után.

Nem gond, ha külföldi, de az sem lenne rossz, ha valahol Budapesten besétálok és megveszem.
nagyon szépen köszönöm :R

(#58959) xrvman válasza ittakary (#58958) üzenetére


xrvman
őstag

Mondjuk ez engem is érdekelne, mert anno az S4 nél történt akkucsere is kb 1 évet ha kibírt az eredeti akku.
Hiába eredeti, ha egyszer már régen gyártották. Másik véglet a gagyi kínai, ami meg ugye kb ezek szerint 3 hónapot bírt.

(#58960) róland


róland
veterán

Kb. 8000,- Ft-ért cserélnek a TMX-nél és olyan 10.000,- Ft a munkadíjuk. Én felújíttattam az S8-amat 31.000,- Ft-ból.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58961) ittakary válasza róland (#58960) üzenetére


ittakary
nagyúr

be van törve a kijelzője, befolyt egy részen az OLED, rollerre kell kijelzőnek, egy fillérrel többet nem költenék rá semmint szükséges

fél napot kell kibírnia rollerre rakva emiatt kérdeztem

de tegnap kipróbáltam az alulról 2. Battery Saver módot és így működött a fél nap szóval lehet még ennyit sem költök rá :D

(#58962) AMILO1510


AMILO1510
csendes tag

Hali ez jó? Vagy ez is banános?

[ Szerkesztve ]

(#58963) Palesz191 válasza AMILO1510 (#58962) üzenetére


Palesz191
aktív tag

Már S8 is? :(

(#58964) N.otorious válasza Palesz191 (#58963) üzenetére


N.otorious
senior tag

Ez mi?

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#58965) zseko


zseko
veterán

Vettem új telefont, így egy ideje nem használom az S8-at. Most használtam volna, bekapcsoltam a wifit, de azt írja, Az internet esetleg nem elérhető, és valóban nem elérhető egyik routeremen sem. Az egyedüli ami történt, hogy kivettem a sim kártyát, és akkor vígan működött a wifi, mert jöttek erre is az üzenetek. A router egyébként mutatja hogy felcsatlakozott a telefon. Még az új telefonnal létrehozott hotspottal sem működik. Mi a büdös apja f..a okozza ezt? :W

HR24.hu

(#58966) oil120


oil120
senior tag

Bár eléggé behalt már ez a topik, azért megkérdezem, hátha mégis valaki...
Az S8-at az asszony kb egy hónapja leejtette, a hátlap berepedt.
Pár napja a képek amit csinál életlenek, gondolom nem fókuszál.
Kamera csere, vagy egyéb megoldás, vagy kuka?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#58967) ferenck válasza oil120 (#58966) üzenetére


ferenck
senior tag

Én nemrég csináltam meg tesóm gyerekének egy régi S8-at, hátlap, akku, csere, de néztem, kamera és egyéb modulok is elég olcsón kaphatók hozzá, én biztos megcsinálnám. Ha mégsem teszed, ki ne dobd, beszéljünk róla. ;)

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#58968) oil120 válasza ferenck (#58967) üzenetére


oil120
senior tag

Szia,
Már megrendeltem hátlappal együtt. Ebben az a szép, hogy a hátlapot ma cseréltem a repedt miatt és utána mondta, hogy pár napja életlen a kamera.

(#58969) anrab válasza oil120 (#58968) üzenetére


anrab
addikt

Ha megrázod hallani kell hogy mozog benne. Ha nem mozog megszorult.

(#58970) moma


moma
őstag

Sziasztok. Az miért lehet, hogy amikor anyukám s8-át laptopra dugom, akkor nem dobja fel, hogy engedélyezem az adat másolást és így nem tud ilyet csinálni (szóval csak a töltés megy)? kipróbáltam a kábelt a xiaomimmal és ott megjelenik ez és tudok adatok másolni.

we all deserve a bit of luck.

(#58971) xrvman válasza moma (#58970) üzenetére


xrvman
őstag

Old fel a telefont :)

(#58972) szupeis


szupeis
friss újonc

Sziasztok,
Némi segítséget kérnék!
Van egy S8+ amit jelenleg a fiam használ, de előjött egy olyan hiba rajta, hogy pár percenként újraindul. Gondoltam egy reset majd helyrehozza, de se a soft, se a Hard resetet nem végzi el.
Soft resetnél is csak egy újraindulás történik.
Hard resetnek több neten fellehető kombinációját is kipróbáltam: PWR+ Vol- ;
PWR + Vol+ +Bixby
Van valami ötletettek még esetleg, amivel próbálkozhatnék?

Köszi és
Üdv

(#58973) N.otorious válasza szupeis (#58972) üzenetére


N.otorious
senior tag

Először kikapcsolod a telót, aztán bixby + hang fel, majd miközben nyomvatartod ezeket, a power gombot is benyomod. A Clear chace re menj rá a recovery menüben, az segíthet.

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#58974) szupeis


szupeis
friss újonc

Köszönöm a gyors választ! Ezt a kombinációt ezelőtt nem próbáltam.
Így már sikerült elérnem a menűt, viszont a teljes factoryt itt sem tudtam elvégezni, az ilyenkor is jelentkező újraindulások miatt.
Holnap folytatom....

(#58975) icemad válasza szupeis (#58974) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Recovery menüben is random újraindul? Akkor az 90%,hogy hardveres probléma. Szerintem alaplap hibás lett. Azt viszont cserélni már nem biztos, hogy érdemes.

(#58976) balintka


balintka
addikt

Sziasztok, hol érdemes Budapesten sima S8-ban aksit cseréltetni? Melyik szervizek megbízhatóak? Jó lenne persze minél olcsóbban. Köszi a segítséget.

(#58977) róland válasza balintka (#58976) üzenetére


róland
veterán

TMX - Budaörs. (Kelenföldről kb. 5 perc az út vonattal, s a szerviz közvetlenül a vasútállomás mellett van.) Ők garantálják, hogy továbbra is IP68-as vízálló marad a telefon.

(Én tavasszal egy nagyobb felújítást - akku, hangszóró, USB-port cserék - csináltattam velük, 35.000,- Ft-ért. S az előző összegből kb. 10.000,- Ft a munkadíj.)

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58978) balintka válasza róland (#58977) üzenetére


balintka
addikt

Köszi a segítséget! Jó lenne olcsóbban megúsznom, ez maximum "játszós" telefonnak marad meg az S23 mellé a páromnál. Ezek szerint van még hozzá alkatrésze a TMX-nek?

[ Szerkesztve ]

(#58979) róland válasza balintka (#58978) üzenetére


róland
veterán

10 évig kötelező az alaktrészt biztosítani. 2017-ben jelent meg a telefon. ;)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#58980) balintka válasza róland (#58979) üzenetére


balintka
addikt

Ez jól hangzik, köszi a segítséget!

(#58981) oil120 válasza balintka (#58980) üzenetére


oil120
senior tag

Mondjuk nekem nem volt szempont azIP68, így magamnak csináltam. Aliról rendeltem hátlapot és akksit.

(#58982) Balzsika47


Balzsika47
csendes tag

Visszasírom ezt a telefont, a mai napig nem volt még olyan jó telefonom, mint ez, pedig volt S21 Ultrám is és jelenleg 12 Pro Max. :(

(#58983) Lex Icon


Lex Icon
senior tag

Sziasztok!
A VoLTE topikban "kiderítettük", hogy azért nem megy az S8-amon a VoLTE (ha jól értelmeztem), mert TMH-s ROM van benne, de Yetteles vagyok és a Yetteles/Telenoros VoLTE rész már nem fért bele/nem rakták bele a TMH-s ROM-ba.
Emiatt szeretném a ROM-ot kicserélni vagy a gyárira (XEH) vagy a Yettelesre (PAN), amelyik tutira viszi a Yetteles VoLTE funkciót (szükségem lenne a beszélgetések alatt is használni a netet).
Kérdésem, hogy jól gondolom, hogy ez megoldaná a VoLTE problémámat? Másik kérdésem, hogy a frissítés (Odin)-
root-olással jár vagy okoz-e olyan változást a mobilon, ami pl. a banki app-ok működését megzavarná. Azok problémázni szoktak, ha root-olt a teló.
Köszönöm a segítségeteket.

(#58984) Lex Icon válasza Lex Icon (#58983) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Közben tovább keresgéltem különféle oldalakon (xda-developers.com,...) és végül megcsináltam a frissítést ezen oldal alapján XEH ROM-ra és nincs root-olva, nem törölt semmilyen adatot, programot, így pont úgy működik, mint előtte, de már van VoLTE funkció.
Akit érdekel:
A szolgáltatói kód az eddigi TMH/TMH/TMH-ról XEU/XEH/TMH-ra változott.
A Knox állapot maradt 0x0.
A FW-t sem a SamFirm sem a Bifrost nem akarta leszedni (Forbidden), de a SamMobil-ról regisztráció után lejött az XEH-s és a PAN verzió is.
Az Odin-t célszerű innen letölteni. a sima 3.14.1-es verziót használtam, nem kellett a patch-elt változat.

[ Szerkesztve ]

(#58985) Ludovicus válasza Lex Icon (#58984) üzenetére


Ludovicus
aktív tag

Én is XEH rom-mal használtam korábban S8-on a VoLTE-t, de nagyon instabil volt. Olyan helyen lakom, ahol 1-2 pálcikás a 4G tererő és nagyon sokszor szakadt a hívás, ahelyett, hogy átállt volna 2G-re. Miután hibabejelentés lett belőle, aktiválták a VoWIFI-t (több éve, akkor még újdonság volt), de ha dobta wifi-t a házon belül, akkor is jellemzően szakadt a hívás.

(#58986) Lex Icon válasza Ludovicus (#58985) üzenetére


Lex Icon
senior tag

És ezzel mit szeretnél mondani? Hogy inkább a PAN-osat tegyem fel?

(#58987) Ludovicus válasza Lex Icon (#58986) üzenetére


Ludovicus
aktív tag

Nem, ne érts félre, mindenképpen próbáld ki, inkább a tapasztalatodra leszek/lehet más kíváncsi.

(#58988) Notalab


Notalab
tag

Sziasztok! Megjelent a Vodánál is a Vowifi, de céges SIM-el én nem talalom a telón. Lehet a flottás csomagban kellene még a cégnek valamit beállítatni? Vagy rakjak bele egy T-s simet és utánna a Vodással is tudni fogja?

...

(#58989) Tomiii258 válasza Notalab (#58988) üzenetére


Tomiii258
tag

Vodánál egyelőre csak Iphone és IOS17-tel megy a Vowifi, android és egyéb gyártók telóin majd csak később. (legalábbis ez volt az emailben, amit küldtek)

Tomiii258

(#58990) Notalab válasza Tomiii258 (#58989) üzenetére


Notalab
tag

Áh, értem. Köszi! Kár érte, akkor várok.

...

(#58991) Balzsika47


Balzsika47
csendes tag

Sziasztok!

Használ még itt valaki közületek ilyen telefont?

Esküszöm bármennyire hülyeség, de én újravenném…Nagyon visszasírom ezt a telefont, se az S21 Ultra, se a 12 Pro Max nem fogott meg, a mai napig nagyon bánom, hogy el kellett adnom ezt a telefont…

Vállalható még valamennyire mindig? Az első S8-amat 2021.januárjától használtam 2022. decemberéig, de egyszerűen imádtam, sose lesz még egy ilyen jó telefonom.

(#58992) snowdog válasza Balzsika47 (#58991) üzenetére


snowdog
veterán

Szia!

Én tartalék telefonként használom, mert az akkuja már nagyon gyenge, de ettől függetlenül tökéletesen működik.

(#58993) Tomiii258 válasza Balzsika47 (#58991) üzenetére


Tomiii258
tag

Én 6 éve használom kb még eredeti akksival, bár amennyit én használom a telót, még az is tűrhető. Működés közben egyetlen gondom vele, hogy a böngésző néha lassú és akad, fagyni párszor már fagyott, de tényleg csak párszor, nem jellemző...lehet, hogy egy újrarakás javítana rajta amúgy, 6 év alatt még nem csináltam ilyet, csak cache-t töröltem.

Fizikai hibái azért már vannak, akksi, USB, hangszóró nem az igazi, úgyhogy az igazat megvallva én is azon agyalok, hogy a pár hsz-al feljebb említett 35ezres generált bevállaljam-e, vagy esetleg vegyek majd jövőre mondjuk egy Pixel8a-t.

Tomiii258

(#58994) Szirtimorc válasza Balzsika47 (#58991) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

S8 Active-t használok, amire nekem kell tökéletes, és nem igazán találtam modernebb alternatívát.

(#58995) oil120 válasza Balzsika47 (#58991) üzenetére


oil120
senior tag

Az én S8-amat megkapta az asszony. Cseréltem benne aksit és usb aljzatot, valamint hátlapot. Hibátlanul működik. Nagyon szerettem én is, de átálltam a másik oldalra egy céges iPhone-nal.

(#58996) francz'70 válasza Balzsika47 (#58991) üzenetére


francz'70
aktív tag

Nálam 6 éve napi használatban van, kb. 4 éve párhuzamosan használom a Note 10+ mellett, amolyan kis mindenes, azóta a telefonáláson kívül szinte mindenre, (bt.zenelejátszó, böngésző, messenger, stb...
Patika állapotú, az akksi is még aránylag jól bírja, nyilván a 6 év az 6 év, kicsit sűrűbben kell már etetni de mivel zömében csak házon belül van használva, kéznél a vez.nélküli töltő. Egy biztos, amíg bírja marad, nem kérdés, hogy az akksi cserét is bevállalom ha kell, nagyon megvagyok vele elégedve, sőt, annyira, hogy az asszonynak is inkább vettünk egy új s21fe-t, csak hogy az s8+ nálam maradjon :D
...mondjuk sokat nem kellett győzködni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58997) zseko válasza Balzsika47 (#58991) üzenetére


zseko
veterán

2017 júliusában vettem, az egyetlen ok amiért lecseréltem, hogy jó két éve betörtem a kijelzőt :O és idén márciusra jutott olyan állapotra, hogy inkább cseréltem (egy sávban elkezdett nem érzékelni, vagy félre'nyomni', és pl. banki alkalmazás használata közben nem annyira szerencsés ha mást csinál. Vagy például semmit, mert pont olyan helyen nem érzékel hogy nem tudom emiatt bevinni az adatot). Na meg persze az aksi se az igazi már.
De gondolkozom rajta hogy megjavíttatom, mert az első olyan telefonom aminél nem éreztem késztetést arra hogy lecseréljem. Előtte kétévente mindig lecseréltem.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#58998) N.otorious


N.otorious
senior tag

Nekem 2017 júlitól van meg, napi használatba, egy akksi csere ráférne.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#58999) Csaby2021


Csaby2021
tag

Sziasztok volna egy samsung s8 telefon be van repedve de ugyan úgy érintkezik azt szeretném meg kérdezni ezzel kapcsolatban hogy akkor elég a kijelző üvegét meg venni hozzá ? és ki lehet könnyen cserélni ?Mert úgy halottam hogy ez már ragasztva van és így nem olyan egyszerű

(#59000) snowdog


snowdog
veterán

Sziasztok!

Azt hittem rossz az aksija, de feltettem egy akku manager programot, és az szerint mégsem annyira rossz. Ha jól tudom eredetileg 3000 mA/h a kapacitás, és ez elég közel van hozzá. Mit gondoltok, cseréltessem az akkut?

[ Szerkesztve ]

(#59001) róland válasza snowdog (#59000) üzenetére


róland
veterán

Normál használaban kb. 4%-ot merült óránként újonnan is az S8. Ha hasonlóan merül, akkor nem szükséges.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#59002) hege1989


hege1989
tag

Sziasztok! Feleségem S8-asa kapott egy ütést és eltört a kijelző. Üveg és a panel is. Nagyon ragaszkodik a telefonhoz. Tudom, hogy gazdasági totálkár, de kicseréltetném a kijelzőt. Váci úti szerviz az ajánlott még mindig? Volt valakinek mostanában kijelző cseréje?

http://hardverapro.hu/tag/hege1989

(#59003) oil120 válasza hege1989 (#59002) üzenetére


oil120
senior tag

Nem cseréltettem ott, de egy időben nézegettem a honlapjukat, nekem normális szerviznek tűnt.

(#59004) Balzsika47


Balzsika47
csendes tag

Sziasztok! :)

Igen, megint én vagyok... :DDD

Az lenne azoktól az emberektől a kérdésem, akik még mindig S8-at használnak, hogy most 2024-ben mennyire vállalható a telefon? Mennyire lassú? Semmi megterhelő dolgot nem csinálnék vele, a telefonáláson kívül fényképezés, Youtubeon zenehallgatás, illetve a szokásos Messenger, Facebook, Tiktok. Mert nekem 2022-ben sem volt már egy bajnok gyorsaság terén, viszont nagyon hozzászoktam. Sokat romlott a helyzet azóta?

(#59005) francz'70 válasza Balzsika47 (#59004) üzenetére


francz'70
aktív tag

Három hónap alatt (utolsó komment) nem változott semmi😉
Teljesen vállaható, mondjuk a felsoroltakból telefonálás és tiktokon kívül napi szinten minden megy, pl. most is az S8+ on írok miközben megy róla a zene bt-on, kapja az ívet rendesen és nem lassú. De mint ahogy írták, nálam is a böngésző néha akadozik, vagy néha kicsit lassan tölt be a Note10+ hoz képest, de nem vészes, valszeg egy újrarakás azt is rendbe tenné, pláne, hogy kb.4 éve volt utoljára :D
A lényeg, hogy sokkal többet használom mint a Note-ot, eleinte azért mert vigyázztam a Note-ra, de annyira jól teszi a dolgát, (már 6 éve) hogy azóta is imádom nyüstölni. Amíg bírja marad, az tuti ;)

(#59006) oil120 válasza Balzsika47 (#59004) üzenetére


oil120
senior tag

Feleségem használja az én levetett S8-amat.
Facebook, böngészés, Youtube és podcastok mellet napi rendszerességgel fotózásra és telefonálásra.
kb 1 éve cseréltem benne akksit és neki így megfelel a fenti célokra

(#59007) havasil


havasil
csendes tag

Sziasztok, hol cserélnek (még) Pesten akksit megbízhatóan, eredeti gyárit? Ott kell hagyni, vagy azonnal/napon belül meg tudják csinálni?

(#59008) Szikravadász válasza Balzsika47 (#59004) üzenetére


Szikravadász
csendes tag

Szia!

Épp a múlt héten kényszerültem átmenetileg visszaköltözni az S20 FE-ből. Nem véletlenül volt az egyik legjobb a maga idejében. Még mindig teljesen jól használható, minden nekem fontos app (bank, közlekedés, mail, böngészés, navi, Messenger) zökkenőmentesen fut. Egyetlen dolog hiányzik: a zoom- és teleobjektív és a gyors váltás közöttük. Sima S8.

(#59009) snowdog válasza havasil (#59007) üzenetére


snowdog
veterán

Szia! Én egy egyszerű mobiljavítónál cseréltettem ki az akkut, és én is gyárit szerettem volna beletetetni. Erre azt mondták, mivel nagyon régi készülékről van szó, feltehetően a gyári aksik is már jó régen ott állhatnak a raktárakban. Szerintük az utángyártottokra eddig nem volt panasz, ezért belementem hogy azt tegyenek bele.

(#59010) McDoug6lak


McDoug6lak
tag

Sziasztok!
Véletlenül valakinek nincs elfekvőben egy megmaradt üvegfóliája a fiokban egy s8 készülékhez? Örömmel átvenném.
Előre is köszi!

(#59011) Targonca5674


Targonca5674
csendes tag

Sziasztok!

Én is nagyon szeretem és elégedett vagyok az S8-asommal, de pár napja észrevettem egy hibáját.
Ha kihangosítva(a telefon saját kihangosításával) beszélek, kb 10 mpig jól érthető amit mondok , de utána elkezd zavarossá válni, mintha szaggatna(erről panaszkodnak akiket hívok)
Ha fülön van(alsó mikrofont használ) akkor semmi gond.
A mikrofon csinálhat ilyen hibát? Gondolom kihangosításkor a felsőt használja.
Teszteltem Samsung Membersen belüli diagnosztikával, de ott nem jön elő a hiba, mert csak kb 2 mp a hangminta.
Valakinél volt hasonló?

Üdv,
Laci

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.