Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) bulikavagyok válasza ollie (#1199) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az S6/S7 telefonos tapasztalatom mondatja ezt velem. Nekem is volt ilyen készülékem. De itt van Littlecar fórumtársunk aki 3 vagy 4 telefont (S6 ha jól emlékszem) bontatott fel egy boltban mire kapott egy olyat aminek nem volt rózsaszínes a kijelzője. A szoftver nyilván ugyanaz volt mindegyiken (mint ahogy most is az az S8-asokon). Különben mi lenne az oka, h vkinek rózsaszínes vkinek meg nem -ugyanazzal a szoftverrel? :F

[ Szerkesztve ]

(#1202) p87 válasza bulikavagyok (#1195) üzenetére


p87
senior tag

Ez érdekes lesz.
És, hogy fogja megállapítani a frissítés kinek pirosas a kinelzője és kinek nem?
Ha megkapja mindenki akkor meg onantól a tökéletes kijelzőjűek meg zöldes-kékesek lesznek? :DDD
De olvasom, hogy csak részletesebb színskála allítást tesznek lehetővé. Ez még alapvetően jó is lehet, ha valaki most nem tudta eleggé levenni a pirosat vagy túlvinni a zöldet.

[ Szerkesztve ]

(#1203) somogyib válasza Ateszpapa (#1196) üzenetére


somogyib
őstag

PC-s tapasztalat: homogén géppark, ugyanaz a hardver ugyanaz az image mindegyiken. Kb. a harmada kékhalálozik -> bios update megoldotta, de a másik kétharmadnál nem kellett update-lni...

[ Szerkesztve ]

(#1204) viera válasza bulikavagyok (#1201) üzenetére


viera
őstag

Ha minden igaz,akkor jövő héten megyek a Telekomhoz a telóért.Legalább átvétel előtt én is ki tudom próbálni.Nem is bánom,hogy nem tudtam előrendelni. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1205) bulikavagyok válasza p87 (#1202) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1 Nagyon jó kérdés! :K Jövőhéten kiderül.

viera: Ha sokáig szívatnak még Vodáék az előrendelésemmel lehet, h nálam is személyes átvétel lesz. Bár tapasztalatom szerint ők nem nagyon szeretik kibontogatni a készülékeket.

[ Szerkesztve ]

(#1206) thebear007 válasza udna999 (#1169) üzenetére


thebear007
aktív tag

Én is egy S7 vezeték nélkülivel használom, még a Note7-hez vettem, annyi a különbség, hogy az új elvileg lehajtható. Szerintem nem ér meg plusz 8-at.
Vettem egy UAG tokot, ami kihajthatós, a strapásabb napokhoz, motorhoz, stb. Nem vészes a vastagsága, és elég strapabírónak tűnik.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1208) ollie válasza Takashi (#1200) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs 2 egyforma amoled panel mindegyiket kell kalibrálni. Ha valami hiba kerül a szoftveres kalibrálási folyamatba, lehet akár ilyen probléma is.

***

(#1209) #72042496 válasza bulikavagyok (#1195) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az S7 kameráját is szoftveresen próbálták megcsinálni, aztán még mindig torzít mint állat, csak kicsit máshogy. :)

[ Szerkesztve ]

(#1210) moleculez


moleculez
veterán

Az alkalmazásokat le lehet zárni ujjlenyomattal, vagy bármivel?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1211) viera válasza bulikavagyok (#1205) üzenetére


viera
őstag

Az S7 Edge-et is üzletben vettem,akkor is a másodikat hoztam el.Elöttem bontotta ki,nem volt ezzel semmi gond.Most is inkább kipróbálom mielőtt elhozom.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1212) Bossi válasza moleculez (#1210) üzenetére


Bossi
őstag

Bizonyos gyári alkalmazásokat gondolom igen, de van külső alkalmazás amivel bármit Pl. FingerSecurity.

(#1213) ForRedGlory válasza gabesz839 (#1178) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Böngészés, youtube, játék és programok újratelepítése, beállítása.

(#1214) S e t h válasza bulikavagyok (#1207) üzenetére


S e t h
nagyúr

Objektív, nem elfogult.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1216) sdd2


sdd2
veterán

Nos fél napi használat után igen jók a tapasztalataim. :) A P9 üzemidejét már most látni, hogy biztosan tudja tartani, de lehet jobban bírja majd picivel :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1217) aTom_DJ


aTom_DJ
tag

Ma megerkezett az enyem is es szerencsere nincs rozsaszin kijelzom, pedig en szerencsetlen vagyok altalaban. :)

(#1218) Tsityu válasza zazenke (#1193) üzenetére


Tsityu
csendes tag

Már vártam. :D

lss n csk nzz!

(#1219) Fitzgerald válasza bulikavagyok (#1158) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ez teljesen lagmentes dolog, ugye? Tehát nem olyan mint a Miracast/stb.?

(#1220) Quqesz válasza bulikavagyok (#1207) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egész normális összehasonlítás. Aki megengetheti az megveszi, aki nem, annak az S7 még mindég jó alternatíva.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1221) zazenke


zazenke
őstag

Ha valaki lehuzza a piros csúszkat az nem rontja el a kijelzo szín egyensúlyát? Mi van ha a javitassal is csak ezt csinálják és abban bíznak hogy nem latja meg a user hogy most meg más a bibi

(#1222) bulikavagyok válasza Fitzgerald (#1219) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elméletileg igen, de még nem próbáltam.

Samsung Galaxy S8 DeX megoldás bemutató

S e t h és Quqesz: Szerintem is korrekt videó. Én sem tudom miért váltok S7-ről?! :B

[ Szerkesztve ]

(#1223) boksz válasza Quqesz (#1220) üzenetére


boksz
senior tag

Ezért kár volt 10 percet áldozni erre....
Az S6 is teljesen jó alternatíva aki az S7 nem engedheti meg magának még egyenlőre, már most megmondom :)

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1224) Quqesz válasza boksz (#1223) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Még sok jó alternatíva van, de ez most erről szól. Tudod ez most az aktuális dilemma. ;)

bulikavagyok
Csak.....:)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1225) sipy888 válasza moleculez (#1210) üzenetére


sipy888
aktív tag

van egy bizonyos biztonságos mappa, amit oda behúzol - akár alkalmazás, akár kép, e-mail, stb. - csak ujjlenyomattal, kóddal, vagy írissz leolvassással tudod megnyitni. Itt akár több e-mail fiókod, vibered, facebook fiókod is lehet. (házasoknak gondolom ide lesz téve a tinder :DD )

[ Szerkesztve ]

(#1226) sipy888


sipy888
aktív tag

Ki mivel védi a telefon kijelzőjét? Mobileoutfitters-nél csak fóliát tesznek rá, vagy "ütésálló" üveget/plexit/fóliát?

(#1227) Bossi válasza sipy888 (#1225) üzenetére


Bossi
őstag

Ez jó ezt én sem tudtam, hogy arra jó...

(#1228) LaciGSM válasza sipy888 (#1226) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Én a gyári fóliát raktam fel.. nagyon profi cucc. jól letapad,széleket is védi. Minőségi darab! A Starter kit-be adtak 2db-ot belőle! De egyébként már sok helyen lehet kapni! Bátran ajánlom!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#1229) boksz válasza sipy888 (#1226) üzenetére


boksz
senior tag

Semmivel, mint ahogy a többit sem.
Spigen tok és kész.
A feleségem S6 telefonja ( 3 éves) se vészes, pedig Ő aztán naponta adja neki az ívet.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1230) spider80 válasza boksz (#1229) üzenetére


spider80
őstag

2 éve jelent meg az S6

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1231) ImACeltic válasza total90 (#1149) üzenetére


ImACeltic
őstag

Spigen tok nekem is bejött S6-ra, a Tough Armor elég sok mindentől megvédte. Spigen edzett üveggel van tapasztalatod? Főleg az S8-ra érdekelne az a Neo Flex ami fent van az oldalukon, hogy nem-e válik el az edge oldalakon, valamint, hogy mennyire illeszkedik a tokhoz, nem lesz-e kényelmetlen használni az edge felületet üveggel és tokkal egyszerre, úgy értem nem akad-e el az ujjunk a használata közben a szélekben.

Bárki más, tapasztalatok edge telón edzett üveg?

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1232) ollie válasza spider80 (#1230) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nekik már 3 éve volt. :DDD

***

(#1233) total90 válasza ImACeltic (#1231) üzenetére


total90
veterán

Uveget mastol rendelek,... de most meg nem mondom a gyarto nevet. Ha otthon leszek megnezem.
Idokozben jelzett az Amazon, hogy meghoztak a telefont :C

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1234) Silenzio válasza spider80 (#1230) üzenetére


Silenzio
addikt

Két hétig volt S6-om, annyira utáltam, hogy pikpakk túladtam rajta, természetesen sokkal többért, mint amennyiért vettem. ;]

Naponta kétszer kellett töltenem, nem csoda, ha nekik 3 évesnek tűnik. Biztos a töltési ciklusokat nézték.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1235) ESP23


ESP23
senior tag

Nekem is megjött a telefon, a képernyője hála istennek nem vörös. :)

(#1236) KoNZoLik@ válasza ithomas (#1102) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez már nagyon régi videó de valóban a HDR-es 4K közül benne van a TOP 5-ben, mondjuk azért 65"-on az igazi :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1237) khorvat válasza ollie (#1232) üzenetére


khorvat
senior tag

Vagy a feleség 3 éves:D

(#1238) RaveForce válasza zazenke (#1193) üzenetére


RaveForce
veterán

Mert neked sosincs annyi az akksidban h kibirjon egy jatekot vagy bongeszest tolto nelkul?! Ez eleg bena erveles volt :) pont hogy korlatoz es helyhez kot a kabel... agyban pont hogy lefekves elott szoktam bongeszni es utana csak rarakom a toltopadra ahol szepen feltolt reggelre.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1239) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Ez érdekes: [link]

(#1240) sipy888 válasza boksz (#1229) üzenetére


sipy888
aktív tag

de a pofára eséstől a kijelzőt a spigen tok sem menti meg.

# (#1228) velekeio: samsung gyári fólia felrakásával megpróbálkozzak magam, vagy érdemes valami sufni GSM-ben venni, ahol felteszik helyettem?

[ Szerkesztve ]

(#1241) udna999 válasza somogyib (#1203) üzenetére


udna999
tag

A gépeknek igenis lelkük van... :D

(#1242) RaveForce válasza Parallaxis (#1239) üzenetére


RaveForce
veterán

HVG... :U
"..akkumulátorprobléma akár végzetes lehet okostelefonos üzletágára..."
Ohh, ezt osszel is hanyszor olvastam... es lam.. ;] :N

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1243) udna999 válasza thebear007 (#1206) üzenetére


udna999
tag

Ugyanerre a kombóra jutottam én is... :)

Annyi, hogy nem szeretem a kihajtós tokokat, maradok az UAG Plasma-nál. :)

(#1244) Zolik


Zolik
senior tag

Nekem továbbra se működik az iris scanner, hiába tartom magam elé nem olvassa be a mintát és pár másodperc után kidob. Ötlet?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#1245) doooo válasza bulikavagyok (#1195) üzenetére


doooo
veterán

Én eddig is sw hibára gyanakodtam, ezek szerint igazam is volt. Csak kalibráció kérdése. A nem homogén rózsaszínes kijelző meg valószínűleg az AMOLED misztikumaiból fakad... Na de kíváncsi leszek a frissítés utáni helyzetre.

(#1246) Bossi


Bossi
őstag

nem tudom volt-e..."frissites_erkezik_a_galaxy_s8_kepernyoje_kapcsan"

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1247) udna999 válasza Zolik (#1244) üzenetére


udna999
tag

Eye upgrade... :D :D :D

(#1248) csako válasza RaveForce (#1238) üzenetére


csako
veterán

Azért a vezeték nélküli töltő jobban helyhez köt, ha tölteni kell a telefont... a vezetékkel együtt lehet mozgatni a mobilt is. Más kérdés, hogy minek legyen töltőre dugva arra pár percre.
Viszont lehetnek olyan élethelyzetek pl. már csak 5-10% van az aksiban, de még használná folyamatosan huzamosabb ideig, akkor a vezeték nélkülivel nem megoldható kényelmesen.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1249) Parallaxis válasza RaveForce (#1242) üzenetére


Parallaxis
addikt

HVG...

Ugye tudod, hogy nem a HVG járt ennek utána, hanem az ifixit, nekik meg eléggé komoly hírnevük van, szóval ha ők ezt írják, akkor el is lehet hinni, hogy a Samsung most éppen orosz rulettet játszik :)

Ohh, ezt osszel is hanyszor olvastam... es lam..

Hááát... Ha Note 7 blama utáni következő flagship készüléknél is belefutnak némi tüzeskedésbe, azt már nem fogják ilyen "könnyen" megúszni...

---

A nyolclépéses minőségbiztosításban meg nem annyira bíznék meg az itt olvasott problémák után...

[ Szerkesztve ]

(#1250) sipy888 válasza Zolik (#1244) üzenetére


sipy888
aktív tag

1. regisztráld a szemed 2. beálításokban állítsd be alapértelmezett feloldásra az íriszt 3. zárd le a képernyőt 4. nyisd fel vagy az oldalsó vagy a virtuális home gombbal 5. megjelenik felül egy selfie kamerakép két karikával, tartsd úgy, hogy a karikák a szemeden legyenek

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.