Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59501) Silent77


Silent77
veterán

Írt az eladó. Kérdés mennyit utalt neki.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#59502) Enzolord válasza Silent77 (#59501) üzenetére


Enzolord
addikt

Én ezt az alkudozós részt nem is értem. Mi köze bárkinek is ahhoz, hogy a vevő mennyiért vette meg az eladótól a motyót? Eladta, az új tulajdonos bevitte, nem tudtak megcsinálni, a pénz, amit az alza utalt, őt illeti, nem a régi tulajt. Ennyi, pont. Történet vége..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#59503) Popes válasza envagyok (#59499) üzenetére


Popes
őstag

Azért elsiklasz egy kis apróság felett hogy az eladó simán a saját bankszámlaszámát adta meg, ahelyett hogy szólt volna a vevőnek pedig az jelezte hogy lehet őt értesítik mert az ő email címén volt a vásárlás.
Én itt befejeztem, de fenntartom hogy az eladó is vastagon sáros abban hogy így áll a helyzet.

Deus ex machina

(#59504) envagyok válasza Popes (#59503) üzenetére


envagyok
veterán

Ha én elkérem a számlaszámodat, mit adsz meg?
Akkor az eladó még azt se tudta (vagy tudta?) hogy bevitte a vevő a cuccot, akkor derült ki, mikor a vevő kopogtatott a lóvéért.
Lehet vett sok mindent ott már.
Nekem is volt ott több vásárlásom.
Ha most felhívnának, hogy mi a számlaszámom, mert utalni szeretnének, én is megadnám.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#59505) Syl


Syl
nagyúr

A kontroller eladójának elég vastagon van bőr a képén...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#59506) hhenry válasza Syl (#59505) üzenetére


hhenry
őstag

:K :(

(#59507) Popes válasza envagyok (#59504) üzenetére


Popes
őstag

Olvasd el a csalósban a vevő posztját újra.🙂

Deus ex machina

(#59508) SyMbioTe válasza envagyok (#59504) üzenetére

Szólt előre, hogy lehet őt fogják értesíteni, ergó tudta az eladó nagyon jól, hogy gariba van az eladott cucca.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#59509) Trailblazer válasza envagyok (#59499) üzenetére


Trailblazer
addikt

Izéke, ám az az eladó - nem hibája, de pofátlan inkorrektsége - , hogy a kapott pénzt nem utalja el a vevőnek. A pénz nem őt illeti, PONT. Ezen az alapon az Alza is vonogathatja a vállát, hogy ők egyszer már átutalták az összeget, a többit boxolják le egymás között a felek, a továbbiakban semmi közük az ügyhöz.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#59510) envagyok válasza Trailblazer (#59509) üzenetére


envagyok
veterán

Elutalta.
Akkor írjam le negyedszer is, hogy nem jogos, amit csinál?
Most komolyan, senki se olvas itt, mielőtt válaszolna?
Az Alza nem vonogathatja a vállát, ugyanis az ő hibája nélkül nem az eladóhoz került volna a pénz.
Pl Fizetek az Aldiban a kasszánál, 1000ft a számla, adok egy huszast, a visszajárót odaadja a kasszás valaki másnak, aki mondjuk előttem vásárolt, és még pakolt ott. Az én dolgom lenne utánafutni, és tőle kérnem a visszajárómat??
Abszolút nem. Oldja meg az Aldi, meg aki elvitte a pénzt. A kasszánál adtam a pénzt az Aldis kasszásnak, és az ő dolga ott a kasszánál belenyomni a tenyerembe.

Egyébként jó lenne hallani a sztorit másik oldalról is, mert lehetnek nüansznyi dolgok, ami miatt máshogy látszódhat a dolog.
Ki tudja miben egyeztek meg, ha viszont megegyeztek valami másban, akkor az érvényes, hiába járna más.
Velem is volt hasonló nemrég, egy sráctól vettem egy régi pc cuccot, x ft-ért árulta, fizettem előre a postát és a vételárat, majd mikor már ideért, kérte, hogy küldjem vissza, mert más többet ígért érte, vagy fizessem ki az eredeti vételár többszörösét, mert ő úgy gondolja, több jár.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#59511) Trailblazer válasza envagyok (#59510) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ja, vélhetőleg a töredékét utalta el, amiről azt gondolta, hogy a vevőnek járt, afféle önkényes igazságosztóként. De mivel a termék tulajdonjogát átruházta, és a vevő küzdött meg az egész összegért, ezért az jár neki. Az Aldi vonogathatja a vállát, mossa kezeit, ám én nem írtam azt, hogy ebben igazuk lenne. Csak arra utaltam volna, hogy vélelmezhető lenne ez a fajta hozzáállás a részükről.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#59512) Trailblazer válasza Trailblazer (#59511) üzenetére


Trailblazer
addikt

Na, mondom én. Ő úgy vélte, csak 30k-t jogos elutalni. Nagyon banszagot érzek...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#59513) fjudors válasza Trailblazer (#59512) üzenetére


fjudors
aktív tag

az eladó etikátlan, a vevőnek meg nem lett volna szabad ezt írnia:
„ Szeretném visszakapni legalább a ráfordított pénzemet és ebben kérném a segítségeteket.”
ergo, gyakorlatilag lemondott a többiről.ha ezt nem írja, akkor még akár siekeresen perelhette volna az eladót, de így...
egyrészről az eladó kártalanította (hisz lemondott a jogáról a teljes összeg kapcsán), másrészről az eladó gerinctelen.
minden a vevőt illetett volna, de ő cakk a„minimumot"szerette volna vissza.
az eladó meg vérszemet kapott.balfitty volt, és most átverve kihasználta a helyzetet.
szvsz a bann nem amiatt járna, hogy nem utalta át az összeget, hanem amiatt, hogy a saját bankszámla számát adta meg az alzának.
és, én azért feljelenteném az alzát .nanehogymár..ezzel a gyakorlattal a hasznáotpiacon az alzás termékek gyakorlatilag vevői oldalról a nincs garancia kategóriába kerülnek.
az senkinek se jó.se eladónak, se vevőnek.

[ Szerkesztve ]

(#59514) Syl válasza Trailblazer (#59512) üzenetére


Syl
nagyúr

Eszem-f***om megáll! Ez az ember (az eladó) tuti politikus! Azok ilyen férgek! Átlag ember még nekifutásból sem ennyire gerinctelen...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#59515) fjudors


fjudors
aktív tag

piff-paff-puff

a történet vége, és ennyi.

egyébként érdekes helyzetek ezek.
valaki eladja pl 70-ért a kuponnal 45-ért vett xboxot.aztán azt a vevőnek garanciába visszafizetik.persze,a45-öt.
vagy, az eredeti vevőnek (az eladónak), aki átutalja a vevőnek. De mennyit?
érdekes egy helyzet, sajnos az eladók többségének többet ér pár ezer forint, mint a becsületük.
pedig, abból kéne kiindulni, hogy fordított esetben ő mit tartana tisztességesnek.

[ Szerkesztve ]

(#59516) envagyok válasza fjudors (#59515) üzenetére


envagyok
veterán

Ez ritka eset.
XBOX-ot cserélnek.
Pár gazember a 1080ti topikban is arról diskurált régebben, hogy érdemes lenne "elrontani" a VGA-jukat, mert most gariban rtx2080-at adnak újat, ha nem javítható a kártya. Még ott se lóvét adnak.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#59517) DJGABI válasza envagyok (#59510) üzenetére


DJGABI
addikt

hú bakker és annak mi lett a vége? meg amúgy azt hogy gondolta?

kontrolleres sztori: hát ez biza alza sara erősen. jelenlegi helyzetben a 30k szerintem korrekt. vevőnél nem tudom honnan jön ez az eredeti áron rugózás... volt x összege kontrollerre, javítani nem tudták, visszakapja az árát, win-win... roszabbul is elsülhetett volna ez a sztori én azt mondom... ezt az input lagot mondjuk nem is értem, ennyire szar hogy még egy konzolos játéknál is feltűnik? gyors rákeresés alapján nem is szabadott volna megvennie [link] kb a net tele van a hibával

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#59518) qnadam válasza DJGABI (#59517) üzenetére


qnadam
veterán

hogyne, ha meg munkára vesz valaki használt eszközt, akkor a vele keresett pénzen is megosztozik az eladóval.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#59519) fjudors válasza envagyok (#59516) üzenetére


fjudors
aktív tag

ok, rossz példa.
legyen miband 4.
a lényeg, amikor a nepper drágábban adja el, mint a vételár.a vevő pedig garanciába az eredeti vételárat kapja vissza.

(#59520) gban válasza qnadam (#59518) üzenetére


gban
Közösségépítő

És ha a megvásárolt autóval elüt valakit, akkor az eladó is ül vele.

Postázást nem vállalok.

(#59521) Erdei88 válasza DJGABI (#59517) üzenetére


Erdei88
veterán

Tehát szerinted korrekt, hogy a 97 ezres kontrollerből visszakapott a vevő 30 ezret, az jó...

(#59522) Trailblazer válasza Syl (#59514) üzenetére


Trailblazer
addikt

Inkább az van, hogy a "politikusbecsületesség" szivárog fentről lefelé, egyenesen a nyakunkba. Amit lát, érez a lakosság, úgy fog viselkedni. Egyébként csak megjósoltam azt a megérdemelt banánt...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#59523) koby11h


koby11h
aktív tag

Az Alza fizesse ki a teljes összeget a vevőnek, szerezze vissza az eladótól ahogy tudja, eladó nak ban. Ügy lezárva, kérem a következőt.

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#59524) envagyok


envagyok
veterán

Kicsit OFF
Szeretném megkérdezni a véleményeteket.
Egy ismerős pár most van vélófélben.
Átjött a csaj a páromhoz, panaszkodott egyet.
Kiderült, hogy megcsalta a férje, van egy szeretője pár hónapja, diszkréten csinálta, de lebukott.
Azóta elnézést kért, de a csaj hajthatatlan, válni akar.
Szerintetek tényleg akkora szemét gazember a férj, hogy ezt érdemli?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#59525) koby11h válasza envagyok (#59524) üzenetére


koby11h
aktív tag

Szerintem igen, az árulásra NINCS mentség!
Bocs de most ilyen rögtön ítélő bíróság hangulatom van...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#59526) TaaT válasza envagyok (#59524) üzenetére


TaaT
veterán

Szerintem kerüljön be a neve a csalós topikba és vonják meg tőle az egyedi avatar lehetőségét. De a köv esetnél már mehet a BAN.

;]

Give them hell Ukraine!

(#59527) qnadam válasza envagyok (#59524) üzenetére


qnadam
veterán

a csaj valószínűleg nem azért válna, mert meg akarja büntetni a férjét, hanem mert nem akar együttélni valakivel, aki megcsalja titokban.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#59528) Rison77


Rison77
senior tag

Jézusom, hát mi ez az oldal, és miért listáz ilyeneket ki az árukereső? Hát nóóórmális Margit? Tanuló webfejlesztő kis zsebpénzzel próbálkozik? :DDD

(#59529) koby11h válasza TaaT (#59526) üzenetére


koby11h
aktív tag

Egyedi avatar lehetőség? Azonnal ban. Fordítva mi mit tennénk?

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#59530) olle válasza envagyok (#59524) üzenetére


olle
senior tag

Csak annyit mondok NORBI. :C

Váljanak ennyi aki egyszer eltévedt megint el fog. Ok és okozat.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#59531) Silent77 válasza fjudors (#59513) üzenetére


Silent77
veterán

Nem lett volna szabad, ettől függetlenül nem szabad hagynia!
Az eladó egy féreg, mehet a feljelentés.

olle: Ez hülyeség.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#59532) Cs1csó válasza envagyok (#59524) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ilyet inkább az Azonnali fáradt gőzös kérdések topikban tedd fel.

Erre nem lehet objektív választ adni, tipikus "kinek mi fér bele" és több tényezős, pl. ha van gyerek akkor ott lehet érdemesebb higgadtan átgondolni a dolgokat, de ha "undor" "végzetes csalódás" van akkor ez úgysem fog menni.

Szerintem egy TARTÓS félrelépés pl. mint ebben az esetben, hogy szeretője van nem fér bele.

Ami TALÁN belefér: pl. egy legény - vagy leánybúcsún történik egy ( és nem megismételt) félrelépés, ezt utána bevallani is kockázatos a fent említett objektivitás hiánya miatt, inkább reménykedni, hogy nem derül ki. (ha bevallja az is elsülhet jól)

Az "addig jár a korsó a kútra" elv alapján ha valaki tartósan szeretőt tart az úgyis ki fog derülni.

TaaT

Bánátitól veteti vele valamit, az is elég büntetés, persze jó drága legyen.

[ Szerkesztve ]

(#59533) fjudors válasza Silent77 (#59531) üzenetére


fjudors
aktív tag

a vevő az alzát jelentheti fel (kell is!), az alza meg a vevőt a jogtalan/jogalap nélküli haszonszerzésért, ha nem utalja vissza.
egyébként biztos tudna intézkedni az alza, hiszen minden hivatalosan, közleményekkel működik az utalásoknál.

ha rendelek egy bútort, és rossz címre szállítják ki, akkor az áruház a hibás.

de itt maga a folyamat az ijesztő.de mindenképp tennie kéne a vevőnek valamit, hogy se az alza ne kövessen el ilyet, se az eladónak ne legyen ez a kiskapu..

gondolj bele:
van egy hibás garanciális termékem. eladom áron alul, majd amikor a vevő beviszi az alzához, én kapom vissza az árat..ha egy Bánáti féle rááll erre..

[ Szerkesztve ]

(#59534) olle válasza Silent77 (#59531) üzenetére


olle
senior tag

A Norbis rész nyilván az... Pont azért írtam.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#59535) Silent77 válasza Cs1csó (#59532) üzenetére


Silent77
veterán

Én nem szeretném ha a családi szennyest vad idegenek tárgyalnák ki, telejesen mindegy, hogy nem tudjuk ki az.
Távol áll tőlem az ilyen.
Nekik kell tudniuk, nekik kell megbeszélniük.

olle: Már a csapból is Norbi folyik. A másik idióta. Nem is arra írtam.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#59536) envagyok válasza koby11h (#59525) üzenetére


envagyok
veterán

Igen, kerültük is azt a szemetet.
Az exe teljesen megutáltatta emiatt a teljes közös baráti körükkel.
Mindenki elfordult tőle.
Egyszer egyedül véletlenül összefutottam vele valahol, és beszélgettünk egyet.
Kiderült, hogy mikor kitört a botrány, akkor már kb 7 éve semmi szex volt köztük.
Akkor lett terhes, ez a házasság után 1-2 hónappal megtörtént.
Házasság előtt semmi gond nem volt a szexxel, a csaj úgy állította be, hogy odavan az emberért, ennek fényében döntött úgy a srác, hogy elveszi a csajt. A boldogság 2 hónapig tartott, aztán a csaj terhes lett. 9 hónapig arra fogta, hogy azért ne legyen szex, a szülés után arra, hogy még nincs egyben odalent, utána meg hogy sok a dolga, fáj a feje, fáradt. Teltek az évek, emberünk majd beleőrült, többször is felhozta a témát az asszonynak, aztán egy munkatársával összekeveredett. Persze nem akart válni, anyagiakon veszekedni, gyerekét "elveszteni", de szex nélkül minden férfiasságát odalenni érezte, biorobot volt, hónap elején annyi dolga volt, hogy letegye a pénzt az asztalra.

És hogy mi ebből a tanulság? Egyik fél meghallgatása után soha nem szabad véleményt nyilvánítani, de ha mindkét felet meghallgatod, még akkor is nehéz igazságot tenni, feltéve, ha mind2fél igazat mond. Ha egyik vagy mind2 ferdít is, akkor szinte lehetetlen.

Több ügyről is hasonlóképp gondolkodom a csalósból.
Utolsó is valahol sántít, mindkét oldalról.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#59537) Cs1csó válasza Silent77 (#59535) üzenetére


Cs1csó
félisten

Név nélkül, a "megcsalás" részletezése nélkül (kivel, kikkel, hogyan stb.) simán lehet erről beszélni.

Ha valaki szeretőt tart és ez kiderül meg lehet e ezt bocsájtani, kb. ennyi a kérdés. Erre mindenki a saját értékrendje szerint válaszol. Mint írtam, az egyszeri eset az én értékrendem szerint TALÁN megbocsájtható a többi nem.

Persze a közös jelzáloghitel, CSOK stb. sok mindent felülír :DD

envagyok

A "7 éve semmi szex" már bőven válóok.

[ Szerkesztve ]

(#59538) koby11h válasza envagyok (#59536) üzenetére


koby11h
aktív tag

Akkor itt a válás lehetett volna a megoldás, becsületesen, tiszta lelkiismerettel. Utána pedig ott lehetett volna férfi ahol akar. A gyerekét ugyan úgy szeretheti elvált szülőként is. De ez tényleg nem ide, nem ránk tartozik...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#59539) Cs1csó válasza koby11h (#59538) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

(#59540) Trailblazer válasza fjudors (#59533) üzenetére


Trailblazer
addikt

Rosszul írod, az Alza az eladót jelentse fel.

A csalós meg közben fel lett függesztve, WTF? Csak azért, mert beírt 1-2 ember?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#59541) fjudors válasza Trailblazer (#59540) üzenetére


fjudors
aktív tag

ja, persze, az eladóra gondoltam, aki az alzától vásárolt.

(#59542) envagyok válasza Cs1csó (#59537) üzenetére


envagyok
veterán

Ugye ugye...
De most amíg csak a csaj verzióját ismeri az a kb 50-60 ember a baráti körben, addig a férfi a tettes, a gonosz, a csaló.
De most jön a következő dilemma.
Elmeséljem-e a többieknek, hogy mit hallottam?
Nem álltam mellettük hosszú évekig esténként a hálószobában.
Ha dumálok, a társaság hölgytagjai biztos megútálnak, mert nagyon összetartanak a 'szerencsétlen' leányzóval. Többen letiltották férjüket arról, hogy szóba álljanak az exférjjel. Én mondjuk nrm vagyok papucs, azzal beszélek, akivel akarok.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#59543) oriic válasza envagyok (#59524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam a tárgyaláson a bíró azt mondta, hogy a magyar jog szerint maga a megcsalás nem válóok (WTF? Ezt nem is értettem, de ugye kedves exem beadványában ez is benne volt)

Ettől függetlenül én saját véleményem az, hogy aki egyszer megcsalta a másikat, az képes legközelebb is megcsalni, hiába mondja, hogy nem és kér bocsánatot. Így közös megegyezéssel érdemes elbúcsúzni egymástól, mielőtt még ronda dolgok történnek a két fél között és esetleg hónapokig, évekig elhúzódó tárgyalás sorozat lesz belőle.

(#59536) envagyok

:Y Mintha az én házasságomról olvasnák csak gyerek és megcsalás nélkül. :(((

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#59544) hhenry


hhenry
őstag

Csalós topikot miért zárták tudja valaki? :F

(#59545) elder troll válasza hhenry (#59544) üzenetére


elder troll
senior tag

Tippre sok volt a belevau, majd kinyitják, ha megnyugodtak a kedélyek.

[ Szerkesztve ]

(#59546) Gyuri27 válasza oriic (#59543) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én azt mondom aki már arra gondol, hogy mással szexel az megcsalás.
Nem is kell a nemi aktus.
Felnőtt embereknek meg tudni kell mindent megbeszélni, megoldani (nem szokott menni).
Két dolgot kell észben tartani. Az egyik a megcsalás valaminek, valamiknek a következménye (kivéve akik sportból teszik). Tehát mindkét fél ludas valamennyire.
A másik az ember nem monogámiára van tervezve (felénk ezt a vallás, politika nevelte az emberbe). Tőlünk keletebre ahol a kultúra (igen a szexuális) már akkor virágzott mikor felénk még a kecskéket kergették ama célzattal a monogámia mint olyan nem létezik.
Tőlünk nyugatabbra ahol normális emberek élnek szintén más a megcsalás fogalma (soft non monogámia ha irhatom ezt így).

Csalós miért lett bezárva? Nincs, nem lesz több csaló mostanába? :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#59547) emre válasza Gyuri27 (#59546) üzenetére


emre
veterán

Én mindig az asszonyra gondolok......merre jár, mikor érhet haza. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#59548) hcl válasza Trailblazer (#59522) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

++

@envagyok : Ha a csaj ezt akarja, akkor ezt. Saját döntése. (Különben kvaegyszerű módja van az elkerülésének, nem kefélünk félre, ha meg igen, akkor viseljük következményeit.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#59549) envagyok válasza oriic (#59543) üzenetére


envagyok
veterán

Örülj, hogy nincs gyerek.
Így jól és könnyen megúsztad, és itt nem az anyagi dolgokra gondolok.

Egy házaspár bármelyik tagja éjjel nappal kefélhet folyamatosan félre akár különböző emberekkel, akár a társa orra előtt, akár a hitvesi ágyban. Magyar jog szerint emiatt semmi hátrány nem éri. A házasság jog szerint vagyon és életközösség, hogy ki kivel az nincs szabályozva.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#59550) Gyuri27 válasza emre (#59547) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vagy hogy bár csak ott maradna. De hát nincs Isten. ;]

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.