Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76401) seniman válasza Toby888 (#76399) üzenetére


seniman
addikt

Ezt ha jól sejtem csak az első hidegindításnál kell játszani vele,üzem melegen semmi gondja?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76402) Toby888 válasza seniman (#76401) üzenetére


Toby888
senior tag

kifagyogat a játák, változó hogy 5-10 perc, vagy fél óra után

(#76403) seniman válasza Toby888 (#76402) üzenetére


seniman
addikt

Érdemes lenne egy vinyócserével bepróbálkozni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76404) Toby888 válasza seniman (#76403) üzenetére


Toby888
senior tag

semmi :/

(#76405) kreten67 válasza Toby888 (#76404) üzenetére


kreten67
senior tag

Valószínűleg ez egy BGA hiba, kell neki egy reflow.

(#76406) Toby888 válasza kreten67 (#76405) üzenetére


Toby888
senior tag

bga hibás lett az új frimware-tól ??

(#76407) kreten67 válasza Toby888 (#76406) üzenetére


kreten67
senior tag

Nem nem attól, szerintem csak véletlen egybeesés a meghibásodás,de azért ezt ki kell zárni mondjuk egy "downgrade " korábbi verzióra.
Én notebook szervizes vagyok és nem is egyszer fordult már elő,hogy egy sima Windows újratelepítésre beadott betegágy laptop (AMD proci és Ati vga) a telepítés végére lett chipset-hibás (BGA hibás).
Kénytelen voltam a telepítés után még meg is BGÁz-ni az alaplapot,mert most hogy adjam így vissza.
A problémás noti típusokat mostanában már csak úgy veszem át ,hogy a szervizlapra ráírom a félélőség nemvállalását egy ilyen esetben.

(#76408) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
15 éve nem találtam olyan autós játékot, amit annyira élveznék, mint a Burnout Revenge Ps2.
Tudtok nagyon hasonlót ajánlani?

(#76409) seniman válasza DVlad (#76408) üzenetére


seniman
addikt

Motorstorm Pacific Rift?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76410) DVlad válasza seniman (#76409) üzenetére


DVlad
őstag

Grazie mille! Jól néz ki. De nem olyan, sajna nem az a lényege. Ezt is lehet ketten játszani?

Azt miért nem folytatták ps3-ra?

(#76411) seniman válasza DVlad (#76410) üzenetére


seniman
addikt

PS3-on Burnout Paradise City van.A Motorstormot még nem próbáltam ketten.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76412) Toby888 válasza DVlad (#76408) üzenetére


Toby888
senior tag

Blur

(#76413) Toby888 válasza kreten67 (#76407) üzenetére


Toby888
senior tag

a downgrade most nem fog menni, mert nincs clip-em az e3-hoz,meg ugye ahhoz be kéne indulnia a masinának is hogy sikeres legyen a downgrade

(#76414) seniman válasza Toby888 (#76413) üzenetére


seniman
addikt

Elvileg elég,ha áram alatt van a nor chip,de ez itt nagyon OFF. :B

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76415) DVlad válasza seniman (#76411) üzenetére


DVlad
őstag

Igen, köszi, azt ismerem, de annak sem az a lényege. A Revenge bitang nagy fíling.

(#76416) DVlad válasza Toby888 (#76412) üzenetére


DVlad
őstag

Ránéztem a ytbon, ez adja az érzést, látványra. Köszi!

(#76417) Toby888 válasza DVlad (#76416) üzenetére


Toby888
senior tag

nincsmit, párom aki abszoludt nem konzolozik, először játszott vele, oszt alig lehetett kivakarni a kezéből a kontrollert :D próbáld ki, jóféle játék

(#76418) MasterMark


MasterMark
titán

Ez a gép mindig meg tud lepni, mindkét irányban egyszerre is akár.

Bedugtam kábelesen, és meglepetésemre ezen már gigabit-es a hálókártya. Másik "meglepetés", hogy magától már nem tudta átkapcsolni rá, kézzel kellett kábelre állítani a hálózatot. :N

Switch Tax

(#76419) myk74


myk74
senior tag

Sziasztok. Utángyártott controllert érdemes venni? Az ára töredéke az eredetinek kb 2-3000ft,de nem tudom mennyit bírhat.
Valakinek van tapasztalata? Anno ps2-őn volt utángyártott joystickom, az nagyon jól bírta.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#76420) seniman válasza myk74 (#76419) üzenetére


seniman
addikt

Szinte egytől-egyig szemetek.Vagy nincs sixaxxis funkció,vagy az analógok nem mennek átlósan,érzéketlenek.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76421) myk74 válasza seniman (#76420) üzenetére


myk74
senior tag

Köszönöm, akkor hanyagolom.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#76422) leslieke válasza myk74 (#76419) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#76423) Toby888


Toby888
senior tag

a konzol halott, BGA-s :/ le tudom valahogy szedni a vinyóról a játékmentéseket ??

(#76424) seniman válasza Toby888 (#76423) üzenetére


seniman
addikt

Ha nem indul,akkor nem. :(

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76425) Toby888 válasza seniman (#76424) üzenetére


Toby888
senior tag

:/ ha meg átrakom másik konzolba, akkor az egyből formázni akar azthiszem, óóó miért nem kapcsoltam be az online mentést...

(#76426) fuddle


fuddle
újonc

Sziasztok!
Lenne pár kérdésem, remélem tudtok segíteni!
Megvettem pár hónapja dobozosan a Battlefield 4 játékot, eléggé bejött, gondoltam megveszem digitálisan (most akciós ugye a store-okban) és eladom a lemezt, elég jól jönnék ki belőle. Egyenlőre úgy vagyok vele hogy elég gyakran előveszem, nem gáz ha digitálisan lesz meg. Kérdésem annyi, okoz-e valami zavart az eddig beletett játékomban, hogy most újra le lesz töltve a cucc? Vágom hogy saját acc-ot kezel a játék, de ki tudja.
Ehhez kapcsolódó dolog, van-e valakinek tapasztalata, megéri-e az extra tartalmú verziót megvenni, mennyien játszák még? A simát rohadt sokan, de arra nem találok infót sehol hogy a kiegészítőket hányan.
És még egy dolog, BF Hardline is elkezdett érdekelni, de ott azt látom, töredéke a játékosszám a servereken, valakinek tapasztalata hogy ez mennyire gáz? Továbbá ugyanaz, elég oda a sima verzió, vagy érdemes kiegeket is megvenni?
Köszi előre ha tud valaki segíteni :)

(#76427) Kardos.N


Kardos.N
tag

Hali!
Tudnátok nekem segíteni ? :B
Super Slimet szeretnék bővíteni.
De az istenért nem akar lepattanni a műanyag fedél.
Valaki tudna valami okosat ? :Y

(#76428) Toby888 válasza Kardos.N (#76427) üzenetére


Toby888
senior tag

elvileg [így] meg tudod csinálni, nem tűnik bonyolultnak

(#76429) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Uncharted 2, 3-at tolom. Néha fegyver felvételkor egy kék maszkos ikon is megjelenik. Mi ez?

(#76430) pulyka jocó válasza fuddle (#76426) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szia!
En ugyan ebben a helyzetben voltam, igaz PS4-en a GTA 5-el. Lemezesen jatszottam, es par napja megvettuk baratommal digitálisan. Semmi nem veszett el, ugyan ott vagyok ahol eddig :)
Szoval szerintem nyugodtan megveheted! :D
A bf Hardlinet nem igazan tudom ajanlani, foleg PS3-ra. Nagyon kevesen játtszák...
Ha megis megvenned, boven eleg az alap, biztos vagyok benne Hogy a dlc szerverek halottak :/
(PS4-en jatszottam ezzel is, ott is nagyon rossz volt a helyzet, el is adtam :D )
Remelem tudtam segiteni :)
bfhstats.com-on amugy meg tudod nezni az aktuális játékos állást

[ Szerkesztve ]

(#76431) fuddle válasza pulyka jocó (#76430) üzenetére


fuddle
újonc

Szia!
Köszi a tippeket, szerintem a BF4 akkor jön digitálisan, a Hardline-ra meg esetleg ránézek előbb lemezesen, hátha. De hogy őszinte legyek, jobban örülnék ha a Hardline-t játszanák többen, jobban bejön a témája, de hát ez van.
Amúgy az ilyen stat oldalakkal meg az volt a bajom, hogy látom rajta hogy mennyien játszanak, de azt nem hogy abból hányan játszák a kiegeket (vagy DLC-ket vagy mi a nevük). De lehet csak én vagyok a béna :)

(#76432) A`rpi válasza fuddle (#76431) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Állatába véve a DLC-s pályák kihaltak, főleg ha a játék már kifutott, legyen az PS3, vagy PS4.

Így a DLC-kért felárat ne fizess. A hardline egyébként hatalmas kedvencem PS3-mon.

(#76433) pulyka jocó válasza fuddle (#76431) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ha tetszik a hardline akkor mindenképp adj neki egy esélyt, megmondom őszintén nekem nagyon nem jött be :/
De persze kinek mi :D
Ha találsz jó áron lemezeset akkor csapj le rá :C

(#76434) markknight


markknight
veterán

Nektek is ilyen tetűlassú a store? Mire lejön egy 4 gigás patch, addigra elmegy fél nap :D Tépem a hajam nem tudom wtf van ilyenkor. XBOX Store pontosan ugyanez volt pepitába.

(#76435) KilleR1888


KilleR1888
csendes tag

Sziasztok!
Kis segítséget kérnék.
Haverom vett egy Playstation 3 superslimet 12 gb tárhelyel, megvette a GTA 5-öt, de betöltő képernyőnél lefagy neki mindig.
Először arra tippeltem az lehet a gond,hogy kevés a tárhely,ezért vettem neki egy 1 Tb winchester,fel is ismeri, de a játék ugyanúgy lefagy, frissitettem a rendszert is,a játékot is pedig,ezután egyik ismerősömnek odaadtam a játékot,és neki is lefagy, gondoltam akkor a lemezzel van baj.
Viszont most megvettem neki konzolos boltban a Sleeping Dogs játékot,és az is ugyanezt produkálja nála,szintén a betöltő képnél lefagy, de közben pl. A FIFA 13, FIFA Street játékok mennek lemezről.
Mi lehet szerintetek a baj?
Remélem tudtok segíteni, mert minket már kiidegel,hogy mi lehet a baja...
Előre is köszönöm a segítséget haverom nevében is!
Sziasztok! :-)

(#76436) JohnDoe_Hun


JohnDoe_Hun
tag

Szia.
A gta5 telepítéssel indul. 10-15perc legalább. Az sem megy? De az is lehet h rossz a bd olvasó. Nem teljesen dőlt ki csak kezd romlani az állapota.

(#76437) seniman válasza JohnDoe_Hun (#76436) üzenetére


seniman
addikt

Ugyanezt csinálta nálam is egy slim,elkezdte lejátszani a lemezt,aztán fél perc múlva már akadozott,utána meg fagyasztotta az egész gépet.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76438) KilleR1888 válasza JohnDoe_Hun (#76436) üzenetére


KilleR1888
csendes tag

Bocsánat,azt elfelejtettem odaírni,hogy fel telepíti teljesen, és ezért is furcsáljuk 😕

(#76439) JohnDoe_Hun


JohnDoe_Hun
tag

Frissítést is felteszi? Akkor a data törlést csináltátok már? Egy restore default settings is mehetne rá xmb-ből.

(#76440) KilleR1888 válasza JohnDoe_Hun (#76439) üzenetére


KilleR1888
csendes tag

Frissíti is teljesen,elkezdi tölteni a játékot, aztán mikor pont kezdené a sztorit,akkor megáll

(#76441) KilleR1888 válasza KilleR1888 (#76440) üzenetére


KilleR1888
csendes tag

Már formáztam is,restoret is csináltam a beállításokból, nem segített.
Ezt az xmb-ből restoret hogy kell?

(#76442) JohnDoe_Hun


JohnDoe_Hun
tag

System settings/Restore Default Settings.

(#76443) kreten67


kreten67
senior tag

A gta5 lemezekből sok hibás példány került forgalomba ami pontosan ezt produkálja,feltelepít 8gb adatott és amikor indulna a játék alul a sarokban forog a betöltés de soha nem fog elindulni.
Nálam is van egy ilyen lemez.
A vaterán valaki árul most is ilyen hibás GTA5 lemezt 3000-ért és 10db is van neki.
A hirdetésben írja hogy hibásak ,de ki akarja ezek után megvenni :F .

(#76444) erahurka válasza kreten67 (#76443) üzenetére


erahurka
félisten

Aki megvette digitálisan de szeretne egy dobozt+lemezt a polcra esetleg.

(#76445) KilleR1888 válasza kreten67 (#76443) üzenetére


KilleR1888
csendes tag

Akkor ha ps storeba megvenné,úgy mennie kell neki?

(#76446) kreten67 válasza KilleR1888 (#76445) üzenetére


kreten67
senior tag

Most nem vagyok otthon csak a hétvégére érek haza és kipróbálom (van rá lehetőségem ingyen) és megírom ide hogy nálam müxik vagy se. Addig ne vedd meg!

(#76447) the.odzsy


the.odzsy
aktív tag

Üdv!
Adott egy PS3 Rebug 4.81.2 CFW-vel. Fifa 18 felmásolva a HDD-re Multiman indítással elindul, de pár másodperc után a tovább lépésnél Checking Trophies felirattal elsötétül a képernyő Viszont a háttérben hallatszik a hang és a halvány háttér hogy töltődik.( Intro és a szokásos közönség hang).
A 0 %-ról hosszas várakozás után sem lép tovább. Másik játéknál (Rio) a loading felirat hosszú ideig és tovább semmi. Mi lehet a hiba szerintetek?

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#76448) A`rpi válasza the.odzsy (#76447) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem tudunk segíteni neked, ugyanis az oldal alapelveibe ütközik a CFW-s gép használata, és ehhez segítség nyújtás is.

(#76449) the.odzsy válasza A`rpi (#76448) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Szkuzi, már itt sem vagyok! :U

MAGYAR vagyok nem turista!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.