Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75101) KaitouP válasza fausto (#75100) üzenetére


KaitouP
veterán

Sony saját megoldású BT headset -ein átjön a játék hangja is, egyéb eszközökön csak chat.

Vagy TV jack bemenetébe dugod a fejhallgatót. (Persze csak sima fejhallgatót, headset azon keresztül nem játszik.)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#75102) Tegla80 válasza fausto (#75100) üzenetére


Tegla80
addikt

A csippanas bekapcskor sztem fix.
A jatek hangja fulesen-hez pedig gyari dedikalt fulest(gold/pulse) kell venni.(ha jol irom a nevuket)

Sony® & PlayStation®

(#75103) A`rpi válasza fausto (#75100) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"1, valahogy meg lehet oldani, hogy bekapcsoláskor ne csippanjon a gép?"

Alaplapról ha leforrasztod a zümmer-t.

"2, hogyan lehet úhy fülessel játszani, hogy a játék a fülesbe szóljon? úgy emlékszem azt írtátok korábban, hogy az usb-s és bt-os megoldás csak a chat-et rakja fülesre"

Ahogy a felettem szólok is mondották, csak a kifejezetten konzolhoz (PS3/PS4) gyári SONY megoldások tudják átvenni a hangot.

(#75104) fausto


fausto
addikt

Köszi, ez nem jó hír :( Mostanában esténként tudok játszani egy kicsit, amikor a család már alszik, de emiatt nem akarok 20k-t kiadni, pláne hogy nem is hallottam olyan sok jót a Sony fülesekről. Jó volna valami pár ezer forintos megoldás, nem is akarok beszélgetni közbe, csak a játékot kéne hallanom. Persze az is egy megoldás, hogy a tévé kimenetébe dugom a fülest, de az elég gázul szól.

(#75105) sum-blink válasza DVlad (#75099) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Ezt a hivatalos módszert nem ismertem. Akkor inkább így csináld. Amiket írtam én azokat próbáltam de ha csak a mentéseket, illetve psn játékokat akarsz pótolni, arra tökéletes az én módszerem is. (Ez valószínűleg gyári beállításokat is átvisz.)

(#75106) RangerFox válasza A`rpi (#75103) üzenetére


RangerFox
veterán

Lenne egy kérdésem a Sony fejhallgatókhoz. Ez inkább egy gyakorlati kérdés lenne: Ha pl. egy játékban egy karakter tőlünk bal oldalról elkezd beszélni, akkor a térhangzás miatt csak a bal fülünk felől jön a hangja? Vagy mindkettő oldalról? Lehet hülyén hangzik, de fontos lenne.

(#75107) Adam_Shepard válasza RangerFox (#75106) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

igen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75108) RangerFox válasza Adam_Shepard (#75107) üzenetére


RangerFox
veterán

:DDD de melyikre igen?

(#75109) Adam_Shepard válasza RangerFox (#75108) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A balos. En sem hittem a fulemnek de ami sandbox ott java reszt ez a stereo keveres van mar.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75110) Elims válasza RangerFox (#75106) üzenetére


Elims
veterán

Sőt!Ha körbe fordulsz akkor kicsit úgy hallani mintha tényleg tenne egy kört a fejed körül.Persze nem igazi 5-6-7.1-ben,de egy kicsit úgy tünik.Nekem csak a legelső szériás 7.1-es vezeték nélküli van,de simán használható. Már amikor használom..

(#75111) RangerFox válasza Elims (#75110) üzenetére


RangerFox
veterán

Na ezt sajnálattal hallom. Klasz feature, csak éppen én nem tudom így használni (operálták az egyik fülem). Én először a horizon zero down yt-s trailerében hallottam ezt a megoldást amúgy, nagyon meglepett a dolog. Meg persze a moziban is ilyen a hangzás.

[ Szerkesztve ]

(#75112) Elims válasza RangerFox (#75111) üzenetére


Elims
veterán

:-(
Így viszont ne adj ilyenért pénzt.Inkább keress egy mono megoldást.

(#75116) Pityu89 válasza A`rpi (#75095) üzenetére


Pityu89
senior tag

Köszi, ez frankó egy oldal.

(#75117) A`rpi válasza RangerFox (#75111) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Sztereó jelet mono-ra kell alakítani. Több működő alternatíva is létezik, a probléma megoldásához sajnos a gyári vezeték nélküli fejhallgatók nem alkalmasak.

Én a televízió fejhallgató kimenetét használnám, olyan fejhallgatóval, aminek van szereo / mono kapcsolója.

Esetleg eleve mono fejhallgatót vásárolnék.

(#75118) Pityu89 válasza A`rpi (#75117) üzenetére


Pityu89
senior tag

Némelyik tv szoftveresen is tud mono hangot kiadni füles kimenetre.

(#75119) A`rpi válasza Pityu89 (#75118) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ez is egy remek alternatíva lehet. Csak ugye nem mind tudja.

[ Szerkesztve ]

(#75120) RangerFox válasza A`rpi (#75117) üzenetére


RangerFox
veterán

Köszi szépen mindenkinek, majd utánanézek hogy mi is lenne számomra a legmegfelelőbb :)

(#75121) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok!
Nem tudja valaki PS3-ban hogyan lehetne az IP-t elrejteni modderek elől? Egyre több rosszindulatú beteg van fent egyes játékokban, akik teljes gépfagyasztás stb mellett IP alapján kitudják lőni x időre mások internetét, de aki hozzáértőbb, az a Routert is. Sok esetben IP alapján helyileg is betudnak azonosítani pl várost. VPN, Proxy kivételével semmit nem lehet beállítani biztonság szempontjából?

(#75122) MasterMark válasza Krystal_s (#75121) üzenetére


MasterMark
titán

Hogy tudják kilőni?

Switch Tax

(#75123) Krystal_s válasza MasterMark (#75122) üzenetére


Krystal_s
addikt

Vannak ilyen programok. Okosított JB PS+ hozzákapcsolt pc, amin indítja a programot. Tetszőleges időt megadja és addig nem tudsz kapcsolódni. Láttam már ilyet és sajnos elég durva dolgokat tud még az a program. Már az is zavar, hogy állandóan mondják mi az IP-m és miket tudna csinálni...

(#75124) ProdyG


ProdyG
senior tag

Sziasztok, van egy 2008-as PS3-am (CECHLxx modell). Mindig próbáltam vigyázni rá, 2-3 évente újrapasztáztam a prociját, de mostanában játék közben néha becsíkozódik a képernyő egy része. A képernyő felső felében eltorzul a kép pár másodpercre, majd újra jó minden. Ez 10-15 percenként megtörténik, mindig csak pár másodpercre.

Van ötletetek mi lehet ez? Gondolom sok mindent nem tudok tenni...
köszi!

(#75125) pulyka jocó válasza ProdyG (#75124) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Hello
HDMI-vel játszol? Mert akkor elképzelhető hogy rossz a kábel, esetleg a csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

(#75126) MasterMark válasza Krystal_s (#75123) üzenetére


MasterMark
titán

Hat szerintem ez nem ilyen egyszeru. IP-t meg nem lehet rejteni, hiszen az a kommunikacio alapja.

Normalis router kell, pinget tiltani, ddos protection, stb, es nem lesz gond. Nem lehet csak ugy kiloni az internetet sehonnan.

Switch Tax

(#75127) ProdyG válasza pulyka jocó (#75125) üzenetére


ProdyG
senior tag

igen, HDMI. majd megpróbálom cserélni.

(#75128) MasterMark


MasterMark
titán

cech-3004b-hez mit szóltok?

Switch Tax

(#75129) RangerFox válasza MasterMark (#75128) üzenetére


RangerFox
veterán

Kifogástalanul működik az enyém

(#75130) Vadernagyúr válasza MasterMark (#75128) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ugyan olyanom volt,csak ajánlani tudom.

PSN: joskovagyok199

(#75131) rsanyi20 válasza MasterMark (#75128) üzenetére


rsanyi20
tag

Nekem is ez van, semmi probléma vele!

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#75132) MasterMark


MasterMark
titán

Remek, köszi szépen. :R Ha minden jól megy akkor sikerül beszerezni egyet. :)

Switch Tax

(#75133) Krystal_s válasza MasterMark (#75126) üzenetére


Krystal_s
addikt

De sajnos nagyon is egyszerű. Korábban csak másoknál láttam, ezért bíztam benne 2 Router, Ping tiltva, Tűzfal SPI stb védelem ér nálam valamit. Tegnap kértem valakit és kipróbáltuk. Egy gombnyomásra elment az egész net, minden gépen addig, amíg ő akarta. 2x is próbáltuk. Még csak érteni sem kell hozzá. Elég egy okos program, amivel már sok modder rendelkezik...
Szerintem ez elszomorító, hogy ennyire könnyen támadható egy konzol és azon keresztül az egész hálózat...

(#75134) Zigur válasza Krystal_s (#75133) üzenetére


Zigur
senior tag

Ez alapján maga ps3 op. rendszer a ludas, azzal meg a Sony meg már nem foglalkozik, tényleg csak azt tudom elképzelni, hogy valakik talán csinátak egy olyan CFW-t, amit nem lehet így kihasználni.

(#75135) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Valaki ismer olyan boltot, ahol ÚJ PS3-at lehet kapni, reális áron? Mármint nem 65-70k-ért, hanem mondjuk 50 k körül, mint egy zsír új xbox360-at. Sajnos ahol árulnak, ott pofátlanul sokat kóstál, használtat meg nem akarok, kell az a gari.

[ Szerkesztve ]

(#75136) Vadernagyúr válasza IMIIKE1998 (#75135) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Régebben én is kerestem,de nem találtam.. Vettem használtat,amivel nem volt semmi baj,csak váltottam :) A PS3 és 360 árán vettem PS4-et :)

PSN: joskovagyok199

(#75137) pulyka jocó válasza IMIIKE1998 (#75135) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nekem is használt a Slim, igaz, boltból van.

(#75138) Wlac válasza IMIIKE1998 (#75135) üzenetére


Wlac
Ármester

Hát, nagyjából 30 ezer forint az a garancia így, szóval gondold meg a használtat.

“The wha-"

(#75139) IMIIKE1998 válasza Wlac (#75138) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Pl. Xbox360-at használtan is 40 körül hirdetnek, ami nem érné meg sztem, ha van 50-ért új. A másik, használtnál honnan tudod, hogy hány órát pörgött a gép? Lehet csak 80-100 órát, de lehet akár több ezret is. Csak nem értem, miért ilyen pofátlan az árazása, hogy képesek 70k-ra-t elkérni egy ps3-ért, úgy, hogy 80-ért PS4 van.

[ Szerkesztve ]

(#75140) A`rpi válasza IMIIKE1998 (#75139) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Sajnos azt lehet mondani, még így is örülni lehet hogy egyáltalán lehet kapni PS3-mat, egyértelműen a SONY érdeke az hogy újabb generációs vasat vásárolj, ahol eleve "kötelező" az előfizetés, és a játék árak is magasabbak.

(#75141) DVlad válasza DVlad (#75099) üzenetére


DVlad
őstag

Na, sajnos addig halasztgattam, amíg ez a megoldás lejátszott, megint bekapcsolhatatlan lett a masina.
A mentések kimentésére nincs más mód, csak egy szervizes megjavítást követően?

(#75142) sum-blink válasza IMIIKE1998 (#75135) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Én használtam vettem pár éve, az új ps3-ak irreálisan drágák... Azóta is működik, kopp-kopp.

[ Szerkesztve ]

(#75143) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Amúgy a multik mennek még?(COD, GTA, BF, FIFA) Egyik kolléga mondta, hogy a Last of Us multija még aktív, de más játékokkal is így van? Mert olvastam, hogy a Sony sok játék multis szeróit leállította.

(#75144) RangerFox válasza IMIIKE1998 (#75143) üzenetére


RangerFox
veterán

Mindegyik általad felsorolt játéknak megy a multija. A fifa17 kb minden 5-dik meccsen szerver problémával kidob, de megy. A többivel nincs baj.

(#75145) pulyka jocó válasza IMIIKE1998 (#75143) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Régebbi játékok multija ami vagy teljesen vagy kb halott (értsd: van még pár játékos)
Teljesen halott pl a Bulletstorm multija, Homefronté stb
De érdekes módon az NFS Most Wanteddel és Ghost Recon Future S-el még játszanak

(#75146) Vadernagyúr válasza pulyka jocó (#75145) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Jóhogy,Most Wanted az egyik legjobb NFS :DD

PSN: joskovagyok199

(#75147) pulyka jocó válasza Vadernagyúr (#75146) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ha tudnád hányszor felb*szott :DDD
De tény, nemrossz

(#75148) Vadernagyúr válasza pulyka jocó (#75147) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Engem is.. De valahogy jobbak voltak a régi játékok.. PS4-re meg ugye már nincsenek.. :)

PSN: joskovagyok199

(#75149) A`rpi válasza IMIIKE1998 (#75143) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

BF-ek statisztikáját meg lehet nézni, például:
Hardline: PS3: 1,580, Peak 24h 1,876
BF4: PS3 12,910 Peak 24h 15,554

A népszerűbb játékban találni embereket, de a középszerű játékok multija zömében "kihalt".

(#75150) DVlad


DVlad
őstag

Ha egyik napról a másikra egy kontrollert nem lehet bekapcsolni, töltésre sem reagál, akkor mi lehet a baja? Bármi? Nem olyan régi, szerintem nem az aksi ment tönkre benne, ráadásul estéről reggelre. Mondjuk volt már leejtve sokszor, lehet, hogy valamilyen forrasztás adta meg magát?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.