Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76501) mckay válasza A`rpi (#76499) üzenetére


mckay
aktív tag

köszi szépen, erre nem is gondoltam, hogy gugli - gondoltam itt a fórumon is akad valaki, aki hirdet
:-)

oké, psn tagságot csináltam, de ettől még előfizetés nincs - a kérdés: érdemes előfizetni? adnak valamit a havi x forintért? mennyi az x?

(#76502) A`rpi válasza mckay (#76501) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Itt a fórumon tilos hirdetni, hirdetések keresésesre kínálására használd a a hardveraprót, illetve más oldalakat, lásd a fentebbi google találatokat. :)

(#76503) BOBAKILL válasza mckay (#76501) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Havonta két játékot. Néha nagyon is megéri előfizetni néha nem. Majd úgyis látod mit kapsz a plusért cserébe, meg tudod nézni hogy kell-e.
Érdemes digitálisan vásárolni, nagyon jó akciók szoktak lenni, sokszor olcsóbb így mint lemezen. (És az nem is zörög a konzolban.) :)

(#76504) mckay válasza molnartom (#76500) üzenetére


mckay
aktív tag

köszi a tippet, regisztráltam is a jatekaim.hu-ra
:R

(#76505) mckay válasza BOBAKILL (#76503) üzenetére


mckay
aktív tag

köszi az infót!
no akkor még várok az előfizetéssel
még kicsik hozzá, hogy figyelgessék
de ha aktuális lesz, akkor a Plus-t kell keresnem ezek szerint

[ Szerkesztve ]

(#76506) Dog83


Dog83
tag

Sziasztok!
Előre elnézést kérek, biztos 1000x kérdezték már amit most én is!
Szóval szeretnék venni egy PS3-at.PSP, Psx, PS2 van, de ez a 3-as nagyon más. Igazából csak a Gran Turismo 6, és talán idővel a Resident Evil játékokat venném hozzá, szerencsére már tudom hogy csak ezek kellenek! Tudnátok segíteni milyen/melyik gép felelne meg ennek az elvárásnak? Nekem jó ha lemezről megy, illetve ez a vinyós dolog is kicsit kérdőjel! Előre is köszönöm a segítségeket!

[ Szerkesztve ]

(#76507) A`rpi válasza Dog83 (#76506) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok!
Előre elnézést kérek, biztos 1000x kérdezték már amit most én is!
Szóval szeretnék venni egy PS3-at.PSP, Psx, PS2 van, de ez a 3-as nagyon más. Igazából csak a Gran Turismo 6, és talán idővel a Resident Evil játékokat venném hozzá, szerencsére már tudom hogy csak ezek kellenek! Tudnátok segíteni milyen/melyik gép felelne meg ennek az elvárásnak? Nekem jó ha lemezről megy, illetve ez a vinyós dolog is kicsit kérdőjel! Előre is köszönöm a segítségeket!"

Gép vásárlásakor mire ügyelj: [link]
Mire elég az alap 12GB Super slim: [link]

[ Szerkesztve ]

(#76508) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

GT6 szerverek még élnek? :U

(#76510) seniman válasza Sanyi.mTs (#76508) üzenetére


seniman
addikt

Múlt hónap végével álltak le.Volt is róla cikk itt az oldalon.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76511) Dog83 válasza seniman (#76510) üzenetére


Dog83
tag

De gondolom ha nem lesz netre kötve a gép, azért "offline" is játszható!?!? Vagy mindenképpen kell a net neki? Illetve ha lemezről megy, akkor gondolom nem igényel komoly hdd-s gépet?! Elnézést, ha off volt, csak puhatolózok, milyen gép kell hozzá....

[ Szerkesztve ]

(#76512) seniman válasza Dog83 (#76511) üzenetére


seniman
addikt

Ha letölti magának az összes frissítést,lehet hogy karcsú lesz neki a 12GB.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76513) Dog83 válasza seniman (#76512) üzenetére


Dog83
tag

Oké, köszönöm szépen! Azt a pasztázást még valaki elmagyarázná?! Vagy hogy melyik gépeket érinti (slim, super slim?)...

(#76514) seniman válasza Dog83 (#76513) üzenetére


seniman
addikt

Gyakorlatilag mindegyiket,mivel a legutolsó is évekkel ezelőtt jött le a szalagról.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76515) myk74 válasza seniman (#76512) üzenetére


myk74
senior tag

Bizony kevés, meg kb 4 óra mire feltelepíti a GT6-ot.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#76516) Dog83


Dog83
tag

Köszönöm szépen a segítségeteket, most már körvonalazódik hogy mit kéne vennem!

(#76517) seniman válasza myk74 (#76515) üzenetére


seniman
addikt

Ezért nem is lett nekem egyelőre visszatelepítve formázás után. :B

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76518) neo-geo válasza seniman (#76510) üzenetére


neo-geo
aktív tag

A szerverek Március 28.-án állnak [le.]

(#76511) Dog83Nem kell neki a net, játszató offline is. Ha lemezről megy, ha digitálisan a 16GB minimum kell neki, tehát a 12GB-os gép kevés lesz.

(#76515) myk74 Ha minden klappol akkor sem telepíti 4 óra alatt, inkább 12-őt mondanék.
Éjjel elindítod frissítések leszedését, ha minden jól megy délelőtt meg lesz. De ritka amikor elsőre sikerül.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#76519) seniman válasza neo-geo (#76518) üzenetére


seniman
addikt

"On 28 March 2018 at 12:00 UTC, the online services of the PlayStation®3-exclusive software Gran Turismo 6 will come to an end. Prior to this on 31 January 2018, we will also end the distribution of downloadable content that can be used in-game."

Aham,január 31-ével a letölthető tartalmakat szüntették csak meg.Pedig az itteni cikkben ezt a dátumot a szerverek leállásával párosították.Tehát van még másfél hónapja kiélvezni az online játékot.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76520) myk74 válasza neo-geo (#76518) üzenetére


myk74
senior tag

10.45 kor kezdtem neki és 15 h körül fent is volt minden. Akkor szerencsém volt :)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#76521) Dog83 válasza neo-geo (#76518) üzenetére


Dog83
tag

Köszönöm szépen!

(#76522) neo-geo válasza myk74 (#76520) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Nagyon is. Sajnos nagyon sok ember nem volt ilyen szerencsés a baráti körömben :K

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#76523) myk74 válasza neo-geo (#76522) üzenetére


myk74
senior tag

Viszont azt vettem észre, hogy ha ott vagyok mellette (pont akvárium takarítás volt) és nem éjszakára hagyom magára, hanem néha rányomok a joyra akkor lényegesen gyorsabb. Éjszaka képes volt magától belassulni.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#76524) Dog83


Dog83
tag

Sziasztok!
Sikerült megvennem egy 500GB-os superslim gépet. A controller elég leharcolt, de működik szépen. Viszont ha jól sejtem, ezt a gépet is kell pásztázni!? Elvileg 3 éves gép, kellemesen duruzsol a "hűtés", nem tűnik hangosnak... Ha kell, akkor tudnátok ajánlani olyan helyet Budapesten, ahol kipucolják, meg pasztázzák, és lehetőleg úgy, hogy ott lehessek!? (Olvastam a pasztázást, de nem biztos, hogy neki mernék állni)
Gondolom a kívülről sűrített levegős spray-el ne próbálkozzak!?!?
Köszönöm előre is a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#76525) A`rpi válasza Dog83 (#76524) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok!
Sikerült megvennem egy 500GB-os superslim gépet. A controller elég leharcolt, de működik szépen. Viszont ha jól sejtem, ezt a gépet is kell pásztázni!? Elvileg 3 éves gép, kellemesen duruzsol a "hűtés", nem tűnik hangosnak... Ha kell, akkor tudnátok ajánlani olyan helyet Budapesten, ahol kipucolják, meg pasztázzák, és lehetőleg úgy, hogy ott lehessek!? (Olvastam a pasztázást, de nem biztos, hogy neki mernék állni)
Gondolom a kívülről sűrített levegős spray-el ne próbálkozzak!?!?
Köszönöm előre is a segítségeteket!"

Egyrészt lecsapódik a pára, másrészt ha túl nagy turbulencia keletkezik a hűtésben, széttörik darabokra a ventilátor, úgyhogy ne tedd! :)

Ezt találtam googe segítségével: [link]

További találatok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#76526) seniman válasza Dog83 (#76524) üzenetére


seniman
addikt

Külső befúvással semmire sem fogsz menni.Szervizekben meg nem fogják hagyni,hogy ott legyél láb alatt,én sem hagynám.Elvégre ha étterembe mész ott sem akarsz a konyhára bemenni kíváncsiskodni,ugye?A pasztázás nem atomfizika,bár a superslim tényleg a legutálatosabb szerelhetőség szempontjából.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76527) Dog83 válasza seniman (#76526) üzenetére


Dog83
tag

Köszönöm!
Amióta elcseszték/átvágtak (mindegy minek nevezzük) a ps2-m azóta nem bízok a szervízesekben, tehát ha máshogy nem megy marad az sk....
Árpi (elnézsét, ha rosszul írtam), köszi neked is! Ránéztem, de pont a rossz tapasztalatok miatt kérdeztem úgy, hogy ajánlani tudtok-e (aki/ami már bevált, vagy tényleg megbízható tapasztalatból)

[ Szerkesztve ]

(#76528) BOBAKILL válasza Dog83 (#76527) üzenetére


BOBAKILL
őstag

3 éves gépet még nem kell feltétlenül pasztázni. Én egy jóval régebbit vettem és bár ujrapasztáztam de igazából nem volt vészes. Por az nulla volt benne! Ha nincs rossz hangja akkor felesleges megbontani.

(#76529) A`rpi válasza BOBAKILL (#76528) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Osztom a véleményed, nem feltétlen kell, de ha a fórumtárs lelkivilága így nyugszik meg, akkor takarítsák ki, és pasztázzák újra. :)

(#76530) BOBAKILL válasza A`rpi (#76529) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igazad van, én is nyugodtabb lettem utána. :D

(#76531) KFORboy


KFORboy
senior tag

Csak nekem szar a PSN vagy másnak se akar felcsatlakozni a profilja és még az online password reset, se semmi sem működik ?

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#76532) leslieke válasza KFORboy (#76531) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mobilon be tudtam jelentkezni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#76533) A`rpi válasza KFORboy (#76531) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha valami nagyobb gond van itt látszódik: [link]

Legfelül a téma tudnivalóknál bent van egy hivatkozás "PSN állapota" ezt érdemes nézni, ha nem megy a bejelentkezés / bármilyen szolgáltatás.

(#76534) KFORboy


KFORboy
senior tag

Nem tudok bejelentkezni a fiókomba se PS3-on se böngészőből tablet/noti... se semmi...
Time out-ot dob vörös betűkkel írva... illetve ha password resetre nyomok akkor is.
Valamiért törölték volna a profilom vagy mi?

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#76535) A`rpi válasza KFORboy (#76534) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Nem tudok bejelentkezni a fiókomba se PS3-on se böngészőből tablet/noti... se semmi...
Time out-ot dob vörös betűkkel írva... illetve ha password resetre nyomok akkor is.
Valamiért törölték volna a profilom vagy mi?"

Ezen a leíráson menj át: [link]

(#76536) KFORboy válasza A`rpi (#76535) üzenetére


KFORboy
senior tag

Van publikus IPv6 címem...
Nemtom ez PS3-on is számít?

IPv4-et nem tudom megnézni, hogy klappol-e a WAN és a Publikus de sejtem, hogy igen.

UPC-től van netem, ConnectBox-al és eddig minden teljesen frankó volt : /

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#76537) A`rpi válasza KFORboy (#76536) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Van publikus IPv6 címem...
Nemtom ez PS3-on is számít?

IPv4-et nem tudom megnézni, hogy klappol-e a WAN és a Publikus de sejtem, hogy igen.

UPC-től van netem, ConnectBox-al és eddig minden teljesen frankó volt : /"

A lírásnak megfelelően járj el. Amíg a leírást megfelelően lépésre nem követed, addig érdemben nem tudunk segíteni. :)

(#76538) KFORboy válasza A`rpi (#76537) üzenetére


KFORboy
senior tag

... :((

Nem tudok a ConnectBox-ban IPv4-et nézni... a bejövő jel meg egy KOAX kábelen van...
Nem fejlett felhasználóknak szánták ezt a szart...

Inkább azt válaszold meg nekem, hogy PS3-nak is baj az, hogy IPv6 él... vagy sem...
Mert egy PS4-hez adott leírás linkeltél... ez meg PS3 topik... PS3 kérdést tettem fel...

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#76539) A`rpi válasza KFORboy (#76538) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

A publikus elérhetőség egyaránt fontos PS3, és a PS4 esetén is. Ha a kapcsolatod NAT-olva van akkor bizonyos szolgáltatások nem működhetnek. Ezért lenne célszerű a leírásnak utána járni, több tucatszor végig futottuk már itt a PH-n, nagyon sokan kétkedtek, de az esetek 90 százalékában nekem volt igazam. :)

(#76540) Tegla80 válasza KFORboy (#76538) üzenetére


Tegla80
addikt

Az,h ps3 vagy ps4 az tokmid1....
Hivd fel a upc-t azt mond meg,h gyorsan kapcsoljak vissza az ipv4-et mert ez igy neked nem jo.Hivatkozhatsz ip kamerara,ps-re stb-re amit szeretnel hasznalni vagy epp kivulrol is elerni,de igy nem mukodnek.
Amugy ha osztasz telorol mobilnetet akkor sztm azon belepsz majd 1bol a geppel es lathatod,h nalad(halozat) van a gond.

Sony® & PlayStation®

(#76541) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Nincs meg valakinek az AC4? Egy multis trofeaban szeretnék segítséget kérni. :D

(#76542) Wlac válasza pulyka jocó (#76541) üzenetére


Wlac
Ármester

De megvan. Élnek még a szerverei? Mert igazából a multis dolgok hiányoznak csak a platinához nekem is, de ha teljesíthető, akkor segíthetnénk egymásnak.

“The wha-"

(#76543) seniman válasza Wlac (#76542) üzenetére


seniman
addikt

Megy még egyáltalán valaminek a szervere?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76544) pulyka jocó válasza Wlac (#76542) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Mennek igen. Öcsém ma is játszott vele, van olyan is amikor fullos a szerver (8 fő azt hiszem a max).
Öcsém szokta amugy nyomni a multit (én nem nagyon csipem), ő mondta hogy már csak 2 képességet kell venni elvileg a trofeahoz 🤔
De ha gondolod tudok/tudunk segíteni benne! :D

(#76545) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

Kollégám slim gépe nem ad képet, hang van hallani ahogy lépked a menüben.

Mit lehet ilyenkor csinálni?

A hiba az egyik napról a másikra jött elő, semmi sem volt babrálva változtatva közben.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#76546) seniman válasza Czimby (#76545) üzenetére


seniman
addikt

Milyen kimeneten hajtja,hdmi vagy multi av?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76547) A`rpi válasza Czimby (#76545) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok!

Kollégám slim gépe nem ad képet, hang van hallani ahogy lépked a menüben.

Mit lehet ilyenkor csinálni?

A hiba az egyik napról a másikra jött elő, semmi sem volt babrálva változtatva közben."

Bekapcsoló gombot hosszan tartjuk míg nem sípol kétezer. (Egyszer sípol mikor be kapcsolt, majd miután hosszan tartod fog még egyszer, ilyenkor egy pillanatra elalszik zöld led is.)

[link]

(#76548) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Ha jól értelmezem sony levelét, akkor 2019. március 8. után a havi ps plus játékok között már nem lesz ps3 és ps vita játék.

(#76549) seniman válasza Sanyi.mTs (#76548) üzenetére


seniman
addikt

Jól értelmezted. :K Viszont emiatt állítólag PS4-re gazdagabb és színesebb lesz a kínálat.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76550) Czimby válasza A`rpi (#76547) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi szépen, továbbítom neki! :R

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.