Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75852) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

● Tilos a warez! (CFW, rendszertörés, másolt tartalmak.)

Ugyan "csak" a hőfokokról volt szó, de hanyagoljuk a témát, megértésetek és együttműködésetek köszönöm. :R

(#75853) Toby888 válasza A`rpi (#75852) üzenetére


Toby888
senior tag

bocsi !!!! :R :R

(#75854) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Van elfekvőben 3db PS3 játékom amit ingyen oda adok:
Brutal Legend
Naruto Ultimate Ninja Storm
Devil May Cry

Aki kapja marja, Cegléden, vagy a 18. kerületben átvehető.

(#75855) Toby888 válasza A`rpi (#75854) üzenetére


Toby888
senior tag

Devil May Cry hatalmas játék !! kellenének a lemezek, de Angliában vagyok

(#75856) RangerFox válasza A`rpi (#75854) üzenetére


RangerFox
veterán

:C respect

(#75857) Toby888 válasza erahurka (#75833) üzenetére


Toby888
senior tag

visszatérve erre a "Ventilátorral fújod a levegőt a ventilátorra" dologra, szerintem sincs vele semmi gond, mert ha megfigyeled pc hűtőknél is van olyan hogy mind 2 felén ventilátor, ja meg láttam olyat is hogy 8 ventilátor volt egybe rakva valami spéci matx hűtéshez, és ott se harcoltak a ventik :N :))

(#75858) rsanyi20 válasza A`rpi (#75854) üzenetére


rsanyi20
tag

Ment pü. :R

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#75859) Ganz-[HUN] válasza Toby888 (#75857) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

De a pcben egy zárt, kiépített szélcsatorna van. Ps3-ban is szerintem. Slimet nem láttam, de a fatnak kell a teteje, a táp hűtése miatt, de slim az keresztül fújja rajta.

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#75860) Toby888 válasza Ganz-[HUN] (#75859) üzenetére


Toby888
senior tag

igen, vágom miről beszélsz, én meg nézegettem a víhűtést :) csinosan ki lehet alakítani, szóval megvan az új projekt :D

(#75861) Adam_Shepard válasza A`rpi (#75854) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ha jársz a 11. fel,é és elhozod a DMC-t, akkor meghívlak egy gyrosra a napokban :B

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75862) A`rpi válasza Adam_Shepard (#75861) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ellenszolgáltatást nem fogadhatok el.

Az már hirdetés lenne amit itt a fórumon ugyebár nem szabad.

Ha el tudsz jönni a 18-ba akkor oda adom örömmel. :K

(#75863) fogtunder


fogtunder
nagyúr

Sziasztok,

szükségem lenne egy új kontrollerre, de ahogy látom DS3-at már nem árulnak. Melyik utángyártott ajánlott? Vagy próbáljak használtan venni?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#75864) A`rpi válasza fogtunder (#75863) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok,
szükségem lenne egy új kontrollerre, de ahogy látom DS3-at már nem árulnak. Melyik utángyártott ajánlott? Vagy próbáljak használtan venni?"

DS4-et vegyél, a giroszkóp, rezgés, és a középső PS logós gomb nem megy, de ezt leszámítva "teljes értékű".

Időtálló választás szerintem, használtan és újonnan egyaránt.

A giroszkópot az exkluzív játékok használják elvétve, a rezgést én speciel mindig tiltom, a középső gomb mondjuk szívás, de ha van másik kontroller áthidalható a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#75865) MasterMark válasza A`rpi (#75864) üzenetére


MasterMark
titán

Semmiképpen nem hívhatjuk teljes értékűnek. Azon kívül, hogy pár játék el sem indul a DS4-el, van játék ami rosszul kezeli.
Pl. ICO-ban nem tudok futni, csak sétálni ha nem a fő irányokba nyomom a joyt.

Jó lenne egy eredeti Dualshock 3-at találni, de baromi sok hamisítvány van, az utángyártottak meg szarok.

Switch Tax

(#75866) fecasan válasza fogtunder (#75863) üzenetére


fecasan
csendes újonc

Használtan tudsz venni 4-5-ért jó állapotú DS3-at, sima sixaxis-t pedig olcsóbban is. Ebay, stb helyeken az utángyártottak pedig elég gagyi minőségűek, nem működik bennük a mozgásérzékelés, az analóg gombok nem érzékelik megfelelőlen a finom mozdulatokat etc. Nem utolsó sorban pedig nem is túl tartósak...

Amennyiben használt sixaxis-t vennél, érdeklődd meg majd az eladót, hogy ragad e valamelyik analóg stick-je, elég sok darabnál előjött ez a hiba.

Ha a DS3-at vennél azok strapabíróbb darabok. Fogásra az újabb revíziós; amit a superslimhez is adtak, az szerintem kényelmesebb, nem olyan csúszós a felülete mint az első verziósnak.

Ha teheted és van rá lehetőséged, akkor élőben próbáld ki őket, hogy megbizonyosodj, eredetiek e és nem gagyi utángyártottak. Ha nincs rá opció, akkor a hátuljáról egy képet kérj, amin a matrica van, abból egyértelműen kiderül, valódi e.

Fake vs valódi
Más fajta, de szintén valódi

A DS4 is jó választás lehet újonnan, csak nézd meg előtte mikkel szeretnél majd játszani, sajna nem minden játékot támogat.
Kompatibilitási lista

DEJA VU

(#75867) A`rpi válasza MasterMark (#75865) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Osztom a véleményed, ugyanakkor másodlagos kontrollernek szerintem jobban megéri már újat venni, ami jó lehet a következő konzolhoz is.

(#75868) Ganz-[HUN] válasza fecasan (#75866) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

sixaxis ritka mint a fehér holló :U

de analog kart szerencsére lehet bele szerválni gyorsan, talán eredetit is

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#75869) MasterMark válasza A`rpi (#75867) üzenetére


MasterMark
titán

Ezzel egyet értek. Nekem is az van másodiknak, ha a játék rendesen kezeli, akkor sokkal jobb.

Switch Tax

(#75870) Ganz-[HUN] válasza MasterMark (#75869) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Csak kíváncsiságból, csak én szeretem joban a DS3-mat a 4-nél? :F Igen, L2/R2 elég szutyok, de ezt leszámítva, nekem jobban kézreáll

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#75871) fecasan válasza Ganz-[HUN] (#75868) üzenetére


fecasan
csendes újonc

A gond ott inkább a szereléssel van, nem a beszerzéssel. :DD

DEJA VU

(#75872) A`rpi válasza Ganz-[HUN] (#75870) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Elsőre nekem is jobbnak tűnt a DS3, de olyan 20-30 óra után rájöttem szerintem a DS4 kényelmesebb.

Egyedül a DS4-en nekem a gyári "gombája" nem jön be, de még így is mindent összevetve a DS4 kényelmesebb számomra.

[ Szerkesztve ]

(#75873) MasterMark válasza Ganz-[HUN] (#75870) üzenetére


MasterMark
titán

L2/R2 nem analóg, ez már alapból gáz. (Már a Gamecube-omnak is analógak a ravaszai...) A tenyérbe "simuló" részei túl rövidek, mondjuk lehet ez kisebb kezű embereknek nem gond. A joystickjai púposak, és idióta helyen vannak.

A DS4-en mindezt javították, sokkal sokkal jobb. Kár, hogy PS3-on nem teljes körű a támogatása, de persze már az is tök jó, hogy egyáltalán működik.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#75874) fogtunder


fogtunder
nagyúr

Köszi mindenkinek, Tekkenhez kell szóval a precizitás kötelező, van egy sárga ledes fat 2 DS3-mal aprón, ha az nem jön össze, akkor lesz DSM.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#75875) Studi válasza fecasan (#75866) üzenetére


Studi
addikt

(#75876) fecasan válasza Studi (#75875) üzenetére


fecasan
csendes újonc

A termékről nincsen érdemi kép, így látatlanban nem lehet megmondani. Egyedül a vásárlói értékelésekre lehet hagyatkozni, ott akiknek volt vele problémája az visszakapta a pénzét.

DEJA VU

(#75877) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

CECHC/CECHE PS2 visszakompatibilitása mennyire problémás a Software E/E miatt?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#75878) DVlad válasza fogtunder (#75863) üzenetére


DVlad
őstag

Én PS2 kontrollert is használok, mikor négyen játszunk, azzal csak a PS gomb nem játszik.

(#75879) fogtunder válasza DVlad (#75878) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a vezeték nem igazán opció, meg tudnám oldani, de nem kényelmes.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#75880) Zsinder válasza fogtunder (#75863) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Én innen vettem DS3-at. Nem a legolcsóbb de 3 hónap garit is adnak rá, nekem megérte. Mindkét kar szinte hibátlan volt csak egy kis kopás volt az alján mindkettőnek.

[ Szerkesztve ]

(#75881) DVlad válasza fogtunder (#75879) üzenetére


DVlad
őstag

Nekem van 3 méteres hosszabbító hozzá, semmilyen hátrányt nem jelent.

(#75882) fogtunder válasza DVlad (#75881) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ennek igazán nagyon örülök.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#75883) MasterMark válasza DVlad (#75881) üzenetére


MasterMark
titán

Semmilyen hátrány, kivéve, hogy vezetékes. :DDD

Switch Tax

(#75884) DVlad válasza MasterMark (#75883) üzenetére


DVlad
őstag

A működését illetően...

(#75885) fogtunder válasza DVlad (#75884) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Miért lenne hátránya működés terén? Viszont nekem üveg mögött van a konzol, ami le van zárva, hogy a gyerek ne nyitogassa. Mivel az egyetlen játék a Tekken 5, amit játszunk rajta, és az digitális letöltés, sokkal kényelmesebb, ha vezeték nélküli a gamepad, ezért írtam, hogy nem opció a vezetékes.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#75886) Ganz-[HUN] válasza fogtunder (#75885) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Kap elég hűtést így?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#75887) fogtunder válasza Ganz-[HUN] (#75886) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Hely az van körülötte elég sok, még egyszer sem volt ezzel gond, de a Tekken 5 egy PS2 játék, nem túl megterhelő és egyben ritkán játszunk 1 óránál többet. Ha ez nem lenne, már rég el is adtam volna, de asszonnyal szeretjük püfölni egymást.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#75888) Toby888 válasza fogtunder (#75887) üzenetére


Toby888
senior tag

próbáljátok ki a tekken6-ot, szebb grafika, több karakter

(#75889) fogtunder válasza Toby888 (#75888) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Been there, done that.

Nem jegyzi meg a kontroller beállításokat a második kontrollerhez, plusz éveket tölt meccsek között. A dinamikája is más, nekünk nem jött be annyira. A 3 óta mindegyikkel játszottunk, de az 5 a kedvenc, mindkettőnk classic karakterekkel játszik a mai napig. Az újat mondjuk még nem, de ahhoz nem fogok új konzolt venni.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#75890) DVlad válasza fogtunder (#75885) üzenetére


DVlad
őstag

Rendben. Szóval arra gondoltam, hogy bekapcsolni ugyan nem tudja, de minden funkciója működik és hasonló a formája is. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy a vezetékes miben különbözik a vezeték nélkülitől. :D Azért írtam, mert a DS4-hez képest ennek csak a vezetékesség a kompromisszuma (ami esetedben áthidalhatatlan probléma, nem megoldható). Mi sem ezt használjuk általában, de mikor néha négyen játszunk, akkor beüzemeljük ezt is.

(#75891) A`rpi válasza DVlad (#75890) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

DS4-gyel bekapcsolni be lehet a PS3-mat, csak azontúl nem funkcionál.

(#75892) Toby888 válasza fogtunder (#75889) üzenetére


Toby888
senior tag

nekem megjegyzi a beálításokat, belső hdd-ről futtatva, nem pedig lemezről, nem lassú, sőt, 4-5 mp mire betölt, de ti tudjátok ( : nekem a faw a 3, még psx korszakból :D

(#75893) fogtunder válasza Toby888 (#75892) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Lehet a kontrolleres marhaságot kipeccselték később, az X360-at 2,5 éve adtam el, akkor még nem tudta, minden indításnál újra kellett konfigurálni.
A töltés HDD-ről szintén nem 4-5 sec volt, de teljesen mindegy is, mert az 5-ben ez pont ennyivel kevesebb, kiválasztjuk a karaktereket és kezdődik a meccs. És nincs jódlis birkás pálya.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#75894) Janos


Janos
újonc

Üdv!A fallout 3 ps3-ra is megjelent magyar felirattal?

(#75895) DVlad válasza A`rpi (#75810) üzenetére


DVlad
őstag

Megvásároltam a linkelt hdd-t.
Ez olvasható az összefoglalóban: "12GB superslim esetében csak be kell helyezni a HDD-t első indításkor
formázást követően mindent átmásol a belső memóriáról."
Vagyis, semmi teendőm nincsen, csak beteszem a szűz hdd-t, és kész?

(#75896) RangerFox válasza DVlad (#75895) üzenetére


RangerFox
veterán

Amint olvasod :DDD

(#75897) pulyka jocó válasza Janos (#75894) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szia
Elvileg nem

[ Szerkesztve ]

(#75898) A`rpi válasza DVlad (#75895) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Megvásároltam a linkelt hdd-t.
Ez olvasható az összefoglalóban: "12GB superslim esetében csak be kell helyezni a HDD-t első indításkor
formázást követően mindent átmásol a belső memóriáról." Vagyis, semmi teendőm nincsen, csak beteszem a szűz hdd-t, és kész?"

Ha 12GB verzió, akkor nem kell mást tenni, csak behelyezni az adattárolót. :)

Egyéb esetben ha nem 12GB modellről van szó, kell egy pendrive, az aktuális rendszer szoftverrel. Nyilván ez téged nem érint. :)

[ Szerkesztve ]

(#75899) fogtunder válasza A`rpi (#75898) üzenetére


fogtunder
nagyúr

fú, még emlékszem, mikor megvettem a 80GB-os Slimet, gondoltam, mielőtt nagyon használatba veszem, cserélek HDD-t. hát arra a 3 órás műveletre, ami következett, nem igazán voltam felkészülve :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#75900) Studi válasza fogtunder (#75899) üzenetére


Studi
addikt

Én simán, YT videók alapján teljes szétszedéssel/kifújással, háttértár cserével, rendszertelepítéssel megvoltam szerintem 2 óra alatt, nem veszélyes. Mondjuk pasztázni nem pasztáztam, annyira nem kaptam szét, lehet azt is érdemes lett volna.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.