Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76101) Sanyi.mTs válasza Toby888 (#76100) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

gondolom a fizetésedet is fölösnek tartod a munkádért. :W

(#76102) Wlac válasza Toby888 (#76100) üzenetére


Wlac
Ármester

Ezt a témát itt hanyagold kérlek!

“The wha-"

(#76103) Toby888 válasza Sanyi.mTs (#76101) üzenetére


Toby888
senior tag

nem vágom hogy tudod összekapcsolni a kettőt ... de mi a rossebért fizessek olyan dologért, amit ingyen is megkaphatok ?? -.-'

(#76104) A`rpi válasza Toby888 (#76103) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ezzel a kijelentéssel a topik,
és nem utolsó sorban a fórum alapelveivel mész szemben.

A játék előállítása munkába kerül.

Attól most vonatkoztassunk el, hogy ezek a PS3 játékok már jó eséllyel hoztak hasznot a konyhára, de azért a szellemi termékért igen is illik fizetni, mert ezzel tiszteled meg a fejlesztőket, és ezzel (is) támogatod azt hogy a későbbiekben is érkezzenek a játékkonzolra minőségi alkotások, mert azok nem csak úgy teremnek, be kell fektetni, és az sem árt ha a megrendelőnek (SONY) meg is térül a pénze.

Egyébként ha sajnálod a pénzt a szoftverre akkor nem kell használni, úgy nincs is értéke az egésznek, egyből máshogy tekintesz az adott termékre, ha azért pénzt áldozol, és nem utolsó sorban jó érzéssel tölt el hogy támogatod a készítőket. :)

[ Szerkesztve ]

(#76105) Toby888 válasza A`rpi (#76104) üzenetére


Toby888
senior tag

köszönöm eme részletes információ csomagot,így már másképp tekintek a dologra :K

(#76106) DVlad válasza Toby888 (#76105) üzenetére


DVlad
őstag

A bringádat is el lehet vinni ("letölteni") ingyen, ha egy pillanatra nem figyelsz.

(#76107) Toby888 válasza DVlad (#76106) üzenetére


Toby888
senior tag

van bicikilizáram ;)

most mindenki minden szar hasonlatot felfog hozni ??

eddig 2 :D számolom ( :

[ Szerkesztve ]

(#76108) Simba86 válasza Toby888 (#76103) üzenetére


Simba86
senior tag

szerintem csak egy dolgot tölts: tölts időt egy topicban... máshol.
Ha meg nem megy önerőből, szerintem lesz 1-2 segítőkész ember, aki megadja a kellő löketet hozzá.

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#76109) Balesz1899 válasza Toby888 (#76107) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nem feltétlenül szar hasonlat. Van biciklizárad, ami a játéknál pl a másolásvédelem. Azt Te a CFW-vel megkerülöd, kb mint amikor levágják a láncot a biciklidről.
Ingyen jutottál hozzá a játékhoz? Igen.
Ingyen jutottak hozzá a biciklidhez? Igen.

Erre nem kellene annyira büszkének lenni...

(#76110) Elims válasza Simba86 (#76108) üzenetére


Elims
veterán

Én azért ilyenért nem írnék vkinek ilyet.
Nem akarok Toby mellé állni,tényleg,de ha őszintén kellene válaszolni hány ember mondaná,hogy "Nekem az van!"?
Csak egy ócska példa,eredeti windows,de lehetne még sok mindent felhozni..
Szerintem ne menjünk jobban a témába.Szóval "Nem szabad ilyet,Toby! (kiírni) ;-)"

Szerintetekha nincsenek -kicsit sem- hasznàlva a ps3 joy-ok+a fagyi,de x időnként tölti az ember akkor is tönkre mehet az akksi?Ha nem,mennyi lehetne az az x idő??Havonta,két havonta?

(#76111) Adam_Shepard válasza Elims (#76110) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

én havi egyszer szoktam tölteni, oylankor megyek is egy kört valamivel. :)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76112) Zigur válasza Elims (#76110) üzenetére


Zigur
senior tag

A ma elterjedt lítium ionos akksi van a kontrollerben, az pedig a teljesen lemerített állapotban gyorsan öregszik, tehát 1-2 havonta érdemes feltölteni.

(#76113) Elims válasza Adam_Shepard (#76111) üzenetére


Elims
veterán

:R Mivel töltöd?Ps3-mal vagy más töltővel?

Zigur: Neked is köszönöm!

(#76114) DVlad válasza Elims (#76110) üzenetére


DVlad
őstag

Te is bringával jársz?

(#76115) Adam_Shepard válasza Elims (#76113) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ps3 -4

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76116) Elims válasza DVlad (#76114) üzenetére


Elims
veterán

Mint te is meg még sokan mások. (Nem ps3-on.)

Adam Shepard: :R

(#76117) Toby888 válasza Simba86 (#76108) üzenetére


Toby888
senior tag

kétlem, hogy azt te fogod eldönteni ...

[ Szerkesztve ]

(#76118) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

PS3 kontrollernek attól lesz baja,ha gépen használom és igy mindig töltődik? :)

PSN: joskovagyok199

(#76119) Elims válasza Vadernagyúr (#76118) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem jó ha "használod" az akksit.

Szerk.: De ha az akksi már halott akkor egyértelmű,hogy úgy használod.A joy-nak semmi baja nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#76120) Totheground


Totheground
addikt

Keves szanalmasabb dolog van, mint amikor valaki buszken dongeti a mellet, hogy marpedig o lop. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#76121) MasterMark válasza Totheground (#76120) üzenetére


MasterMark
titán

Ez egy másik fajta lopás.
Nehéz felfogni.

Switch Tax

(#76122) kazuma921 válasza MasterMark (#76121) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Másnál is csinál olyat a PS3 Store, hogy letöltötök egy játékot, majd a letöltés után elkezd szaggatni az egész store mint az állat, és nem történik semmi? Tegnap 2 óra hosszán keresztül töltöttem 21 gigát, majd kihagyta az installálást. Vártam vagy 10 percet, nem történt semmi. Kiléptem a storeból, és láttam hogy a játék sehol sincs... (amúgy rendszeresen elkezd akadni, fagyni nálam a store, főleg akkor ha keresgélek, és belenézek egy játék képeibe)
Letöltöttem újra, akkor már működött (installálással együtt 4 óra hossza, fasza volt), és ekkor megjelent a telepített játék mellett az installálási fájl is. Még mindig nagyon a szívem csücske a store... :D

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#76123) erahurka válasza kazuma921 (#76122) üzenetére


erahurka
félisten

Érdemes inkább PC-n vásárolni és akkor PS-en már csak le kell tölteni a játékot. Borzasztó a Strore PS3-on mióta felfrissítették erre az új dizájnra :(

(#76124) kazuma921 válasza erahurka (#76123) üzenetére


kazuma921
aktív tag

De ez bizarr, fórumokon is rendszeresen olvasom, hogy mennyire rossz. Értem én hogy a Sony a PS4-re fókuszál, de azért mégiscsak üzletet csinál még a 3-ból is, eladásai vannak, akciói, vásárlásai, nem illik ennyire elhanyagolni egy platformot még akkor sem, ha már épp nem a legfrissebb az. Nekem teljesen meghanyatlott a bizalmam bennük, nem fogok PS4-et se venni, pedig terveztem. Ha bejelentik (bár ez egy kicsit más téma), hogy a következő konzoljuk viszi a ps3 játékokat és minden digitális tartalom megmarad, nem kaszálják el, akkor majd esetleg foglalkozom velük, de így inkább marad elsődleges platformnak a PC.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#76125) erahurka válasza kazuma921 (#76124) üzenetére


erahurka
félisten

Én is csak az exkluzívok miatt vettem PS4-et, multiplatformra szerintem nem éri meg konzolozni.

(#76126) M@trixfan válasza kazuma921 (#76124) üzenetére


M@trixfan
addikt

Azért gondolj bele, idén novemberben 11 éves a PS3! Szerintem ilyenkor már nem elrugaszkodott dolog a frisebb platformra koncentrálni, mikor már a PS4-ből is kijött két revízió. Szerintem ne ez alapján vond meg a bizalmadat. Amúgy ha lenne egy olyan PC-m játékra mint ami neked van akkor én úgy ahogy van hanyagolnám a konzolokat, kivéve az exkluzívokat. A Skorpió lesz egyedül erősebb mint a mostani géped, illetve a PS4 Pro a PSVR miatt lehet érdekes számodra. Az a vicc, hogy jelenleg az egyik legracionálisabb VR beruházás.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#76127) kazuma921 válasza M@trixfan (#76126) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Én is csak exkluzív játékokkal foglalkozom egyébként, azért vettem PS3-at (Dantes Inferno, GOW, MGS, DMC, stb.). Én nem értek azzal egyet, hogy 11 éves a konzol és emiatt ne foglalkozzanak vele, bár ismét hangsúlyozom, PC-s vagyok elsődlegesen ahol minden mindennel megoldható, igényes, és minden működik akkor is, ha az adott program több mint 20 éves. (legalábbis ha van egy jó gépe az embernek).

Apropó, más kérdés: Szerettem volna megvenni a Metal Gear Solid 1-et a PSN storeban, de nem találom sehol. Külföldi ismerőseim írták hogy náluk elérhető, Magyarországon le lenne tiltva? Illetve Superslimem van, ez viszi a PS1 játékokat ugye? Valahogy tolni kéne az MGS1-et, mert elkezdtem a kettőt, de a sztoriból egy kukkot nem értek.

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#76128) fausto válasza kazuma921 (#76127) üzenetére


fausto
addikt

Én sem találom, PC-ről kerestem. Csak a Special Mission lemezt lehet megvenni.
Az angol store-ba tuti fent van, én onnan vettem meg.

(#76129) Adam_Shepard válasza fausto (#76128) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Legkozelebb UK profilon van mgs 1. Igen a SS viszi a psx lemezeket.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76130) Prowler


Prowler
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy amatőr kérdésem - létezik a PS3-hoz gyári kontroller DualShock nélkül? Kollégám adott kettő kontrollert (1. szériás PS3 mellé adták) és egyik sem rezeg. Próbáltam utánaolvasni és ki is reseteltem őket a hátuljukon lévő kis gombbal, hátha ez a hiba...ekkor vettem észre hogy nincs is rajtuk a szokásos DualShock 3 felirat, csak az hogy Sixaxis.

Veremivadék Undorkutya

(#76131) Tegla80 válasza Prowler (#76130) üzenetére


Tegla80
addikt

Azok valoban olyanok es nem rezegnek,mert nincs bennuk meg a rezgomotor.
Ami 60gb gep volt az ilyent kapott mig a kovi szerias 40gb gepek melle kapot joy-ok mar tudtak a rezgest.(tudom mert havernak 60as mig nekem a 40es volt......amugy erezhetoen konnyebb is az a joy a rezgosnel.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76132) Prowler válasza Tegla80 (#76131) üzenetére


Prowler
senior tag

Köszönöm szépen Tégla!
Igen, érezhetően könnyebb a cucc mint a rezgőmotorral szerelt. Azt csodálom, hogy még mindig működik, közel 10 éves lehet mindkettő.

Veremivadék Undorkutya

(#76133) kazuma921 válasza fausto (#76128) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Ès ezt hogyan tetted? Új felhasználónevet csináltál? Ha bejelentkezek, kiírja hogy unavailable.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#76134) fausto válasza kazuma921 (#76133) üzenetére


fausto
addikt

Nekem alapból angol van, csak rákerestem a magyaron

(#76135) Tegla80 válasza Prowler (#76132) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat jah, 2008-as lehet azon joy-ok gyartasa/eladas mert En asszem 2009 januarban vettem a 40gb-ost ami mar az ujabb volt. Plusz ha jol emlexem a cechh04 szerias gepet jelenti es igy az olvasohibat is amit spec gariban anno nekem is csereltek.....meg aztan gepet,de ez mar lenyegtelen..... viszont ami nem,h a mai napig megy az a fat csere gep a havernal.(ami asszem cechl04 vagyis a 80gb szeria. )

kazuma921
Neki alapban UK accja van.....(szerk:hosszan irtam a 2hsz-re a valaszt igy fausto kozben beelozott :D )
Lehet neked is...csak egy uj emil cim es par adat az acc krealas(cimed lehet ugyan ugy a valos HU cimed is.....nekem is az )
Csinalsz egy UK acc-ot ,azon a jatekot letoltod(letoltest elinditod),majd ha lejott a sajaton jatszod......az UK store az 1ik legoregebb igy szinte mindent tartalmaz,mig a HU nem tul regi es sok regebbi dolog mar nem kerult fel(es mar nem is fog).

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76136) Prowler válasza Tegla80 (#76135) üzenetére


Prowler
senior tag

Igen, akörüli lehet. Fat géphez adták, kettő is van belőle. Plussz egy harmadik is van, amelyik rezgős. Slim gépem van, ahhoz adták.

Itt egy kép róla, bocsánat hogy kicsit piszkos, éppen GTA V-tel játszom :D

Veremivadék Undorkutya

(#76137) kazuma921 válasza Tegla80 (#76135) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Értem, akkor ebbe belevágok. Csak az MGS1 miatt kell. :D Amúgy minden más adatom megmaradhat? Nevem, egyebek?

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#76138) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Ne haragudjatok a dupla üzenetért, de van egy haverom (Norvégiából), akinek megvan az MGS1, és hajlandó kölcsönadni az ACC-ját addig amíg letöltöm a játékot a PS3-amra, majd visszajelentkezés után játszhatnék vele. Ez is lehetséges? :D

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#76139) A`rpi válasza kazuma921 (#76138) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Igen, lehetséges. :)

(#76140) #87082240


#87082240
törölt tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a képen látható hőmérsékleti adatok mennyire jók? Játék közben (Dead Space) léptem ki a menübe és akkor lőttem őket. Nem túl magas, esetleg károsíthatja hosszabb távon a gépet? Egy Slim 160 Gb, CECH2504 modellről van szó.

(#76141) A`rpi válasza #87082240 (#76140) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Alapjába véve ezek a paraméterek "gyári" készüléken nem érhetőek el. Így releváns választ az ittlévők közül sokan nem tudnak majd neked adni (én sem.) :(

Ha rendszertörés van akkor elérhetőek ezek a paraméterek (hogy neked).

Csakhogy, itt a rendszertörés tabu, lásd a jobb felső sarokban, illetve az oldal lapelveiben.

Egyébként, ha tippelnem kellene, nem tűnnek vészesnek ezek a paraméterek.

(#76142) #87082240 válasza A`rpi (#76141) üzenetére


#87082240
törölt tag

Megértem, hogy nem megengedett, viszont a hozzászólásomban egy szó nem esett a törésről vagy a mikéntjéről.

(#76143) A`rpi válasza #87082240 (#76142) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

:R

(#76144) Toby888 válasza #87082240 (#76140) üzenetére


Toby888
senior tag

nekem a cpu 60-61 volt, az rsx meg 69-70, szóval a tieid sem magasak, és kétlem hogy hosszútávon károsítaná a masinádat,amúgy is kikapcsolna ha kritikus hőfokokat érne el, de ha gondolod egy jó minőségű pasztát rákenyhetsz a kupakokra, ezzel nyerve pár fokot

(#76145) #87082240


#87082240
törölt tag

Ma viszem újrapasztázásra és tisztíttásra, utána beszámolok az eredményről.

(#76146) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Ti betudtok lépni Uplaybe PS3-on keresztül? PC-n alkotott Uplay fiókom van, de eddig egy játékban sem tudtam bejelentkezni... kiírja hogy felhasználónév, jelszó, bepöttyintem, submit, és kb. fél másodperc múlva kiírja hogy nincs ilyen fiók. PS-hez külön kell csinálni?

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#76147) seniman válasza #87082240 (#76140) üzenetére


seniman
addikt

Venti felteker,minőségi paszta,végső esetben IHS mod.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76148) #87082240 válasza seniman (#76147) üzenetére


#87082240
törölt tag

Hazahoztam pasztázásról és takarításról a gépet, menüben 50/55 fok, fél óra Dark Souls 2 után 62/65 C. Webman annyit állítottam, hogy max hőmérsékletet tettem 65 fokra, minimum fan speed pedig 32 %. A fél óra játék után kapcsolt fel a ventilátor 40 %-ra, ami már picit zavaró játék közben. Az elvárt hű de nagy változás elmaradt szerintem. Együtt lehet ezzel élni, vagy készüljek fel már most lelkileg, hogy YLOD hibával fog kinyiffanni a gép?

(#76149) seniman válasza #87082240 (#76148) üzenetére


seniman
addikt

Kinyúlni nem fog,ezek ilyen melegvérűek.Csúcs pasztával,IHS moddal lehet még hozni pár fokot,de ennél lejjebb nem nagyon fog menni. :( A burkolat elejének a megnyitása szokott még sokat hozni,de ezt nem mindenki vállalja be.Nálam a K-s Fatnál voltak ilyen hőfokok,kapott egy lyukat a hasára,de úgy sem nagyon lettek alacsonyabbak,csak jóval kisebb fordulaton tudta ezeket az értékeket a venti.Egy gyári ventivezérlésű gép lazán belenyaldos a 80-90 fokba is.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76150) Ganz-[HUN] válasza seniman (#76149) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Bytheway CECHK...
Fateknél jól vettem észre/emlékszek, tényleg így oldották meg a hűtést?

kék nyíl a gép eleje. most bal oldalon van -e a GPU vagy CPU meg nem mondom, de kb így kell elképzelni. Valamelyik rányomja a forró levegőt a másikra. Ez komoly, vagy én néztem be? :DDD

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.