Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76801) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Ha szeretnék venni egy új, eredeti PS3 kontrollert, esetleg külföldről akkor honnan érdemes?

Vagy az otthoni, 12ezer forintos ár alatt nagyon nem lehet hozzájutni? Bekapcsoltam picit nosztalgiázni, de az utóbbi költözés megviselhette a kontrollert, mert nem hajlandó működni..

yo

(#76802) MasterMark válasza kenny123 (#76801) üzenetére


MasterMark
titán

Tudsz valahonnan eredeti gyári kontrollert?

Reménykedem benne, hogy ami nekem van az csak valami hamisított utángyártott, mert nagyon gyatra. :(

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#76803) kenny123 válasza MasterMark (#76802) üzenetére


kenny123
addikt

Csak ezt találtam. : [link].

Akkor ennél olcsóbban nem lehet?

Szerk: Mondjuk ez már biztos kihúzná örökre is.

[ Szerkesztve ]

yo

(#76804) MasterMark válasza kenny123 (#76803) üzenetére


MasterMark
titán

Ez biztosan eredeti? Miért OEM?

szerk.: Más: Hogyan lehet felismerni az eredeti kontrollert? Xbox-nál van hologramos matrica.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#76805) kenny123 válasza MasterMark (#76804) üzenetére


kenny123
addikt

Képről nekem eredetinek tűnik.

yo

(#76806) seniman válasza MasterMark (#76804) üzenetére


seniman
addikt

A szériaszámról.Az "U" és "H" jelölésűek mind gagyik,de legalább a sixaxxis bennük van.Használhatóak,de nem az igazi.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76807) Csabee86


Csabee86
senior tag

Most játszok a Far Cry 3-al. Jézusom. Megjelenéskor hardon végigtoltam. Most viszont néha az easy fokozat gondot okoz. Mondjuk vannak benne finomságok. Letettem a kontrollert mert ki kellett mennem a konyhába. Mire visszajöttem egy medve meg egy tigris ugrott nekem. Mondanom sem kell, esélyem sem volt.

(#76808) KFORboy


KFORboy
senior tag

Halihó

Kis segítséget kérnék játék tippek terén.
Coop játékok kellenének amiket tudunk ketten egy gépen játszani és mondjuk nem (csak) tekken :"D
Nem hátrány ha olyan látványos moziszerű mint pl a Beyond two souls vagy ilyesmi.

Előre is köszönöm a segítséget !

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#76809) molnartom válasza KFORboy (#76808) üzenetére


molnartom
aktív tag

pl:
Army of Two: The Devil's Cartel
Rayman
Call of Duty: World at War

(#76810) erahurka válasza KFORboy (#76808) üzenetére


erahurka
félisten

A fentiek, plusz minden Lego játék, Little Big Planetek, és asszem a Puppeteerben is lehet ketten játszani, de ott valaki csak egy repkedő izét irányít.

(#76809) molnartom: A Devil's Cartel mekkora király játék! Pedig nagyon lehúzták annak idején de én nagyon élveztem. :K

(#76811) A`rpi válasza KFORboy (#76808) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Halihó

Kis segítséget kérnék játék tippek terén.
Coop játékok kellenének amiket tudunk ketten egy gépen játszani és mondjuk nem (csak) tekken :"D
Nem hátrány ha olyan látványos moziszerű mint pl a Beyond two souls vagy ilyesmi.

Előre is köszönöm a segítséget !"

Kétszemélyes "local coop", osztott képernyős játékok keresője: [link]

Fentebbi linken több kritérium szerint tudod szűrni az osztott képernyős, és az egyéb kooperációs játékokat.

(#76812) Wlac válasza KFORboy (#76808) üzenetére


Wlac
Ármester

Splinter Cell Blacklist

“The wha-"

(#76813) kenny123 válasza seniman (#76806) üzenetére


kenny123
addikt

Szia!

Tehát ez a gagyi CECHZC2U? Konzolok szervizeben ez van, most kérdeztem..

yo

(#76814) kenny123


kenny123
addikt

Oké srácok, fordítok a kérdésen. Melyik a jelenleg kapható, akár külsős cég legjobb ar-ertek arányú kontrollere ps3hoz? Lehetőleg vezeték nélküli kellene.
Úgy érzem jó minőségű eredetit nem fogok találni.

yo

(#76815) MasterMark válasza kenny123 (#76814) üzenetére


MasterMark
titán

Engem is érdekelne. :D Olyasmi kellene mint Xbox-hoz a Razer Onza.

Switch Tax

(#76816) Monoton válasza kenny123 (#76814) üzenetére


Monoton
tag

Én is sokáig kerestem eredeti kontrollert normális áron, de végül nem találtam sehol. Ezután döntöttem úgy, hogy bepróbálok egy olcsó kínai utánzatot lesz ami lesz alapon. A eladások és visszajelzések után az SZKOSTON áruházára (szinte mindenhol ezt lehet kapi egyébként, csak a logó más rajta, ha éppen van) esett a választásom.
A tapasztalataim pozitívak:
- a BT kapcsolattal nem volt probléma
- az aksi sokáig bírja, rendesen kijelzi a gép az aktuális állapotot (jelez ha tölteni kell)
- gombok rendben működnek

Elsőre kézbe fogva azért érezni rajta, hogy nem a megszokott eredeti, de nem is a leggagyibb műanyagból van összerakva. Azóta rendeltem még kettőt, eddig egyikkel sem volt problémám.
Van egy utánagyártott Trust kontrollerem is, de az pl. sokkal rosszabb, A hosszabb lenyomást a gombokon nem érzékeli, az aksit mindig fullon látni a gépen ...

Ha esetleg nem fér el a témában komment akkor kérem törölni. :B

[ Szerkesztve ]

(#76817) KFORboy válasza Monoton (#76816) üzenetére


KFORboy
senior tag

Drágán vetted :"D
6.02 USD-ért is van, free shipping.
De 8 dodó körül akárhol megvan.

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#76818) Monoton válasza KFORboy (#76817) üzenetére


Monoton
tag

Én 9-ért vettem még, de a linkelt áron is megérné nekem, mert tényleg nincs vele semmi probléma. ;]

(#76819) seniman válasza kenny123 (#76813) üzenetére


seniman
addikt

Szerintem eredeti "E" szériásat már sehol nem kapni újan. :(

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76820) válasza Monoton (#76816) üzenetére



csendes tag

mozgásérzékelés működik vele?

(#76821) Monoton válasza (#76820) üzenetére


Monoton
tag

Ezt nem tudom, az eredetin se használtam soha. Illetve a rezgő funkciót is kikapcsolom, arról sincs lényeges infóm.

[ Szerkesztve ]

(#76822) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Demons Souls multira keresek vallalkozo egyent. Igen, tudom higy lekapcsoltak a szervereket. Igen van alternativ megoldas.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76823) MasterMark válasza Adam_Shepard (#76822) üzenetére


MasterMark
titán

Mit kéne csinálni?

Switch Tax

(#76824) Adam_Shepard válasza MasterMark (#76823) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Coopozni? :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76825) eeXaa válasza kenny123 (#76814) üzenetére


eeXaa
addikt

....én ezt használom teljesen elégedetten már több mint két éve...kicsit zajos a d pad meg az R-L 2, de összehasonlíthatatlanul kényelmesebb mint a gyári... állítólag jó a ps4 hez is, de ezt megerősíteni nem tudom...

(#76826) pellesmartin


pellesmartin
tag

Hello! Nem tudom mennyire tabu téma itt a CFW moddolás,szabályzatban nem találtam.Ha baj előre is bocsi.
2kérdésem lenne. Slim gép legfrissebb ofw-re lehet-e cfw-t telepiteni? Illetve Super Slimre lehet-e?Köszi

(#76827) A`rpi válasza pellesmartin (#76826) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Tabu téma, az egész oldal területén a szerzői jogok sértése, maga a CFW tiltása pedig topikspecifikus, ami jobb felül a téma tudnivalóknál ki van emelve. :)

Szóval ezen a fórumon neked nem tudunk segíteni.

(#76828) seniman válasza pellesmartin (#76826) üzenetére


seniman
addikt

Az első talán,a második kizárt.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76829) Pityu89


Pityu89
senior tag

Sziasztok. Megválnék a PS3 SuperSlim gépemtől. Mit kell tennem a felhasználói fiókommal? Vannak vásárolt játékok a vinyón, azt tovább tudom adni?

[ Szerkesztve ]

(#76830) A`rpi válasza Pityu89 (#76829) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok. Megválnék a PS3 SuperSlim gépemtől. Mit kell tennem a felhasználói fiókommal? Vannak vásárolt játékok a vinyón, azt tovább tudom adni?"

Hivatalosan nem lehet továbbadni ezeket a játékokat. Mivel a megvásárolt tartalom PSN fiókhoz kötött, sőt mi több, ha a hardveraprón hirdetnéd meg még figyelmeztetést / szankciót is kapnál.

Hozz létre egy üres felhasználót, a többi fiókot pedig töröld, a játékokat szintén töröld, esetleg használd a gyári beállítás visszaállítása opciót.

(#76831) Pityu89 válasza A`rpi (#76830) üzenetére


Pityu89
senior tag

Köszi, akor csak a lemezes játékokkal adom tovább.

(#76832) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Adott a következő probléma. Szeretném rákötni a PS3-at egy Full HD monitorra. A monitornak nincs HDMI portja. DVI portja van. Vettem HDMI to DVI átalakítót. Rákötöttem a PS3-at a monitorra. A menü szépen be is jön. Viszont amikor valamelyik játékot indítom el akkor halott lesz az egész. A monitor állandóan elfeketül, majd visszajön az a hangyás kép, majd megint elsötétül, majd megint hangyás kép. Amikor nagynehezen kilépek a játékból akkor a menü visszajön. Mi lehet a probléma?

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#76833) Pityu89 válasza Csabee86 (#76832) üzenetére


Pityu89
senior tag

HDCP gond lenne? Az a másolásvédelmi eljárás, hogy a képet ne tudd lelopni. Ilyen esetben drágább átalakító kell. Elképzelhető, hogy más a baj, én erre gondolok.

(#76834) MasterMark válasza Pityu89 (#76833) üzenetére


MasterMark
titán

Nem kell semmilyen átalakító.

Vagy csak simán rossz a kábel, vagy a monitorja nem HDCP-s.

Switch Tax

(#76835) Csabee86


Csabee86
senior tag

Köszönöm a válaszokat. Valamit állítgattam a Video Output menüben és jó lett.

(#76836) eeXaa


eeXaa
addikt

..van olyan funkciója a ps3 nak hogy lecsekkolja a lemezt hogy végig olvasható e?

(#76837) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, egyik haveromnál ráleltem egy alig használt ps3 fat-re és azt szeretném kérdezni, hogy mindegyik modellen van hdmi port? Nem sikerült alaposan megnézni, mert buli volt. Olyan 10-15 eFt szeretném meg venni.

(#76838) A`rpi válasza taki01 (#76837) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok, egyik haveromnál ráleltem egy alig használt ps3 fat-re és azt szeretném kérdezni, hogy mindegyik modellen van hdmi port? Nem sikerült alaposan megnézni, mert buli volt. Olyan 10-15 eFt szeretném meg venni."

Minden PS3 modellen, beleértve a FAT készülékeket is van HDMI kimenet.

Csak akkor érdemes megvenni FAT PlayStation 3-mat, ha keveset futott.

Egyéb esetben inkább nézz az aprón megkímélt állapotú Super Slim modellt.

(#76839) taki01 válasza A`rpi (#76838) üzenetére


taki01
őstag

Köszi a segítséget. Kb csak hétvégente használta FIFA-ra. Még annyi hogy a fat-ban van beépítve a PS2 hardvere is?

(#76840) A`rpi válasza taki01 (#76839) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Köszi a segítséget. Kb csak hétvégente használta FIFA-ra. Még annyi hogy a fat-ban van beépítve a PS2 hardvere is?"

Pontos modellszám alapján lehet kideríteni.

(#76841) seniman válasza taki01 (#76839) üzenetére


seniman
addikt

Az csak a CECHC szériáig bezárólag van benne.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76842) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

Tudom, hogy cfw tabu téma, de unokahugom kapott egy ilyen gépet és szeretnénk rá az eredeti rendszert visszarakni, hogy lehessen használni a store-t.
Hirtelen olyan megoldást találtam, hogy formázni kell a HDD-t és újra telepíteni. Na most ha ezt meg is csinálom, akkor mi garantálja, hogy lehet majd netre csatlakozni vele?
Vagy lehet jobban járunk, ha így hagyjuk és veszünk hozzá lemezes játékokat?
Ha nagyon offos téma, akkor nyugodtan törölhető a hsz.

(#76843) A`rpi válasza Ryder1 (#76842) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok!

Tudom, hogy cfw tabu téma, de unokahugom kapott egy ilyen gépet és szeretnénk rá az eredeti rendszert visszarakni, hogy lehessen használni a store-t.
Hirtelen olyan megoldást találtam, hogy formázni kell a HDD-t és újra telepíteni. Na most ha ezt meg is csinálom, akkor mi garantálja, hogy lehet majd netre csatlakozni vele?
Vagy lehet jobban járunk, ha így hagyjuk és veszünk hozzá lemezes játékokat?
Ha nagyon offos téma, akkor nyugodtan törölhető a hsz."

Rendszerszoftver telepítés formázás után: [link]

A siker nem garantált, ha bannolva van a gép, CFW esetén (is) kiosztják.

Ugyanakkor ha lemezes játékok vásárlása mellett döntenél, abban az esetben is szükségesek lennének a frissítések / hibajavítások a (játékokhoz), amit csak akkor tudsz letölteni ha a gép csatlakozik a SONY kiszolgáló szervereihez, amihez szintén dukál az aktuális rendszerszoftver.

Szóval mindent összevetve, én támogatnám azt az ötletet, hogy vágj bele az OFW-visszarakásába. Persze csak ha fontos a játékélmény, lemezes játékokkal frissítések nélkül is el lehet lavírozni, de néhány esetben játszhatatlan lesz a játék a javítások nélkül.

(#76844) kreten67 válasza Ryder1 (#76842) üzenetére


kreten67
senior tag

Nagy butaság lenne a CFW törlése ! Akkor inkább ad el így,mert többet ér és keresik a vevők és utána vegyél egy gyári OFW-s super-slimet olcsóért,mert azokon nem megy a CFW és még marad egy kis lóvé fagyira.

(#76845) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Érdekelnének olyan angol webshopok amik foglalkoznak használt lemezekkel és szállítanak is hazánkba.

Egyébként én is a kolléga ötletét javasolnám, CFW masina eladása és egy SuperSlimet vegyél olcsón inkább. Két hete én is patika állapotú gépet vettem itt hardverapron 25e forintért és még játékot is és plusz egy utángyártott kontit is kaptam mellé...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#76846) Adam_Shepard válasza Bogyi007 (#76845) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

game.co.uk, bár ők mostanában visszamondogatják a nagyopn olcsó játékokat. Aztán van még a simplygames.co.uk, ők UKban az egyik legolcsóbbak, és a cex is az ajánlottak között van. (valami webuy vagy mi a domain, ne lepődj meg)

Ha meg van ds4-ed, akkor azt usb kábelen keresztül tudod használni a PS3-mon. nem lesz home gomb meg rezgő, de sokkal ergonómikusabb.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76847) Bogyi007 válasza Adam_Shepard (#76846) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszi! :R
Move konti(ka)t, kamerát és persze játékokat keresek olcsón. Ezért van a vadászat. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#76848) Adam_Shepard válasza Bogyi007 (#76847) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A Fácánon van egy retro játék csoport, ott szoktak fagyik lenni ilyen 5K-ért.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76849) kreten67 válasza Bogyi007 (#76847) üzenetére


kreten67
senior tag

Itthon szerintem olcsóbban vehetsz ilyesmit.
Én a jofogáson vettem egy dobozos fagyi + kamera és töltődokk 1db játékkal és egy használt gyári dualshock3 sixaxis kontrollerrel aminek csak az akkuja gyengélkedett 30 percet bírt,de hibátlan állapotban : mindezt 8db ezresért.

(#76850) Bogyi007 válasza kreten67 (#76849) üzenetére


Bogyi007
veterán

5e + posta árban szerzek kamerát + Move kontit.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.