Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76351) kreten67 válasza seniman (#76350) üzenetére


kreten67
senior tag

És ezt írja ki nekem ilyenkor a figyelmeztetésbe?
Tehát az én gépem most valszeg 4.31 -en van jelenleg.

Most elsőre akkor rádobok egy 4.40-est aztán majd meglátjuk,mert egy kis utánaolvasással rájöttem hogy a legfrissebb 4.83 megakadályozhat jelen állás szerint néhány alternatívában.
Köszönöm a segítséget.

(#76352) seniman válasza kreten67 (#76351) üzenetére


seniman
addikt

Nincs még 4.83.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76353) kreten67 válasza seniman (#76352) üzenetére


kreten67
senior tag

Igaz a ps oldalán nincs csak 82 egyéb fórumon írták,hogy netről vagy játékról updatel 83-ra nekik :F .
Végül is sikerült a 4.40-re és most már müxik a gép.
Amiatt szenvedtem és nem akart összejönni az update mert a kölcsönkapott joy egyik gombja be volt ragadva és nem tudtam kiválasztani és okézni csak folyamatosan ugrált a menü és még elolvasni se tudtam,hogy mi a baja.
Én notebook szerviz vagyok és amiatt hozták be ezt a PS3-ast ,hogy szedjem már ki belőle a beragadt lemezt ami kell nekik ,de a gépet itt-hagyták mert rossz és nem kell nekik.
Szétszedtem, lemezt visszaadtam ,és ha már szét volt szedve kapott egy reballt így most működik.
Ezelőtt még nem volt a kezemben PS3 és teljes sötétségben vagyok a szoftveres területén,csak a fiamnak szeretném lábra állítani ez a gépet ha már itt hagyták.

(#76354) Mengele


Mengele
tag

Hi

Megfagyott a PS3 Super Slim 500Gb -es konzolom Twich nezes kozben.CECH-4204C
Ilyet meg nem csinalt.Tegnap 8 oran at toltam a The Last Of Ust de nem fagyott ki.
Ez normalis dolog?

Hogyan indittom ujra?

A Helpet elore is koszonom :R

[ Szerkesztve ]

(#76355) A`rpi válasza Mengele (#76354) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Hi
Megfagyott a PS3 Super Slim 500Gb -es konzolom Twich nezes kozben.CECH-4204C
Ilyet meg nem csinalt.Tegnap 8 oran at toltam a The Last Of Ust de nem fagyott ki.
Ez normalis dolog?
Hogyan indittom ujra?
A Helpet elore is koszonom :R"

Maga a fagyás "normális" elő szokott fordulni, nem kell rástresszelni.

Bekapcsoló gombot hosszan nyomod,
ha erre nem regnálna kihúzod az áramból a PlayStation 3 konnektorát.

(#76356) seniman válasza kreten67 (#76353) üzenetére


seniman
addikt

FAT gépből jó buli kihorgászni a lemezt,a slimet legalább lehet kurblizni.Egyet szétszedtem egyszer ezért,öröm volt a lemez kiadó mechanikát összerakni. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76357) molnartom válasza A`rpi (#76344) üzenetére


molnartom
aktív tag

Köszi a segítségedet. Megoldódott a problémánk. :C :R

(#76358) A`rpi válasza molnartom (#76357) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nagyon szívesen. :)

Mit kérdeztek végül az azonosításhoz?

(#76359) molnartom válasza A`rpi (#76358) üzenetére


molnartom
aktív tag

Csak az e-mail címet, amivel regisztrálva vagyok. Semmi mást.
Látta, hogy megvettük a játékot, de még nem töltöttük le. Törölte a 2 gépet, mikor hazajöttem fél 5-kor aktiváltuk megint és el kezdte letölteni a játékot. Remélem ez többet nem fordul elő. Azt is mondta, hogy másik ps3-an is be lett lépve az azonosítónkkal, csak azt nem tudom, hogy ki és hová lépett be. Még szeptemberben vettünk online játékot , akkor még nem volt ez a gond. Mindegy, megoldódott ez a legfontosabb.

Köszi még egyszer!

(#76360) gyurica úr


gyurica úr
tag

Sziasztok,

a jelenség a következő, elindul a gép és 10-50 perc között, látszólag véletlenszerűen, elég hamar felpörög a ventilátor, és azt követően néhány perc után egy csipogás után piros led kezd el villogni. Kb 4 éve a GT6 van benne. Újraindításkor a file helyreállítási szöveget írja ki, majd simán újra indul.

Az alany egy FAT60 GB.

Mi lehet a problémája, azon túl , hogy nem mai gyerek?

Konzolok szervizében újrapasztázták (életében először), de úgy néz ki más baja is van, mert még nem adták vissza a gépet.

(#76361) seniman válasza gyurica úr (#76360) üzenetére


seniman
addikt

Szimplán túlmelegedés.A rendszervisszaállíttást azért dobálja,mert nem a szokványos módon áll le.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76362) gyurica úr válasza seniman (#76361) üzenetére


gyurica úr
tag

Ok.

Laikusként én is erre gondolnék, de akkor egy újrapasztázás (Konzolok Szervize) miért nem segít? Miért nem tudják 2 hete megoldani a problémát, illetve miért próbálják felvenni a kapcsolatot egy korábbi kollegájukkal aki igazán ért ennek a gépnek a javításához?

(#76363) seniman válasza gyurica úr (#76362) üzenetére


seniman
addikt

Azért,mert ha az IHS-ek alatt is ki van száradva a paszta(ami esélyes ennyi év után),akkor az IHS és a hűtő közé kenhet akármilyen pasztát,a hőátadás már a kupak alatt elakad.A kollégát valószínű azért hajkurásszák,mert csak ő volt elég tökös egy IHS mod kivitelezéséhez.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76364) kreten67 válasza seniman (#76363) üzenetére


kreten67
senior tag

Reballoztam már néhány Ps3 alaplapot és az a kupak levétele még a célszerszámmal is nehézkes, úgy hogy se az alaplapról ne szakadjon a forr-szem se a chip ne károsodjon.

(#76365) seniman válasza kreten67 (#76364) üzenetére


seniman
addikt

Itthon levettem már hármat,újrapasztáztam,visszaragasztottam.Megvan ennek is a trükkje,van egy régi P4-es hűtőm,azt felteszem egy kicsit a tűzhelyre,majd fogóval átemelem az IHS-re pihenni egy kicsit.Átveszi a melegét,enged egy kicsit a ragasztó és mári könnyebben lejön.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76366) kreten67 válasza seniman (#76365) üzenetére


kreten67
senior tag

Én két sarkán egymással szemben éles kis fém ékel finoman feszítek és kis kézi infra fejjel melegítem a kupakot 140 fokkal. Ezidáig még nem barmoltam el egyet se (nem csak ps3 ,gyakoribb a Pc )de hoztak már olyat amit annyira feszítettek felfelé egy késsel ,hogy felszakadt a bga forr-szem a chip alatt. Én nem szoktam visszaragasztani csak a paszta megy alá,de van mikor a kupak végleg lekerül a chipről.

[ Szerkesztve ]

(#76367) seniman válasza kreten67 (#76366) üzenetére


seniman
addikt

Az a baj végleg nem lehet leszedni,mert nem éri el a hűtő,meg az RSX-en maga a grafikus chip 0,5mm-el mélyebben van,mint a VRAM chipek.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76368) kreten67 válasza seniman (#76367) üzenetére


kreten67
senior tag

A ps3 esetében nem ,de Pc világában gyakran nélkülözhető a kupak.

(#76369) seniman válasza kreten67 (#76368) üzenetére


seniman
addikt

Itt is,némelyik superslim már kupakmentes RSX-et kapott.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76370) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet uraim

Érdemes még p3 at venni? Full HD tvn szeretném használni, alkalom szeruen. 20 ért kínálnak egyet. Eddig csak pc játszottam, gondoltam egy próbát megér. Régi kedvencek call of duty, need for speed stb. 100 at sajnalnek egy p4re.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#76371) MasterMark válasza gyuszmó (#76370) üzenetére


MasterMark
titán

P3? P4?

Szóval PS3-at az exkluzívok miatt érdemes csak megvenni szerintem.

Switch Tax

(#76372) Sanyi.mTs válasza gyuszmó (#76370) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

És helyén kezelni, hogy a grafika mai szemmel "már nem olyan jó"

Milyen ps3-at kínálnak 20-ért? Fat, slim vagy super slim?

(#76373) gyuszmó válasza Sanyi.mTs (#76372) üzenetére


gyuszmó
őstag

Csak annyit írt róla hogy p3

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#76374) seniman válasza gyuszmó (#76373) üzenetére


seniman
addikt

Az elég tág fogalom,minimum a CECH számát érdeklődd meg.Speciel én kopaszon játék nélkül 15-nél többet nem adnék érte.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76375) Sanyi.mTs válasza seniman (#76374) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Nekem slim van, annak nincs az oldalán szellöző rács, így a képen szerintem fat van. Azt csak ingyen ajánlanám.

(#76376) seniman válasza Sanyi.mTs (#76375) üzenetére


seniman
addikt

Nyilván fotón én is meg tudom különböztetni a slimtől a FAT-ot,de ezen belül is vannak elcseszett szériák,K és J sorozaton kívül nem is kéne egyik sem. :N Na jó,egy A-szériás Ceramic white nagy duzzogva. :DDD

A slimes tézisedet viszont nem osztom,nekem van mindkettő,egy K04 és egy 2004.Azonos csíkszélességen készült a két gép,azonos fogyasztással.Mindkettőn ugyanolyan rendszer van,amivel monitorozni lehet a hőmérsékletet,állítani a ventifordulatot és itt nem szabad nevén nevezni. ;] A lényeg,a jó öreg FAT bő öt-tíz fokot ver minuszban az istenített slimre 10%-al alacsonyabb ventifordulaton.Nem véletlen a slim van eladósorban. :B

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76377) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Köszönöm urak, teljesen kezdő vagyok a témában ez nyilván látszik is.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#76378) Mozgógázos


Mozgógázos
újonc

Üdv! Biztos nem én vagyok az első,és volt már róla szó.Kérdezném hogy mekkora Pendrive-ot tud kezelni a játék? A 16 GB-al még boldogul,arról tudok lejátszani filmeket.Nagy HDD-t persze már nem.Köszi előre is!Jah,60 GB-os a gép. :)

(#76379) seniman válasza Mozgógázos (#76378) üzenetére


seniman
addikt

Egy ismerős 32GB-osra mentette le a játékmentéseit,tehát az még jó.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76380) Mozgógázos válasza seniman (#76379) üzenetére


Mozgógázos
újonc

Köszi szépen a segítséget! :DD

(#76381) erahurka válasza Mozgógázos (#76378) üzenetére


erahurka
félisten

A régi szép idők :K Mikor pendrive-ra másoltam a filmeket meg a sorozatokat, amikre valami két kattintás programmal rá lehetett tenni úgy a feliratokat, hogy ne égésse hanem valahogy úgy működjön mint most az mkw fájloknál, és a PS3 is megegye.

[ Szerkesztve ]

(#76382) n.andras74 válasza seniman (#76320) üzenetére


n.andras74
aktív tag

SS PS3 szétszedve kimérve...Táp jó, de a proci valami jelet ad vissza és kikapcsol...ezt kimérni nem tudjuk. Alaplap csere...lenne egy opció mert a tápok jók.

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#76383) sting2


sting2
addikt

2007-es kiadású PS3- 40GB
A gépen összesen egy játék van - Rayman Legends
Vagyis kell még hogy legyen ott 8 - 10GB hely, - ehhez képest :

Szeretném elindítani a Ratchet egyik részét, kér is 416mb adatnak helyet, hogy elindulhasson de nem történik semmi.

Valami ötlet?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#76384) markknight


markknight
veterán

Sziasztok!

Tegnap vettem használtan egy ps3 fatot. Nektek olyan hangos mint egy asztali pc?

[ Szerkesztve ]

(#76385) BOBAKILL válasza markknight (#76384) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen, aktív hűtése van. Érdemes újrapasztázni, bár ha nincs gond vele akkor nem szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#76386) markknight


markknight
veterán

Köszi! Igazából nincs gondom vele, néha néha hangosabb egy 10 percre de aztán ennyi :)

(#76387) BOBAKILL válasza markknight (#76386) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Amíg nem melegszik túl addig nem is lesz gond. Nekem is "hangos", de csak a ps4-hez képest. :D

(#76388) seniman válasza markknight (#76384) üzenetére


seniman
addikt

Kinek mi a hangos?Az enyém emelt ventifordulattal is vállalható.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76389) sting2 válasza sting2 (#76383) üzenetére


sting2
addikt

" Azóta történt" :

Megcsinálta a Restore-t, ugyanaz a felállás :
Mielőtt elindulna a játék, kér hogy csináljak a gépen 416 mb helyet a mentéseknek ..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#76390) A`rpi válasza sting2 (#76389) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én próbálkoznék egy nagyobbHDD-vel.

Bár ha most jól értem teljesen üres a merevlemez, leszámítva az operációs rendszert?

(#76391) sting2 válasza A`rpi (#76390) üzenetére


sting2
addikt

Megjavult...
:F

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#76392) torik


torik
senior tag

Hi! Egy kis segítségre volna szükségem.

Nemrég vettem egy új tévét (43 colos 4k LG) és amikor elindítom a ps3-at egy halvány sötét csík jelenik meg a kép jobb oldalán, de csak a ps-nél, más videónál nem, viszont másik tévén nem volt ilyen jellegű probléma (igaz jóval kisebb volt).

Van itt valamiféle ütközés a régebbi ps3 és az újabb tv között vagy hibás lenne az utóbbi?

All that and a bag of chips

(#76393) MasterMark válasza torik (#76392) üzenetére


MasterMark
titán

Másik kábel?

Switch Tax

(#76394) torik válasza MasterMark (#76393) üzenetére


torik
senior tag

Tesztelgettem azóta, sajnos a tv a ludas, csak videó közben kevésbé látni de ott van. Azért köszöntem :D

All that and a bag of chips

(#76395) XFreedy válasza torik (#76394) üzenetére


XFreedy
tag

Sziasztok!

Ismertek olyan megbízható szervízt, aki vállal IHS shield alatti újrapasztázást?

PS2 kompatibilis FAT-ról van szó, szeretném, ha még leglaább ennyi ideig jól működne a gép. 2007 óta tuti beszáradt már chip és fém sapka között a gyári paszta.

(#76396) seniman válasza XFreedy (#76395) üzenetére


seniman
addikt

Parázik tőle mindenki. :DHogy még ugyanennyi ideig menjen az nem csak az IHS modon fog múlni. :N

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76397) kismokesz


kismokesz
tag

hello lehetséges futtatni usb-ről játékokat?

(#76398) A`rpi válasza kismokesz (#76397) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

OFW-vel nem, ez a hivatalos (rendszerszoftver.)

(#76399) Toby888


Toby888
senior tag

Üdv.Nálam az a probléma van hogy amióta megjött az új frissítés, azóta szórakozni kell a géppel bekapcsoláskor... ami azt takarja hogy bekapcsolom, ledek világítanak, ventilátor megy, de se kép se hang, és nem reagál a bekapcsoló vagy a lemez kiadó gombra, szóval hátul a főkapcsolónál kell lenyomjam, és ezt elkell játszani 3-4szer mire beindul...

(#76400) A`rpi válasza Toby888 (#76399) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha van rajta főkapcsoló, akkor az valószínű FAT, azok a gépek azért aránylag sokat futottak. Szerintem csak véletlen egybeesés.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.