Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75751) pulyka jocó válasza boygabi_ (#75750) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Pár hónapja mikor még megvolt kicsit multiztam, de nem volt ilyen problémám.

(#75752) Wlac válasza boygabi_ (#75750) üzenetére


Wlac
Ármester

Nálunk még megvan (SS). Amint rányomsz a Factions menüpontra, nyomd meg a kontrolleren a PS gombot, és előjön a menü. Ha jól emlékszem, aktívan kell nyomogatni a gombot, mire beveszi, és háttérbe dobja a játékot. Így nem fagy le a töltés, és látni fogod, ha bekerültél a multi menüjébe.

“The wha-"

(#75753) boygabi_ válasza Wlac (#75752) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Köszi srácok. Kipróbálom csak nem szeretem mikor reseteli magát a gép aztán elkezdi nézni a fájlokat mint a windows kékhalál után :) Nem biztos, hogy jót tesz.
Azért tiszta égő ez a hiba.

(#75754) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

CFW volt előzőleg a PS3-on amit vettem, viszont a winyó kikerült belőle (meghalt) és így szeretném működővé tenni a gépet. Beszereztem új winyót, berakom, utána ugyanazt kell visszatennem rá ami rajta volt, vagy lehet mondjuk újabb verziójút is?

(#75755) Wlac válasza PainKiller13 (#75754) üzenetére


Wlac
Ármester

CFW témában itt nem tudunk segíteni.

“The wha-"

(#75756) A`rpi válasza PainKiller13 (#75754) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok!
CFW volt előzőleg a PS3-on amit vettem, viszont a winyó kikerült belőle (meghalt) és így szeretném működővé tenni a gépet. Beszereztem új winyót, berakom, utána ugyanazt kell visszatennem rá ami rajta volt, vagy lehet mondjuk újabb verziójút is?"

Bármit tehetsz rá, de itt rendszertöréssel kapcsolatban nem tudunk neked segíteni.

(#75757) PainKiller13 válasza A`rpi (#75756) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszönöm!

Van erre külön topik?

(#75758) Ganz-[HUN] válasza PainKiller13 (#75757) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

szerinted?
nincs.
Warez tiltott a PH!-s topikokban :U

Más: Csatlakozom a PS3 tulajok listájához. Nem, nem fogadtam meg a tanácsot, amit azt hiszem, Wlac adott, és Fatet vettem. Egy CECHK-04-est. Miért? Sok emberrel beszéltem, aki szereli a gépeket, és szerintük, újrapasztázás után nagyon megbízható gépeknek számítanak, épp mint 360 Fatnél a Jasper. Ez az egyik ok. Másik: 30€ volt német ebayen, free shippingel, licittel. egy nő árulta, kb 20db bd filmet néztek meg rajta. az nem sok szerintem. Gar matrica érintetlen, és tisztának tűnik a bele. DS3-mam van egy, PC-vel használom. HDMI és táp kábelekben bukdácsolok, kell valami más? :DDD

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#75759) Elims válasza Ganz-[HUN] (#75758) üzenetére


Elims
veterán

Sok-sok nagy szerencse.

(#75760) A`rpi válasza Ganz-[HUN] (#75758) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Pont ez az, hogy újra pasztázás, után... :D

Persze ettől függetlenül 30-40 órát futott gép egyértelműen jó vétel, főleg ennyiért. De azért mérget nem kell venni rá hogy örök élet lesz! Sok sikert hozzá. :)

(#75761) kelly416 válasza Ganz-[HUN] (#75758) üzenetére


kelly416
veterán

20 filmet, de hányszor? ;] :P

Egyébként üdv, és gratula a jó szerzeményhez. Hasonlóan mákos voltam én is, amikor a GTA V kijött, 30-ért vettem egy 3 napos garis gépet, amit a tulaja valami T-s szerződés mellé kapott, de nem használta. Volt hozzá wonderbook meg starter pack. Másfél évvel később 30-ért adtam el, és még egy fél évre rá 30-ért vettem egyet gari nélkül, minden nélkül. :DDD

(#75762) fausto válasza Ganz-[HUN] (#75758) üzenetére


fausto
addikt

Mikor megvettem az első ps3-mam (FAT 80GB), az előző tulaj úgy adta el, hogy pár órát ment, leginkább filmezett rajta, alig játszott. Erre otthon vettem észre, hogy egy fullos GTA4, meg Batman:AA végigjátszás ott figyelt a mentések között :D

(#75763) erahurka válasza fausto (#75762) üzenetére


erahurka
félisten

Hát kihez képest játszott rajta alig :DDD

(#75764) Ganz-[HUN] válasza A`rpi (#75760) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Laptopszerelő gyereknek (nekem) nem nagyon gond :N
Powerbook g4-et is azt mondták hogy nehéz szerelni. Szabvány PC laptop szerelési difficulty xd

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#75765) A`rpi válasza Ganz-[HUN] (#75764) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem olyan nagy dolog szétszerelni, de a sárgaledes meghibásodást csak BGA tokozás újralabdázásával lehet javítani, ilyen is van a sufniban? :)

(#75766) Elims válasza Ganz-[HUN] (#75764) üzenetére


Elims
veterán

Ja,ezt nem írtad.. :-)

Egyébként annyit tényleg megért.Ps1-eseket próbálják abban az árban adni.
Én ajánlanék alá egy laptop hűtőt.

(#75767) MasterMark


MasterMark
titán

576-nál PS3 játékok akciósak. :))

Switch Tax

(#75768) Ganz-[HUN] válasza A`rpi (#75765) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

YLOD=kuka. fene fog reballozgatni egy CECHK-t. CECHA-t még oké. de egy semmit sem érő fatet... Soha :P

Elmis: Valóban. Wii-ket is. 360-at sokkal drágábban vettem, bár ahhoz volt evry bell and whistle. komplett szett, Elite Jasper. még flashelve is volt, amit gyakorlatilag azonnal felül sikerült írni egy system update-ttel :DDD

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#75769) t256 válasza t256 (#75425) üzenetére


t256
őstag

Sziasztok!

Végre megérkezett a tápegység a PS3 SS-hez. Be is építettem, a gépbe. Most már elindul.

Egy hibaüzenetet kapok, ezért nem jut el az OS-ig. Az üzenet: "Cannot start. The appropriate system storage was not found."

Tehát nem talál megfelelő tárhelyet. HDD nincs a gépben csak a beépített 12 Gb tárhely. Szerviz menüben (Recovery menu) kéne helyrehozni, de nem tudok belépni.
Bekapcsolom a gépet, aztán kikapcsolom. Utána nyomva tartom a pwr button-t, ekkor magától be-, majd kikapcsol, aztán sípol kettőt és bekapcsol. Ekkor elengedem a gombot és elvileg bejön a szerviz menü. Gyakorlatilag nem, újra a tárhelyre utaló hibaüzenet jelenik meg.

Rosszul tudom és a 12Gb tárhely is kivehető és nincs benne? A gép doboza alapján ebben egy 500 Gb HDD volt. Létezik, hogy ilyenkor nincs beépített tárhely? :F

Valami tippetek van?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#75770) Sanyi.mTs válasza t256 (#75769) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ha alapból hdd-s volt, akkor nem volt benne 12GB tárhely.

(#75771) t256 válasza Sanyi.mTs (#75770) üzenetére


t256
őstag

Akkor jól sejtettem. Beszerzek egy 2.5 HDD-ts van egy tökéletes tartalék gépem a Slim mellé.
Köszönöm a választ! :R

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#75772) RangerFox


RangerFox
veterán

Ha kiválasztom a Restore Ps3 Systemet, akkor az gyári állapotba rakja? Töröl róla mindent, játékot, profilt ugye? És deaktiváálni kell előtte a gépet? El szeretném adni.

[ Szerkesztve ]

(#75773) A`rpi válasza RangerFox (#75772) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Ha kiválasztom a Restore Ps3 Systemet, akkor az gyári állapotba rakja? Töröl róla mindent, játékot, profilt ugye? És deaktiváálni kell előtte a gépet? El szeretném adni."

Sosem használtam.

Én favágó módszerrel járnék el, deaktiválnám, és törölném az összes profilt, egy "üres" profilt létrehoznék, a játékokat opcionálisan törölném.

(#75774) t256 válasza Sanyi.mTs (#75770) üzenetére


t256
őstag

Bármilyen noti hdd-vel működni fog? Mondjuk egy 250 Gb-vel is? Vagy csak 500-ast fogad?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#75775) RangerFox válasza t256 (#75774) üzenetére


RangerFox
veterán

Csak max. limit van.

Amúgy a Quick Format System mindent letörölt, és kb egy percig tartott. A másik lehetőségre meg 18 órát írt ki, amíg lefutna, szóval azt nem tudtam mire vélni,

(#75776) Ganz-[HUN] válasza t256 (#75774) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

persze. csak max 7,5mm lehet azt hiszem.

Más, kérdés:
Uncharted 3, és God of War 3 PAL/German verzióban lehet nyelvet állítani? Anyu vett egy németet kint
God of War PEGI-s, God of War pedug USK.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#75777) A`rpi válasza Ganz-[HUN] (#75776) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"persze. csak max 7,5mm lehet azt hiszem.
Más, kérdés:
Uncharted 3, és God of War 3 PAL/German verzióban lehet nyelvet állítani? Anyu vett egy németet kint
God of War PEGI-s, God of War pedug USK."

Német kiadásban lehet nem lesz más, de ha már megvettétek, akkor tökmindegy. :)

(#75778) Ganz-[HUN] válasza A`rpi (#75777) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

fenomenális :U

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#75779) Ganz-[HUN] válasza Ganz-[HUN] (#75778) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Edit: Uncharted holland.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#75780) erahurka válasza A`rpi (#75777) üzenetére


erahurka
félisten

WTF? Egy német kiadásból kihagyják az eredeti nyelvet? Nem tudom elképzelni de a Sony-tól bármi kitelik.

(#75781) A`rpi válasza erahurka (#75780) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Olvastam talán itt is, de nekem is volt ilyen játék, német kiadáson, csak német nyelv volt semmi más...

(#75782) Wlac válasza erahurka (#75780) üzenetére


Wlac
Ármester

Én anno Németországban vettem Doom 3-at, ami francia (a borító német).

“The wha-"

(#75783) pehaa válasza erahurka (#75780) üzenetére


pehaa
tag

Nekem anno ps2-n volt nemet resident evil. Az orszag nyugati felen akarva, akaratlanul is belefut az ember nemet boritos jatekokba, sok van koztuk ami amugy nemet boritos, de angol nyelvu.

(#75784) erahurka válasza A`rpi (#75781) üzenetére


erahurka
félisten

Ezek szerint én szerencsés vagyok a német LittleBig Planet 2 fémdobozos változatommal mert azon van angol nyelv is. Érthetetlen hogy miért nem kerül rá minden régió játékára az eredeti nyelv. Mintha nem lenne amúgy is üres a fél BD lemez...

(#75785) A`rpi válasza erahurka (#75784) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

A lokalizációval a piacot "védik".
Ez teljes mértékben érthető, ha régiónként más az árazás.

(#75786) Muerte68 válasza erahurka (#75780) üzenetére


Muerte68
addikt

van olyan is hogy a vérmentes cenzorált német verziót nem adják ki másutt ezért nincs is más nyelv.
Nekem a GTA trilogia német és csak a San Andreas angol-plusz a drogos és pusztítós mini küldiket is kivették belőle :((
Resident Evil-is volt csak német-meg Red Alert is ahol nem emberek voltak hanem cyborg-ok és zöld vér :D

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#75787) kelly416 válasza Muerte68 (#75786) üzenetére


kelly416
veterán

Igaz, hogy PC-n, de én is belefutotta a Carmageddon robotos, zöld olajos verziójába, azóta kerülöm a német progikat. :)

(#75788) anonimus25


anonimus25
tag

Sziasztok ps3 slim tulajként lenne egy kérdésem hozzátok.Van egy kettő játék amelyet letöltöttem a playstoreból,de mikor el akarom indítani frissítést kér,de mint laikus nem nyomtam rá.De a játék pedig kéri.Érdemes rányomni a frissítésre?Gondolom az online részhez kellene neki.És elnézést de ezen az egy dolgon akadtam most fent,elnézést ha laikus a kérdés.

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#75789) A`rpi válasza anonimus25 (#75788) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok ps3 slim tulajként lenne egy kérdésem hozzátok.Van egy kettő játék amelyet letöltöttem a playstoreból,de mikor el akarom indítani frissítést kér,de mint laikus nem nyomtam rá.De a játék pedig kéri.Érdemes rányomni a frissítésre?Gondolom az online részhez kellene neki.És elnézést de ezen az egy dolgon akadtam most fent,elnézést ha laikus a kérdés."

Ha multizni szeretnél kötelező, de ha csak offline játszol, akkor is lehetnek kulcsfontosságú javítások így, minden esetben célszerű feltenni ha felajánlja a PS3 rendszere a játékokhoz a patch-et.

(#75790) anonimus25 válasza A`rpi (#75789) üzenetére


anonimus25
tag

Rendben van köszönöm csak nem voltam biztos benne,azért mert láttam már sajnos nem csak itt de máshol is hogy egy patch esetlegesen nem azt a célt érte el amit szerettek volna a fejlesztők

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#75791) A`rpi válasza anonimus25 (#75790) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Rendben van köszönöm csak nem voltam biztos benne,azért mert láttam már sajnos nem csak itt de máshol is hogy egy patch esetlegesen nem azt a célt érte el amit szerettek volna a fejlesztők"

Ha ilyet tapasztalsz tudod törölni a javítást.

(#75792) Sanyi.mTs válasza A`rpi (#75791) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ps plusszal automatikusan települnek a frissítések?

már rég léptem be ps3-ra, lehet változott. letöltötte a beállított játékokat a megadott időben, telepítette azokat, majd mikor indítani akartam pár nappal később, akkor meg jelezte, h van új frissítés a játékhoz. :W

(#75793) fausto válasza Sanyi.mTs (#75792) üzenetére


fausto
addikt

Ez ilyen félig béna megoldás, már 1000 éve nincs Plus előfizetésem, de anno valahogy úgy működött, hogy ha még nem indítottam el korábban a játékot, akkor az első indításnál szedett hozzá frissítést. Ha már egyszer el volt indítva, akkor a Plus-szal automatikusan leszedte és telepítette a frissítéseket.

(#75794) TomAce


TomAce
tag

PS3-hoz bluetooth fülhallgató, hogy működik?

Csatlakoztattam a bluetooth-t, beállítottam kimenetnek, bemenetnek, de játék közben nem hallok semmit.
Van rá vmi megoldás?

(#75795) fausto válasza TomAce (#75794) üzenetére


fausto
addikt

Tudtommal a mezei bluetooth fülesek csak a chat hangot viszik.

(#75796) TomAce válasza fausto (#75795) üzenetére


TomAce
tag

En is ilyeneket olvastam, de azt is, hogy van kivetel, csak jo lenne tudni, hogyha vkinek vmilyen bluteooth headsettel sikerult mar in-game soundot produkalnia.

De akkor elmeletileg a sajat headsetjevel van jatekban hang?
Vezeték nélküli, sztereó headset 2.0 PS4-hez
Kompatibilitás: PS4, PS3™, és PS Vita

(#75797) A`rpi válasza TomAce (#75796) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Gyári Sony-t kell venni, azzal működni fog.

(#75798) Ganz-[HUN] válasza Ganz-[HUN] (#75758) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Hát... ez másik gép. :U
Partial refundot kértem a verkaufertól. így összesen 10€-ba került egy működő gép.

Meghozta anyu a gépet. CECHK-04-es a típusa. Pasztázás, és takarítás megtörtént.BD meghajtó be szokott porosodni? Érdemes azt is kipucolni? Táp alig kapott luftot, sűrűbb volt rajta a porréteg mint maga a gép :DDD . Cserébe a CPU és GPU bordái szinte sterilek voltak. A paszta nem volt annyira rásziládrulva, de elég kemény volt rajta, szerintem a gyári hulladék volt, de a warranty sticker nem volt a helyén. És emiatt kértem refundot. Jófej volt, kettőt adtak el (a másik egy CECHH-04 volt), és összekeverték a képeket. De nem bánom. Megy? Megy. HDD Upgradet megkapta, 80->320gb.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#75799) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogyha szeretnék bontatlan játékot vásárolni PS3-ra akkor a fólián minden esetben megtalálható-e a PS3 (vagy playstation 3) felirat körbe a csomagoláson? Vagy ez csak az exclusive címekre vonatkozik?

(#75800) erahurka válasza Csabee86 (#75799) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem minden esetben, azzal tudod könnyen leszedni a fóliát.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.