Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75551) A`rpi válasza Elims (#75550) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ahogy mondottam nálam ez már nem fért bele, más egyéb esetben pedig simán megeshet hogy átment a rostán... vagy nem is olvastam, mert az is előfordulhat. :)

(#75552) Istuu15


Istuu15
senior tag

Üdv! A gta v nek van valahol külön fórumja?

Be tudna valaki linkelni ha van?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#75553) A`rpi válasza Istuu15 (#75552) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Üdv! A gta v nek van valahol külön fórumja?
Be tudna valaki linkelni ha van?"

[link]

(#75554) Istuu15 válasza A`rpi (#75553) üzenetére


Istuu15
senior tag

Köszi!

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#75555) Istuu15


Istuu15
senior tag

Az assasin's creed revelationsről mi a véleményetek?

Az előző részeket már játszottam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#75556) fausto válasza Istuu15 (#75555) üzenetére


fausto
addikt

Nem a legjobb, de én elvoltam vele. Ebben a részben volt a legkevesebb az újítás, inkább csak amiatt érdemes végigjátszani, mert ez Ezio utolsó kalandja. Amúgy Konstantinápoly feelinges. Amennyiért manapság lehet kapni, annyit megér.

(#75557) MasterMark válasza Istuu15 (#75555) üzenetére


MasterMark
titán

A végéért megéri.

Switch Tax

(#75558) Istuu15 válasza MasterMark (#75557) üzenetére


Istuu15
senior tag

Én is ezért akarom kijátszani, hogy a storyt befejezzem.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#75559) Vadernagyúr válasza Istuu15 (#75555) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nekem adja az a játék :)

PSN: joskovagyok199

(#75560) Zsinder válasza Istuu15 (#75555) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Én nagyon élveztem azt a részt is, Konstantinápoly az egyik kedvencem az AC városok közt, jó volt látni Ezio történetének a lezárását, szerintem kötelező ha az előző részek is tetszettek.

(#75561) kelly416


kelly416
veterán

Sziasztok!

Szentes, Szeged környékén tudtok ajánlani valami ps3 szervizt, ami megbízható is? Csilingelő hangot ad ki néha a superslim-em, furán zúg néha amikor pörgeti a lemezt, tegnap óta me a kontrollert sem akarja tölteni.

(#75562) Sirandrish válasza Istuu15 (#75555) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem bejött...ráadásul Ezio a menő, szóval... :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75563) btf


btf
aktív tag

Lehet, hogy volt már de 576-ban most használt 320GB Slim 25k, 500GB Superslim 30k (3 hó garit adnak rájuk)

+ Xbox 360 E 250GB gép 17k

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#75564) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok
Meg tudja mondani valaki hogy mi a különbség a DUALSHOCK 3 és SIXAXIS kontroller között?
köszi

(#75565) A`rpi válasza bencus3 (#75564) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok
Meg tudja mondani valaki hogy mi a különbség a DUALSHOCK 3 és SIXAXIS kontroller között?
köszi"

DUALSHOCK= Rezgős
SIXAXIS= Nem rezgős korai verzió.

(#75566) Muerte68 válasza A`rpi (#75565) üzenetére


Muerte68
addikt

a sixaxis nem a mozgás érzékelés-t jelöli?

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#75567) fausto válasza Muerte68 (#75566) üzenetére


fausto
addikt

De, viszont a DS3 is mozgásérzékelős

(#75568) sum-blink válasza MasterMark (#75541) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Ejjj, ezt megkéne venni.

Ami egyszer akciós többé nem lesz?

PS3-on nekem angol a store.

[ Szerkesztve ]

(#75569) Vadernagyúr válasza A`rpi (#75565) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nekem rezeg a SIXAXIS kontroller is :D De már a PS2 kontroller is rezgett,sőt a PS1 is :D

PSN: joskovagyok199

(#75570) MasterMark válasza sum-blink (#75568) üzenetére


MasterMark
titán

Lehet, hogy ott is akciós, nézd meg.

Ilyesmi nem hiszem, hogy lenne hogy egyvalami csak egyszer lenne akciós.

Switch Tax

(#75571) A`rpi válasza Vadernagyúr (#75569) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Nekem rezeg a SIXAXIS kontroller is :D De már a PS2 kontroller is rezgett,sőt a PS1 is :D"

Az a SIXAXIS egy Dualshock 3 lesz, csak rosszul emlékszel. :K

PS1, és PS2 megint más téma egyébként ott is van több fajta változat ha jól rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#75572) Vadernagyúr válasza A`rpi (#75571) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ez volt a PS3-hoz és még egy ugyan ilyen,csak ezt megtartottam és most géppel ezt használom :D

[kép]

PSN: joskovagyok199

(#75573) kelly416 válasza kelly416 (#75561) üzenetére


kelly416
veterán

Látom, ajánlani nem tudtok semmit itt. Akkor kérdezek olyant, hogy szerintetek keressek elírást és csináljam meg magam, vagy vigyem fel magammal Pestre és csináltassam meg ott? Mennyire "egyszerű" házilag helyre hozni? Van rá esélyem, vagy felejtsem is el?

(#75574) Sanyi.mTs válasza kelly416 (#75573) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

lehet, h nincs senki Szeged, Szentes környékéről, akinek szervizeltetnie kellett, így nincs tapasztalat.
A gép garis? mennyi idős?

Én két dolgot tennék: (mindkettőnek lehet hátránya is)
- helyi konzol boltokban érdeklődnék (nem tudni, ki megbízható)
- sony supportnak írni, h kit ajánlanak a környékről (drága lehet)

(#75575) Vadernagyúr válasza kelly416 (#75573) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Én elvinném Pestre valami jó konzol boltba :)

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#75576) kelly416 válasza Sanyi.mTs (#75574) üzenetére


kelly416
veterán

Ezért is írtam, hogy látom, nem tudtok ajánlani. Nem volt benne semmi rossz szándék, semmi irónia.

Ha garis lenne, nem gondolkoznék, már be vittem volna egy Sony-ba (ingyen utazom Pestre ha kell, úgyhogy ez "csak" időmbe kerülne). Nálam majd két éves, használtan vettem. Mennyi idős? Sok. :DDD Sajna passzolom a kérdést.

Helyi boltban mondták, 5000-ért felküldik Pestre pasztázni és takarítani. Ha Pesten nagyságrendekkel olcsóbb (nem hinném), felviszem én, egyébként beadom itt, de akkor gyanús, legalább egy hétig nem lesz PS-em. Ajjaj, túlélem? :))
A második eszembe sem jutott, megpróbálom. Köszi.

Vadernagyúr:
Melyik ilyen? Westend, konzolok szervize lehet jó?

(#75577) Vadernagyúr válasza kelly416 (#75576) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nekem csak Konzolvilággal van tapasztalatom,az nagyon jó hely :) De biztos jó lehet a Konzolokszervize is egyébként :)

PSN: joskovagyok199

(#75578) Sanyi.mTs válasza kelly416 (#75576) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

azért a pesti túra előtt hívd fel a boltot, h megtudják csinálni aznap vagy vissza kell menni pár nap múlva.

(#75579) Vadernagyúr válasza Sanyi.mTs (#75578) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Hát igen,nekem is az volt,hogy másnap kellett volna visszemenni érte,de az úgy nem volt buli,hogy felviszem 120km,aztán haza jövök,majd másnap megint megteszem ugyan ezeket a távokat :)

PSN: joskovagyok199

(#75580) fausto válasza kelly416 (#75576) üzenetére


fausto
addikt

Nekem a Konzol Stúdióval volt többször is szerviz tapasztalatom. Ha nincs nagy gáz, 1-2 óra alatt megcsinálják és nem lehúzósak, korrekt bolt. Ha odaviszed, előtte azért csörögj rájuk, hogy mik a tünetek, mi lehet, mennyibe kerülhet, stb...
Nekem egy kicsit fura, hogy újra akarják pasztáztatni, nem értek hozzá, de szerintem a leírtakra nem ez lehet a megoldás.

(#75581) kelly416 válasza Vadernagyúr (#75577) üzenetére


kelly416
veterán

Ok, utána nézek, mi van még azon a környéken és melyikről mit írnak neten...

Sanyi.mTs:
Igazából az sem kizárt, szeptembertől úgyis leszek heti 3 napot Pesten, bár azért ezzel addig nem várnék. Max. hagyok Nekik egy kicsivel több pénzt, és másnap haza postázzák/futározzák.

Vadernagyúr:
Szentes sincs ám közelebb, sőt. :) Aztán milyen megoldást választottál, ha már ezt nem akartad? Vagy nem publikus?

fausto:
Nem akarják, én kérdeztem meg, hogy egy takarítás meg egy pasztázás miatt vihetem-e oda, erre mondták, hogy azt Pestre küldik, így már rá sem kérdeztem a többi "apróságra", hogy megcsinálják-e helyben. De köszi, mindjárt rájuk keresek neten.

[ Szerkesztve ]

(#75582) Vadernagyúr válasza kelly416 (#75581) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nekem a meghajtó mondta be az unalmast,végül rendeltem és én belettem itthon :)

PSN: joskovagyok199

(#75583) kelly416


kelly416
veterán

Na, mindkét helyen azt mondták, 5-15 Mátyás király körül lehet az, amit én most elmondtam, úgyhogy szerintem egyszer szét szedem itthon, meglesem, mi lehet a baj, ha érdemben semmit nem találok, akkor viszem fel Pestre.

(#75584) Tegla80


Tegla80
addikt

Aki gyors az vehet "olcson" ps3-at.
[link]
Erdemes kesobb is nezni a linket,ha epp elfogyna/nem mukodne......xbox360-bol is folyamat kerultek le/fel gepek.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#75585) pehaa válasza Tegla80 (#75584) üzenetére


pehaa
tag

Most erkezett meg egy 500gb-os valtozat. Tokeletesen mukodik, teszi a dolgat, viszont a csomag amit kaptam kisse meglepett, ahhoz kepest, hogy mekkora cegrol beszelunk...

(#75586) taki01 válasza pehaa (#75585) üzenetére


taki01
őstag

Mi volt a baj mert én is akarok tőlük rendelni egyet mert már csak ez az ps hiányzik a gyűjteményből.

[ Szerkesztve ]

(#75587) nincsnév007


nincsnév007
őstag

én is gondolkoztam rajta, hogy veszek egyet mert a beyond two souls-t nagyon ki szeretném játszani. pedig már 6-szor láttam végigjátszva így videón de úgy nem az igazi.

(#75588) sum-blink válasza MasterMark (#75570) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Ott is az de csak máig. Erről most lecsúsztam, majd legközelebb. Köszi.

(#75589) pehaa válasza taki01 (#75586) üzenetére


pehaa
tag

Egy nagyobb meretu dobozban erkezett a gep mindenfele leragasztas nelkul. Gondolom a boltban szepen beleraktak a dobozba a dolgokat, mindenfele folia, szivacs, tamasztas nelkul, mire ideert hozzam mar ossze-vissza volt benne minden. A lemez talca fedele el volt csuszva, az olvasofejen a kontroller es a kabelek voltak...
Eddig akar honnan rendeltem, normalis csomagolast kapott, hogy meg veletlenul se legyen semmi baja a termeknek...
Naluk ezek szerint ez nem szokas!

[ Szerkesztve ]

(#75590) RangerFox válasza pehaa (#75589) üzenetére


RangerFox
veterán

Na az durva. Elég gáz úgy postázni egy csomagot...

(#75591) A`rpi válasza pehaa (#75589) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nyilvánvaló olyan postázta a csomagot aki még életében sem csinált ilyet, és általánosságban véve úgy magasról tett az egészre. :(

(#75592) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Kicsi lányoknak (4-6 évesek) tudtok ajánlani játékokat?
jött egy ps3, hátha tetszik nekik valamelyik.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#75593) MasterMark válasza bajnokpityu (#75592) üzenetére


MasterMark
titán

Lego játékok.

Switch Tax

(#75594) DVlad válasza bajnokpityu (#75592) üzenetére


DVlad
őstag

LBP összes, Rayman összes.

(#75595) Vadernagyúr válasza DVlad (#75594) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

legjobbak :D

PSN: joskovagyok199

(#75596) sum-blink válasza bajnokpityu (#75592) üzenetére


sum-blink
aktív tag

A flowerben virágszirmokat lehet irányítani. ☺

(#75597) Wlac válasza bajnokpityu (#75592) üzenetére


Wlac
Ármester

Wonderbook?

“The wha-"

(#75598) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

köszönöm a tippeket, már keresgélek használt gémeket. ha van még ötlet, várjuk szeretettel.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#75599) potyiur


potyiur
csendes tag

Sziasztok!

A helyzet a következő: próbálom rákötni monitoromra ( Dell U2312HM) a Playstation 3-mat, a következő képp: Display port kimenetbe került egy Display port to HDMI átalakító, abba csatlakozik a HDMI kábel, és az megy a PS-be. Beállítottam a monitornak, hogy a display port legyen a fő jelforrás, illetve még TV-n keresztül beállítottam a PS-nek is, hogy HDMI-n küldje a jelet. Mindezek ellenére a monitoron semmi sem jelenik meg, sleepbe is teszi magát, tehát abszolút nem kap jelet... Mi lehet a probléma, mit csinálok rosszul? :F

Előre is köszönöm

(#75600) MasterMark válasza potyiur (#75599) üzenetére


MasterMark
titán

HDCP

HDMI - DVI átalakítóval próbálkoznék inkább. Mármint ami csak sima passzív átkötés, nem aktív elektronika.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.