Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76251) erahurka válasza Sanyi.mTs (#76250) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem az elmúlt hónapok után belefért egy lazább csomag. Gondolom az október végi - novemberi nagyobb megjelenések miatt lett erre a hónapra időzítve a gyengébb összeállítás.

(#76252) seniman válasza petertoth10 (#76249) üzenetére


seniman
addikt

Konzolboltban horror árért.Na meg ebayes kínai fake-et közel horror árért.Ennyi sajnos a felhozatal mostanában. :(((

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76253) megyerikrisz


megyerikrisz
csendes tag

Sziasztok!

Egy PS3 superslimem van, semmi hack vagy ilyesmi, próbáltam vigyázni rá. Most bekapcsoláskor viszont azt tapasztaltam, hogy semmi nem működik, amihez WiFi vagy bluetooth kellene. Se kontroller, se internet, se a fagyi. Meghalt valami hardware-es cucc benne vagy lehet hogy szerencsém van és csak szoftveres a gond? Bár formatot csináltam, semmit sem segített.

(#76254) seniman válasza megyerikrisz (#76253) üzenetére


seniman
addikt

Elszállt a BT/Wifi modul.Tiltsd le az automatikus rendszerfrissítést,mert ha nekikezd,bootloopos lesz.Így még legalább vezetékes kontrollerrel használható.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76255) megyerikrisz válasza seniman (#76254) üzenetére


megyerikrisz
csendes tag

Ez nem hangzik túl jól. Javítható vagy cserélhető egyáltalán? Tegnap este szétszedtem, alaposan kipucoltam, megtisztítottam az érintkezéseket, de semmi változás. Megéri amúgy cseréltetni? Gondolkodtam, PS4-en is, de igazából havi 4-5 órát játszom vele, arra tökéletes volt (eddig) a 3 is. Most viszont a gyerekek akartak teniszezni rajta, az viszont felejtős a fagyi nélkül.

(#76256) seniman válasza megyerikrisz (#76255) üzenetére


seniman
addikt

Javítható,szerencsés esetben csak újra kell BGA-zni a modult az alaplapra,vagy egy újat rágolyózni.Keresd meg az aprón f27-et,Ő valószínű tud segíteni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76257) megyerikrisz válasza seniman (#76256) üzenetére


megyerikrisz
csendes tag

Rendben, köszönöm szépen a segítséget! :)

(#76258) A`rpi válasza seniman (#76256) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Van egy biztosíték is slim-eken biztos, de lesz ott az SS-en is szerintem, első kőrben érdemes ellenőrizni.

Nekem szakadás volt, sajnos más gond is volt, így egy sima patkolással nem úsztam meg. :(

[ Szerkesztve ]

(#76259) seniman válasza A`rpi (#76258) üzenetére


seniman
addikt

De gondolom nem fog házilag nekiállni smd alkatrészeket forrasztgatni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76260) A`rpi válasza seniman (#76259) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Annak én sem álltam neki,
de egy ilyen biztosíték ellenőrzése, cseréje / patkolása otthon is elvégezhető. :K

(#76261) seniman válasza A`rpi (#76260) üzenetére


seniman
addikt

Neked-nekem lehet,de nem tudjuk a kolléga mennyire műszaki beállítottságú.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76262) A`rpi válasza seniman (#76261) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Persze.

Ez úgy is kiderül, ha nem barkácsol egyértelmű nem fog hozzá, mert önmagában az alaplap kiszerelése "nagy" meló, és némi tapasztalatot igényel.

(#76263) megyerikrisz válasza seniman (#76261) üzenetére


megyerikrisz
csendes tag

Semennyire. :-)

(#76264) seniman válasza megyerikrisz (#76263) üzenetére


seniman
addikt

Ami a nagyított linkelt képen be van karikázva,az a valóságban kb. 1x2mm-es alkatrész. ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76265) megyerikrisz válasza seniman (#76264) üzenetére


megyerikrisz
csendes tag

No problem, van a garázsban feszítővas meg nagykalapács. :D
Viccet félretéve, már a szétszerelés is youtube-videóval ment, jobban nem nyúlok bele.

(#76266) perecKING


perecKING
senior tag

Sziasztok!

Megoldható hogy a slim ps3-am lejátsza a 3D bd50 iso-t? Usb vagy hálózat? :R

(#76267) seniman válasza perecKING (#76266) üzenetére


seniman
addikt

Gyári állapotában nem hiszem. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76268) #87082240


#87082240
törölt tag

Sziasztok! FPS játékokat tudnátok ajánlani PS3-ra? Eddig a Bioshock trilógia, Metro Last Light amivel játszottam és tetszett nagyon. Valami hasonló kaliberűt keresek párat. Köszi

(#76269) seniman válasza #87082240 (#76268) üzenetére


seniman
addikt

Destiny,Killzone stb....

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76270) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Tervezek venni egy PS3 Slim-et. Mert most tudnák olcsón szerezni.

A kérdésem az hogy valahogy megoldható (nem akarom chippelni) hogy GTA III és VC is játszható legyen rajta? Mert azt tudom hogy a Fat-on futtathatóak voltak lemezről. De itt ezek fent vannak a Store-ban?

Smoke some weed nigga!

(#76271) seniman válasza Wiz Khalifa (#76270) üzenetére


seniman
addikt

Fat-on is csak A-E szériáig volt a backward.A store-ban esetleg a classics kategóriában érdemes körülnézni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76272) Wiz Khalifa válasza seniman (#76271) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Megtaláltam őket. Annyi hogy a GTA Vice City Stories-t nem találtam de a GTA Liberty City Stories-t, a GTA III és a GTA Vice City-t megtaláltam. :)

Még egy kérdésem van hogy mekkora HDD-t támogat maximum a Slim? 1TB-ost kb nem?

Smoke some weed nigga!

(#76273) seniman válasza Wiz Khalifa (#76272) üzenetére


seniman
addikt

Ha jól tudom 2TB a limit,de ott is inkább a 9,5mm-es maximum vastagság a fő limitáló tényező.Nekem a fat-ban 750-es,a slimben 1TB-os van,de ezek olyan rendszeren működnek,amiről itt nem beszélhetek. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76274) Wiz Khalifa válasza seniman (#76273) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát ha nem lenne fontos a multi sem akkor még én is rá tenném a fejem a dologra mert van pár dolog amit kihasználnék vele (pl a film lejátszás amit fentebb is kérdezett valaki) stb... :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#76275) Donee


Donee
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Keresek megvételre PS3-hoz második generációs BD távirányítót.

Itt egy kép róla (bal oldalt a 2. generációs, jobb oldalt az 1. generációs):[link]

Valakinek nincs eladó példánya? Vagy infó hol tudnék ilyet venni?
Sajnos sehol sincs készleten Magyarországon. Egyedül a német amazonon találtam ilyet, de onnan meg 15e Ft lenne. Annyi pénzt meg sokallok érte jelenleg... :(

(#76276) KFORboy


KFORboy
senior tag

Jött frissítés a PS3-ra... legalább is a SuperSlimem most jelzett...

Remélem nem voltam hülye, hogy felraktam :U (?)

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#76277) A`rpi válasza KFORboy (#76276) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Jött frissítés a PS3-ra... legalább is a SuperSlimem most jelzett...
Remélem nem voltam hülye, hogy felraktam :U (?)"

Ha szoktál multizni, akkor gyakorlatilag nincsen más választásod, nélküle nem megy. Ha csak offline játékokkal játszol, abban az esetben nem kötelező, viszont ha új játékot veszel, a hibajavítások (patch) csak a legfrisebb FW-vel érhető el. :K

(#76278) KFORboy válasza A`rpi (#76277) üzenetére


KFORboy
senior tag

Meg kiküszöböltnek érzem a bugot amit a YT alkalmazásban tapasztaltam; ha rámentem More optionsban a Stats for nerds-re, persze videó nézés közben akkor átlagban minden második alkalomnál minimum (kivétel ha elsőre) kifagyott az egész rendszer... PS újraindítással volt csak orvosolható.

Most úgy nem produkálja... :B

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#76279) seniman válasza KFORboy (#76276) üzenetére


seniman
addikt

Verziószámot tudnál mondani?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76280) KFORboy válasza seniman (#76279) üzenetére


KFORboy
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#76281) megyerikrisz


megyerikrisz
csendes tag

Urak, valószínűleg buta kérdés, de a PS3 kamerája és fagyija működik a négyessel vagy ahhoz teljesen új szettet kell venni?

(#76282) A`rpi válasza megyerikrisz (#76281) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Urak, valószínűleg buta kérdés, de a PS3 kamerája és fagyija működik a négyessel vagy ahhoz teljesen új szettet kell venni?"

Fagyi ugyan az, a kamerából új kell a PlayStation 4 rendszeréhez.

(#76283) megyerikrisz válasza A`rpi (#76282) üzenetére


megyerikrisz
csendes tag

köszönöm szépen a választ!

(#76284) megyerikrisz


megyerikrisz
csendes tag

Továbbra sem fogytam ki a hülye kérdésekből:
Xboxnál olvastam, hogy az új gép kezeli a régebbire írt játékokat is.
Ez létezik PS-nél is? Viszi a négyes a hármasra írt játékokat?

(#76285) A`rpi válasza megyerikrisz (#76284) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Továbbra sem fogytam ki a hülye kérdésekből:
Xboxnál olvastam, hogy az új gép kezeli a régebbire írt játékokat is.
Ez létezik PS-nél is? Viszi a négyes a hármasra írt játékokat?"

PS1 játékokat viszi vannak kivételek, PS2 játékokat bizonyos modellek, lásd legfelül az összefoglalóban.

(#76286) seniman válasza A`rpi (#76285) üzenetére


seniman
addikt

Várj,Ő a PS4 backwardjáról kérdezett.Ami tudtommal nem létezik,volt is köpködés miatta.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76287) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Sziasztok! Most tervezek venni ps3-at a ps4 mellé. (van pár régi cím ami nagyon is érdekel)
A ps4 accountomat tudom aktiválni ps3-on is? Vagy újat kell csinálnom? :B köszi.

(#76288) seniman válasza BOBAKILL (#76287) üzenetére


seniman
addikt

Nem kell másik,sőt ha van ps plus előfizud,akkor asszem mindkét gépre érvényes lesz,de ebben nem vagyok biztos.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76289) erahurka válasza seniman (#76288) üzenetére


erahurka
félisten

A PS Plus előfizetés accounthoz kötött, így mindkét gépen élni fog :K

(#76290) BOBAKILL válasza seniman (#76288) üzenetére


BOBAKILL
őstag

:R Köszi-köszi! Frankó ha a plus is működik. Bár most nincs.

(#76291) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Sziasztok. Vettem egy ps3-at, wireless ds3 kontrollerrel. (első generációs slim) Tegnap frissített a rendszer, beállítottam a dolgaimat stb. Kábellel csatlakoztattam a kontrollert. Mikor kiírta hogy feltöltött akkor leszedtem kábelről de úgy már nem akart működni valamiért. (hiába nyomogattam a ps gombot) Akkor az összefoglalóban leírt módon a ds4 kontrollert próbáltam csatlakoztatni BT-on és sokadjára de sikerült. Viszont akkor már működött a ds3 is kábel nélkül. wtf? :F
Ekkor a ds4-et letöröltem a device-ok közül mert gondoltam akkor minek ha a másik is jó. Erre ma bekapcsoltam a gépet de újfent nem akar működni és már a ds4et sem tudom csatlakoztatni bluetoothon. Kábellel mindegyik megy. Műszaki dolgokban jártas vagyok de ezt nem értem..
Lenne esetleg ötletetek hogy mit kellene megpóbálnom még? Mi lehet a rossz?

(#76292) A`rpi válasza BOBAKILL (#76291) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok. Vettem egy ps3-at, wireless ds3 kontrollerrel. (első generációs slim) Tegnap frissített a rendszer, beállítottam a dolgaimat stb. Kábellel csatlakoztattam a kontrollert. Mikor kiírta hogy feltöltött akkor leszedtem kábelről de úgy már nem akart működni valamiért. (hiába nyomogattam a ps gombot) Akkor az összefoglalóban leírt módon a ds4 kontrollert próbáltam csatlakoztatni BT-on és sokadjára de sikerült. Viszont akkor már működött a ds3 is kábel nélkül. wtf? :F
Ekkor a ds4-et letöröltem a device-ok közül mert gondoltam akkor minek ha a másik is jó. Erre ma bekapcsoltam a gépet de újfent nem akar működni és már a ds4et sem tudom csatlakoztatni bluetoothon. Kábellel mindegyik megy. Műszaki dolgokban jártas vagyok de ezt nem értem..
Lenne esetleg ötletetek hogy mit kellene megpóbálnom még? Mi lehet a rossz?"

DS3 hátulján van van egy reset gomb esetleg azzal próbálkozz.

Esetleg próbáld ki a WiFi működik e, ha az sem megy, akkor a WiFi BT modul haldoklik, ha ez beigazolódik, abban az esetben nem szabad majd a következő frissítést feltenni a gépre, mert akkor boot loop-os lesz.

[ Szerkesztve ]

(#76293) BOBAKILL válasza A`rpi (#76292) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Huhh. Rendben, köszönöm. Próbálkozom akkor hátha..

Még egy dolog:
Érdemes esetleg szétszedni és kitakarítani? Van egy pici hangja a gépnek, játék nélkül is megy a venti néha. Nem visít de lehet hallani.

[ Szerkesztve ]

(#76294) A`rpi válasza BOBAKILL (#76293) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Huhh. Rendben, köszönöm. Próbálkozom akkor hátha..
Még egy dolog:
Érdemes esetleg szétszedni és kitakarítani? Van egy pici hangja a gépnek, játék nélkül is megy a venti néha. Nem visít de lehet hallani."

Aktív hűtéses, így bekapcsolás közben folyamosan megy benne a hűtés ez normális, ettől függetlenül ártani nem ártasz vele, ha szétszeded, és újra pasztázod.

(#76295) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Tegnap óta ugye ingyenes lehet multizni 5 napot :) Az lenne a kérdésem, hogy ez a lehetőség él PS3 konzolon is még? :)

PSN: joskovagyok199

(#76296) A`rpi válasza Vadernagyúr (#76295) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Tegnap óta ugye ingyenes lehet multizni 5 napot :) Az lenne a kérdésem, hogy ez a lehetőség él PS3 konzolon is még? :)"

Itt mindig is "ingyenes" volt a multi lehetősége. :K

(#76297) Vadernagyúr válasza A`rpi (#76296) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Uhhh bocsánat :D PS4 mellé vettem egy PS3-at és ezt nem tudtam :D De király dolog :R

PSN: joskovagyok199

(#76298) BOBAKILL válasza A`rpi (#76294) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ma nekiláttam és újrapasztáztam a gépet. A régi paszta már nagyon odavolt viszont egy szem por se volt a bordákon. Nem volt vészes a dolog, a leírás is sokat segített. No meg a barkácsboltbol is kellett egy 8as torx. Első genes slim és még nem volt megbontva. Sajna a wifi meg a bt nem műkszik de annyi baj legyen.
Így nézett ki az alaplap a régi pasztával:

(#76299) A`rpi válasza BOBAKILL (#76298) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha a WiFi BT nem megy, ne frissíts majd fw-t.

(#76300) BOBAKILL válasza A`rpi (#76299) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Rendben, köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.