Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76601) A`rpi válasza Zolaash (#76600) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok!

Pc-n szocalizálodott kezeimnek nem akar menni a fps, tps játékok irányítása kontrollerrel. Próbálok move-al is hadonászni, de ez sem az igazi. Kérdésem az volna, hogy van-e itt tapasztalata valakinek Max Shooter One, vagy Eagle Eye Mouse and Keyboard Converter kiegészítőkkel? A move-al a lag a problémám. Ezért jó volna valami vezetékes egér+billencs megoldás. Megéri ilyet venni?"

Nekem volt ilyen átalakítóm, nem teljes értékű, eleinte jobb vele játszani mint kontrollerrel, de ahogy elkezdesz gyakorolni jobb leszel.

Nekem olyan 400 óra kellett egy játékkal, de ez egyénfüggő, csak akarni kell.

A végén jobban ment DS3-mal a játék, mint az átalakítóval sosem hittem volna.

Szóval, türelem, és sok gyakorlás. Eleinte lehet nem is FPS TPS játékokkal kellene játszanod, ismerkedj meg a kontrollerrel, nézz valami ügyességi játékot, gondolok itt a God Of War 3-ra, Ratchet & Clank-ra, stb.

[ Szerkesztve ]

(#76602) Zolaash válasza A`rpi (#76601) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Köszi a választ. Nincs már meg a cucc?

Rip and tear

(#76603) supercow válasza Zolaash (#76600) üzenetére


supercow
őstag

Inkább gyakorolgass kontrolleres irányításd, bele lehet jönni, persze nem kompetitív szinten. Szerintem nem éri meg a plusz költség.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#76604) kelly416


kelly416
veterán

Én már egy ideje nem nagyon játszom a ps-en Diablo3-at, de a gyerekek most játszani akartak. Már legalább fél éve "Registration of the trophy information could not be completed. The game will quit. (80022D35)" hibaüzenettel kilép. Aztán vagy elindul 5-6-7-15 próbálkozás után, vagy nem. Olvastam olyant, hogy az idő nincs jól beállítva, de minden jól van, és ez az egyetlen játék produkálja ezt. Van erre valami jobb megoldás, mint az, hogy 8-10 alkalommal el kell indítani a játékot?

(#76605) A`rpi válasza kelly416 (#76604) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Én már egy ideje nem nagyon játszom a ps-en Diablo3-at, de a gyerekek most játszani akartak. Már legalább fél éve "Registration of the trophy information could not be completed. The game will quit. (80022D35)" hibaüzenettel kilép. Aztán vagy elindul 5-6-7-15 próbálkozás után, vagy nem. Olvastam olyant, hogy az idő nincs jól beállítva, de minden jól van, és ez az egyetlen játék produkálja ezt. Van erre valami jobb megoldás, mint az, hogy 8-10 alkalommal el kell indítani a játékot?"

Játszd offline, húzd ki a netet, vagy kapcsold ki menüben.

(#76606) kelly416 válasza A`rpi (#76605) üzenetére


kelly416
veterán

Offline játszanak, de akkor majd úgy cainálom, hogy net se legyen. Köszi a tippet.

(#76607) leslieke válasza kelly416 (#76606) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Esetleg legfrissebb patch telepítése?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#76608) kelly416 válasza leslieke (#76607) üzenetére


kelly416
veterán

Mindent frissítettem, amit csak tudtam, hogy a gyerekek játszhassanak. Elméletileg minden friss. Vagy én vagyok kevés és a tudásom, ami nem kizárt. System friss, d3-ra háromszöget nyomva minden a legfrissebb... mit lehet még frissíteni?

(#76609) leslieke válasza kelly416 (#76608) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor semmit.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#76610) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Valaki tudna mondani egy biztosat, hogy melyik Blu-Ray olvasó van egy Slim 320GB-os CECH 2504B számú gépben? Sajnos nem olvassa a lemezeket :F

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#76611) seniman válasza neo-geo (#76610) üzenetére


seniman
addikt

Elvileg BD-460,de csak szétszedés után lehetsz biztos benne.De egyszerűbb a fejcsere.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76612) neo-geo válasza seniman (#76611) üzenetére


neo-geo
aktív tag

A gép szét van szedve, és fej csere lenne benne. Miről tudom ezt kideríteni pontosan, hogy most akkor melyik jó bele?

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#76613) seniman válasza neo-geo (#76612) üzenetére


seniman
addikt

A KES-450 elvileg bármelyik 2K-s slimbe jó.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76614) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.Adott egy PS 3 3 éves konzol,ami nem ad képet.Hiába nyomom hosszan a bekapcsoló gombot és várom meg a kétszeri sípolást akkor sem.Egyszer azt írja a tv hogy ,nincs jel,ellenőrizze a kábelt,és a csatlakozást.Másszor pedig hogy nem támogatott felbontás.Már kábel cserével is próbálkoztam az sem segít.Egyszerűen egyik napról a másikra ezt produkálja a konzol.Mi lehet a gond,és hol tudnám ezt meg javíttatni Budapesten?

[ Szerkesztve ]

(#76615) A`rpi válasza kromatika (#76614) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok.Adott egy PS 3 3 éves konzol,ami nem ad képet.Hiába nyomom hosszan a bekapcsoló gombot és várom meg a kétszeri sípolást akkor sem.Egyszer azt írja a tv hogy ,nincs jel,ellenőrizze a kábelt,és a csatlakozást.Másszor pedig hogy nem támogatott felbontás.Már kábel cserével is próbálkoztam az sem segít.Egyszerűen egyik napról a másikra ezt produkálja a konzol.Mi lehet a gond,és hol tudnám ezt meg javíttatni Budapesten?"

Mielőtt szervizbe vinnéd.
Másik bemeneten, vagy másik megjelenítőn is próbáld ki.

(#76616) neo-geo válasza seniman (#76613) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Itt a kép, hátha többet tudsz így mondani, mert ez egy haver gépe, és Ő a KEM-450DAA fejet találta hozzá a neten, ami eléggé passzol a képéhez.

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#76617) skopy


skopy
tag

Sziasztok
Playstation3 a GTA V ben hogy lehet ( ha egyáltalán lehet ) modokat felrakni hozzá ?
A fiam ezzel nyúz, de én nem értek ehhez, segítsetek .

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#76618) erahurka válasza skopy (#76617) üzenetére


erahurka
félisten

PS3-on nincs moddingra lehetőség.

(#76619) seniman válasza neo-geo (#76616) üzenetére


seniman
addikt

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76620) skopy válasza erahurka (#76618) üzenetére


skopy
tag

Köszönöm
:R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#76621) kromatika válasza A`rpi (#76615) üzenetére


kromatika
veterán

:R

(#76622) MeroM


MeroM
senior tag

Sziasztok olyan problémám lenne h a gta5 lefagy ismerösnél folyamat. De csak a gta5. Probáltam frissiteni, leszedett egy ujjabb verziot a ps3 szoftverére illetve a gta hoz is töltött le valamit az uj szofververzió miatt , Mindent kitöröltem ami gta5 el kapcsolatos volt l. Feltelepitette végül és úgy nézett ki jó is lett. De most szolt h újra elő jött a hiba. Valami megoldás?

(#76623) MeroM


MeroM
senior tag

nem tudom a típusszámokat így a kép alapján lévő gépe van

(#76624) seniman válasza MeroM (#76623) üzenetére


seniman
addikt

Így kép alapján kapásból akár négyféle széria is lehet.Aminek ráadásul semmi köze a hibához.GTA5-ből elég szép számmal jöttek ki hibás lemezek. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76625) MeroM válasza seniman (#76624) üzenetére


MeroM
senior tag

Ha szerzek egy masik lemezt lehetseges h megy tovább?

(#76626) Toby888 válasza MeroM (#76625) üzenetére


Toby888
senior tag

egy próbát megér, probálj meg venni használtat,ami le van tesztelve és megy

(#76627) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Nekem valamelyik God Of War résznél fagyott ki mindig :)

PSN: joskovagyok199

(#76628) MeroM válasza Vadernagyúr (#76627) üzenetére


MeroM
senior tag

Volt rá megoldás?

(#76629) A`rpi válasza MeroM (#76628) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Vásárold meg digitálisan, a lemezt próbáld ki másik PS3-mal is.

(#76630) MeroM válasza A`rpi (#76629) üzenetére


MeroM
senior tag

Nem áll sajnos módomba. A másik amit nem értek h regisztráltunk a psn en v min és nem fogadja el a bejelentkezést

(#76631) A`rpi válasza MeroM (#76630) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Frissítsd a rendszerszoftvert, és ha még mindig nem megy próbálj bejelentkezni másik internet hozzáféréssel, (mondjuk mobilnettel).

(#76632) MeroM válasza A`rpi (#76631) üzenetére


MeroM
senior tag

Frissítettem! Ennél újjabb már nem tud rámenni akitől vettük annak az emailjet dobja be alapbol. Nyomni kéne rajta egy gyari visszaallitast csak a kissrac mentései rajta vannak azt hogy lehet lementeni?

(#76633) Toby888 válasza MeroM (#76632) üzenetére


Toby888
senior tag

bedugsz egy pendrive-t és oda le tudod menteni,majd késöbb vissza

(#76634) MeroM válasza Toby888 (#76633) üzenetére


MeroM
senior tag

Nem kell a pendrivet formazni stb?

(#76635) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Itt tudsz PSN fiókot létrehozni: [link]

Miután beregisztráltál, és megerősítetted az Emailed, utána a megadott Email cím, és jelszó párossal be tudsz majd lépni, miután létrehoztál egy új felhasználót a PS3 fiókválasztójában.

(#76636) Toby888 válasza MeroM (#76634) üzenetére


Toby888
senior tag

nemtudom hogy kell e, de az tuti h frimware-nál fat32re kell, próbáld ki, ha látja a pent,akkor nemkell formáznod,ha nem,akkor gyaluld fat32 be

(#76637) Vadernagyúr válasza MeroM (#76628) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nem volt, annyira nem is nézegettem mondjuk utána, mert váltottam PS4-re :)

PSN: joskovagyok199

(#76638) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Srácok, a kamera képe mennyit késhet? Elég soknak tűnik, így a játékok, amik Move-ot használnak, gyakorlatilag játszhatatlanok. Valami ötlet, megoldás? :F

Rip and tear

(#76639) A`rpi válasza Zolaash (#76638) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Srácok, a kamera képe mennyit késhet? Elég soknak tűnik, így a játékok, amik Move-ot használnak, gyakorlatilag játszhatatlanok. Valami ötlet, megoldás? :F"

Másik usb port, egyébként nem kellene lángolnia, emlékeim szerint, direkt, valós idelyű a kamera képe.

Mivel játszotok rajta?

(#76640) Zolaash válasza A`rpi (#76639) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Köszi, kipróbálom. Ha a menüben nézem, akkor is van késés. Amúgy tapasztalható a Wonderbook-ban is, itt nem zavaró, a SOCOM: Special forces-ben annál inkább.

Rip and tear

(#76641) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Érdemes még slim gépet venni, vagy inkább a super slimet? PS4 mellé venném, pár régebbi játékot újrajátszani meg bepótolni ami kimarad. Van valami lényeges különbség a két típus között? Super slimnek jobb a hűtése vagy azzal már a slimnek se volt problémája? Valamint a 320GB merevlemez elég lehet, vagy jobban járok az 500GB-os super slimmel?

(#76642) seniman válasza Gabesz1019 (#76641) üzenetére


seniman
addikt

Igazából semmi érdemleges különbség nincs.Ugyanolyan összenyomorított kis gépek,ugyanazokkal a hibákkal.Lemezes játékokhoz bőven elég a 320-as vinyó is.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76643) Zolaash válasza A`rpi (#76639) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nem történt érdemi változás. (Miután átdugtam a másik portba, rendesen szar volt a képe. Kihúztam, ment vissza, de nem lett jó. Visszaraktam abba a portba, ahol eredetileg volt, ott jó volt (persze a késés megmaradt). Aztán átraktam a második portba, ott ugyanúgy megmaradt, de a késés nem múlt el.
Video

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#76644) myk74


myk74
senior tag

Sziasztok! Véletlenül valaki nem tudja hogy
a ps3 move és a navigation joyba az akku, méretre nem egyforma? A move joyomban meghalt az akku és kivenném a navigation joyból.
Vagy ha valaki tud move joyba jó áron akkut, kérem ossza meg velem. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#76645) seniman válasza myk74 (#76644) üzenetére


seniman
addikt

Tudtommal annyiba kerül,hogy kapsz érte egy másik move-ot.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#76646) A`rpi válasza myk74 (#76644) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok! Véletlenül valaki nem tudja hogy
a ps3 move és a navigation joyba az akku, méretre nem egyforma? A move joyomban meghalt az akku és kivenném a navigation joyból.
Vagy ha valaki tud move joyba jó áron akkut, kérem ossza meg velem. Köszönöm"

Itt találsz, ár, és cikkszám szerint tudsz szűrni: [link]

Rendelésben segítséget itt tudsz kérni: [link]

(#76647) myk74


myk74
senior tag

Köszönöm szépen a válaszokat. Úgy érzem/látom nem érdemes ezzel küzdeni. Jó lesz alkatrésznek.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#76648) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!

Van valaki, aki ps3-at laptopon (a laptop kijelzőt használva) játszik valamilyen jófajta átalakítóval?

(#76649) molnartom válasza Ice&Lime (#76648) üzenetére


molnartom
aktív tag

Szerintem nincs ilyen átalakító. Egy laptopon nincs monitor bemenet.

(#76650) Ice&Lime válasza molnartom (#76649) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Pedig jutubon vannak valami hasonló videók, hogy működik, csak jó lenne olyan valaki, aki itt már próbálta, használta.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.