Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75251) sum-blink válasza MasterMark (#75250) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Journey egyben kapható a flow és flower játékokkal, keresd úgy. Okami csak japánban jött ki talán lemezesen-sajnos. A másik két játék dobozosan egyben és psn-ről is beszerezhető. ☺ Demon Soulst nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#75252) sum-blink válasza leslieke (#75249) üzenetére


sum-blink
aktív tag

A 3. rész nem fagyott senkinek superslimen?

(#75253) MasterMark válasza sum-blink (#75251) üzenetére


MasterMark
titán

Tudom hogy azzal van együtt a Journey ez tiszta, de pont azt mondom, hogy ebből csak a piros promo lemezeket találni PS3-ra.

A többit köszi, az Okami akkor digitálisan lesz meg. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#75254) leslieke válasza sum-blink (#75252) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem nem, de nem superslim gépem volt.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#75255) Adam_Shepard válasza MasterMark (#75250) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Szia!

Azért is láthatsz belőlük promo verziot, mert a sima dobozos is elég ritka. Amiket felsoroltál szintén ritkaságszámba mennek (ki az a bolond aki az ICO + SOTC kollekcióját eladja? :D ) és minimum 6 e ftról indul az áruk.

De van pár ilyen pl a Spalletrhouse, Lollipopp Chainsaw, Catherine, amik ilyen :C áron mennek.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75256) MasterMark válasza Adam_Shepard (#75255) üzenetére


MasterMark
titán

A franc egye meg. Legalább egy Blu-ray tokod van hozzá vagy valami? :DDD

Tisztában vagyok az árakkal Ni No Kuni-t is most veszek épp. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#75257) Adam_Shepard válasza MasterMark (#75256) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ú bakker. Részvétem :D

De csak, hogy fájdítsam a szíved, elmondom, hogy pár hete volt akció, ahol egy hatos feltöltőből kijött a catherine + ico,sotc kollekcio+okami. (a ds is valami 2490 FT volt.)

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75258) RangerFox válasza MasterMark (#75256) üzenetére


RangerFox
veterán

A Ni No Kunit mennyiért veszed, ha szabad érdeklődnöm? :)

(#75259) MasterMark válasza RangerFox (#75258) üzenetére


MasterMark
titán

Ment pü.

Switch Tax

(#75260) pulyka jocó válasza Adam_Shepard (#75255) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Lollipopot merre lehet találni? :))
Megvan, találtam 2500ért használtat

[ Szerkesztve ]

(#75261) erahurka


erahurka
félisten

Ha már ritkaságok: Afro Samurai. 576-ban vettem tavaly, a kritikák szerint erős közepes, én viszont nagyon szerettem. Nem hibátlan, de a hangulat és a grafika mindenért kárpótol. :))

(#75262) sum-blink válasza erahurka (#75261) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Az utóbb említett 4-5 cím engem mind érdekel, de aranyáron vannak, illetve eBayről vagy nincs vagy drága a posta. 😐

(#75263) Wlac válasza sum-blink (#75262) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha jók a digitális játékok, akkor az ICO, a Shadow of the Colossus és a Demon Souls rendszeresen van akcióban potom pénzért. Most éppen nincs, de pár havonta szokott lenni.

“The wha-"

(#75264) sum-blink válasza Wlac (#75263) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszi. ☺ Az első kettő megvan, még PS2-n is toltam, az utsót nem ismerem. Jók persze. Még sose vettem psn-ről semmit, ezeket "kaptam". Viszont az elhangzottak (Lollipop, Ni no kuni, Okami hd, Afro Samurai...) engem is érdekelnek majd. ☺

(#75265) MasterMark válasza Wlac (#75263) üzenetére


MasterMark
titán

Demon's Souls-t nem találtam Store-on.

Journey, meg az Okami is szokott azért? Mert akkor azokra várnék.

Switch Tax

(#75266) rsanyi20


rsanyi20
tag

A South Park - The stick of truth-ról van valakinek véleménye? Most néztem bele pc-n az elejébe, tetszik, de rövidnek tűnik a játek és gondolom miután kijátszottam, maximum újrakezdenk tudnám, nincs free run
Illetve használtan mennyiért lehet kapni? Ha 3k vagy alatta megvan, lehet beszerzem :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#75267) Elims válasza MasterMark (#75265) üzenetére


Elims
veterán

Nem tudom,hogy mennyire ismered a demon's souls-t,de ha belevágsz készülj fel,hogy nem egy sétagalopp lesz.Nem iszonyat nehéz csak nincs olyan,hogy checkpoint.Ha meghalsz (és megfogsz,hidd el :-) ),a pálya elejétől kell újrakezdened.
Jó játék lenne enélkül a -szerintem- szivatás nélkül.

(#75268) Wlac válasza MasterMark (#75265) üzenetére


Wlac
Ármester

UK Store-ban tuti van.

“The wha-"

(#75269) MasterMark válasza Elims (#75267) üzenetére


MasterMark
titán

A Dark Souls-t játszottam, ha jól tudom ahhoz hasonló, csak keményebb.

De mindenképpen kíváncsi vagyok rá, most hogy lett PS3-am, szinte mindenféle exkluzív cím érdekel. Bár ez már előtte is érdekelt. :)

Wlac: Ahham, nekem magyar van azért nem láttam akkor. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#75270) fausto válasza rsanyi20 (#75266) üzenetére


fausto
addikt

Ha szereted a sorozatot, akkor kötelező, Olyan, mint ha egy South Park részt játszanál végig, én rengeteget röhögtem rajta :) Egyébként játékkénr sem rossz, elég sok gyűjötgetni való és side quest van, ami miatt érdemes újra végig vinni. 3 kasztból lehet választani, de ez nem befolyásolja a sztorit és 1-2 helyen van döntési helyzet, de az szintén kevés dolgot befolyásol. Inkább a sok apróság miatt érdemes végig vinni, amiket lehet gyűjtögetni, bele lehet futni rejtett szereplőkbe, stb... Én ajánlom a megvételét!
Nem tudom mostanság mennyiért pörög, de én úgy 2 éve vettem 4500,- Ft-ért, szóval nem vészes.

[ Szerkesztve ]

(#75271) rsanyi20 válasza fausto (#75270) üzenetére


rsanyi20
tag

Egyik kedvencem, azért is gondoltam hogy már be kellene szerezni :) Akkor rááldozok kicsit többet is ha úgy van, köszönöm!:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#75272) sum-blink válasza rsanyi20 (#75266) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Attól függ melyik South Parkot szeretted. Az első 4 évad zseni volt, aztán jött egy stílusváltás, bedurvult, sokaknak az is tetszett, pár éve meg már csak aktuálpolitika. A játék az utóbbiból építkezik és nem egyszer kib*** a biztosítékot nálam, de ha vevő vagy arra az új "humorra" tetszeni fog. Nekem néhol túl sok volt.

[ Szerkesztve ]

(#75273) MasterMark


MasterMark
titán

Egy kérdés:

Ugye itt nem lehet az egész játékot install-olni, de ha jól tudom van hogy bizonyos adatot átrak a HDD-re. Ezt hogy lehet elérni? Van erre valami opció? (Nem találtam.)
Vagy pedig magától csinálja? Mert most beraktam a Heavenly Sword-ot, és azzal kezd játékon belül, hogy Installing Game Data.

Switch Tax

(#75274) RangerFox válasza MasterMark (#75273) üzenetére


RangerFox
veterán

Csak a játék egy részét installálja, nem olyan mint az xbox360-nál, itt nem lehet az egészet felmásolni.

(#75275) MasterMark válasza RangerFox (#75274) üzenetére


MasterMark
titán

Igen ezzel kezdtem, de hogy lehet azt a bizonyos részt installálni? :DDD

Switch Tax

(#75276) RangerFox válasza MasterMark (#75275) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát aminél kötelező az automatikusan felteszi, anélkül el sem indul. De nem mindegyiknél van így. A doboz hátoldalán fel van tüntetve, hogy melyiknél kötelező, és minimum mennyi szabad hely kell neki.
Ja és bocsi, csak késő van már, figyelmetlen vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

(#75277) rsanyi20 válasza sum-blink (#75272) üzenetére


rsanyi20
tag

Nem mondom hogy maga a téma (főleg itt az elmúlt elnökválasztásos időszakra gondolok) nagyon bejön, de ezzel együtt is ugyan úgy szeretem mint pl az első 4-et ahogy írtad. Kicsit ilyen elborult elméjű vagyok én is, szóval biztos tetszeni fog :) De köszönöm azért a figyelmeztetést!

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#75278) Vadernagyúr válasza leslieke (#75249) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

God of War 3 nagyon király rajta :D Bár azt mondják,hogy a HD-s részek se rosszak,mondjuk azokat nem próbáltam :)

PSN: joskovagyok199

(#75279) sum-blink válasza Vadernagyúr (#75278) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Azok se, mondjuk a 2 előzmény nincs meg, azokat még psp-n toltam. Az 1-2 megvan, azokat PS2 -n is, de 3-on nagyon igényes a felújítás. A harmadik rész nekem fagyott, már nincs meg, pedig érdekelne. Az Ascension nem tetszett annyira.

(#75280) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Sziasztok!

Hű, ennyi ajánlást...elleszek ezzel a konzollal úgy érzem. :)

No, hát amit leszűrtem eddig és amit kaptam: A nagykonzolt egy éjszakán át nyúztam egy Heavenly Sword nevezetű, egész ötletes (csak béna quick time eventekkel és árkád lövöldözős részekkel elszúrt) God of War klónnal, többnyire lehengerlően jól ment és azt kell mondjam a grafika is elismerésre méltó, viszont néhol belaggolt, ma meg speciel kifagyott a lelkes psn-es letöltögetésem alatt, ennyi döcögése van a szerkezetnek...Accountot meg elfelejtettem váltani úgyhogy 3 óra játékidő ment a levesbe alsó hangon, vagy 4.
Ami jó benne viszont, hogy nem forrósodott fel egyáltalán 3+ óra után sem, gombjai működnek. Ami zavart, hogy a csomaghoz P3 elnevezésű másolat-kontroller járt ami nem az igazi, illetve hármas elosztású kábel lógott a hdmi másik végén (ami scart-ba menne pl, persze van hdmi kábelem csak akkor is meglepett) meg valami iszonyat ősinek tűnő tápkábel járt hozzá.

Hangosnak hangos, de játék alatt fel se tűnik. A wifi letöltési sebessége iszonyat lassú, de... ezzel a módszerrel egészen tűrhetőre lehet javítani viszont :) bár gondolom ismeritek a módszert.

Elszomorítóan kevés a remote play lehetőség Vita-val. A psn-es vásárlást meg inkább nem tolom túl, többnyire minden megkapható dobozosan ahogy nézem. De éppenséggel egy szabaddá tehető laptopba való ssd-m van, az majd külön móka lesz... :D

Jah, és első vételem a Fat princess volt, psp-n is imádtam, a nagykonzolon is király :) Kár hogy az online felület már kihalt. Ajánlom azért, hatalmas királyság helyi multira is :)

szerk.:Egy dolgot nem értek: böngészőben download kjúba teszek egy játékot, azt mondja a psn hogy amint bekapcsolom a ps3-at már szedi is. Ennek ellenére semmi nem történik. Nem könnyű megkülönböztetni a Vita és ps3 letöltéseket a konzolon...:\ meg az sem könnyíti meg a dolgom hogy a psn szerver mostanság napi szinten lehal...:D

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#75281) Vadernagyúr válasza sum-blink (#75279) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nekem sose fagyott egyszer sem,pedig olvastam,hogy újabb slim gépeken lefagy.. :)

PSN: joskovagyok199

(#75282) Wlac válasza 3lb4nd1 (#75280) üzenetére


Wlac
Ármester

A böngészőből indított távletöltés eléggé hektikusan működik. Van, hogy egyből bedobja, van, hogy soha. Sajnos ilyen téren (internet, letöltés, Store, trófealista) eléggé gyenge a konzol. Játékok alatt maximum 1-2 fagyással találkoztam, ellenben Store-ozás alatt rendszeresen összeomlik az egész rendszer.

“The wha-"

(#75283) Tegla80 válasza Wlac (#75282) üzenetére


Tegla80
addikt

Sikerult akkor szorabirni a netet/router-t es muxik a psn?

Sony® & PlayStation®

(#75284) Wlac válasza Tegla80 (#75283) üzenetére


Wlac
Ármester

Bocs, hogy nem update-eltem a helyzetet, de az az igazság, hogy tőlem 200km-re van a PS, és én is távsegítséget nyújtottam az otthoniaknak. Kipróbáltuk a régebbi routerrel, azzal sem működött, ugyanúgy az IP címre panaszkodott. Holnap kap egy fix IP-t, ha azzal sem megy, akkor több ötletem nem lesz.

“The wha-"

(#75285) Tegla80 válasza Wlac (#75284) üzenetére


Tegla80
addikt

No problem csak lattam irtal es gondoltam rakerdek.....

Sony® & PlayStation®

(#75286) sum-blink válasza Vadernagyúr (#75281) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Ha lesz pénzem lehet veszek egy essential kiadást, hátha az nem fagy. Promo disc havernak szintén fagyott.

(#75287) Vadernagyúr válasza sum-blink (#75286) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nekem is az volt.. Bár én fat géppel játszottam ki :) Szerintem amúgy nem egy nehéz játék,bár akinek eladtam a gépemet,még most se tudta végigvinni.. :D Kicsit azért ismerni kell ezekhez már a játékot szerintem :) Viszont Ascension nekem nem volt meg,pedig szépen néz ki,ahogy gameplayeket nézegettem róla :)

PSN: joskovagyok199

(#75288) erahurka válasza Vadernagyúr (#75287) üzenetére


erahurka
félisten

God of War 3? A széria egyik legkönnyebb darabja. Talán csak a PSP-s kiadások könnyebbek nála. Az Ascension meg az egyik legnehezebb, de még így is fényévekkel könnyebb az első résznél. Azzal a kaszabolós fallal azóta is rémálmaim vannak :DDD

Ascension amúgy eszméletlenül néz ki. Nem hittem el, hogy ezt PS3-ból ki lehet sajtolni. Simán egy szinten van a TLoU grafikájával.

[ Szerkesztve ]

(#75289) RangerFox válasza erahurka (#75288) üzenetére


RangerFox
veterán

Sok szempontból még szebb is nála.
Amúgy a GoW széria tényleg kihagyhatatlan szerintem, épp most értem a psps HD kiadások végére, ezek is nagyon jók, különösen a Ghost of Sparta.

[ Szerkesztve ]

(#75290) erahurka válasza RangerFox (#75289) üzenetére


erahurka
félisten

Ha nem lenne olyan baromi idegőrlően nehéz az első rész, simán újrajátszanám a szériát. :))

(#75291) sum-blink válasza erahurka (#75290) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Bár a 3 az említett okokból kimaradt, azt hiszem az 1-2 és a GoS részek tetszettek legjobban. Most a Heavenly Sworddal játszom, ami nagyon hasonló.

(#75292) DonCosta


DonCosta
tag

Sziasztok!

Próbáltam rákeresni de sajnos nem találtam ilyen bejegyzést ezért kérdezek, hátha valaki tud segíteni.
Van egy PS3 Super Slim gépem. Ritkán használtam és legutóbb bekapcsolás után kb 15 perc múlva magától kikapcsolt. Ez terhelés nélkül is előjött, a lényeg, hogy elvittem szervízbe. Ott azt mondták hogy nem a táp, hanem valami kondi (vagy nem tudom pontosan, a lényeg, hogy javították). Az izgalom innen kezdődik...

Ott helyszínen minden király egész nap bírja stb. Hazamegyek be sem kapcsol: bekapcsoláskor felvillan pár másodpercig a zöld led, majd kialszik. Ha kihúzom a konnektorból majd vissza ismét ég a piros, de ugyan ez a történet mint előtte: pár másodpercig próbál indulni hallatszik a ventilátor, majd ismét lekapcsol.
Visszavittem szervízbe, ott elsőre indul, megy(nem akartam hinni a szememnek), tesztelik két nap,szerintük nincs gond vele.
Haza viszem elsőre megy, másnap nem indul, ugyan az mint azelőtt. Sokadik próbálkozásra (kb 20x ki be a konnektorból) elindul, órákon keresztül jól megy. Pár órával később megint nem indul. :W

Az oké, hogy visszaviszem a szervízbe, mert ők szúrtak el valamit. De szerintetek mivel lehet a gond? Nem szeretném ha 2-3 nap után megint visszakapnám, hogy minden oké náluk és újra ugyan ez a probléma jönne elő. Jó lenne ha be tudnám bizonyítani, hogy nem megy, vagy tippet adnék rá, hogy mit nézzenek meg. (engem olyanra emlékeztet mint amikor a CMOS elem döglődik egy PC-ben) Volt valakinek ilyen tapasztalata?

Köszönöm a segítséget előre is, és elnézést a hosszú szövegért, nem tudtam rövidebben leírni a jelenséget.

[ Szerkesztve ]

(#75293) MasterMark válasza DonCosta (#75292) üzenetére


MasterMark
titán

Rossz a konnektor ahova dugod.

Switch Tax

(#75294) A`rpi válasza DonCosta (#75292) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Otthon próbáld ki másik konnektorba, esetleg használj másik elosztót.
Tápkábelt csatlakozását ellenőrizd a PS3 hátulján, esetleg próbáld ki másik tápkábellel.

(#75295) DonCosta válasza A`rpi (#75294) üzenetére


DonCosta
tag

Köszönöm a válaszokat! Próbáltam másik kábellel, más konnektorral is. Bele is mértem, hogy van-e elég feszültség, de stabilan 226 voltot mutat, nem ingadozik, akkor sem amikor indítani próbálom a PS3-at.

(#75296) shenmuedc válasza DonCosta (#75295) üzenetére


shenmuedc
tag

Hát pedig tapoldalon a puffer kondenzator lehet a ludas.

(#75297) Vadernagyúr válasza erahurka (#75288) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Végigvittem már az összes részt :) Az első kettőt,még PS2-őn,meg kicsit később a PSP-s részeket is.. :)

PSN: joskovagyok199

(#75298) sum-blink válasza Vadernagyúr (#75297) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Az Ascensiont? Szerintem ott már elfáradt a sorozat, persze jó volt, de újat már nem tudott mutatni. Majd a reboot. ☺

(#75299) Vadernagyúr válasza sum-blink (#75298) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Az Ascensionon kivül gondoltam.. Mert azt még látni se láttam a youtubeon kivül :D Megakartam még venni,de közben váltottam PS4-re.. :)

PSN: joskovagyok199

(#75300) sum-blink válasza Vadernagyúr (#75299) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Akkor legalább a rebootot tudod majd nyomni. Nekem még a 4 kimaradt eddig.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.