Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43249) Mister_X válasza Brian_GT (#43248) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én csak egyszer voltam nagyon ideges, amikor el kellett messzi-messzi menni az első stage boss kapujának kinyitásához és utána lélek formában estem egy emeletet és meghaltam. Checkpointrendszer nincs. Azaz van, mert minden marad az a pályám, ahogy hagytad, csak a mobok termelődnek újra. A stage bossig 3.5h volt eljutnom és már nagyon rutinosan sprintelek :DDD Amúgy nagyon tetszik a játék. Nagyon jó a harcrendszer, a grafika is kellemes. Tetszenek az apró ötletek, mint hogy lehet üzeneteket hagyni (előre legyártott szövegek), amikről döntsd el, hogy fake vagy sem. Meg is lehet nézni a vérfoltokat, amikből elindul egy kísértet és láthstjuk, hogy hogy halt meg az illető - azaz hol, kell-e számítani támadásra, csapdára, stb. Elég puhák vagyunk, pláne szellemként, elég egy-két rosszkor bekapott ütés és kiterülünk. Vannak köcsögebb ellenfelek, akik taktikáznak, hogy rohadjanak meg. Pl.: álltok egymással szemben egymásra szegezett pajzzsal és vár, hogy pazarold a staminádat, azaz üss egyet vagy kettőt. Aztán benyom egy nagyobb ütést, amitől lenullázódik a staminád, nem tudsz védekezni, hátra hőkölsz és akkor belédvág kettőt-hármat. Aztán imádkozz, hogy megúszd (ez eddig röpke két másodperc volt), vetődj, majd suttyomban lenyelj egy gyógyfüvet, hogy utána kezdhessétek előről. Elég volt? Frászt. Healhatja is magát, nincs az, hogy szépen lassan leveszed a HP-ját. Mondjuk tetszik a halászkés vagy levélnyitó kés (tetszőleges aláhúz), mert bár gyenge, de a pajzs mögül is tudsz alaptámadást indítani - de persze van olyan getzi lándzsás mob, ami képes még az ennél a támadásnál lévő apró résen is betámadni, ráadásul szellem alakban insta dead. Ha ki is véded, a staminád lenullázza, utána gyorsan be is visz még egy támadást.

De imádom, játéknál nem volt akkora sikerélményem, mint az első stage boss után - mondjuk csak eljutni volt oda nehéz, ott nem haltam meg, mert előtte három órán át farmoltam a kis szörnyeket és volt sok gyógyfüvem meg pár egyéb felszerelés (direkt nem lövöm le a poént), amivel könnyebb volt kinyírni. Nehezítésnek a lemenő nap fénye flashbangelt engem folyamatosan (nappaliban nincs sötétítő függön) és nem lehetett miatta rendesen látni a régi LCD TV-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.