Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35651) erahurka válasza erahurka (#35389) üzenetére


erahurka
félisten

Erre valaki?
:R

(#35652) ldave


ldave
félisten

Hoppá, lesz Mass Effect Triology PS3-ra is, vagyis végre kiadják az első részt is erre a gépre.

A Slime draws near! Command?

(#35653) torrente777_ válasza torrente777_ (#35645) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Battlefield 3 online passt hová kell beírni most izzitottam be és nem tudom hová kell beírni?Mert a reedem kódhoz próbáltam és nem fogadja el?

Rommer.

(#35654) v!ct0y válasza torrente777_ (#35653) üzenetére


v!ct0y
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#35655) james001 válasza erahurka (#35651) üzenetére


james001
veterán

Uncharted-ból nincs külön német kiadás ha jól tudom. És van benne nyelvválasztás is.
Én úgy olvastam lesz a GoW Saga-ból EU-s kiadás is,de csak később. A PSP-s részeket meg USA account-al kell letölteni,és menni fog.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35656) erahurka válasza james001 (#35655) üzenetére


erahurka
félisten

Köszi! :R

Amazonon néztem uncharted trilogy packokat, és ott nyelvnél csak német volt. Bár lehet az volt a lényeg ott, hogy van-e benne német.

(#35657) torrente777_ válasza v!ct0y (#35654) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Köszönöm és még annyi hogy a playstation home az miért nem működik kell még valamit csinálni vagy Magyarországon nem működik?

Rommer.

(#35658) torrente777_ válasza v!ct0y (#35654) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Sajnos nem fogadja el lehet a kód nem jó a Magyar store ba?

Rommer.

(#35659) olbaidhun válasza Edgeri (#35649) üzenetére


olbaidhun
őstag

Jelenleg egy htc flyer 3G-32GB(59k-ra tettem ki) és egy acer iconia tab a100(49k-ra tervezem kitenni) van itthon. Mindkettő garanciás, az előbbit elígértem egy ph-s srácnak, de még nem tudta átvenni, az utóbbi szintén megy a levesbe, ha meggyógyultam, sokkal többet vártam a "tegra dupla magos csodájától".

(#35650) perge666
Fontos szempont, hogy érdekeset is olvashatsz, bejártam pár fórumot, de mindig itt kötök ki... szeretem :K

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#35660) DM-Fan válasza olbaidhun (#35659) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ha tablet, akkor csakis iPad! Már 5 hónapja használom a 3-ast és még nem volt ennél jobb tablet a kezemben, pedig fogtam Transformer Prime-tól kezdve a legtöbb Samsung Galaxy Tab-on át a HTC-ig mindent. Toronymagasan ver mindent, minden szempontból, ráadásul árban is jobb, mint a konkurensek csúcsgépei. Ár/érték arányban meg pláne. A PC-m kb. semmit nem megy, mióta megvan, mindig erről pötyögök, most is. Olyan felhasználói élményt nyújt, mint semmilyen más eszöz korábban.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35661) olbaidhun válasza DM-Fan (#35660) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ezt örömmel olvasom, talán még egy ipad2-es is bőven elég lenne nekünk itthonra, csak a fránya where is my water? beszippantotta a páromat és a mentés sem mozgatható tudtommal.
Amikről én beszélek olcsóbb és elfogadható tudású másolatai a "nagy piacvezetőnek".

Ne értsd félre, nem lassúak, vagy gyengébbek ezek a tabletek sem, átlag használat esetén. Sokkal vacakabb, gagyi márkák szaladgálnak a piacon. Csupán komolyabb támogatásra számítottam szoftver oldalról (több fórumban is visszajelzést kaptam, hogy a tegra2-3-ra optimalizált játékok kis trükkel simán indulnak egy htc HD2 hardveren... azért ez cink). A flyer meg néha olyan szó ajánlatot erőltet rám, ami nem helyes, de nyilván a szótár könnyedén testre szabható.

Felhasználói élményben már 50.000Ft alatt is akadnak elégséges netező eszközök, ilyen szempontból az ár/kihasználási arány is fontos. Ha csak ph-zni, privátot olvasni kell, bőven jó egy htc legend is. Tudom, h nem a reklám helye, de ezt is készülök eladni, itthon már nem fontos a mobilnet.

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#35662) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

valaki Counter Strike GO már megvette?

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#35663) DM-Fan válasza olbaidhun (#35661) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az iPad2-t már akár 100 eFt alatt is megkapod újonnan, bár szerintem azt a plusz 30 eFt-ot már akkor nagyon megéri az iPad3, tekintve, hogy a retina kijelző valami olyan fenomenális, hogy szavakat nem lehet rá találni. Azért az a 2048x1536-os felbontás 9,7"-on nem gyenge na, 50"-os plazmán nincs ekkora felbontásom. :Y Gondolhatod, milyen a pixelsűrűség, ennek kapcsán pedig a képminőség. Böngészésnél olyan szinten teljesértékű ez a kijelző, mint sok monitor sem. Ráadásul a szoftverek döntő hányadát már hozzáigazították ehhez a felbontáshoz. Az általad említett Where's My Water-t kb. egy hét alatt kimaxoltam, ahogy a Cut The Rope-okat, a Wolfenstein 3D-t az összes mission pack-jével, az eredeti Doom-ot és a Plants vs. Zombies-t is. Mindegyik ilyen, fullHD fölötti felbontásban fut, gondolhatod milyen élmény. Mindezt átlag 0,79-1,5 eurós áron mérik a Store-ban (a Wolf speciel ingyenes volt az évforduló miatt vagy 2 napig). A könyvolvasás is élményszámba megy. Egyszóval: soha egyik eszközömmel kapcsolatban nem éreztem ennyire, hogy az árának minden forintját megérte. Az üzemidőről nem is beszélnék: aktív használat mellett, normál fényerővel 10 aktív órát tud, ami gyakorlatban azt jelenti, hogy kb. 4-5 naponta teszi töltőre az ember.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35664) ldave válasza SektorFlop (#35662) üzenetére


ldave
félisten

Ha lenne EU-s Store-ban, venném...

A Slime draws near! Command?

(#35665) SektorFlop válasza ldave (#35664) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

US-en van asszem, de csak itt fórumon láttam... még én se néztem. De tervezem hogy beszerzem.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#35666) ldave válasza SektorFlop (#35665) üzenetére


ldave
félisten

Állítólag simán megy az usa kiadás is itthonról, de én inkább megvárom amíg megjelenik nálunk is. Van mivel játszani addig is :)

A Slime draws near! Command?

(#35667) v!ct0y válasza torrente777_ (#35658) üzenetére


v!ct0y
veterán

De mit ír ki ? Meg a magyar store az inkább felejtős.

(#35668) torrente777_ válasza v!ct0y (#35667) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Azt irja nem jó a kód.Van USA acc om is ott sem fogadja el.Van Angol regem is megpróbálom azzal is.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#35669) olbaidhun válasza DM-Fan (#35663) üzenetére


olbaidhun
őstag

Volt a kezemben Frankfurtban az eszköz. Az egyik kollégám vásárolt egyet. Valóban fenomenális, de akkoriban három kisebb droidosat tudtam volna helyette venni, mégis inkább az olcsóbb irányba kacsintgattam és ph-t is néztem (kint is).

A szüleimnek is kellett egy kapcsolattartás felém, ez lett a flyer(még látható és okosan rá lehet tenni a viber-t), a párom használta a legend-em, én először egy sensation XE-t, majd one X-et. Lassan elkészül a teljes listám itt is, amit a debreceni apró topikba kiraktam.

Sok mindent össze lehet rám rakni egy alma árából, de ezzel koránt sem becsmérelni szeretném, csupán bizonyos rétegek könyebben elérhetik. Lásd Németországban bármerre jártam mindenki ezeket nyüstölte...

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#35670) Goldwin válasza tDr1v3r (#35648) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Köszi a választ! Akkor beruházok egyre.

(#35671) DM-Fan válasza olbaidhun (#35669) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Persze, értem én, ismeretségi körömben is van jelenleg is több Galaxy Tab 7 is, teljesen korrekt gépek azok is, bizonyos szempontból még flexibilisebbek is, mint az Apple gépe, de nekem eleve az volt a szempont, hogy 10"-os legyen, mivel nem igazán hurcolászom sokat és így viszont inkább legyen rajta kényelmes a netezés, olvasás, játék, mert nekem elsődlegesen ez a három funkció a fontos, ezekre használom leginkább, meg mondjuk a médialejátszóm WiFi-n keresztüli vezérlésére, Skype-olásra. Nem másolok rá zenét, videót, egyebet, ezekre nincs szükségem. Fő szempont az elérhető legjobb kijelző és a bivalyerős hardver volt és más tablet bizony mai napig sem érte még be ilyen téren. Plusz ugye az alkalmazások sokkal kiforrottabbak stabilabbak és szebbek erre a platformra, ez is szempont volt, meg a hosszú távú iOS-frissítés. Na, de ez nagyon OFF itt.

Get Moded!

(#35672) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Oks, téma váltás, veszel ps4et? Erre én sem fogom sajnálni, persze lehet, h nem leszek az elsők között. Vagy korai kérdés?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#35673) DM-Fan válasza olbaidhun (#35672) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, ez nagyon soktényezős. Egyrészt a PS3 is egyre kevesebbet megy nálam - valahogy nehezen veszem rá magam mostanában a játékra. Másrészt meg ugye nagyban függ attól, hogy milyen lesz a hardver, milyen lesz az induló játékkínálat és mennyi lesz az indulóár. Gyanítom utóbbi kettővel lesz az igazi probléma. Plusz van bennem egy kis félsz, hogy megint mennyire fognak (nem) teljesülni az ígéretek. Szóval nagy eséllyel nem fogok elsők közt sorban állni, ráér nekem az első komolyabb áreséskor is megvenni az új konzolt, addigra úgyis látszik majd, hogy mennyire váltja be a hozzá fűzött reményeket. Kinőttem már abból a korból, hogy "instant get" módon megjelenés napján sorba álljak valamiért, mint a sok sügér most az iPhone 5-ért.

Get Moded!

(#35674) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

Red Dead Redemption Undead Nightmare-hez van valami online pass vagy használtan beszerezhető nyugodtan?

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#35675) csab2


csab2
veterán

Plusban letöltöttem a Red Dead Redemptiont. Mikor kezdődik el el ebben a játékban az akció? Az elején csak dumálnak, dumálnak...

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#35676) MrPG8 válasza torrente777_ (#35658) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Próbáld meg UK Storeban. Vagy ha nem EU régiókódú a játék, akkor US store.

(#35677) james001 válasza SektorFlop (#35674) üzenetére


james001
veterán

Nyugodtan vedd meg használtan,nem kell hozzá online pass.
Meg amúgy is sztem ez az Undead Nightmare sokkal jobb mint a sima RDR. A sima tiszta unalmas,bár néha ez is kicsit ellaposodik.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35678) Edgeri


Edgeri
senior tag

Tegnap MediaMarkt-ban jártam és pont akkor pakolták ki az új PS3 super slim-et. Méretre alig nagyobb egy PS2 slim-nél. Kicsit összetapogattam, hogy milyen az illesztése, anyagminősége a burkolatnak. Hát, ha valamit akkor ezt hívják úgy, hogy spórolás az anyagon. Valóban a gyártási költségek lefaragása lehetett a cél.

Volt mellette egy Slim és azt kell mondjam, hogy ahhoz képest a super slim két pálcikás Auchan játékkonzolnak nézett ki. Viszont, hogy valami jót is mondjak, soha nem tetszett a Slim, de így a super slim mellett már egyből szépnek tűnt :DDD

Kár, hogy a Sony így leadta a minőséget. Az ára asszem 89e volt :Y ... és az MM reklám után szabadon: ennyiért a hülyének is megéri :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#35679) Edgeri válasza olbaidhun (#35659) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi. Én a Google Nexus 7-ben gondolkozom. Esetleg arról van tapasztalatotok?
(csak pár mondatban, nem akarok nagyon OFF-olni)

Üdv, Edgeri

(#35680) Zigur válasza Edgeri (#35678) üzenetére


Zigur
senior tag

Jó drága az MM, láttam 500GB Super Slimet 73-ért, ACIII bundle-ban.

Szóval gagyi lett, mint az utolsó ps2 slim? Fantasztikus.

(#35681) Edgeri válasza Zigur (#35680) üzenetére


Edgeri
senior tag

De legalább kis helyen is elfér :DDD Csak annyi helyet kell hagyni felette, hogy a lemezt azért bele is lehessen tenni :DDD

Üdv, Edgeri

(#35682) Edgeri


Edgeri
senior tag

Ez meg várós: Dead Space 3 gameplay :K

Üdv, Edgeri

(#35683) ldave


ldave
félisten

Tokyo Jungle-t megvette valaki? Milyen játék az?

A Slime draws near! Command?

(#35684) olbaidhun válasza Edgeri (#35682) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nézd csak mit tudok!
#35643

Ez a szuper slim valami iszonyat, volt a kezemben, gagyi a köbön, remélem a ps4 alkotása közben nem az ismételt spórolás lesz a cél. Szép formát és korrekt anyagokat kapott a 3-as fat, de ami ez után következik... szégyen a sony munkája!

(#35673) DM-Fan
"instant get", na nee, az csak annak való, akinek van erre ideje és persze pénze. Éppen ezt akartam hangsúlyozni korábban, hogy nemcsak az ár/érték arány mérvadó kicsi Országunkban... sajnos sokan már azon gondolkozunk, hogy miből fizetjük a téli számlákat (ha nem is idén, de jövőre tuti)

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#35685) MrPG8 válasza olbaidhun (#35684) üzenetére


MrPG8
aktív tag

ja csak nem deep space, hanem dead :D

(#35686) Edgeri válasza olbaidhun (#35684) üzenetére


Edgeri
senior tag

Váááá elkerülte a figyelmem :U

Üdv, Edgeri

(#35687) Edgeri


Edgeri
senior tag

Valaki próbálta a Dust 514-et? Vélemények?

Üdv, Edgeri

(#35688) ldave válasza Edgeri (#35687) üzenetére


ldave
félisten

Játszottam vele 1-2 órát, de nagyon béna vagyok egyelőre :) Grafika kicsit nekem "low res"-nek érződik, de a pályák cserébe jó nagyok, viszont kicsit egyhangú a színvilág.

A Slime draws near! Command?

(#35689) Edgeri válasza ldave (#35688) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi.

Üdv, Edgeri

(#35690) ldave


ldave
félisten

Headset-et használtok PS3-hoz? Tudtok ajánlani valami jót (AKG, Senheiser, stb.) vagy érdemes esetleg megvárni amit a Sony hoz ki idén?

A Slime draws near! Command?

(#35691) MrPG8 válasza ldave (#35690) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Szerintem ez nagyon függ attól, hogy mennyit szánsz rá! Ha szánsz rá, akkor ezt érdemes megnézned: Sony 7.1 headset (Mondjuk a stereo 7.1 nem tudom hogy illik össze, bár én nem értek annyirea a fejesekhez). A PULSE nem tudom miben nyújt többet, de szerintem jóval drágább is lesz (általában 150$->150EURO->kb 40000Ft).
Valakinek a fórumban van is ilyenje azt hiszem, ő tud mondani róla véleményt. balazs8907

SektorFlop: Szerintem most itt éppen fejhallgatóra gondolt és nem fülesre. :)

[ Szerkesztve ]

(#35692) SektorFlop válasza ldave (#35690) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

én most vásároltam headsetet, figyelembe vettem hogy sokat vezetek ezért olyat vettem amit telefonhoz is tudok használni. MediaMark-ban akciósan vettem egy Samsung HM1200-as headset-et 4500ft-ért. Jól szuperál psn is, egy percig se bántam meg!

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#35693) SektorFlop válasza MrPG8 (#35691) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

bocsánat:D

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#35694) v!ct0y válasza ldave (#35690) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem ez marhára tetszik! :D Az ára is...:DDD
Sennheiser most hozott ki valami mindenhez használhatót [link]

(#35695) szasanyi válasza v!ct0y (#35694) üzenetére


szasanyi
félisten

Én sajna csak az első felével tudok azonosulni. És nem vigasz, hogy vannak drágábbak...

(#35696) olbaidhun válasza MrPG8 (#35691) üzenetére


olbaidhun
őstag

nahát, már te is kezded? Egyébként tényleg tök jó ez a füles, de a steelseries 5hv2-t nem cserélem le sohaaa :U

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#35697) MrPG8 válasza olbaidhun (#35696) üzenetére


MrPG8
aktív tag

mit kezdek?

(#35698) Bogyi007 válasza torrente777_ (#35645) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez igen komoly ár. Grat a "madaras teszkónak" érte!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35699) SektorFlop válasza torrente777_ (#35645) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

valóban nagyon jó ár érte!

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#35700) ldave válasza SektorFlop (#35692) üzenetére


ldave
félisten

Sima, egy füles headsetem van, én most valami komolyabbra gondolok, fejhallgató és mikrofon egyben.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.