Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35801) F.B.I. válasza Voldemords (#35800) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor ennyi. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#35802) kelzsoca válasza F.B.I. (#35799) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mindenképpen az új super slim verziót szeretnéd venni?

Csak azért kérdezem, mert a "régi" slim, játékok nélkül egész jó árban van: katt

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#35803) jookomak válasza Voldemords (#35796) üzenetére


jookomak
őstag

Blu-ray-t csak lemezről olvas. Pendrive-ra hogy fel tudtad rakni, az azt jelenti, hogy nem fat32 a pendrive, ezért nem is látja egyáltalán. Fat32 fájlrendszerre meg nem lehet 4 gb-nál nagyobb fájlt felrakni. Meg ha fel is lehetne, akkor sem vinné a ps. Megoldás vagy kiírod, vagy veszel inkább egy médialejátszót, ami sigma chipsetes.

F.B.I.: Ha még nincs, illetve nem volt géped, akkor a gt5 és az uc3 kötelező mellé, szóval szerintem megéri ez a pakk.

[ Szerkesztve ]

(#35804) Voldemords válasza jookomak (#35803) üzenetére


Voldemords
csendes tag

rendben akkor ki írom egy lemezre köszi :R

Avada Kedavra

(#35805) F.B.I. válasza kelzsoca (#35802) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kösz de nem akarom a régebbi slimet, mert ezzel olcsóbban is jövök ki ha a játékokat eladtam, továbbá ha megyünk májusban külföldre,jobban befér a bőröndbe, illetve utáltam szétszedni és takarítani a régi 120Gb-os slimemet :DDD . Ezen egyszerűbb a fejhez hozzáférni és cserélni majd a későbbiekben ha lejárt a gari, mivel support egy kicsit gyengébb, mint az MS-nél. :R

jookomak:
Régebben volt gép, pont a GT5 miatt vettem meg anno de nagyot csalódtam benne a hosszú várakozást követő produktum miatt, ezért eladtam, az UC2 meg jobban bejön a multija miatt, mint a 3 de ez a gép a gyereknek lesz, LBP és Ratchetek miatt meg 1-2 exkluzív nekem, én inkább LIVE-on tolom (6 éve) :K .

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#35806) kelzsoca válasza F.B.I. (#35805) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rendben, csak a jobb ár miatt gondoltam :)

https://vertigostore.eu

(#35807) F.B.I. válasza kelzsoca (#35806) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm azért, náluk még olcsóbb, csak nem fürdök be ezzel az új superrel, meg tudok írni majd róla pár sort. :R

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#35808) kelzsoca válasza F.B.I. (#35807) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tudom, lerágott csont, de ugye adnak hivatalos SONY garanciát a gép mellé?

Mert amit én mutattam, ott igen, bolti garanciával gépet venni felelőtlenség lenne. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#35809) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

az Uncharted Trilogy ha jól láttam csak az alapjátékokat tartalmazza ugye? - ahogy néztem az árakat, még így is megérné megvenni egybe friss ps3 tulajként,mivel egyik része sincs még meg :B

(#35810) james001


james001
veterán

Tud valaki üres PS3 játék dobozt szerezni,vagy tudja valaki lehet venni ilyet valahol? Csak mert megvettem az U3 GOTY Edition-t és ugye drága Sony rárakott egy fehér kispapírt (ahogy a legtöbb PS3 only játékon is van ilyen),és számomra nagyon idegesítő hogy nem látszódik Drake fél arca :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35811) supercow válasza james001 (#35810) üzenetére


supercow
őstag

vaterán láttam már PS3 tokot és bluray tokot is régebben. nézz körül szerintem most is van.

meg is van 400Ft/db.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#35812) kelzsoca válasza WhiteWalker (#35809) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem semmiképpen ne hagyd ki, ha szereted az ilyen játékokat, kötelező darab, ráadásul PS3 exluzív címről beszélünk, és a PS3 pályafutásának egyik legjobb játékáról. :)

https://vertigostore.eu

(#35813) james001 válasza supercow (#35811) üzenetére


james001
veterán

:R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35814) Bogyi007 válasza james001 (#35810) üzenetére


Bogyi007
veterán

A tokról ha le tudod szedni a ragacsos papírt akkor utána a tokot kend át vastagon átitatott körömlakklemosós papírzsepivel (nem muszáj acetonosnak lennie), és is így szoktam megtakarítani az 576-ban használtan vett játékok tokjait amire ráragasztanak árcédulát.

Nálam ez mindig tökéletes eredményt ad.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35815) mr.dana válasza vaksi8 (#35755) üzenetére


mr.dana
aktív tag

hát tegnap este vagy 4 X fagyott le a gépem , a tököm se érti mi a fos van ,, eddig össz vagy 3X fagyott le a gépem 2,5 év alatt ...
végül nem is tudtam játszani , holt ideg lettem , kezdi avval hogy percekig nem ad ellenfelet , "IDÉNYEKBEN" pl . aztán meg ha ad , ott szopat az üres pályán , ahonnan végül persze kilépsz ill ha elindulna mégis a játék , na akkor szokott lefagyni , de már meccs közben is fagyott ...
ma reggel megint ezt csinálta , aztán nagy nehezen játszottam 2 meccset ... :W

(#35816) zzola válasza mr.dana (#35815) üzenetére


zzola
félisten

Nemrég formáztam a HDD-t, 2-3 hétig nem is fagyott le, de most megint kezdi, napjában többször, 2 játék van használatban, de BF3 alatt napi szinten lefagy... :W

(#35817) WhiteWalker válasza kelzsoca (#35812) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

köszi :R , meglepem magam ezzel :D

(#35818) rocket válasza mr.dana (#35815) üzenetére


rocket
nagyúr

Olvasofej hibanak tunik.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#35819) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Elég kevés az infó, lehet ez túlmelegedés is.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#35820) Gebriel válasza olbaidhun (#35819) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem hiszem...és a olvasó fej hiba is érdekes lenne.
Nekem volt úgy, hogy bekapcsolás után vagy 2-3x kifagyott.MGS4 Aztán semmi gond.
Szerintem ez ilyen random fail. :D Sony forever :DD

(#35821) perge666


perge666
veterán

Ha szerzek egy külső HDD-t,és rákötöm a PS3-ra,akkor a PSPlusos játékokat rá tudom menteni vagy csak a belső HDD-re lehet?

(#35822) jookomak válasza perge666 (#35821) üzenetére


jookomak
őstag

Csak belsőre. Külső vinyót is csak akkor lát a ps, ha fat32, az meg manapság nem való vinyóhoz.

(#35823) szasanyi válasza jookomak (#35822) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem az a lényeg, hogy "való", sokkal inkább az, hogy 4GB korlát van FAT32 fájlrendszeres esetében, kvázi annál nagyobb méretű adat (bármi is az) nem másolható rá.

(#35824) heim válasza mr.dana (#35815) üzenetére


heim
tag

Nálam is csinálja! De csak a Fifa 13 és csak online! Úgy idegesít már volt hogy visszatettem a 12 őt és azzal nem volt gond.

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#35825) jookomak válasza szasanyi (#35823) üzenetére


jookomak
őstag

Erre gondoltam én is. Manapság azért javában dúl a hd korszak, ott meg egy film nem nagyon áll meg 4 gb alatt. Ha meg divx-et akar az ember a ps-en nézni, az a fogyasztás miatt nem igazán éri meg. Ma már egy kávédaráló is lejátsza az xvid filmeket.

(#35826) vaksi8 válasza mr.dana (#35815) üzenetére


vaksi8
senior tag

Akkor ezek szerint nem az én gépemben van a hiba!
Nem hiszem hogy olvasófej mert 3 hónapja lett cserélve meg minden más játék hibátlanul fut.
De így ez a fifa13 elég gáz,remélem jelzik sokan és kitalálnak rá valamit.

(#35827) #78687232


#78687232
törölt tag

10 év pc után arra gondoltam, váltok ps3-ra. Kicsit félve teszem, mert egyáltalán nem értek hozzá. :)
Van most egy Fujitsu Siemens ScaleoView L19-2SD monitorom, ami dvi-d és dsub kimenettel rendelkezik. Ehhez lehetne csatlakoztatni a gépet?

(#35828) kelzsoca válasza #78687232 (#35827) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amennyiben a monitor támogatja a HDCP-t, igen (DVI-n keresztül)

https://vertigostore.eu

(#35829) leslieke válasza #78687232 (#35827) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is PC-ről váltottam, gyorsan meg lehet szokni a kontroller kezelését. Hogy a klasszikus idézzek: A királynét megölni nem kell félnetek, jó lesz..

Monitorral is használható, de csak HDCP-képes DVI/HDMI csatlakozású monitorral képes együttműködni. Tehát ha csak sima VGA-bemenetes (D-SUB) monitorod van, akkor nem tudod használni vele! [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35830) perge666 válasza jookomak (#35822) üzenetére


perge666
veterán

Köszi az infót :R

szasanyi-Akkor hiába szerzek külső HDD-t,nem fogok tudni 4GB-nál nagyobb filmet tudni rámásolni?Mi van akkor ha beállitom hogy a laptop autómatikusan a külső HDD-re mentse le a filmet,mondjuk egy 40gigás HD-t?

[ Szerkesztve ]

(#35831) TazLeacher válasza perge666 (#35830) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hibát fog dobni, "Megtelt a lemez" címszóval.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#35832) szasanyi válasza perge666 (#35830) üzenetére


szasanyi
félisten

Csak akkor lehet, ha több (max.) 4GB méretűre szabdalod.

(#35833) leslieke válasza perge666 (#35830) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem fogja rámenteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35834) perge666


perge666
veterán

Sehogy se lehet megoldani a 4GB-nál nagyobb fájl másolását?
Ha nem az fasza,mert nekem már érkezik a 2 db 200gb-os 0 perces HDD :Y

(#35835) szasanyi válasza perge666 (#35834) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem. Csak NTFS fájlrendszer alatt, de azt meg nem ismeri, nem is látja a PS3. Ez kapufa...

(#35836) perge666 válasza szasanyi (#35835) üzenetére


perge666
veterán

Az fasza.Ha már jönnek a HDD-k csak kihasználom őket.Legfeljebb teszek rájuk Divx-et.HD filmet meg Media Serverrel nézek,ha jól fogja játsszani.

(#35837) erahurka válasza perge666 (#35836) üzenetére


erahurka
félisten

Vagy 4 gigánként felszeleteled a HD videókat.

(#35838) Zigur válasza szasanyi (#35835) üzenetére


Zigur
senior tag

Kíváncsi lettem, tényleg csak a fat32-őt ismeri a ps3. Ami a röhej, az X360 ismeri a HFS+-t, és az ext2-3-at is... majom Sony tényleg le se szarja ezt a részét a konzolnak.
Mondjuk ennek fényében vicces hogy a x360 sem ismeri az ntfs-t :)

(#35839) perge666 válasza erahurka (#35837) üzenetére


perge666
veterán

De az ilyenekkel nem szeretek vacakolni :N
Meg programom sincs hozzá.

(#35840) MrPG8 válasza perge666 (#35839) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nem is számítana, mert a HD filmek 99%-át le se játsza. :)

(#35841) perge666 válasza MrPG8 (#35840) üzenetére


perge666
veterán

Én már legalább 25-30 HD felbontású filmet töltöttem le laptopra,és néztem meg PS3-al Media Server segitségével.Mindet tökéletesen játszotta.
Pont azt az 1%-ot töltöttem volna le? :DD
Csak mostanában elkezdte Media Serverrel rosszul játszani a filmeket,azért gondoltam ezt a külső HDD megoldást.

(#35842) kelzsoca válasza Zigur (#35838) üzenetére


kelzsoca
félisten

exFAT-ot sem támogatja? :U

https://vertigostore.eu

(#35843) DM-Fan válasza perge666 (#35839) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Miért nem veszel 10-15 eFt-ért egy hardveres, külső médialejátszót és abba teszed/arra dugod a HDD-t?! Lejátssza az mkv-t, BD-ISO-t, FLAC-ot, normálisan kezeli a feliratokat, adott esetben hálózaton keresztül is jól működik, kicsit több pénzért pedig még olyat is kapsz, amivel letölteni is tudsz, normális távirányítót kapsz hozzá és még a HD-hangnormákat is normálisan kezeli. Nincs szentségelés, nincs idegbaj. Komolyan 2012-ben akarsz HD-kijelzőn DivX-et nézni, meg fájlt darabolni? Ráadásul akkor még a PS3 fogyasztásáról és zajszintjéről nem is beszéltünk, ami médialejátszás közben megintcsak luxus, mikor egy médialejátszó kevesebb, mint tizedét eszi és cserébe még néma is, mivel full passzív.
Mindenre célhardvert emberek, célhardvert! A PS3-at hiába hirdették annak: médialejátszásra ma már konkrétan egy okostelefon is alkalmasabb, mint a PS3! Amire azt mondják, hogy mindenre jó, az többnyire semmire nem az. A PS3 fő funkciója a játék, ne is nagyon akarja senki másra használni, mert szentségelés és idegbaj lesz a vége!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35844) MrPG8 válasza perge666 (#35841) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nem így értettem. HDD-ről nem játsza le. PS3 Media Server alapból átkonvertálja az egészet...

(#35845) Zigur válasza kelzsoca (#35842) üzenetére


Zigur
senior tag

Nem. 4GB-os file mindenre elég ! :)

(#35846) perge666 válasza DM-Fan (#35843) üzenetére


perge666
veterán

Már erről beszéltünk 2-3 hónapja,akkor majdnem meg is gyöztetek/győztél hogy vegyek egyet.
Annyi a bibí hogy nem szeretnék csomó dobozt a tv alá.
A házimozit,PS2-t,Xboxot már elpateroltam itthonrol,szereztem a PS3-hoz gyári távirányitót is.Engem az áram fogyasztás nem zavar,nem 100 000ft-okról van szó.
De nagyon elgondolkozok ezen a médialejátszó dolgon megint!!

(#35847) TazLeacher válasza perge666 (#35846) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Közel 1 évig használtam a PS3-at médialejátszónak. Aztán vettem egy külön médialeájátszót. Nem nagy a különbség, csak annyi, mint a kézi csavarhúzó meg a behajtó között. ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#35848) DM-Fan válasza perge666 (#35846) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A legtöbb médialejátszó olyan pici/könnyű, hogy akár föl is fogathatod a TV hátuljára.

Mellesleg én inkább elviselek egy "dobozt" - ami esetemben ráadásul fekete szálcsiszolt alumínium, kvázi egy minimalista fémtégla, ami még rohadt jól is mutat - annak érdekében, hogy tökéletes és szenvedésmentes legyen a médialejátszás és semmilyen formátummal ne legyen gond. Ráadásul Youtube kliense is van, ami HD-ben játssza az úgy fönn levő videókat, plusz ott van benne a Picasa, meg miegyéb más hálózati szolgáltatások. Kezeli hálón a PC-t, a NAS-t, WiFi-n keresztül pedig mobil eszközről is lejátszik bármit. Az eszközeim saját távirányítóját meg már rég elhánytam a fiók mélyére és vettem egy Harmony 600-at, mindent azzal vezérlek, felprogramoztam makrókkal, így minden activity egy gombnyomás: egy gombra bekapcsolja a TV-t, az erősítőt, a BD-lejátszót, megfelelő bemenetre váltja a TV-t is és az erősítőt is, valamint kinyitja a BD-lejátszó ajtaját. Csak be kell tennem a lemezt és nyomni egy play-t és már indul is a film.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35849) james001


james001
veterán

Itt már feltettem a kérdést,de eddig nulla válasz,ti tudtok rá mondani valamit?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35850) perge666 válasza DM-Fan (#35848) üzenetére


perge666
veterán

Elgondolkodtató............. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.