Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35151) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ha valaki most vált másik régió Ps
Plus előfizetésére egy korábban
meglevőről jó ha tudja hogy a
korábban megvásárolt játékait amik
esetleg még letölthetőek az újonnan
választott régióban is azokat NEM
KELL újra letöltenie hanem elég csak
a bevásárlókosárba tennie a Ps
Storeban és megvennie. Ezután vagy
átíródik a tartalom jogosultsága az új
accountra vagy pedig ha még a régi is
aktív akkor hozzáadódik és egyszerre
több accountnak is érvényes lesz még.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35152) dvd_R+ válasza ldave (#35150) üzenetére


dvd_R+
őstag

nem de akkor is jobb lenne ha angol lenne .. :D

ha gondolod elcserélhetjük :P

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#35153) perge666


perge666
veterán

Azt szeretném kérdezni hogy szerintetek PSPlus előfizetés előtt csináljak magamnak 1 új accot?Mert az e-mail fiókomat ahonnan regeltem már rég töröltem,és a jelszavamat sem tudom.Az oké hogy a gépen el van mentve,és autómatikusan belép a fiókomba,de ha véletlenül meghibásodna a konzol,és mondjuk le kellene formázni,akkor gondolom utána elveszne az előfizetés,és a játékok!!!

(#35154) Sanyi.mTs válasza perge666 (#35153) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

érdemes olyan acc., aminek a mail címe a "tulajdonodban" van.

(#35155) MrPG8 válasza perge666 (#35153) üzenetére


MrPG8
aktív tag

szerintem próbálj meg pár jelszóval belépni, hátha... onnantól meg tudod változtatni az emailt is és a jelszavad is. ha nem menne, akkor ajánlott újat csinálni

[ Szerkesztve ]

(#35156) perge666


perge666
veterán

Köszönöm a tippeket,megpróbálom kitalálni a jelszót.
Ezt nem tudtam hogy az e-mail címet meg lehet változtatni!

(#35157) Bogyi007 válasza perge666 (#35153) üzenetére


Bogyi007
veterán

jelszóemlekeztető használata esetleg?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35158) perge666 válasza Bogyi007 (#35157) üzenetére


perge666
veterán

Oké de hova?? :(

(#35159) DM-Fan válasza perge666 (#35158) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Miért nem hozod létre újra ugyanazt az e-mail címet? Ha valóban törölted anno (és más nem hozott létre azóta ugyanilyen címmel), akkor menni fog! Akkor már kérheted a jelszóemlékeztetőt, meg fog érkezni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35160) perge666 válasza DM-Fan (#35159) üzenetére


perge666
veterán

Na erre nem gondoltam.
Köszi :R

(#35161) Sanyi.mTs válasza Sanyi.mTs (#34669) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

más nem tapasztalta ezt a hibát a store-ban?
[link]
jelen esetben a 7-től 10-es sorig nem látszik semmi

(#35162) nonee


nonee
aktív tag

sziasztok!
egy olyan kérdésem lenne ,remélem nem off,hogy a ps3 konzolra ,a gyári játékokat nem lehet feltenni a hddre?
320as hdd van benn de szinte csak a mentés tárolja..azért gondoltam mert ha kölcsönkérek játékokat,de vissza is kell adnom,ezért gondoltam megkérdezem.ha hülyeség vagy nem olvastam el az első hozzászolást akkor sorrry!!
köszi üdv

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#35163) tDr1v3r válasza nonee (#35162) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#35164) nonee válasza tDr1v3r (#35163) üzenetére


nonee
aktív tag

Köszi!rövid tömör lényegretörő választ adtál!!:)

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#35165) Askformore


Askformore
senior tag

Sziasztok! Nem tudom, hogy van-e valaki, akinek van erről infója, de jelenleg kint vagyok Svájcban, és találtam pár játékot, amik érdekelnének. Viszont nem derül ki számomra, hogy van-e bennük angol nyelv. A borítójuk 4 nyelven van (német-olasz-francia-holland). Aki tud valamit erről, az kérem jelezze! A God of War Collectionről és a Killzone 3-ról lenne szó!

(#35166) Gebriel


Gebriel
veterán

Ma a HardverAprón következő hirdetésbe botlottam :D

A Playstation 3 az RTL kettő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35167) SektorFlop válasza Gebriel (#35166) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

hát én már az alap RTL köttős hírdetésen kiakadtam.

"A fű zöld. Az RTL Kettő."

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#35168) james001 válasza SektorFlop (#35167) üzenetére


james001
veterán

"A fű zöld."
If you know what i mean

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35169) molnarpeter válasza james001 (#35168) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Egyből ez jutott eszembe nekem is ;]

mp

(#35170) SektorFlop válasza james001 (#35168) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

;] ;]

[ Szerkesztve ]

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#35171) perge666


perge666
veterán

Ma megyek Debrecenbe,és megérdeklődöm 1-2 helyen,hátha tudok venni PSN kártyát valahol.Fórum,Pláza a célállomás,hátha sikerül :)

(#35172) szasanyi válasza perge666 (#35171) üzenetére


szasanyi
félisten

Miért, az általam linkelt ilyet hirdető sráccal nem jött össze?

(#35173) perge666 válasza szasanyi (#35172) üzenetére


perge666
veterán

Ráírtam tegnap,de nem jelentkezett!!
Ha ma nem sikerül vennem személyesen,akkor megvárom őt,és tőle veszek.

(#35174) mrhitoshi válasza perge666 (#35173) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ha jól emlékszem, akkor a Plázában már nincs 576, hanem a Fórumban van. :F

PS4

(#35175) perge666 válasza mrhitoshi (#35174) üzenetére


perge666
veterán

A Plázában már nagyon rég nem voltam,ott emlékszek hogy a földszinten az órással szemben volt egy konzolos,lehet az volt az 576.
A Fórumban ha van az még jobb,akkor legalább nem kell átmennem amoda:)
Akkor vegyek 2db 6000ft-os kártyát??Az eddig oké,de kicsit kínai hogy kell egy évre előfizetni a Plusra.Mert ha kéri a kódot az évesre akkor csak az egyik 6000-eset tudom beírni,de az éves díj pedig 11250ft.

(#35176) Sanyi.mTs válasza perge666 (#35175) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

a virtuális pénztárcádhoz megadod a két 6ezres kódot, majd megvásárlod a ps+ előfizetést, mint egy játékot.

(#35177) perge666 válasza Sanyi.mTs (#35176) üzenetére


perge666
veterán

Jó de hol a virtuális pénztárcám?Keresgélem.........

(#35178) james001


james001
veterán

Van itt valaki aki rajtam kívül megveszi jövő héten az új Tekken-t? Mert létre kéne hozni vmi "ph! fight club-ot" :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35179) szasanyi válasza perge666 (#35177) üzenetére


szasanyi
félisten

Az sem jobb ha van, de üres. :N

(#35180) perge666


perge666
veterán

Ha belépek a Store-ba akkor jobb felül a kereső mellett kell belépni a""Redeem Code"-ra,éside kell beírni a kódot?Ez a virtuális pénztárca?Na 15-20 perc és indulok.

(#35181) DM-Fan válasza perge666 (#35180) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A redeem code nem a virtuális pénztárca, hanem egy kódbevivő felület. Itt kell megadni a feltöltőkártya számát, vagy ha pl. egy játékhoz van online pass, azt is itt írod be. Miután bepötyögted itt a feltöltőkártya kódját, akkor az account-odnál megjelenik a kártya címletértéke, amit utána már le tudsz vásárolni a Store-ban. Magyarán egymás után a két kártya kódját beütöd a redeem code menüpontba és akkor a két kártya együttes összege megjelenik a wallet-ben. Ezt követően kiválasztod a megfelelő PS+ előfizetést és rányomsz a vásárlás gombra.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35182) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Gran Turismo 5: Academy Edition miben különbözik az alap játéktól?

(#35183) TheStigKrisz válasza WhiteWalker (#35182) üzenetére


TheStigKrisz
tag

Benne van a játékhoz megjelent összes DLC

(#35184) ldave válasza TheStigKrisz (#35183) üzenetére


ldave
félisten

Lehet tudni milyen áron lesz? Közben megtaláltam, 8500 Ft-ért már meg lehet venni.

Amúgy meg ezt tartalmazza az alapjátékon kívül:

- Complete Pack (Car Pack, Course Pack, Special Paint Pack, Racing Gear Pack)
- Car Pack 2 és 3
- Course Pack 2

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#35185) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy akinek van PS3 és wifin keresztül használja, neki milyen sebességgel megy illetve megy-e annyival mint a pc-n ha netet mér?
Kaptam hozzáférést psn plushoz és tölteném le a finomságokat, de elég lassan csordogáltak lefelé.
Megnéztem és 12,5/8at ír csak ki a PS3 sebességre, pedig minden beállítás rendben van, jelerősség 100% és routeren sincs semmilyen korlátozás.
Eddig nem vettem észre, hogy lassú lenne, pedig neten is játszom a PS-en, de ha már 80/25ös netem van, szeretném is kihasználni. Vagy a store-on van alapból ekkora sebesség csak engedélyezve és lehet bármekkora netem ennyivel jön csak?
Bár hülyeség elvileg, mert a sebességet akkor írja ki ha kérek a netről egy státust... és ott semmi köze a store-hoz, szóval az alap sebesség amit kap a ps ennyi.
Segítene valaki ez ügyben aki wifin tolja a ps3at?? Köszönöm!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#35186) TheStigKrisz válasza ldave (#35184) üzenetére


TheStigKrisz
tag

Zavvi-n kb. 6500ft

(#35187) DM-Fan válasza Brian_GT (#35185) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Múltkor már beszéltünk róla, hogy a PS3 ilyen szinten eléggé korlátozott, nem igazán tudja kihasználni a G-s WiFi elméleti maximumát, sőt, annak csak elég kis hányadát tudja sebességben. Nem nálad van a hiba, sajnos nagyjából ennyit tud a vas. A multihoz viszont ennek a sebességnek a tizede is bőven elég, letöltésnél meg ez van, igazából a szerverek sem igazán nagy sebességgel működnek. Nálam múltkor egy sima 70 MB körüli update a Max Payne 3-hoz vagy negyed óráig csordogált, pedig 80/80-as szinkron netem van. Néha meg jön közel 1 MB/s-el az adat a Store-ból, szóval ez elég változó, de kábelen azért általában nagyobb sebesség érhető el.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35188) Brian_GT válasza DM-Fan (#35187) üzenetére


Brian_GT
őstag

Értem, bocsi, hogy régi kérdést dobtam fel, csak most találtam meg a topicot. Eddig nem volt gondom így nem is kerestem annyira :)
Csak furi volt alig ér le egy 5G játék.
De így érthető, hát akkor várok türelemmel.

Igen amúgy én is jobban preferálnám a kábelt, de már annyi van, hogy nah :) örültem, hogy legalább itt letudok minuszolni 1et :)

De igen játék alatt nincs gondom vele, ha jó a szerver akkor nincs lagg ilyesmi...ott nem vettem észre semmit.

Köszi a segítséget.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#35189) perge666 válasza DM-Fan (#35181) üzenetére


perge666
veterán

Értem köszönöm a segitséget ismét :R
Most értem haza,sikerült vennem 2x6000ft-os kártyát.
Mindjárt regelek is Plusra:)

(#35190) perge666 válasza perge666 (#35189) üzenetére


perge666
veterán

Na előfizettem a Plusra:)A legkisebb játékot már le is szedtem /Machinarium/.
Most épp a Little Big Planet2 jön lefelé,éppen 15%-nál jár.96 percet írt ki az összes letöltési időre.

(#35191) DM-Fan válasza perge666 (#35190) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Machinarium szenzációs játék, PC-re és iPad-re is megvettem (PS3 verzió pont kimaradt), hihetetlenül kreatív és jó kis gondolkodtató logikai játék príma story-val, sok humorral. Abszolút must have, ajánlom mindenkinek, akinek mondjuk tetszett anno pl. a Neverhood, vagy az alkotók korábbi sorozata, a Samorost.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35192) perge666 válasza DM-Fan (#35191) üzenetére


perge666
veterán

Nekem is tetszik az a kis játék.Szeretem az ilyeneket:)Remélem lessz még hasonló ingyenessé téve.

(#35193) Brian_GT válasza perge666 (#35192) üzenetére


Brian_GT
őstag

Isten hozott a Plusosok táborában...nekem kedd óta van. Még mindig töltöm lefelé ami ingyenes cucc szóval hajrá :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#35194) perge666 válasza Brian_GT (#35193) üzenetére


perge666
veterán

Köszi szépen:)
Úgy hallottam hogyha olyan játékkal játszok amit online is lehet játszani akkor nem megy közben a letöltés,igaz ez?Mondjuk Ott a LBP2,ha játsszok vele akkor addig nem tölt a Plusrol semmit ameddig ki nem lépek a játékból?Machinarium közben tölti,de az nem igényel netkapcsolatot!

(#35195) Brian_GT válasza perge666 (#35194) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én úgy tudom igen így van, mert Resident Evil 5 közben nekem sem jut tovább, mint mikor beléptem játszani. Mondjuk nem rossz dolog ez, mert hdd legalább nem szenved, hogy töltsön is meg a game is fusson rendesen.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#35196) perge666 válasza Brian_GT (#35195) üzenetére


perge666
veterán

Értem.Mind1 azt a pár játékot amíg leszedi addig el leszek a machinariummal remélem:)

(#35197) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hol kaphatok Sony állványt a PS3 Slim-hez? (Amibe állítva lehet bele tenni...) Csak gyári Sony érdekelne, az utángyártottak nem. Ahol (külföldön) egyáltalán találtam, ott meg nincs készleten, de jobb lenne itthonról. Angliában és Németben van kapcsolatom, onnan haza tudnám hozni, tehát ha valaki ott tud, az is jó.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#35198) SektorFlop válasza ldave (#35184) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

nah fene... én emg most vettem meg az alapot :(

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#35199) ldave


ldave
félisten

RAGE co-op-hoz keresnék majd társat. Általában estefele szoktam online lenni, de a legjobb ha előre egyeztetünk.

A Slime draws near! Command?

(#35200) ldave válasza TazLeacher (#35197) üzenetére


ldave
félisten

Sokáig kerestem ilyet, de nem találtam sehol eredetit, csak utángyártottat. Ha megnézed a hivatalos kiegészítők oldalt, akkor ott még szerepel, de ha az amazon-on nincs, akkor seholse lesz :(

Ebay-en van pár, de nem olcsó :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.