Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35251) Sanyi.mTs válasza leslieke (#35250) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

a letöltő szerverrel is lehet gond...

(#35252) leslieke válasza Sanyi.mTs (#35251) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

20 játékot próbáltam letölteni, mindegyiknél ilyen eszement nagy letöltési időt írt. Mind ugyanazon a szerveren lenne?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35253) ldave válasza Sanyi.mTs (#35251) üzenetére


ldave
félisten

Meg gondolom az utóbbi napokban rengeteg új Plus előfizető lett aki mind most tölti ezeket, simán lehet, hogy a Sony szerverei nem bírják a hirtelen megnövekedett terhelést.

A Slime draws near! Command?

(#35254) james001


james001
veterán

Jövő héten ha minden igaz jön az Uncharted 3 GOTY Edition-je,és azt szeretném megkérdezni,hogyha megveszem,akkor ez be fogja ismerni a "sima" kiadásnak a mentéseit és a trófeákat? Nem akarom még egyszer kiplatinázni és végigvinni crushing-on :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35255) Sanyi.mTs válasza v4nd4l (#35217) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

tegnap megnéztem figyelmesebben a storeban a leírást
a 4 font-os az külön játszható
a 8 font-os packokhoz viszont kell az alapjáték :W :W :W

(#35256) v4nd4l válasza Sanyi.mTs (#35255) üzenetére


v4nd4l
csendes tag

Igen, tegnap már volt hozzájuk leírás. Viszont 3-4 napja nekem még semmit nem hozott be a termék részletes ismertetőjénél a store, csak találgatni lehetett, hogy mit vesz az ember.

(#35257) Sonja


Sonja
veterán

Valaki gépközelben van? :F Nézze már meg, hogy tényleg fent van-e PSN-en a WRC 3 demója, mert állítólag igen. :K Ha fent van, írhatna is róla egy kis véleményt, ha kipróbálja. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#35258) james001 válasza Sonja (#35257) üzenetére


james001
veterán

Nincs fenn,de eleve semmi friss nincs még,szóval sztem estefele rakják fel.

Viszont az USA-n már fent van a Fifa 13 és az F1 2012 demója.

Amúgy erre valaki? :F

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35259) perge666 válasza ldave (#35253) üzenetére


perge666
veterán

Én is új előfizető vagyok,de nekem jön lefelé gond nélkül minden!Már az utolsó játékot szedem lefelé,nemsokára végzek is vele.
Utána már csak játszani kell velük ameddig megint nem lessz valami újabb:)
Amúgy nekem magyar accom van,lehet hogy az nincs úgy leterhelve,és azért jó nekem a letöltés.

(#35260) Sonja válasza james001 (#35258) üzenetére


Sonja
veterán

Köszi szépen! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#35261) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

Nem tudjátok a Flower nevü kis Sixaxis játék csak Store - digitális változatban szerezhető be vagy létezik belőle dobozos változat is?

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#35262) leslieke válasza Sonja (#35257) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most töltöm a WRC3 és az F1 2012 demókat a UK Store-ból. Reggelre lesz csak lent, holnap este tudom kipróbálni.

Kérdés: hogy, hol lehet beállítani, hogy a letöltések után automatikusan kikapcsoljon a gép?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35263) ldave válasza leslieke (#35262) üzenetére


ldave
félisten

Olyat sehogy, 1 és 5 óra között időt lehet beállítani a lekapcsoláshoz.

A Slime draws near! Command?

(#35264) leslieke válasza ldave (#35263) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, akkor marad OFF-on, majd reggel kikapcsolom kézzel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35265) feelurself válasza MrPG8 (#35090) üzenetére


feelurself
aktív tag

Szia!
Csak most tudtam megnézni és ha átállítom a felbontást 576p-re, NEM SZAGGAT ! Sehol egy akadás, de 720p-n és 1080p-n szaggat (nem folyamatosan,csak mindíg ugyanazon a részén a páyának, amint már mondtam párszor).
Köszi a javaslatot, de annak ellenére hogy itt kb mindenki a hálózatot mondja hibásnak, szerintem a PS-el van valami gubanc, de kíváncsi vagyok a véleményedre.

(#35266) perge666 válasza leslieke (#35264) üzenetére


perge666
veterán

Be lehet állitani hogy letöltés után kikapcsoljon,én mindig úgy csinálom!!Egyszerü nagyon,a menüben rálépsz a kikapcsolásra,és rákérdez a gép hogy egyből kikapcsoljon e vagy csak letöltés,telepités után!!!!!!!!!!

(#35267) ldave válasza perge666 (#35266) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, ezt a funkciót nem ismeretem.

A Slime draws near! Command?

(#35268) leslieke válasza perge666 (#35266) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi. Legközelebb így csinálom. Játékok szépen lejöttek az éjszaka.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35269) balazs8907 válasza perge666 (#35266) üzenetére


balazs8907
tag

Így van!! Letölt, telepít és kikapcsol. Csodálkozom hogy ezt a funkciót nem ismertétek :)

(#35270) MrPG8 válasza feelurself (#35265) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Szia!
Hát igazából nem tudom mi lehetne a gondja. új PS3 slimed van nem? Több játékkal ki kéne próbálni és ha azokkal is szaggat akkor meg lehet próbálni egy gariztatást, bár nem tudom milyen indokkal fogják elfogadni. Ha meg nem szaggat akkor a COD a hibás. Ehhez viszont nincs hozzáfűzni valóm. :N

(#35271) leslieke válasza balazs8907 (#35269) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó 2 hónapja van meg a PS, nem ismertem ezt a funkciót és gyanítom több mást se. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35272) Sanyi.mTs válasza perge666 (#35266) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

melyik menüben? (én a kontroller PS gombjával szoktam kikapcsolni)

(#35273) leslieke válasza Sanyi.mTs (#35272) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt:


(elég kicsi a kép, de a lényeg látszik)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35274) dilipok


dilipok
veterán

nem tudok most vele mit kezdeni. Aki tudja hasznalni, vigye.

Zavvi, -10%

2255-D9F6-434F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#35275) Vladi válasza Brian_GT (#35261) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szerintem csak store-os.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#35276) james001 válasza Brian_GT (#35261) üzenetére


james001
veterán

Ha minden igaz lesz belőle dobozos is,amiben még pluszban benne lesz a Journey és a flow nevű játék is. Már lehet meg is jelent,nézz utána konzolboltokban.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35277) tebcse


tebcse
csendes tag

sziasztok. érdeklődni szeretnék erről a megosztásról. játékot is meg lehet osztani? ha igen akkor hogyan? előre is köszi

(#35278) dilipok válasza tebcse (#35277) üzenetére


dilipok
veterán

En nem tudok rola hogy meg lehetne osztani, de az nem jelent semmit :DDD Miert, mit lehet meg megosztani? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#35279) tebcse válasza dilipok (#35278) üzenetére


tebcse
csendes tag

valahol olvastam csak gyenge az angolom és nem tudtam kibogarászni mit hogyan kell. gondoltam hátha tud valaki segíteni, de az is lehet félre fordítottam valamit a nagy tudásommal :B a gyerek meg van bolondulva a sports championsra, csak most nincs rá keret a ps-t meg nem akarom törni, mert ha elszúrok valamit az asszony ki vág :C

(#35280) Sanyi.mTs válasza tebcse (#35279) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

accountot lehet megosztani (és igy az ott vett játékokat) 2 gépen
hacsak nem ismered nagyon jól akivel cserélsz, akkor szerintem kockázatos a megosztás

ha megvan az account, bejelentkezel vele, letöltöd, ami kell, majd visszalépsz a sajátodra és játszol.

[ Szerkesztve ]

(#35281) tebcse válasza Sanyi.mTs (#35280) üzenetére


tebcse
csendes tag

köszönöm szépen a felvilágosítást, így már tiszta a kép :B na mind1, majd vár 1 kicsit a gyerek :U
fifa fan van köztetek??

(#35282) MrPG8 válasza tebcse (#35281) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Első hszben le van írva, hogy kell, ha jól emlékszem. Ott az van, hogy 5 géppel lehet megosztani. Az azóta megváltozott.

(#35283) tebcse


tebcse
csendes tag

ok kösz. egyébként ps3 id: luluka28 aki akar vegyen fel :DD

(#35284) v!ct0y válasza Sanyi.mTs (#35280) üzenetére


v!ct0y
veterán

Magyarán akkor meg kell adnod a accodat meg a jelszódat is ?

(#35285) MrPG8 válasza v!ct0y (#35284) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Igen.

(#35286) supercow válasza Brian_GT (#35261) üzenetére


supercow
őstag

Nemrég jelent meg a Thatgamecompany összes PSN játéka egy lemezen "Journey Collection" néven (Journey, Flow, Flower). A gond az hogy EU-ban nem adják ki.
Az Amazonon megrendelheted, esetleg Ebay.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#35287) v!ct0y válasza MrPG8 (#35285) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezt azért meg lehetne oldani e nélkül is..

(#35288) tebcse válasza v!ct0y (#35287) üzenetére


tebcse
csendes tag

hogyan?

(#35289) ldave válasza supercow (#35286) üzenetére


ldave
félisten

Sony Europe szégyellheti magát már nagyon, CS:GO már 4. hete nem jött ki EU-ban.

A Slime draws near! Command?

(#35290) v!ct0y válasza tebcse (#35288) üzenetére


v!ct0y
veterán

Csak mondom, hogy ez lehetne egyszerűbb is.Gondolom azért ilyen ez mert akkor többen vennének felesbe játékot mint most.

(#35291) MrPG8 válasza v!ct0y (#35290) üzenetére


MrPG8
aktív tag

De mondj valamit, ami egyszerűbb mint megadni két adatot?!

(#35292) v!ct0y válasza MrPG8 (#35291) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem az a lényeg hogy egyszerű legyen. Hanem, hogy biztonságos. És ez a módszer eléggé megkönnyíti a lopást. Bár nem ismerem miféle védelmek vannak ilyen esetben.

(#35293) Gebriel


Gebriel
veterán

4.25 fw kint. Minek? :U

(#35294) MrPG8 válasza v!ct0y (#35292) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát gondolom olyan emberrel akarod megosztani, akiben megbízol. Ha meg nem, akkor így jártál... Az is egy megoldás, hogy átmész a haverodhoz, beloggolsz, ő letölti és utána meg logout.

Gebriel: PS+ online storage megnőtt 1GB-ra :)

[ Szerkesztve ]

(#35295) perge666 válasza Gebriel (#35293) üzenetére


perge666
veterán

Tegnap reggel feltelepitettem,de nekem teljesen megfelelt a 4.21 is.Én változást nem vettem észre,de attól még van:)

(#35296) Bogyi007 válasza perge666 (#35295) üzenetére


Bogyi007
veterán

Aki Plusos azt vette észre a változást. Ugyanis most már az Online Cloudba (felhőbe) az eddigi 150 mbyte helyett 1 gigabyte mentett állás tölthető fel.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35297) balazs8907 válasza MrPG8 (#35294) üzenetére


balazs8907
tag

Lenne egy kérdésem...én is most osztattam meg pár dolgot egy ismeretlen emberrel, de minden rendben ment. Na most ha én utána megváltoztattam a jelszót ő továbbra is betud lépni?? Most fizettel elő egy éves plusra és nem örülnék ha ő ingyen élvezkődne. :)

(#35298) MrPG8 válasza balazs8907 (#35297) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nem. Ez ugyan úgy működik nála is mint nálad. Még ha el is mented a jelszavad, de közben megváltoztatod, attól még újra be kell majd írnod, hogy be tudj jelentkezni. Tehát te újra biztonságban vagy.
Valamint, ha valaki mással is meg akarod osztani, akkor előbb deaktiválnod kell a másik PS-t. Azt bejelentkezés után itt teheted meg.

(#35299) balazs8907 válasza MrPG8 (#35298) üzenetére


balazs8907
tag

Akkor is deaktivlnom kell ha még csak egy emberrel osztottam meg?? Továbbá ha deaktiválom a másik ps-t akkor ő a nem tudja futattni a letöltött játékokat? Bocsi ha hülyeséget kérdezek de zöld fülü vagyok még ezen a téren.

(#35300) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Remélem marad ez az ár.[link]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.