Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#867) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Csak engem szokott még mindig megszívatni a domborzat? :D Most is top 6-7-ben kimentem a kék szélére, valahogy éreztem, hogy onnan még jönnie kell valakinek. Gondoltam majd leszedem, miközben fut a kis kör felé. Meg is látom, úgy tűnt ő nem vett észre, fut a út felé az erdőből, dombról le az útra, kb 10 méterre tőlem, felé indulok, egyszer csak eltűnik... Pont egy olyan kis út menti bódénál, gondoltam észrevett és bemenekült. Odamegyek megkerülve, sotira váltva, kinyitom az ajtót, beugrok, sehol senki... wtf? Kimegyek, a fehér kör felé nézek, hát ott fut az úton, a kék kör meg megelőzött engem. Hiába futottam már... Volt az erdős domb, meg az út, közötte meg még egy szinten a kis bódé, és pont a bódénál ment le az útra, a szintkülönbség meg takarta, szimplán elment mellettem, én meg mellette. :DDD Valahogy nem tűnt fel, hogy az út meg a kis bódé között még ennyi van... Nem tudom, ez így mennyire érthető.

De máskor is, sokszor meglátok valakit x méterre, elkezdem üldözni, mert nem érzem, hogy ott akkor úgy letudnám lőni, és simán eltűnik előlem. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.