Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80801) Jahno válasza #31733248 (#80800) üzenetére


Jahno
őstag

Lángost meg hekket nem azért eszünk, mert nem akarunk mozdulni, hanem az a tipikus strandkaja. Ezt néhány gyagya külföldi nem érti, ott meg is küzdöttem parton az éttermekkel. Eszek én lángost idehaza is meg városban is, ha úgy adja ki. Talpon állva benyomod és kész, étterembe meg majd megyek ünnepvasárnap este asszonnyal valahova az ötkerbe egy rendes helyre és leülünk 2 órára. Strandolás nem arról szól.

(#80802) #31733248 válasza Jahno (#80801) üzenetére


#31733248
törölt tag

A választék szűkössége és főleg gyenge minősége a szocializmus mélyigénytelen, prolikra szabott világának öröksége. Ezért írta crey is, hogy már csak Kádár krumplilevese hiányzik. Nem önmagában azzal van a gond, hogy valaki lángost eszik vagy palacsintát (én is szeretem mindkettőt).

(#80803) Freddy76 válasza Jahno (#80801) üzenetére


Freddy76
addikt

Csak éppen az a baj, hogy a balatoni strandok lángosozóinak 90 %-a az ország legsz.rabb 10 %-ába tartozik.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#80804) crey válasza Jahno (#80801) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Imádom a lángost, de szerintem gáz hogy kizárólag ez a kínálat a strandon. Pizza szelet, hambi, gyros, lángos, palacsinta, hekk. Zsíros szénhidrát vagy szénhidrátos zsír.

Nem kell ahhoz Michelin csillagos gasztronómia, hogy olyan strandéttermeket
alakítsanak ki, ahol ki van téve egy pár asztal, székkel, felveszel egy pólót a kis testedre, hölgyeknek egy strandkendőt, leülsz, megeszed, felhörpintesz egy pofa sört és mégy tovább süttetni azt a pontot ahova még a holdvilág sem kandikál be.

Egyetértek Freddyvel és Econnal, régen rossz hogy ezek a talponálók elnyomnak mindent, de csak azért tehetik, mert erre szocializálódtunk - és picit sem szeretnénk változtatni rajta.Ha van harminckét lángosozó a strandon, akkor rányitják a harmincharmadikat. Mert "az a tipikus strandkaja". Csak ez nem fogja visszacsalogatni a német túristacsoportokat a Balaton mellé, a magyar meg nem fog itt üdülni, ha mehet az Adriára ugyan ennyiből. :)

Ha már strandkajálda, miért nincs egy tapas tálas hely? Vagy padthai szerű elviteles, kis dobozból kieszed pálcikával? Mexikói? Fish&chips? Poutine? BBQ szendvicsező? Ezek mind mind olyan kaják amik megállják a "talpon állva benyomod" életérzést, mégis más, mégis színesebb a választék, mégis van alternatíva. És akkor még leülős éttermekről nem beszéltünk.

Ha elmégy akár Portugáliába, akár a spanyolokhoz, akár a horvátokhoz, akár az olaszokhoz - ez a strandkaja mánia annyira nem jellemző. Lehet azért, mert ők lelassulnak a strandoláshoz, és kiélvezik.

Nem akarom továbbfűzni, de a strandkaja dömping totálisan rímel sajnos még a Budapesti külkerületek kifőzdéivel is. Szóval a körúton kívül Kb. válogathatsz a pizza, "olaszos" tésztaház, hamburger, magyaros frissensült kvartettből. Az érdekesebb dolgokat készítő kifőzdék a külső kerületekbe nem szállítanak, itt meg rányitnak a meglévő tizenöt pizzázóra meg magyarosra még kettőt, mert a magyarnak az kell. Indiai legközelebb a Honvéd kórháznál van, egy jó Asian streetfoods végre most nyitott a Szentmihályi úton (és jó Pho-t főznek!), nincs Thai, nincs vietámi, nincs rendes vegán étterem, nincs normális kínai (a bevásárlóközpontos kínait hagyjuk - magyarított kínai, semmi köze a valódi kínai kajához), vállalható mexikói meg aztán pláne nincs (ami van azt hagyjuk,, csapnivaló).

Az embereknek jelentős többségének fingja nincs róla hogy milyen kaják ezek, szóval nekifutásból utálkoznak, és boldogan visszatérnek a rántotthús krumplipüré kombóhoz. Akinek van igénye rá, az meg csatangolhat keresztül a városon, ha valami mást szeretne enni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#80805) tvamos válasza crey (#80804) üzenetére


tvamos
nagyúr

Orulj, hogy van strand!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#80806) crey válasza tvamos (#80805) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Igenis, örülök! :D

#80800 - Econ

Oh, hát én ezt elteszem talonba. Szerintem kettőnknek ez egy jó kis hely lesz, ha szeretnénk egy napot pancsolni. A reggeli és vacsora menü árak sem elmebetegek, köszi!

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#80807) Mercutio_ válasza crey (#80804) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi ezért szoktunk át a Horányi révnél a Rév Büfére, mért picit túllép a hekk, sültkrumpli, lángos (utóbbi nincs is) szentháromságon ami a csurgó büfé "céglogója" (piszráng is van náluk, inkább azt toltam amíg csak ők voltak). Van sült édesburi, harcsasteak, görögsali gyroshússal vagy "simán", harcsa-gyros és 5 féle csapoltsör (belle vue, soproni ipa, többi nem ugrik be) a standard üvegesek mellett. Bár az utóbbi időben az árakba kicsit beleerősítettek. (gondolom a kereslet miatt rájöttek, hogy elmegy annyiért is + nőttek a bérek) Covid óta nem voltam arra, így nem tudom most mi a helyzet, de remélem ők maradnak.

Az indiai és a Pho-s helyet majd írd meg:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80808) crey válasza Mercutio_ (#80807) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Pho (netpincéren is fenn van), Indiai

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#80809) tvamos válasza crey (#80808) üzenetére


tvamos
nagyúr

Indiai... akkor mar inkabb a hekk sultkrumplival.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#80810) Freddy76 válasza tvamos (#80809) üzenetére


Freddy76
addikt

Ugyan már. Kenyérrel, uborkával. Amúgy a hekket, ha jól van elkészítve, kimondottan szeretem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#80811) .mf válasza crey (#80808) üzenetére


.mf
veterán

Ha már gasztro: múlt héten hívott egy ismerősöm tibetibe, a Namgyal Momo-ba. Sajnos még csak elvitelre volt, akkor még nem lehetett beülni, pedig úgy hallom, hogy a galéria elég hangulatos. Ahhoz képest, hogy szürkemarha volt (mivel yakot nem tudott itthon szerezni), és egy rendes adag, meglepően baráti áron méri. Én biztos megyek még párszor, megkóstolni a többi fogást is :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#80812) Jahno válasza Freddy76 (#80810) üzenetére


Jahno
őstag

Nálunk tanyán van is fabódé, néha nyomunk egyet. Meg hurkakóbász ésatöbbi. Csak így lazán, semmi igényesség rendes étteremre, mert minek :C

(#80813) gorgo válasza .mf (#80811) üzenetére


gorgo
őstag

Hehe, tavaly ettem ott, még nem volt zárlat. De visszamegyek, megkóstolom, milyen vajas teát ad!
Nameg egy kis momo palak :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#80814) Lassú Víz válasza crey (#80806) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Hát te tudod, nekem elég Econból annyi, amennyi itt a fórumon jut belőle ;]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#80815) crey válasza Lassú Víz (#80814) üzenetére


crey
MODERÁTOR

:D - troll.

.mf

Oh, köszi. Megnézem ezt is. :)

tvamos

A kérdés inkább az, hogy miért nem is? Én is szeretem a hekket, vagy lángost, vagy a palacsintát. De nem csak azt. A kínálat viszont erősen csak a hekk / lángos / palacsinta irányba van tolva (illetve ebben az esteben a magyaros, pizza, hambi). Amúgy esélyesen te még nem ettél normális Indiait, ha ezt így nekifutásból kijelented. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#80816) Freddy76 válasza crey (#80815) üzenetére


Freddy76
addikt

Én nemhogy nem ettem normális indiait, még nem is találkoztam eggyel sem...

:DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#80817) crey válasza Freddy76 (#80816) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem kommentelem :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#80818) tvamos válasza crey (#80815) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ettem mar mindenfele indiai kajat, de egy ideje nem birom ennek a sarga fuszernek a szagat sem, amit raszornak mindenre.

(#80816) Freddy76
"Én nemhogy nem ettem normális indiait, még nem is találkoztam eggyel sem..."
Nalunk a ceg egy idoben tele volt indiaiakkal...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#80819) Byk01


Byk01
senior tag

Ha már lángosoztok: nem tudja valaki, hogy Pákozdon a focipályával szemben a sörözőben lehet még kapni (és ha igen, érdemes-e még próbálkozni vele)? Pénteken tekernék egy jó Velencei-tó kört, és jó lenne beülni egyre :)

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#80820) Freddy76 válasza Byk01 (#80819) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#80821) gorgo


gorgo
őstag

Ez az államilag támogatott lakásfelújítási program szerintetek úgy is igénybe vehető, hogy az exemmel nem házasodtunk össze, de van gyerek? Mondjuk elég jól jönne a kazáncsere miatt...
Ha más nem hát mint egyedülálló szülő jogcímen.

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#80822) rbalint88 válasza gorgo (#80821) üzenetére


rbalint88
addikt

El kell olvasni, hogy pontosan hogy van. De azt hiszem az veheti igenybe, akinel a gyerek lakik

(#80823) cdl válasza gorgo (#80821) üzenetére


cdl
senior tag

Egyedüláló is igénybe veheti(a felét talán) Itt vannak a kritériumok: [link]
Ha megkapnám az utolsó számlát, beadnám a pályázatot Én is.(kész van minden)
Kíváncsi leszek, mennyire lesznek szőrös szívüek.

(#80824) Mercutio_ válasza Byk01 (#80819) üzenetére


Mercutio_
félisten

Miért nem hétfőn, akkor talán... :U :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80825) gorgo válasza rbalint88 (#80822) üzenetére


gorgo
őstag

Ha csak ennyi, akkor jó, én is, ő is ott lakunk hivatalosan.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#80826) cdl


cdl
senior tag

Az új Tesla Roadster azért csoda lesz valahol. [link]

(#80827) .mf


.mf
veterán

Ez a mai nap...
Az előző napokban szépen elterveztem a mai napot, Apámmal elmentünk volna pár kinézett autót megnézni, leszerveztem a találkozókat, és megjöttek a rendelt motoralkatrészek is (jövő hétvége körül kiugrottunk volna egy fél hétre Szerbiába kalandmotorozni, de lejárt a műszaki, ezeket még gyorsan meg akartam csinálni előtte), az is útbaesett, tök jól fel volt fűzve, ki volt találva. Éjfél körül álmosodok, lefekszek. De csak forgolódok, órákig nem tudok elaludni. Aztán hajnalban egyszercsak arra ébredek, hogy begörcsölt és húzódik a lábam combból, elég erősen. Gyorsan felkelek nyújtani, megfogom a széket, hogy előrehajolva feszítsem az izmot - de kicsit gyorsabban pattantam fel, mint ahogy a vérnyomásom követni tudott volna... Egyből filmszakadás; majd azon csodálkozok, hogy ez már nem Kansas, vagyis az ágy, tényleg a földön fekszek, nem vagyok túl jól, fáj a fejem beütéstől és vérízű a szám. Feltápászkodok, nyújtom a még görcsölő lábam, kitámolygok a fürdőszobába, és - filmszakadás 2. Megint magamhoz térek, fekszek a fürdőkád mellett (azt is eltalálhattam, mert a cuccok ott is felborítva-ledöntve), és csak pislogok, hogy miaf@sz. Megint feltápászkodok, előttem a tükörben a látvány: szám, mindkét orrlyukam véres, szememnél, homlokomon véraláfutás... Valahogy más fogalmaim voltak a "véres felkelésről". Fehéren, hideg verejtékben visszacsoszogok, visszafekszek, majd pár perc múlva, ahogy kezdek már normálisan lenni, felhívom Apám, hogy lehet, hogy a ma sztornó. Ők mondták, hogy akkor irány az orvos, elvittek a háziorvoshoz, írt beutalót, be az Sztk-ba, neurológia, röntgen, sebészet... Törés nincs, varrni nem kellett, nyakam meghúzódott, az fáj, de egyelőre ennyi; kardiológiára viszont csak július végére volt leghamarabb időpont, amikor nem lennék itthon...

Eh. Pedig olyan jó terv volt, gyorsan keresztül lett húzva minden...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#80828) Balinov válasza .mf (#80827) üzenetére


Balinov
félisten

Láttam fbn, miafasz??! :Y remélem jobban vagy és mielobb a végére járnak

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#80829) Mercutio_ válasza .mf (#80827) üzenetére


Mercutio_
félisten

Uhhh, jobbulást!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80830) .mf válasza Balinov (#80828) üzenetére


.mf
veterán

Köszi (Mercinek is), és igen, én is csak pislogtam, hogy miafasz. Hirtelen felkelésből már volt, hogy lassan ment el a hang és a kép, de az volt olyan lassú, hogy megtámaszkodjak, visszaüljek - ez viszont filmszakadás.
Utána pár perccel már jól voltam, legalábbis leszámítva, hogy fájt a nyakam és alaposan bevertem a fejem több helyen, meg a könyököm, lábam, seggem. Még jó, hogy nem estem rá semmi törékenyre vagy élesre... Egy ismerős javasolt egy másik kórházat, hátha ott nem két hónap lesz...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#80831) tvamos válasza .mf (#80827) üzenetére


tvamos
nagyúr

Mielobbi jobbulast kivanok!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#80832) j.bravo válasza .mf (#80830) üzenetére


j.bravo
addikt

Gyógyulj gyorsan! Reméljük nincs komoly baj.

Whatever.

(#80833) .mf válasza tvamos (#80831) üzenetére


.mf
veterán

Kösz-kösz!

Egy orvosira járt volt osztálytárs azt tippeli, hogy az egy héttel korábbi oltás utóhatása. Remélem csak ennyi... de azért megnézetem kardiológián.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#80834) Freddy76 válasza .mf (#80833) üzenetére


Freddy76
addikt

Mert mindig csak a sport, alkohol meg semmi. Aztán ez a vége :(

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#80835) gorgo válasza Freddy76 (#80834) üzenetére


gorgo
őstag

+1
Utálod a sört, rendben, de van 1000 finom bor, pálinka, rum, satöbbi!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#80836) cdl válasza Freddy76 (#80834) üzenetére


cdl
senior tag

A sporthoz kis esti szines:
Délutáni bringás köröm vége felé megálltam egy lámpánál.
Előttem csinos 2x éves csaj. Kellys túrabringával, kormány előtt kosárka.
Indulás után olyan 28-30-as tempót tolt kilómétereken keresztül, csak néztem.

mf, jobbulást.

(#80837) gorgo válasza cdl (#80836) üzenetére


gorgo
őstag

...gondolom pont nem tudtad leelőzni! :DDD Hát hiába, női popsinál nem kell jobb kilátás! Legfeljebb belátás.

Én meg itthon nézem az esőt a beteg gyerekkel, halálra filmezve, olvasva magam. Fotós albumokkal, könyvekkel...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#80838) tvamos válasza cdl (#80836) üzenetére


tvamos
nagyúr

Utolso bicajos elmenyem: tekerek fel a Västerbronra, majd kikopom a tudom, (olyan... 8-10kph-val,) erre hatulrol egy 70+ oregasszony lecsenget, allig birok felreugrani, es meg valami megjegyzest felem is dobott, majd elment olyan 28-30-cal. Nekem is bele kell vezetni a villanyt a bicoba!..

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#80839) Balinov válasza tvamos (#80838) üzenetére


Balinov
félisten

Poosinezes megvolt? :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#80840) cdl válasza gorgo (#80837) üzenetére


cdl
senior tag

Kicsit mentem utána. Amikor kilógott már a lóláb, otthagytam.
Még jó, hogy volt pici lejtő és hátszél.
Ciki lett volna, ha meg sem tudom előzni :)

tvamos. Ha dimbes, dombos helyen laknék, elgondolkodnék Én is a villamosításon. Itt a síkon teljesen értelmetlen dolog.

(#80841) tvamos válasza Balinov (#80839) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igazabol eloszor kuzdottem, hogy majd biztos egy oregasszony fog megelozni... ugyhogy felgyorsitottam 8-rol 12-re...

(#80840) cdl
Jo lenne munkaba fele villannyal menni, hogy ne izzadjak le annyira. Hazafele meg majd eltotyognek. Szoval valami olyan kene, amit nem tul nehez hajtani, es lejton sem akadalyoz.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#80842) Studi válasza cdl (#80840) üzenetére


Studi
addikt

Engem már nem érdekel mi a ciki, mi nem. Kinőttem ebből. Futom, tekerem a magam tempóját, aztán egyszer odaérek. Magammal versenyzek max.
Ma például életemben másodszor nekiálltam félmaratont futni. Ahhoz képest, hogy a 2020 előtti 20 évben pontosan egyetlen Margitsziget kört futottam, most nagyon virul a fejem, hogy befértem 2 óra alá. Minden konkrét edzésterv, program nélkül, ahogy jól esik. Futva 600, bringával 1000km-nél tartok idén, elég jól beépült a hétköznapokba, home office mellé kell is valami agyszellőztetés.

(#80843) cdl válasza Studi (#80842) üzenetére


cdl
senior tag

Nem ment át az írónia.
Tartok tőle, hogy idősebb vagyok, szóval kinőttem már ezekből a játszmákból.
A futásért irigyellek. Számomra földönkívüliek, akik tudnak futni 50 méternél többet.
Teljesen idegen ez a mozgásforma Tőlem. De a briga körömre kimentem ma is, bár a testem nagyon ellene volt.
Nem pihentem ki az utóbbi napok mozgását, fájt minden izmom. De azért körbementem :)

(#80844) Mercutio_ válasza Studi (#80842) üzenetére


Mercutio_
félisten

Engem most hol a bal, hol a jobb térdem nem szeret :( lehet "átülök" egy időre bringára, csak az több macera, + amilyen idő van... :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80845) Studi válasza Mercutio_ (#80844) üzenetére


Studi
addikt

csinálni kell, csak kevesebbet, lassabban. Én legalábbis abban hiszek.

cdl: másfél éve így voltam vele én is. Aztán elkezdtem, azóta futok. :) A bringa is sokkal többet került elő, mióta itthon senyvedünk.

(#80846) Byk01 válasza Mercutio_ (#80824) üzenetére


Byk01
senior tag

Végül tényleg hétfő lett, de asszonnyal meg a kisebbik lányommal. De nem jutottunk el Pákozdig, a lányomnak még sok volt.
De olyan forgalom volt a kerékpárúton, mint ha kötelező lett volna oda menni ... na ezért (is) lett volna jobb a péntek, csak akkor úgy gondoltam, hogy tekerni itthon is tudok, minek vonatozzak el oda egyedül.

.mf jobbulást

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#80847) .mf válasza Freddy76 (#80834) üzenetére


.mf
veterán

Szörnyű... Igyekszem jó útra térni és rendesen inni.

Köszi a többieknek is a jókívánságokat, igazából nem lett nagy bajom, már a nyakam is kezd helyrejönni, csak meglepett a dolog, illetve röhögtem az abszurditásán, hogy gidres-gödrös sziklás földutakon motorozok-bringázok, erre otthon amortizálom le magam egy ágyból felkeléssel :DDD

Ha már motorozás: most hívtak a hétvégére fotózni, fotós nélkül maradtak, épp Mo-n tart tréninget Graham Jarvis - sokszoros Erzberg-, Romaniacs-, és rengeteg más enduro- és triál-verseny győztes világbajnok, élő legenda, szóval endurosoknak olyan, mint az úszóknak Egerszegi Krisztina vagy Hosszú Katinka... Bocs a zoffolásért, de izgatott vagyok :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#80848) gorgo válasza Mercutio_ (#80844) üzenetére


gorgo
őstag

Most hétvégén tervezünk Balaton kis kört, amikor kitaláltuk, még 24 fokot, napos idővel jósoltak, most, hogy lefoglaltuk a szállást, 19-20 fok, borult, zápor v igen v nem. Ilyen retekszar idő is rég (tavaly) volt... :((

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#80849) Studi válasza gorgo (#80848) üzenetére


Studi
addikt

mármint az előző hétvégére, vagy a következőre? Mert szombaton ott leszek, mi körbetekerjük, ha esik, ha fúj! :D

(#80850) cdl válasza gorgo (#80848) üzenetére


cdl
senior tag

Ilyen a kültéri sport :)
Vasárnap csak a reggeli és a délutáni tekerés végén áztam el. De mindkettő csak pici volt, szóval semmi gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.