Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81551) tvamos válasza madgie (#81544) üzenetére


tvamos
nagyúr

Felenk meg van olyan hely, ahova nem mer bemenni a google autoja: [link]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#81552) Jahno válasza tvamos (#81551) üzenetére


Jahno
őstag

Falun nem nagyon megy mellékutcákba.

(#81553) tvamos válasza Jahno (#81552) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem csodalom!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#81554) spanyoll


spanyoll
addikt

Urak!
Jövő szombaton költözünk feleségemmel (Németországba, menekülünk a Viktor, az egészségügy, az oktatás, a begyöpösödöttség és minden hasonló elől).

Lehet, hogy lenne pár bútor ami nekünk sem kell és túladni se tudunk rajta.
Ha így lenne akkor van akinek mostanában szüksége lehet valamire? (ágykeret, matrac, éjjeli szekrény, lack asztal, irodaszék, ilyesmik).

Ingyen vagy gombokért gondolnám, csak kerüljön jó helyre.

Tudom, charity és társai, de se idő se kapacitás elvinni mindenféle helyekre, ezért preferálnám ha jó helyre kerülne és valaki elvinné :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#81555) gorgo válasza spanyoll (#81554) üzenetére


gorgo
őstag

Hűha!
Hát, nem mondom, hogy nem értem meg, ha fiatal lennék és gyerektelen, én is megfontolnám...
Sok sikert meg kitartást!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#81556) Balinov válasza spanyoll (#81554) üzenetére


Balinov
félisten

Merrefelé Németben? Meló van? Egy hatalmas kalappal :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#81557) Mr.Csizmás válasza spanyoll (#81554) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

42 :( thanks for the fishes

BaWü-ben van ismerősöm. (a cuccokat a kerületi zero waste csopiba tudom promózni)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81558) tvamos válasza spanyoll (#81554) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nehez elet az is... Sok szerencset! Remelem, minden jol alakul majd!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#81559) Studi válasza spanyoll (#81554) üzenetére


Studi
addikt

Sok szerencsét arrafelé! :C

ha van fiókos komód, vagy ilyesmi, az érdekelhet. :R

[ Szerkesztve ]

(#81560) gorgo


gorgo
őstag

Kezd "érdekes lenni" a járványhelyzet. Saját bőrömön tapasztaltam, hogy el lehet kapni oltva is. Nade azok a számok amik most vannak, bakker, szóval az eddigi baromkodás ami volt, kismiska ahhoz ami lesz. És semmi. Egy szaros maszk felvétele sem. :F Az pedig aztán "k*** sok pénz", de asse. Vitya ha ezt a balhét is elviszi büntetlenül, akkor megérettünk a pusztulásra...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#81561) tvamos válasza gorgo (#81560) üzenetére


tvamos
nagyúr

Es mennyire viselt meg igy oltva?

"megérettünk a pusztulásra"
Azt amugy is...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#81562) gorgo válasza tvamos (#81561) üzenetére


gorgo
őstag

Első nap volt "valamirevaló" ekkor volt láz, fejfájás meg 100 fölötti pulzus. 2-3 nap fejfájás + hőemelkedés néha, 4. már csak néha hőemelkedés, 5. naptól semmi. 2. naptól napi 2, majd csak 1 szem Algopyrin és kész. Szóval tényleg enyhe volt.

Ami a társadalmat illeti 10-15% között mozog azok aránya akik maszkot viselnek. Azaz Vitya ma reggeli több mint bátor kijelentése, miszerint még nincs szükség különösebb korlátozásokra, nos még így is megvan a társadalmi támogatottsága. Ezanemsemmi!
Ilyen számok mellett zéró/önkéntes korlátozásokkal futunk neki... Vizsgázik a társadalom érettségből! :U

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#81563) Lassú Víz válasza tvamos (#81561) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Személy szerint még pár évtizedet várnék vele, aztán úgyis bekövetkezik...

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#81564) spanyoll válasza Balinov (#81556) üzenetére


spanyoll
addikt

Frankfurttól másfél-két órányira, Würzburg mellett.
Meló van, lakás van, de majd úgyis cseréljük.

Amíg se kutya se gyerek se semmi addig miért is ne alapon vadásztam év eleje óta, beesett két ajánlat, kimentem tesztmunkára mindkét céghez, egyiktől hánytam a másik meg szimpi volt, kaptam két okét a két helyről, aztán a szimpatikusabbat leokéztam.

Szívem szerint maradnék és vállalkoznék vidéken inkább de áh... esélytelen a mostani körülmények között rendesen.

@Studi: van kettő is, ikeás, fekete, ha érdekelhet akkor dobj egy pmet és küldök képet (ez másokra is vonatkozik, írjatok és dobok képet ha úgy van).
Amúgy köszi mindenkinek a jókívánságokat, reméljük beválik :)
Legrosszabb esetben lesz egy jó sztorink.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#81565) gorgo


gorgo
őstag

Nézem a Vezércselt, lenyűgöző!!!
A sztori, ahogyan a főszereplő játszik, a szemjátéka, az arcmimikája, az egész! Egy elejétől végéig megkomponált, megtervezett, pazarul fényelt és filmezett.
Igazi élmény! pazar! És még csak a felénél járok! :B

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#81566) Balinov válasza spanyoll (#81564) üzenetére


Balinov
félisten

Na, akkor duplán gratulálok! :R remélem, minden simán megy majd és bejon a szamitasotok. At tudom pontosan érezni a helyzet komolyságat.

Majd azért közbe közbe kérünk ám helyzetjelentest :DDD

Milyen meló amúgy, ha nem vagyok túl Windisgréc?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#81567) Mercutio_ válasza spanyoll (#81564) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezek a cuccok Siófokon, vagy pesten?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#81568) #31733248 válasza spanyoll (#81554) üzenetére


#31733248
törölt tag

Azért légy óvatos a várakozásaiddal, Németországban sem kolbászból van a kerítés és a hülyeségben is nyakig járnak. Most éppen ilyen hangulatos videókban készíti fel a katasztrófavédelem a lakosságot a téli fagyoskodásra az elbaltázott energiapolitika miatt, a nyugati tartományokban pedig a gyerekek 40+ százaléka már most is migránsoktól származik. Sajnos gyors ütemben teszik tönkre saját magukat ezzel a nyomorék liberális politikai kurzussal.

[ Szerkesztve ]

(#81569) madgie válasza #31733248 (#81568) üzenetére


madgie
titán

Bezzeg a felvilágosult Magyarország, itt videó nélkül is simán hagyják meghalni az embert.

[ Szerkesztve ]

(#81570) #31733248 válasza madgie (#81569) üzenetére


#31733248
törölt tag

Senki nem állította be itt bezzegországnak Magyarországot, csak mondom... Itt más problémák vannak.

(#81571) spanyoll válasza Balinov (#81566) üzenetére


spanyoll
addikt

Termékfotós meló lesz. Van is benne tapasztalat és itt fejlődni is tudok majd.
Majd helyzetjelentek néha :)

@Merci: Bp.

@Econ: sehol nincs kolbászból a kerítés. DE ha már kevésbé nyomorultul érzem magam feleségemmel együtt, mint itthon, akkor már megérte.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#81572) gorgo válasza #31733248 (#81568) üzenetére


gorgo
őstag

"a nyugati tartományokban pedig a gyerekek 40+ százaléka már most is migránsoktól származik"
Ha ez igaz, akkor ez horror, mindennél durvább. Televíziót nem nézek tizensok éve, viszont naponta hallgatok rádiót olvasok netes forrásokat, többfélét. Viszont ez a hír nekem új. És ha ez igaz, akkor hülye lenne pártunk és kormányunk ezt nem zászlajára tűzni. Nem kéne ide Sorosozós baromkodás, csak ez, képpel, videóval, német statisztikai hivatal hivatalos adatával, és verhetetlen propaganda anyag lenne.
Ezzel nem azt mondom, hogy nem igaz, csak csodálkozom, hogy nem ez folyik a médiában.
Kis gondolkodással belátható, hogy korábban azért ment nyugatra a migráncs, mert ott az életszínvonal többszöröse pl. a magyarnak, és még el se zavarják őket. Ezért hülyék lettek volna hozzánk jönni. Ezután meg azért mennek oda, mert már van ott milliós számban hasonló, tehát kvázi van közösségük is, és még mindig jobb mint kishazánk.
Nem kéne nekünk egy méter kerítés se, kutya nem maradna itt, csak addig amíg átlép északon. Persze erre sincs szükségünk. Aki esetleg helytelenkedne, azt a magyar agyonverné baltával, a rendőrség nem intézkedne, a narancsos bíróság meg félrenézne úgy is. :U

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#81573) Mr.Csizmás válasza gorgo (#81572) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Tobb kozmediat kene fogyasztani ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81574) Ear001 válasza gorgo (#81572) üzenetére


Ear001
addikt

Ja, a hülye németek egy csomó török meg jugoszláv vendégmunkast engedtek be, hogy megcsinálják olcsón a munkákat, amiket a németek már nem vállaltak, azt mivel jó volt nekik, ott is maradtak. Még jó, hogy nálunk ilyen nincs, a szarul fizető munkákra nem hoz be rengeteg vendégmunkást a kormányunk...., na várjál csak...

[ Szerkesztve ]

(#81575) #31733248 válasza spanyoll (#81571) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ha a barátok és rokonok hiánya nem probléma, akkor esélyes, hogy az életszínvonal kárpótol az idegen környezetért. A német remek nép, intelligens, szorgalmas, megbízható, könnyű velük szót érteni.

Gorgo, mindkét oldal sajtójába érdemes beleolvasni. Ha csak az egyiket olvasod, akkor a propagandájuk áldozatává válsz, mert fogalmad nincs az ellenérvekről. Azért nem tudsz erről, mert csak a libsi propagandát olvasod. Mindkettőt kell. :)

Ear001, attól tartok, hogy a beengedésről a németek feje fölött döntöttek. A fősodratú német médiában senki(!) nem képvisel markánsan migrációellenes álláspontot és szélsőségesen egyoldalú a tájékoztatás.

Amúgy nem kell ilyen görcsösen a NER-re mutogatni mindig. Értem én, hogy az agyad a 444-en és a Telexen olvasottakból épül fel, de az állandó visszamutogatás elég szánalmas így a szekértáborokon kívülről nézve. Olyan ez mint legutóbb, amikor kikötöttünk a libsik kedvenc szókapcsolatánál, a pedofil papoknál. Teljesen gáz és még csak észre sem veszed...

(#81576) Mercutio_ válasza #31733248 (#81568) üzenetére


Mercutio_
félisten

A hazai vidéken hány% a roma gyerekek aránya és mennyire sikeres az integrációjuk? :U

spanyoll: priviben jöhetnek képek ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#81577) rbalint88 válasza #31733248 (#81575) üzenetére


rbalint88
addikt

A német remek nép, intelligens, szorgalmas, megbízható, könnyű velük szót érteni.

Elobb vagnek eret, mint hogy koztuk eljek... Karot nyelt, rigolyas, elettelen, sotlan tarsasag. Ez nem zarja ki a fentieket, bar a konnyen szot ertes se angolul, se nemetul nem volt erosseguk, amikor autot venni voltunk kint. Tapasztalataim a del-Nemet regiokra vonatkoznak, Bajororszag, Saar-videk foleg. Eszakabbra voltunk egyszer turistaskodni, ott kedvesebbek voltak kicsit, de nem kivanom oket se :)

Ellenben az olaszokkal tenyleg jol szot lehet erteni, ha kezzel-labbal is, de mindenki segitokesz, kedves, vidam volt, akivel dolgunk akadt, pedig ott tobbszor jartunk, mint a nemeteknel.

spanyoll: sok sikert, remelem Wurzburg kornyeken jo arcok laknak ;)

(#81578) spanyoll válasza #31733248 (#81575) üzenetére


spanyoll
addikt

Barátokkal és rokonokkal munka és egyéb teendők miatt most is évente 2x találkoztunk (/fő). Az kintről hazajőve is kivitelezhető lesz, minden másra ott a skype.

@Merci: küldök ma!

@Studi: hát nemsoká kettő jó arc lakni fog, a többi meg majd elválik :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#81579) #31733248 válasza Mercutio_ (#81576) üzenetére


#31733248
törölt tag

"A hazai vidéken hány% a roma gyerekek aránya és mennyire sikeres az integrációjuk? :U"

Bármit válaszolok, vajon változtat azon, amit Németországról írtam? Rögtön nem lesz szélsőségesen egyoldalú a német tömegtájékoztatás, netán felére csökken a migrációs hátterű gyerekek magas aránya?

rbalint88:

Egyén és temperamentum kérdése, hogy kinek melyik nép szimpatikus, de egy biztos: nem érdemes a németeket annak alapján megítélni, hogy Kelet-Európából érkezett autóvásárlóként mit tapasztalsz. Bajorországban egymást érik a román, ukrán, szerb, magyar, szlovák és lengyel autónepperek, a németek velük kapcsolatos tapasztalatai pedig nem éppen hízelgőek.

spanyoll:

Drukkolok! :)

(#81580) Jahno válasza Mercutio_ (#81576) üzenetére


Jahno
őstag

Ismerős éppen hasonló cikket osztott meg, hogy segítsünk valami hátrányos helyzetűek óvodájának és mentsük meg a világot. Nem akartam alá írni, hogy ez kárbavészős energia és végtelen kör, aztán a cikk végén említi is az óvónő, hogy egy hétvége alatt odahaza lerombolják azt, amit előtte 5 napban építenek és nyilván kezdik előről, mert olyan szociális környezetben a gyerek is csak pislog, oszt egyiket a kultúra másikat a szegénység hozza.

Aztán 5 évente valakit kiemelünk, mert jajj egyetembre ment vagy 50 évente elért valamit.

(#81581) Mercutio_ válasza #31733248 (#81579) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem kell, hogy változtasson. Csak ugye itthon se tudott a politika mit kezdeni a jóval régebben migrálódott kisebbséggel. Tehát nem feltétlenül az "elbaltázott liberális" attitűd az ok...

Másrészt nem árt figyelembe venni, hogy a németeknél 1,41 a "termékenységi" ráta. Ebből nekem az jön le, hogy egész EU-hoz hasonlóan ott is a helyiek többsége 1 gyereket vállal míg a bevándorlók a náluk szokásos 3-4-et.

De itt ki is szálltam, ennél jobban nem érdekel a téma.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#81582) rbalint88 válasza #31733248 (#81579) üzenetére


rbalint88
addikt

Nem a kereskedesekben volt negativ a szajiz, hanem
ugy altalaban, pedig nem a susimackos “was ist letzte preis” attituddel futottunk neki a tripnek. A boltban, a mindegol ez a karotnyelt hozzaallas volt, igazi biorobotoknak tuntek.

(az is teny, hogy a kereskedesekben Alival es Ahmeddel
konnyebben szot lehet erteni, mint Herr Jurgennel :) Es annak ellenere, hogy sokszor jobb volt a nemetunk a bevandorlo nepperekenel :DDD )

(#81583) #31733248 válasza Mercutio_ (#81581) üzenetére


#31733248
törölt tag

Van egy óriási különbség: a cigányokat nem mi hívtuk ide, hanem több évszázados örökségként kaptuk őket. A német libsiknél viszont ezerrel döbörgött a Willkommenskultur és valamiért úgy érezték, jó dolog milliószám feketékkel, arabokkal, afgánokkal elárasztani a saját országukat. Ezért írtam, hogy "gyors ütemben teszik tönkre saját magukat ezzel a nyomorék liberális politikai kurzussal". Németország gyakorlatilag elveszett, a németek rövidesen egy rohamosan háttérbe szoruló kisebbség lesznek a saját hazájukban. Nagy kár értük. :(

rbalint88:

Az ember ne menjen oda, ahol nem érzi jól magát, az a legbiztosabb. :) Én nagyon jól kijövök a németekkel minden téren.

(#81584) Jahno válasza #31733248 (#81583) üzenetére


Jahno
őstag

Svédeknél is változó, haver többnyire ilyenek miatt is költözött el egy környékről, mert a sokadik generáció sem bír viselkedni és csak többen lesznek, másik havert megkérdezem akkor kocsog fasiszta vagyok és nincs itt semmi baj :-D

(#81585) Jahno válasza spanyoll (#81571) üzenetére


Jahno
őstag

Mondjuk ez nálunk általában keveset fizet és fejlődni sem nagyon lehet, szóval már jobb a helyzet.

(#81586) Mercutio_ válasza #31733248 (#81583) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nyilván az X+1 generáció törökkel nem volt semmi gond, csak az utóbbi 5 év migiri tömegei tették ilyenné dajcslandot ;]

Szvsz a németek (ex-nszk ofc) hajlamosak mindent túltolni a náci múlt miatt, ez nem függ attól, hogy melyik politikai oldal van épp htalmon.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#81587) Ear001 válasza #31733248 (#81583) üzenetére


Ear001
addikt

Német libsik? A tények ugye nem zavarnak kicsit sem? A bevándorlás 1961-ben indult meg, akkor írtak alá a nyugatnémet-török megállapodást, ami szabad utat nyitott nekik, a munkaerő hiány pótlására. Pont úgy, mint ahogy a mostani Orbán kormány csinálja, csak próbálja titkolni. Nos ekkor a német kancellárt Konrad Adenauernek hívták, a CDU vagyis abszolút tekintélyuralmi, cseppet sem liberális párt embere. Az, hogy a demokrácia játékszabályait viszont betartotta, hát az már kérdés. Őt követte Ludwig Erhardt, Kiesinger, mind CDU.

(#81588) Mr.Csizmás válasza Ear001 (#81587) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ahol nem n(y)er van, ott liberalizmus és hanyatlás dühöng. (kivéve oroszország, kína, stb. ahol éppen pacsizik az önjáró s*ggnyalóbot)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81589) #31733248 válasza Jahno (#81584) üzenetére


#31733248
törölt tag

Egész Nyugat-Európában ezt látod: a nők jellemzően 1 gyereket szülnek (ha egyáltalán) és azt is 35 körül, a nagy számban betelepítettek többet és hamarabb. Csak pár évtized kérdése és megfordulnak az etnikai számarányok.

Mercutio_:

Senki nem mondta, hogy csak az elmúlt években rontották el, több évtizede mennek teljesen rossz irányba. De nem csak ők.

Ear001:

Édesistenem... Adenauernek a tekintélyuralomhoz (tudod egyáltalán, mit jelent ez a szó?) és a jobboldalisághoz kb. annyi köze volt, mint Angela Merkelnek, csak akkor még többet emlegették álságosan a kereszténységet (mert sokkal több volt a keresztény). Mondjuk ki nyíltan: Adenauer azt a bábkormányt vezette, amelyet a győztesek állítottak fel annak érdekében, hogy kiheréljék Németországot és az soha ne náculhasson vissza. Sikerült, Németország rövidesen megszűnik német országgá lenni.

Tágítaná amúgy a tudásod horizontját, ha utánaolvasnál a Kalergi-tervnek, tisztában lennél azzal, hogy mi volt az a Nemzetközi Páneurópa Unió (aminek nem mellesleg Adenauer is tagja volt). Akkor talán megértenéd, miért történik Nyugat-Európában mindenhol ugyanaz: a migráns népesség pár évtized alatt háttérbe szorítja a helyi népeket. Szerinted ez jó? Nem kell NER-hívőnek lenni ahhoz, hogy nemmel válaszolj.

Mr.Csizmás:

Nyilván nem erről van szó, de hogy a nyugati világban nagyon komoly a baj, az csak a hülyék számára nem nyilvánvaló. Európa évezredekig remekül elvolt afrikaiak, arabok, vagy afgánok nélkül. Most is simán menne, de nem ezt az utat járjuk, ezért veszíteni fogunk és a jelenlegit felváltja majd egy új társadalmi modell (jó eséllyel majd az iszlám lesz az új társadalomszervező erő). Pár évtized kérdése és megfordulnak az etnikai arányok.

(#81590) Mr.Csizmás válasza #31733248 (#81589) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hm, mondjuk a spanyol, balkáni építészetben, kultúrában azért elég meghatározó az iszlám/arab/oszmán jelenlét.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81591) #31733248 válasza Mr.Csizmás (#81590) üzenetére


#31733248
törölt tag

Igen, de ez csupán történelmi, művészeti örökség (egyes területeket leszámítva, például Bosznia), nem olyan tradíció, amely alapvetően meghatározza az ország hétköznapjait.

(#81592) Studi válasza spanyoll (#81578) üzenetére


Studi
addikt

Még egyszer nagyon köszi a cuccot! :R :R :R

(#81593) Freddy76 válasza Mr.Csizmás (#81590) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez azért messze nem ugyanaz. Ők hódítóként voltak ott jelen, soha nem akartak sem asszimilálódni sem asszimililálni, jöttek, elfoglaltak, sarcoltak, közben építettek ezt-azt. A spanyoloknál a mórok egy lényegesen magasabb szintű kulturális-tudományos-építészeti színvonalat hoztak be, a Balkán esetében pedig egyszerűen az idő volt nagyon hosszú.

A németeknek tényleg lesz sok bajuk, és ezt már ők is látják. Sok német ügyfelem van, elsősorban idősebbek (ingatlanokat vásárolnak itt), és tényleg probléma a török-arab népesség. Olyannyira, hogy ma már nem csak azért vesznek a Balatonnál házat a német nyugdíjasok, mert Gyenesdiás szebb hely, mint Stuttgart külső, és mert a nyugdíjukból itt jobban élnek, hanem azért is, mert itt nem találkoznak törökkel és arabbal.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#81594) tvamos válasza Ear001 (#81574) üzenetére


tvamos
nagyúr

Aha. Nem mi?!.. Akkor csak nalunk (szulovarosomban) ramazuriznak az Ukranok fizetesnap utan egy hetig az utcan...

(#81593) Freddy76
Hat, ezt nem tudom, de nalunk vannak fura esetek... Az a durva, hogy az ujsagban nincsenek benne a durva esetek. Mondjuk azert amikor a multkor valami gazdag trogernek a gyereket astak el elve a baratjaval a temetoben, (ket arabus,) az benne volt az ujsagban.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#81595) spanyoll válasza Jahno (#81585) üzenetére


spanyoll
addikt

Tudom, eva-sként toltam három évig én is, kibaszott favágás volt.
Itt viszont főnim szakmailag ott van a szeren, x évig tolta Párizsban a divatipart is, plusz látom, hogy milyen lépcsőket tudnék idővel megmászni ami egyelőre tetszik.

@Studi: ahogy mondtam is, örülök, hogy jó helyre került, nagyon szívesen :)

Van még sok motyó, úgyhogy gyertek vigyétek, írjatok.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#81596) Byk01 válasza Freddy76 (#81593) üzenetére


Byk01
senior tag

"Sok német ügyfelem van, elsősorban idősebbek (ingatlanokat vásárolnak itt)" - Migránssimogatólibsi vagy te is, csak te a hanyatló nyugat migránsait simogatod, akik hozzák magukkal a hanyatlást. :))

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#81597) gorgo


gorgo
őstag

A boldogság íze
Mars a moziba! :K

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#81598) Studi


Studi
addikt

@spanyoll jelentkezz, eszitek már a kerítéskolbászt? :DDD

(#81599) Lassú Víz válasza Studi (#81598) üzenetére


Lassú Víz
őstag

... káposztával?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#81600) spanyoll válasza Studi (#81598) üzenetére


spanyoll
addikt

Kurvaanyázok, mert mohó vagyok és mindent egy nap alatt akarok elintézni és lehetetlen.
Amúgy a kecó már a miénk, megittam az első söröm is, intézzük az ügyeket, hogy legyen rendesen net, kinti telószám, bankszámla, minden.
Egyelőre fun, lakás is jobb mint volt, aztán majd idővel alakul úgyis :)
Soros még nem küldte a csekket, migránsok is csak egyszer késeltek meg :(

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.