Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) atok666 válasza #40935168 (#750) üzenetére


atok666
őstag

Csak azert irtam mert szoktam regebben probalkozni kiszurom-e az mp3 vs lossless zenet es bizony eleg sokszor nem sikerult (persze nem csucs cuccon probaltam, de azert nem is a legroszabb - foobar2k/wasapi-x-fi titanium-optika-HDP Icon-hd650 fules) Valoszinu, hogy elobb kiszurnek egy 100x hallott a szamot - de meg ebbe sem vagyok biztos :)

Atok

[ Szerkesztve ]

(#752) #40935168 válasza atok666 (#751) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nem lehetunk egyformak.. ;)

(#753) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Találtam egy netes képet korábban említett videómról:

Bár nem látszik, de alul a lenyitható lap még tele van gombokkal. :) Az enyém amúgy sokkal jobb állapotban van. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#754) Real_Necro


Real_Necro
veterán

A deckről is találtam képet. Bal oldalon meg lehetett adni hány perces kazi van benne, így gombnyomásra kiszámította az eltelt vagy hátralévő időt. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#755) madgie válasza #40935168 (#748) üzenetére


madgie
titán

Á, nem lettem volna jó beszélgetőpartner... kora délután óta literszám vedeltük a páleszt, Fácán, Roncs... most is csak azért vagyok fogalmazóképes állapotban, mert 11 körül abbahagytam a piát, fájt a gyomrom, mint a fene :D

(#756) Gondwana válasza madgie (#755) üzenetére


Gondwana
addikt

Pediglen felénk azt mondjàk, gyomorfàjàsra legjobb bevàgni egy kis pàleszt!

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#757) #40935168 válasza madgie (#755) üzenetére


#40935168
törölt tag

Hát említett két hely után nem csoda, bár a Roncs még csak-csak.. de a Fácán ? :DD

(#758) madgie válasza #40935168 (#757) üzenetére


madgie
titán

Elém tolták a gyros tálat, de már annyira szét voltam csapva, hogy nemes egyszerűséggel lesöpörtem a sajt nagy részét róla. Hogy miért baj ez? Laktózérzékeny vagyok :D (mártást nem raktak rá, azt mondtam időben)

Szóval ezért fekszem még most is félig csecsemőpózban :DDD

(#759) #40935168 válasza madgie (#758) üzenetére


#40935168
törölt tag

Oli gyros ? :K

(#760) madgie válasza #40935168 (#759) üzenetére


madgie
titán

Oli? Nem, a Fácánban toltuk azt is :D

Hogy egy kis fotós téma is legyen: az X100-at mindenhol megbámulják. A roncsban volt gary fongos fiú, canon kites lány, mind leste, mi ez a retró sz@r :DDD

(#761) #40935168 válasza madgie (#760) üzenetére


#40935168
törölt tag

Miért, nem az ? :U ;] ;] ;] :P
Amúgy nagyon tetszik nekem is.. na majd ha egyszer rám borul Aladdin összes kincse.. :DDD

(#762) #40935168


#40935168
törölt tag

Morbid makróra kíváncsi valaki ? :U

(#763) Real_Necro válasza #40935168 (#762) üzenetére


Real_Necro
veterán

Inkább csak aki kéri, privátban, még ebéd előtt vagyunk. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#764) #40935168 válasza Real_Necro (#763) üzenetére


#40935168
törölt tag

Hogy találtad ki ? :DDD

(#765) Real_Necro válasza #40935168 (#764) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lassan már ismerünk, mint a rossz pénzt. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#766) #40935168 válasza Real_Necro (#765) üzenetére


#40935168
törölt tag

:R Jó érzés megbotránkoztatni. Valahogy a lelki-szellemi szabadság része az is, ami másnak már "nagyon gáz" kategória. Például kutyaszar a hóban, 3 darabban, 36 megapixelen. Frissnek tűnik.

Hmm finom illatok jönnek fel az étkezőből, jó étvágyat mindenkinek ! :DDD

Úúúúgy röhögtem mikor csináltam... :D

[ Szerkesztve ]

(#767) Real_Necro válasza #40935168 (#766) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egy volt kollégám ismert egy honlapot, ahova egy elvetemült egyén nap mint nap felrakta a fotóját annak, amit a porcelán csészébe alkotott. Lehet orvosi pályára készült és nála ez tudomány, nekem inkább gyomorforgató.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#768) nord_ válasza Real_Necro (#767) üzenetére


nord_
veterán

Az inkább orvoshoz készült, mint orvosira. :)

(#769) Freddy76 válasza Real_Necro (#767) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem linkelem, mert valaki véletlenül rákattint. A kaki-pont-hu oldalról van szó.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#770) #40935168 válasza Real_Necro (#767) üzenetére


#40935168
törölt tag

Az azért sok(k) sztem mindenkinek :) Ez csak poén katt volt semmi több, nem tudtam kihagyni :U

(#771) Freddy76 válasza madgie (#760) üzenetére


Freddy76
addikt

Egyszer lakziban tolta arc ilyen gary fong diffúzorral, éjfél tájban abból vedelték a jégert.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#772) zolka78 válasza Freddy76 (#771) üzenetére


zolka78
senior tag

Én múltkor a haverral mentem az előhívott negatívért és a nagyításokért. Gondoltuk beugrunk egy sörre, de előtte előkotortam a pálinkát a kis butéliámmal, tudod, amiből már te is ittál. Közölte, hogy ő abból nem iszik más után. Sebaj, kivettem a negatívot a kis piros kupakos dobozkájából, és ő utána csak ebből itta a pálinkát.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#773) *Ropi* válasza zolka78 (#772) üzenetére


*Ropi*
félisten

De kocka...Akarom mondani: de fotós... ;] ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#774) zolka78 válasza *Ropi* (#773) üzenetére


zolka78
senior tag

Célnak megfelel :DDD

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#775) spanyoll válasza zolka78 (#772) üzenetére


spanyoll
addikt

Ó nekem erre kettő üvegecském is van. Egy faszás kis laposüveg, meg egy orvosi célra tárolandó pálinka magába foglalására kitalált kb 1 decis kis üvegcse, ami mindig nálam van ha mászkálok hosszabb útra el, megfájdul a torok és hopp lehet is gyógyulni :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#776) Real_Necro válasza zolka78 (#772) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tudod melyik cégnél melózom, mi szenzorházat szereztünk raktárból, tökéletes pohár rövidnek. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#777) *Ropi* válasza Real_Necro (#776) üzenetére


*Ropi*
félisten

Van "az egész világ egy sörnyitó", most már van "az egész világ egy borospohár" is. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#778) Real_Necro válasza *Ropi* (#777) üzenetére


Real_Necro
veterán

Inkább a "bármiből lehet pálinkát inni". :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#779) madgie válasza Freddy76 (#771) üzenetére


madgie
titán

Zseniális :))

(#780) *Ropi* válasza Freddy76 (#771) üzenetére


*Ropi*
félisten

A Demb Diffúzor lapjával csak a csíkot lehet egyengetni... ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#781) zolka78 válasza Real_Necro (#776) üzenetére


zolka78
senior tag

Az se rossz. Találékony a magyar.

(#775) spanyoll: Én megértem ha valaki nem akar más után inni, ugye a higiénia. De a magyar pálinkának van egy olyan jó tulajdonsága, hogy tökéletesen öli a vírusokat és a bacikat. Tehát nincs mitől félni.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#782) Freddy76 válasza madgie (#779) üzenetére


Freddy76
addikt

Amúgy a történetedről eszembe jutott egy haverom, aki a halra allergiás. Tipikus allergia, torok bedagad, és nem kap levegőt - de nagyon. Ha elmegyünk egy roston sütős étterembe, szólni kell, hogy azon a lapon/serpenyőben, ahol halat sütöttek, neki ne süssenek húst, csak ha alaposan elmossák. Nem a belehalós allergia, de rendesen bedagadós, levegőt nehezen vevős, kiütéseket kapós.

No, múltkor piázás, előtte bekeveredtünk egy étterembe, ahol tök jó (magyaros) halas kaják voltak. Mi toltuk a halászlevet, harcsapaprikást, miegymást, ő meg valami sült húst... Buli, másnap nem érjük el, kiderült, hogy hazament négykor csatak részegen (mint pl. én), majd a spejzben lévő paradicsomos halkonzervre ráment, utólag elmondva arra gondolt, hogy úgyis átalussza az allergiás rohamot. Megette a halat, majd kicsit később felkeltette a barátnőjét, hogy hívjon mentőt. Egy héttel később is vörös volt a feje.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#783) Larry303 válasza *Ropi* (#780) üzenetére


Larry303
addikt

:DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#784) cOxeR


cOxeR
Ármester

Egy igazi gyöngyszem srácok! :)

[link]

(#785) madgie válasza cOxeR (#784) üzenetére


madgie
titán

Lyaly :DDD

(#786) t_a_m_a_s válasza cOxeR (#784) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Irigykedsz, mi? :)) ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#787) Freddy76 válasza cOxeR (#784) üzenetére


Freddy76
addikt

[link]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#788) A Zéé válasza cOxeR (#784) üzenetére


A Zéé
addikt

Éles képet mindenki tud csinálni, lehet direkt csinál ilyen életlen képeket. Neki biztos ez a stílusa, ahogy neked a vintage :)) De mennyi "lájkolót" összeszedett már... :)

Just a simple Lineman...

(#789) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#787) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

B+ Freddy, ez de komoly... ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#790) cOxeR válasza t_a_m_a_s (#789) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez az Ő oldala... nem tudtad? ;]

(#791) Mr.Csizmás válasza cOxeR (#784) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:o

[ ] önkritika
[x] hype
[x] bokeh overkill

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#792) t_a_m_a_s válasza cOxeR (#790) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Vigyázz, mert beperel:)

Holnap majd jól beletépünk...

(#793) Real_Necro válasza Freddy76 (#787) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az első se semmi, de ez kész. :Y

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#794) zool1 válasza Freddy76 (#787) üzenetére


zool1
őstag

Ez komoly....?! :O :W

(#795) Freddy76 válasza zool1 (#794) üzenetére


Freddy76
addikt

Szerintem nem, sőt, biztos vagyok benne, hogy nem. Eleve a "vezetéknév keresztnév photography" elnevezés sugallja az iróniát...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#796) Mr.Csizmás válasza zool1 (#794) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dehogy komoly, elvileg ismerem az egyik embert, aki mögötte áll, nagy mókamester volt itt a PH-n :DDD (feltéve ha ő csinálja...)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#797) cOxeR válasza zool1 (#794) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez biztos nem komoly... :)

(#798) zolka78


zolka78
senior tag

Ha már fotózási szokások. Múltkor Necroval a Gellért "hegyen" kaptuk le a bácsit. Egyébként egyre sűrűbben találkozni hasonlóval a városban.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#799) madgie válasza zolka78 (#798) üzenetére


madgie
titán

Természetesen fehér színben :))

(#800) Larry303 válasza Freddy76 (#795) üzenetére


Larry303
addikt

azért az a pocakos fecskés werk fotó az isteni
valld be :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.