Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Real_Necro válasza #40935168 (#1650) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csonkolt csaj, csonkolt autó, csonkolt csibecombi... még a fű is csonkolt... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1652) #40935168 válasza Real_Necro (#1651) üzenetére


#40935168
törölt tag

ez most nem a kritika topic ;] :P

(#1653) Larry303 válasza #40935168 (#1650) üzenetére


Larry303
addikt

ez nem csirkefotó? ;]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#1654) Real_Necro válasza Larry303 (#1653) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, ez rendszám reklám, csak sok a belelógó tényező, meg rossz helyen van a fókusz... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1655) #40935168 válasza Real_Necro (#1654) üzenetére


#40935168
törölt tag

[ Szerkesztve ]

(#1656) spanyoll


spanyoll
addikt

KELL!!!

Amúgy crey őszinte elismerésem, meg a többi modinak, mert ami az arcképes topicban megy az egy kabaré, nem is értem, hogy bírjátok. Én anno máshol ilyenekért már adogattam az 1-2 napos pihiket, minek hozzászólnia annak aki nem tud elolvasni egy topic szabályzatot... Node mindegy is, egyéni arckép cserét AKAROK AZONNAL, méghozzá Sandra Bullockról ahogy éppen egy disznót etet és rágózik közben, plusz egy cuki ruci van rajta, ami lila, ez férjen el 50*50pxben, legyen kivehető minden, ja és a képet ti keressétek meg. Előre is köszi, segítem a munkátok majd napi minimum 5 irreleváns poszttal a topicba. Köszipuszi :D

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1657) zolka78 válasza spanyoll (#1656) üzenetére


zolka78
senior tag

Azt az arcot :C . Ehhez még növesztened kell egy kicsit a hajad.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#1658) crey válasza spanyoll (#1656) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nekem ne mond.... És én kb. Egy hete segítem az ottaniak munkáját. Gondolj mondjuk koxx-ra, aki 2009 óta minden barmot elviselt.... :U (nem beszélve Royalrol, Barthezzről, Ndruu-ról vagy Tamoo-ról).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1659) #40935168 válasza spanyoll (#1656) üzenetére


#40935168
törölt tag

Hát koma én meg tegnap csak avatar csekkoltam nonstop, végül arra jutottam, hogy még gondolkodom, mi legyen :DDD Végigmentem minden filmen, minden kedvenc, számomra szimpi szereplőn, végül kiszúrtam, hogy Luke Skywalker még nincs, de Han Solo sincs :K (ha jól kerestem) :U

A "Darth" szóra meg jön egy egész sith család.. :DDD

(#1660) L4mie válasza spanyoll (#1656) üzenetére


L4mie
veterán

GZ az újhoz, na most már téged is szokhatunk meg újra :D

na meg [kékjános]-t is szokhatjuk meg :D de neki is bal oldalt van az expo :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1661) Real_Necro válasza #40935168 (#1659) üzenetére


Real_Necro
veterán

Leia sincs... ;]

vagy Jabba... :D

Szerk.: vagy pinokkio... :))

Na jó, nem gonoszkodom tovább. :P ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1662) crey válasza #40935168 (#1659) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Tessék kutyus, egy female Han Solo. :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1663) #40935168 válasza Real_Necro (#1661) üzenetére


#40935168
törölt tag

Jabba lol :U
Amúgy már megvan mi leszek (lennék) :K

(#1664) Freddy76 válasza #40935168 (#1663) üzenetére


Freddy76
addikt

Szerintem hozzád egy írógép/klaviatúra passzolna...

;] :P :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#1665) #40935168 válasza crey (#1662) üzenetére


#40935168
törölt tag

Akartam kérdezni, hogy csak arc lehet már ? Nem lehet "személytelen" mint a mostani gyári stonehenge-em ?

(#1666) crey válasza #40935168 (#1665) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Csak arc lehet. Lehet mondjuk fényképezőgép, vagy akár autó is - de csak akkor ha van szeme/szája (magyarul arca).

Mi az ötlet amúgy? :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1667) Real_Necro válasza Freddy76 (#1664) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ilyesmi? :D

vagy szigorúbb?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1668) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ez nagyon durva. Lessétek meg a videókat is:

meteorzapor_zudult_oroszorszagra

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1669) #40935168 válasza crey (#1666) üzenetére


#40935168
törölt tag

A könyv borítójának grafikája, ez a körkörös "izé" (szöveg stb. nélkül, de ezt én megoldom).

[ Szerkesztve ]

(#1670) Real_Necro válasza crey (#1666) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez különben érdekes, mert pl a mostani alap avatarjának sincs arca. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1671) #40935168 válasza Real_Necro (#1670) üzenetére


#40935168
törölt tag

:K ezért kérdeztem.

(#1672) crey válasza #40935168 (#1669) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Azért jó ha tudod, hogy így is simán visszadobják, ha nem illik az arculatba.... És ha komoly ez a könyv borító, kicsi esélyét látom hogy ez átmegy :/

Plusz azt se felejtsd el, hogy 50x50 pixelben kell elférnie.

Real_necro: az akkor volt, most most van. Valtoztak a szabalyok. Pl. Hiába van rengeteg fotó alapú avatar, ma már nem csinálnak.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1673) #40935168 válasza crey (#1672) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nem így gondoltam ám :)
Kivágom a lényeget (az már eleve négyzet alak lesz kb), a szöveget leretusálom róla, a kék hátteret átteszem ph-kompatibilissá vagy transzparenssé és a végén a középen lévő Nap-ra akár még két szemet és szájat is biggyeszthetek és átmegy. (Át kell mennie) :DDD

(#1674) crey válasza #40935168 (#1673) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát én is úgy gondoltam... Majd attól függ mit hozol ki belőle. De ha magadnak szerkeszted, akkor használd ezt a topikot.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1675) Real_Necro válasza crey (#1672) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az oké, csak furcsálom, hogy nem lettek kiszedve. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1676) spanyoll


spanyoll
addikt

@(#1657) zolka78: Volt már rasztanövesztési projektem, de valahogy félúton abbahagytam, mert amennyire tudom kb 15cm-es hosszól lehet rasztásítani, nekem pedig olyan 8 után elkezd borzasztóan vicces fejem lenni, amit nem igen tudtam tolerálni (meg mások sem) :DD

@(#1659) Eperkutyus: Tudom miről beszélsz, nekem Korgoth lett volna a tökéletes, de az már foglalt :(
Amúgy hajrá hajrá, inkább Han mint Luke, Luke egy meleg :DDD
Azt a fajta körkörös valamit amit te akartál olyasmit én is terveztem, csak hát mivel nincs arca és nem férne az arculatba ezért nem erőltettem :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1677) #40935168 válasza spanyoll (#1676) üzenetére


#40935168
törölt tag

Az általam választott ábrán a Nap közepébe beszerkesztek két pöttyöt és egy vonalat, máris lesz arca. Mint egy szelíd smiley :DDD Na majd hétvégén nekiesek, utálom feladni :K

(#1678) crey válasza Real_Necro (#1675) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az is szabály, hogy két évente lehet cserélni. Ettől még a Házigazdák sem térhetnek el. Főleg, ha ráeresztjük a sok fotós arcékpest az arcképgyártó topikra, lehet hogy meg is bolondulunk...
(meg érted, egy úgymond kivívott jogot miért írna felül egy később hozott döntés - ez nem napi politika :D).

Ez a fotóból nem készül avatar amúgy kifejezetten az arcképgyárosok védelmében lett hozva. Sok macera volt velük, és nem úgy sikerült a végeredmény, ahogy elvárta volna az igénylő. Ebből örökké csak a hiszti ment, és ebből lett elég.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1679) spanyoll válasza #40935168 (#1677) üzenetére


spanyoll
addikt

Pedig néha az oldja meg a problémát (mint nálam is az képpel :DD ).
Persze ez a ritkábbik eset. Amúgy most sem megyek szenzort tisztíttatni, lusta vagyok, meg úgy nagyjából szarok is rá :DDD Megvár az a kosz, majd legközelebb (olyan távol van a k**va fóti út).

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1680) TayRol válasza spanyoll (#1679) üzenetére


TayRol
veterán

de jó hogy én kocsival 5 percre lakom a szervíztől.:)

(#1681) t_a_m_a_s válasza crey (#1678) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én nagyon szerencsés és jó kisfiú voltam, ndruu még megcsinálta nekem, last minute után egy picivel :))

Holnap majd jól beletépünk...

(#1682) spanyoll válasza TayRol (#1680) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem akarsz merő véletlenségből bejönni a körútra valahova, kivinni a szervizbe meg ilyenek? Meghívlak egy sörre, és tapizhatsz 35öst :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1683) TayRol válasza spanyoll (#1682) üzenetére


TayRol
veterán

á, addig én nem merészkedem be. Árpád-hídnál dolgozom, az a max. amíg bejárok a városba legtöbbször.:)

(#1684) spanyoll válasza TayRol (#1683) üzenetére


spanyoll
addikt

Á, mindegy ám, nem gondoltam komolyan :D
Majd fogom szépen, leveszem az obit, tükör fel, nyelek egy nagyot, hogy ne köpködjem tele, aztán fejjel lefele tartva belefújok. Paraszt szenzortisztítás :DD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1685) TayRol válasza spanyoll (#1684) üzenetére


TayRol
veterán

körtepumpa. szerintem kezdésnek az is jó.:D

(#1686) spanyoll válasza TayRol (#1685) üzenetére


spanyoll
addikt

Van otthon ilyen beöntésadó cuccos, az is fúj ki levegőt, jó lesz az :DDD Körtepumpa, micsoda luxus. VAGY nekimegyek kompresszorral, az lenne még jó buli :DD
Node laptop lecsuk, lassan megérkezem a Délibe :)

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1687) philoxenia válasza spanyoll (#1684) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A leheleted fotóstalálkozó előtt mindenféle csúfságot tartalmazhat, tali után már jobb ötlet, bár nem minden alkatrész bírja jól az etilalkoholt..... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1688) crey válasza TayRol (#1680) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nekem meg a 18-105-öst kéne beadni valamikor, mert a bajonettről a barátom leszaggatott egy kis darabot. :(((

Mondjuk én is elég közel lakom a fóti úthoz - kocsival 6 perc :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1689) TayRol válasza crey (#1688) üzenetére


TayRol
veterán

csak melyik irányból? :D

(#1690) Real_Necro válasza spanyoll (#1686) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kompresszort azért túl közel ne tartsd, még a végén átrendezi a közepét. Körtepunepa meg nem egy drága dolog, talán még gyógyszertárban is kapni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1691) philoxenia válasza TayRol (#1689) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nézz Rá, fölülről.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1692) TayRol válasza philoxenia (#1691) üzenetére


TayRol
veterán

ez jó volt! :DDD (csak kicsit lassan esett le - hiába no, péntek van)

(#1693) crey válasza philoxenia (#1691) üzenetére


crey
MODERÁTOR

doh. :U :DDD

TayRol: valóban fölülről, Rákospalota-kertváros. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1694) TayRol válasza crey (#1693) üzenetére


TayRol
veterán

én is ott lakom.:D

(#1695) spanyoll válasza Real_Necro (#1690) üzenetére


spanyoll
addikt

Nyugi, nem gondoltam komolyan a kompresszort, meg semmit. Kortepumpat meg majd szerzek valahonnan :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1696) #40935168 válasza spanyoll (#1695) üzenetére


#40935168
törölt tag

A nagyját a körte csapatja előtte is, meg az esetleg maradékot utána is. De csak önmagában úgysem lesz elég :) mert a könnyű szöszre, könnyű koszra jó, a szenzorra odatapadt koszra nem. Azok makacsak, oda kell a fizikai érintkezés a szűrővel (mert ugye még ilyenkor is szűrőt tisztítasz, még mindig nem magát a szenzort). ;)

(#1697) Darko válasza TayRol (#1694) üzenetére


Darko
senior tag

Lenne egy ajánlatom a számodra, persze csak ha te is úgy gondolod :))

Nekem pont az kellene ami neked van, neked meg pont az ami nekem van. :) Mi lenne ha cserélnék 1-2 napra, mondjuk a hétvégére. Én adom a tamron 70-300 VC-t, te meg a 17-50-et?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#1698) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Valamelyik emberke anno mintha képelt volna Korfu-ról, de lehet rosszul emlékezem. Aki magára ismer dobna rám egy privit? ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1699) #40935168


#40935168
törölt tag

(#1700) Larry303 válasza #40935168 (#1699) üzenetére


Larry303
addikt

ehh ez most jól esett...westbam, sven vath, és társai...
h ameg rosszkedvem volt trickyt meg massive attack, meg depechet hallgattam
elő kell bányásznom a régi lemezeket :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.