Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) spanyoll válasza j.bravo (#698) üzenetére


spanyoll
addikt

Sejj, inkább nem mondok semmit, megyek onanizálni inkább :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#702) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem mindenkinél öregebb vagyok aki itt most írt, a napokban betöltöttem a 48-at, de ez a nosztalgiázás azért.... :U
Ma is szinte naponta találok jó új zenéket, jó új könyveket, újmódi cuccokat, amik nagyon tetszenek...
Anno a Sokol volt a menő, Szécsi Pálért rajongtam gyerekként, de most is bejön szinte minden stílusban egy-két szám, ha jó a zene, nem izgat, ha nem szól olyan szépen, Dupla Kávét meg Varnus Xavér által előadva sem hallgatnék szívesen élőben ezen a hangszeren... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#703) KTTech válasza nord_ (#700) üzenetére


KTTech
veterán

A K450 nekem nagyon megfelelő mini fejhallgató, de utcai használatban van, így speciális követelményeknek kell megfelelnie :) Hangja nagyon jó, vannak mélyei, de nem túlzóak (nekem kissé kevés is a zajos környezetben, így némi korrekcióra szorul, és hát a Noteban levő DAC sem túl acélos, a Note2 más SOKKAL jobb hangú lenne..), a magasak és a közepek szép nyitottak.

Sajnos a többiről nem tudok nyilatkozni, nem hallgattam őket... (otthon egy ősöreg Technics RP-F880 nyitott fejhallgató van, de nem nagyon hallgatok vele zenét, csak van, ha épp kell).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#704) Mercutio_ válasza j.bravo (#671) üzenetére


Mercutio_
félisten

Aubry nagy élmény volt amikor rátaláltam :K Apocalyptica mellé kellett valami ellenpontnak :)
Annó, sok-sok éve Loreena is tetszett, ja meg Vollenweider - amit kutyus is linkelt - akkoriban rá voltam kattanva a Dead Man film zenéjére (Neil Young) elég minimál, de működik, persze a korai Oldfield albumok is szénné lettek hallgatva, és a Dead Can Dance is, akkoriban Kitaro, Vangelis, Jon Anderson és az összes hasonló zene bejött, azt hiszem azért is, mert rengeteg időnk volt "csak" zenét hallgatni.
Ha már zene, ezt ismeri valaki? :D

Azt hiszem hasonlóan "fiatalok" vagyunk, és mióta összeköltöztem asszonnyal nálam is háttérbe került a zene, bár telente 1-1 nehéz nap után egy pohár vörösbor mellett bedobom valamelyik limcsi Diana Krallt, vagy Szalóky Ági Karády albumát. Az ilyen latinos, vagy world music-os dolgokra a Putomayo-nak van rengeteg válogatás albuma ott lehet rátalálni érdekes rétegzenékre is, ja Madredeust szereti valaki?

S-VHS-re audió anyag rögzítése egyik németektől hi-fi-t/TV-t behozó, javító, majd eladó eredetileg elektroműszerész cimbora mániája volt :D és igen "Mega sound system, van akinek isten" :DD nomeg "Köcsög Geszti ne gyere Pécsre!!!" is megvolt :B

Csizmi: Ha már Windows 8 ez remélem mindenkinek megvolt? :DDD és ez is :D

t_a_m_a_s: Blade topic mostanság szerintem kezd kihalni, mármint a hozzáértők már alig írnak oda, de szerencsére van droid app kibeszélő topic, majd ott fárasztom a népet :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#705) nord_ válasza philoxenia (#702) üzenetére


nord_
veterán

Na végre valaki, akinek az érettségi bizonyítványán még szintén a Kádár-címer szerepel. :)

(#706) philoxenia válasza nord_ (#705) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha lenne diplomám, még azon is az lenne.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#707) TayRol válasza nord_ (#705) üzenetére


TayRol
veterán

nekem is van Kádár-címeres bizonyítványom. mégsem vagyok öreg. :D

(#708) spanyoll válasza philoxenia (#702) üzenetére


spanyoll
addikt

Most átment a topic ki a legöregebb a ph!-nba vagy mi? :DD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#709) philoxenia válasza spanyoll (#708) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak tejfölösszájú ifjoncok siratják a fiatalságukat..... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#710) spanyoll válasza philoxenia (#709) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja, gondolom. Azért ment át a licit egy kádáros érettségi 2 csattogós lepkébe :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#711) j.bravo válasza spanyoll (#701) üzenetére


j.bravo
addikt

Ennyire égő hogy nem tudom/-tam? ;]
De ha jól értem, jól tippeltem :D ha mégse, kérlek igenis definiáld a kedvemért :DDD
Na jó nem muszáj, mert még nagyobbat égünk mindketten:)

Mercutio, ha rendes géphez jutok, megnézem a linkeket, köszi!
Addig is annyit, hogy Oldfield pár albuma nagy kedvenc :)

Whatever.

(#712) TayRol válasza spanyoll (#710) üzenetére


TayRol
veterán

ne is mondd a csattogós lepkét... fel kell mennem a padlásra, le akarom majd hozni a gyereknek. illetve rá vagyok kattanva a pedálos moszkvicsra (anno nekem is volt), csak jelenleg rohadt drága egy jó példány belőle (utolsó szériás, zöld vagy kék szín, full bőr belső).:D

(#713) philoxenia válasza spanyoll (#710) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem nem volt ilyenem, csak a bátyámnak.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#714) spanyoll


spanyoll
addikt

Mondom én: nosztalgiatopic :D

@(#711) j.bravo: A fap angol szó, kb azt jelenti, mintha magyarul azt mondnám, hogy "hokizni" (nem szabad lecsapni a magas labdát :D )

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#715) philoxenia válasza spanyoll (#714) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Is... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#716) nord_ válasza TayRol (#707) üzenetére


nord_
veterán

Ki mondta, hogy mi azok vagyunk? :D

(#717) TayRol válasza nord_ (#716) üzenetére


TayRol
veterán

nos, minden csak viszonyítás kérdése.:D

(#718) j.bravo válasza spanyoll (#714) üzenetére


j.bravo
addikt

Na, nem lecsapás, hogy megállapítom hogy jól értettem a kontextusból :)

TayRol: a pedálos Moszkvics nagy királyság, lenne zsém, unokaöcsémnek szereznék egyet...

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#719) Real_Necro válasza TayRol (#707) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem csak a kisdobos kendőm meg övem van meg még valahol. Úttörő már nem lettem, de elmondhatom, hogy az utolsó kisdobos nemzetséghez tartozom. :D

Csattogós lepke? Nekünk arra nem tellett, öregapám készített óriás dióból krumpli-forgattyút. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#720) Mercutio_ válasza Real_Necro (#662) üzenetére


Mercutio_
félisten

Erről jut eszembe, remélem mindenki ismeri Tibort és a Tardaiakat :F :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#721) philoxenia válasza j.bravo (#718) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csinálj! :D

Mercutio_: Tardaiakat már olvastam, de a másik is nagyon jó. Write Up Comedy....

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#722) Gondwana válasza Mercutio_ (#704) üzenetére


Gondwana
addikt

Azé' az a '99-es Oldfield-koncert mà milyen botrànyosan rövidre sikerült! (Egy plakàtot azért megmentettem a Mòricròl koleszba menet)
Ez attòl OFF, hogy akkoriban még eßem àgàba' se volt fotòzni.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#723) Larry303 válasza Real_Necro (#719) üzenetére


Larry303
addikt

akkor mint utolsó úttörő én is felszólalok....majd mesélek neked a 70es évekről :DDD (79es vagyok) :DDD
múltkor már volt vmelyikben de most aktuális ez a video úgy érzem...
és én még csak bonanza koncerten jártám vmikor 90 környékén...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#724) #40935168 válasza j.bravo (#696) üzenetére


#40935168
törölt tag

Jóregg :DDD Bocs csak annyit, hogy én nem azért írom hogy a flac jobb mint az mp3, hogy most akkor gyerünk vaktesztelni, hanem mert jobb anélkül hogy bármit is mondanék vagy csinálnék ;) mert az ember tudja, látja, érzi, hallja, így lett kitalálva, fizika, algoritmus, estébé :D Nekem itt nem kell vakteszt vagy ilyenek, nem meggyőzni akarok senkit, csak ha belegondolok hogy "fillérekért" van a vinyó, így már sem a raw, sem a tiff, sem a flac nem ijeszt meg, egyszerűen eldöntöttem hogy mindenből a legjobbat, kész, pont. (No meg hallom is, de ez más tészta). Nagyjából ennyit tudok elmondani az "indítékról", kérem kapcsolja ki :DDD

A hangládák építés, az erősítő Onkyo.

Most már gyökeresen máson agyalok. 2x12W csöves monoblokk, fiókban hever alkatrész alakban (időhiány), de úton van egy háromutas Linkwitz-Riley aktív szűrő is, ahhoz majd külön gyártok erősítőt (végfokot), valami erősebbet, nappaliba. Gyanítom, hogy ez nem holnap lesz kész, örülök, ha a kis csövit összerakom úgy, hogy melózom + a Nikon exponálógombját is nyomogatni kéne :U És arra nem is gondolok, ha beüt valami asszonyféleség (mert előbb utóbb törvényszerű) :DDD A csövessel fatert szeretném (fogom) meglepni a 60-adikra.

Más: [link] pop, de tetsz. Valahogy mégsem egy Shakira. (Bár a she wolf adja) :P :DDD

Kicsit most eszembejutott a poén, hogy egyre több informatikusnak van barátnője -> hígul a szakma :))

(#725) spanyoll válasza #40935168 (#724) üzenetére


spanyoll
addikt

Nekem is van barátnőm és még a "szakmában" vagyok, bár per pill munkára várva :DDD
Nem akarsz nekem építeni valami rendes hangcuccot? Adok érte ... mim van ami sok és tudok vele fizetni ... pénz az nincs ( :DDD ) , könyvet nem adok . Hm. ÉSZ :DD
Vagy idő, ha az jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#726) #40935168 válasza spanyoll (#725) üzenetére


#40935168
törölt tag

Áhhhhh.. ez csak hobbi, a házi építéssel az a "baj" hogy semmibe se nézik, namost én vagyok annyira egoista, hogy magamnak éljek és ne másnak, ergo a presztízsfaktort letojom, előnye viszont egyben nagyon nagy hátránya is: hozzáértéssel igazi audiofil cuccot lehet összerakni, kendácsolással (vagy csak feltételezett hozzáértéssel) pedig úúúúgy el lehet k*ni hogy csak na. És azért mert valami csöves, még lehet ugyanúgy szar :) mint ahogy MOSFET-ből is lehet csodát építeni. :U a hangláda meg külön fejezet, nehéz igazán jót alkotni.

A külső megmunkálásra ajánlom: [link], drága "asztalosmunka". Teljes hangfalat is lehet kérni tőlük, de az szerintem árban nagyon sok már (bár fogalmam sincs, lehet meglepi érne).. meg hát szerintem kísérletezni jó dolog, úgyhogy én a lentebbi képecskét külsőre megpróbáltatom megcsináltatni vagy velük, vagy mással, de a belét én teszem bele, válogatom össze stb.

Pár év múlva ha áll egy ilyen pár a nappaliban (saját munkaként, kivéve asztalosmunka) akkor nagyon nagyon nagyon boldog ember leszek. A mostani sajátok 2x120 liter nagy fekete kockák, mattfeketére festett mdf dobozok, úgy is fogalmazhatnék, hogy borzasztó ronda :DDD tehát zéró design, csak szól. Kamaszkölyökként elég volt, ma már soha.

Az át-zen-esült nappali design szellemében az álmom:

(Vienna Acoustics Beethoven Grand, fehér zongoralakk finish. Hófehér zongorán tanultam, nem tehetek róla. :U )

[ Szerkesztve ]

(#727) Freddy76 válasza #40935168 (#726) üzenetére


Freddy76
addikt

Hófehér zongorán? Hmmm, ez sok mindent megmagyaráz.

;] ;] :P :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#728) #40935168 válasza Freddy76 (#727) üzenetére


#40935168
törölt tag

:W Úgy látom le nem mosom magamról :DDD
Igen, de véletlenül alakult így. A debreceni vár utcai Zeneiskolában tanultam, ott minden zongora és pianínó fekete, de van (volt?) az egyik nagy előadóteremben két fekete komoly darab és egy másik földszinti nagyteremben egy hófehér, klasszikus, naaagy felnyithatós vadállat. Utáltam, féltem, nagy tér, és szigorú tanár, aki apámat is tanította az ő kamaszkorában. A hölgynek valszeg presztízse lehetett, mert ő oktatott ezen a zongorán.

De az Apple-t utálom, így rendben vagyunk ? ;]

(#729) Mr.Csizmás válasza #40935168 (#728) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez siman elmehetne egy pr0n film felvezetojenek ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#730) #40935168 válasza Mr.Csizmás (#729) üzenetére


#40935168
törölt tag

Éhes disznó ? ;]

(#731) Mr.Csizmás válasza #40935168 (#730) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szigoru holgy, feher zongora...jelly, bro :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#732) *Ropi* válasza spanyoll (#725) üzenetére


*Ropi*
félisten

Maradva a pr0n stílusnál:

"Adok érte ... mim van ami sok és tudok vele fizetni ..."

Ne a spe®m@b@nkb@ tedd! ;] ;) :DDD

Ismét magas volt a labda, bocsi! ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#733) #40935168 válasza Mr.Csizmás (#731) üzenetére


#40935168
törölt tag

:)) :)) :))
Nem ilyenre emlékszem (sajnos).. :U

(#734) Mercutio_ válasza #40935168 (#724) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nnna ez a csaj meg a zenéje is kb. annyira természetes mint az x-faktor kiesőkböl 2 perc alatt összeállt tinicsapat :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#735) *Ropi* válasza *Ropi* (#732) üzenetére


*Ropi*
félisten

Így utólag belegondolva ez túl erős volt: bocsánatot kérek az érintettektől! A szexuális oldalától elvonatkoztatva gondoltam rá csak mint fizetőeszközt figyelembe véve, de ez nem volt egyértelmű.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#736) j.bravo válasza #40935168 (#724) üzenetére


j.bravo
addikt

Nyugi bro, értettelek én végig :)
Nem biztos hogy átjött, de ez inkább a saját fülem tesztelése lenne, mintsem a formátumoké (végképp nem a Te füledé :) ). Olvastad is - ha figyeltél ;) - hogy részemről mindenki azt hallgat és úgy ahogy neki jólesik, örömet okoz, akár csak a tudat miatt, akár mert tényleg hallja.
Az érdekelne, önző módon :D, hogy én hallanám-e, ha lenne olyan cuccom.

Ha egyszer járnék Debrecen felé, és megtisztelnél azzal hogy megmutatod, hogy szól a rendszer amit összeraktál, pár percet szánhatnánk erre a flac/mp3/cd/sacd témára is, komolyan örülnék. Ne aggódj, nem túl sanszos hogy mostanában arrafelé járjak, és különben is simán mondhatnád hogy rosszarcú gyerek vagyok, nem engedsz be :D (mondjuk a d800-at a kezembe merted adni, bátor módon ;]) vagy simán hogy nem érsz rá :DDD

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#737) Real_Necro válasza #40935168 (#733) üzenetére


Real_Necro
veterán

Biztos, hogy nő volt? :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#738) Freddy76 válasza j.bravo (#736) üzenetére


Freddy76
addikt

Menjél és értékeld a képemet, mert mérges leszek.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#739) j.bravo válasza Freddy76 (#738) üzenetére


j.bravo
addikt

Türelem. A tigriseket nem lehet sürgetni.

Whatever.

(#740) Freddy76 válasza j.bravo (#739) üzenetére


Freddy76
addikt

Ellenben lehet őket gyűrni, beletenni egy fazékba, és eltenni őket a konyhaszekrény aljába. Sőt, mosogatgépbe is lehet őket tenni. Szóval vigyázz, nehogy egyszer Julcsi kezébe kerülj.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#741) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Urak,

van nekem egy régebbi, 2006-os Scott Kelby Photoshop könyvem, konkrétan ez: [link]

Ha használható még valamire, kell valakinek, szívesen odaadom (ez ugye Dunaújváros és környéke), vagy postaköltség fejében elküldöm. Nálam csak a helyet foglalja...

Holnap majd jól beletépünk...

(#742) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#741) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez nekem is meg van. Te már kivégezted? Milyen? Érdemes nekiállni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#743) j.bravo válasza Freddy76 (#740) üzenetére


j.bravo
addikt

Nem félek én tőle, a többi tigrissel ellentétben én tudok szólni hogy ne tessék otthagyni engem ilyen hely(zet)ekben. Tudom hogy nem akarna bántani.

Értékeltem közben egyébként, türelmetlenke :)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#744) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Ááá, hozzá sem nyúltam:( Azt hiszem a Kelby 1-2-vel lehetett csomagban kapni, ezért vettem meg. Aztán sem időm sem kedvem nem volt (nincs) nekiállni az utómunkának, a könyv meg itt porosodik a polcomon...

Holnap majd jól beletépünk...

(#745) atok666 válasza #40935168 (#724) üzenetére


atok666
őstag

Azert irigylem azokat akik -allitolag- halljak a kulonbseget akar 2 dac kozott is. Nekem eleg lenne, ha minden esetben meg tudnam kulonboztetni a 160kbitet (vagy akar a 128kbitet) es a flacot :)

Atok

(#746) spanyoll válasza atok666 (#745) üzenetére


spanyoll
addikt

semmit sem mondok :U :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#747) madgie válasza j.bravo (#736) üzenetére


madgie
titán

Én most épp Debrecenben vagyok... Hajnalig még biztos :))

(#748) #40935168 válasza madgie (#747) üzenetére


#40935168
törölt tag

Na ha ezt hamarabb mondod.. :U

(#749) Larry303 válasza spanyoll (#746) üzenetére


Larry303
addikt

kérnék két laposat...meg egy zacskó kavicsot :DDD
de rég láttam ezt is....elő is kell túrnom...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#750) #40935168 válasza atok666 (#745) üzenetére


#40935168
törölt tag

Attól is függ, ismered-e a zeneszámot. ;) A tényleg jó 320-as LAME-es hiperszuper mp3-at elsőre simán vélhetem én is losslessnek, főleg ha az Onkyo DVD-m játssza, az vmi fenomenálisat "javít" még a gyengébben is. Főleg ha ismeretlen szám, akkor nehezeb kiszúrni.

De amikor kedvenc szám, losslessben hallgatod hónapok óta újra és újra, .. és amikor megszólal mp3-ban, azonnal kiszúrod, hogy vmi nem stimm. Nem tudod megmondani, mi. Van magas is, mély is, közép is rendben...

Nekem először Morcheeba számokon tűnt fel, aztán Bliss, aztán Händel - Young Messiah egyikén, kórusban nagyon gyenge az mp3 (hülyén hangzik de nem tudom jobban írni) mert széles spektrum, míg egy vékony szoprán ugyanazon a 320-as bitrate-en jobban szól egyedül, mintha menne alatta teljes spektrumban valami. De egy nagy kórus, alatta hangszeres kísérettel, kiszúrhatóan máshogy szól. A másik a dinamika. A tüctüt letépi a fejed lossless-ben, még a Tiesto is, ha elég gyors a mélynyomód. Mondják audiofilek, hogy tüctüc meg gépzene, és csak az Eric Clapton unplugged, vinyl-ről. Fenét :D Megvan Talvin Singh - OK albuma gyári dupla LP-n, hallottam egy ismerősömnél 5 milliós hifin szólni, pofám leszakadt. Ebben nem az ára a lényeg, mert pl. hallottam Jericho horn-os ládában szólni Fostex szélessávút is, hááát nem dobtam le a láncot tőle.. hanem előbbi rendszerről tudom, milyen az erősítő, tudom milyen a hangszóró, stb. (Ezt csak azért mondom, hogy éreztessem, nem sznob vagyok, hogy ami milliós, az jó is).

1 szó mint száz, az mp3 nekem sem mind olyan, hogy odaállok és "pfujj mi ez a szenny?" ;)

A losslessel a "levegő" jelenik meg, a tér.. pl itt.

2 DAC között amúgy csak akkor hallasz különbséget, ha nem egyformák és jócskán eltérnek karakterisztikában. Erősítő (Yamaha, Onkyo, Marantz, Denon) különbség azonnal hallható már ebben a kategóriában is, még márkán belül is (bár ez kevésbé jellemző), de ugye a teljes láncot illik itt is nézni.. nem mondhatod, hogy egy Texas Instruments DAC a Yamaha-ban jobban szól, mint egy másik DAC az Onkyo-ban.. csak ha minden más azonos, és csak a DAC tér el, akkor lehet "valamit" mondani egyáltalán ezekről. Ez meg inkább már csak audiofil cuccokra jellemző, hogy külön DAC stb. Nálam ez most parkolópálya, gyúrok 85-ösre, 70-200-ra, grip-re és ilyen idiótaságokra :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.