Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Larry303 válasza #40935168 (#1950) üzenetére


Larry303
addikt

d7k külön van menüben, hogy videot melyik kártyára mentse, ha jól emlékszek független attól, hogy milyen séma szerint használod a 2 slotot

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#1952) #40935168 válasza Larry303 (#1951) üzenetére


#40935168
törölt tag

Thx túrok egyet. Ad-hoc ötlet volt, nem készültem rá.. (képekre beállítottam szépen, melyiket és mit hova írjon).

(#1953) Real_Necro válasza #40935168 (#1948) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van egy jó módszer még, feldobod gépet állványra, majd összecsukva tartod állványt és mozogsz a géppel. Elég sokat segít már úgy is, nem kell földre letámasztani. ;)
Vágásra nekem Vegas jött be legjobban, amit Premier-ben elsajátítottam 1 hónap alatt, az Vegas-ban 2 nap volt. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1954) #40935168 válasza Real_Necro (#1953) üzenetére


#40935168
törölt tag

Vegas van nálam is. :K

(#1955) cOxeR válasza Real_Necro (#1953) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez nagyon ember függő, kinek mi jön be... és ki mit kezel könnyedebben... :)
Aki a többi Adobe-termékben otthonoson mozog, az előnnyel indul Premierben.

(#1956) Real_Necro válasza cOxeR (#1955) üzenetére


Real_Necro
veterán

Na jó, de anno 8-9 éve azzal kezdtem, mindenféle segédlet nélkül. nem volt egyszerű. Aztán bemutatták Vegas-t és sokkal könnyebb lett minden.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1957) cOxeR válasza Real_Necro (#1956) üzenetére


cOxeR
Ármester

Tiszta sor... én is régen Vegas-al készítettem CS videókat...
Tényleg lehet körbe is nézek, van-e még meg belőle valami... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1958) Real_Necro válasza cOxeR (#1957) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem ez az egyik best CS-s video: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1959) cOxeR válasza Real_Necro (#1958) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nekem ez egyáltalán nem. :N
Ez viszont ütős. ;) [link]

[ Szerkesztve ]

(#1960) #40935168 válasza cOxeR (#1959) üzenetére


#40935168
törölt tag

+1

(#1961) aleister válasza cOxeR (#1959) üzenetére


aleister
veterán

Ez egy állat! Nem mondjátok komolyan, hogy ember képes erre?

Egyébként no offense, de állati egy fos ez a CS grafikailag. Mikori játék?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#1962) Real_Necro válasza cOxeR (#1959) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ízlések és pofonok. :)

Valahol otthon van egy rakat videóm, de régen néztem őket. Majd még rákeresek, mik vannak. :)

(#1961) aleister:

Én 1998-99-ben kezdtem vele játszani. Lehet pár évvel öregebb. :P

Szerk.: most nézem, 1999 júniusban jelent meg, akkor kb onnantól, bár akkor csak lokálon, aztán később már neten is 1.3 végétől.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1963) Balinov válasza aleister (#1961) üzenetére


Balinov
félisten

asszesm 2000-bol, szoval nem egy havok/unreal engine az fix. nekem kimaradt, en a cod2-vel kezdtem a multis palyafutast es a cod4-el folytattam.

szep nap ez a mai egyebkent, ma kaptuk meg a fizetesemelesrol a papiirt, folyamatban van a berleti szerzodesunk az uj helyre, meg egy uj D7000 kit arat koltottem ma el foglalora :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1964) aleister


aleister
veterán

Akkor érthető a grafika. És nem akartak erre kiadni valami hi-res textura pack-ot? Esetleg remake egy modern motorral?

Balinov:
Gratula! Szép fényeket hozzá!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#1965) Balinov válasza aleister (#1964) üzenetére


Balinov
félisten

koszi, de ize, szerintem felreertettel, nem D7k kitet vettem, csak az arat nyomtam bele az uj lakasnak a kauciojaba :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1966) forceberg válasza Real_Necro (#1958) üzenetére


forceberg
veterán

CS? Inkább CoD.
Késő már talán, de van hely, ha valaki jönne. Én csak max. 1 napot leszek.
[LAN-Péteri]
Coxernek még közel is lenne :))

(#1964) aleister: egy multira kihegyezett játékban nem a grafika a lényeg. Igaz, Balinov? Minden minimumon, meg hekkelt beállítások, stb.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1967) Balinov válasza forceberg (#1966) üzenetére


Balinov
félisten

hekkelt cfg? ugyanmar? nalam max a fov buheralt, de az is csak annyira, amennyire a szerverunknel megengedett. meg a com_maxfps250. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1968) Real_Necro válasza forceberg (#1966) üzenetére


Real_Necro
veterán

Régi már a gépem, nem nagyon futnak el ilyenek rajta. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1969) aleister válasza Balinov (#1965) üzenetére


aleister
veterán

Akkor ahhoz kívánok szép fényeket! :DDD

forceberg:
Igen, szoktam hallani, hogy a pro-k levesznek minden effektet, fényt, stb. Számomra addig szórakozás egy játék, amíg a játékmenet és a látvány kettőse kellemes harmóniában leledzik. Egyik sem megy a másik rovására. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#1970) Real_Necro válasza aleister (#1969) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az csak a Quake3 őrültek mániája volt. De ott kb le sem tudtad követni a mozgását. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1971) forceberg válasza aleister (#1969) üzenetére


forceberg
veterán

"Komoly" harcban nincs idő a látvány nézegetésére. A legjobb látótérre van szükség.
Amikor próbál a csapat taktikázni meg stb., akkor a játék élménye elnyomja a látványt.
Már jó ideje nem játszom, ez a LAN is csak azért került képbe, mert ismerőseim szervezik.

(#1970) Real_Necro: ha rosszul látsz a látványelemek miatt, lelőnek.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1972) Balinov válasza aleister (#1969) üzenetére


Balinov
félisten

:R koszonom, deli fekvesu az egesz apartman, szoval remeljuk jo lesz. Nameg 10perc setara egy kis folyotorkolat, szazszamra kacsakkal,hattyuval, ludakkal...arrafele jarok sokszor most is meloba, mar nezem,hogy honnet lehetne jo kis kacsas/naplementes kepet komponalni...lehet, nem kellett volna Santiagain-nak elkotyavetyelneme az 55-200VR-t?

Real_Necro: az a promod, probaltam Netsky szerveren parszor, de annyira hozzaszoktam az FHD minden ON sima HC S&D-hez,hogy hagytam a manoba.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1973) aleister válasza forceberg (#1971) üzenetére


aleister
veterán

Próbáljátok ki a Battlefield Heroes-t. Ingyenes TPS. Elég unikum a lövöldözős játék terén, ugyanis nincsen benne vér. Az egész bohókás, kicsit rajzfilmszerű. A Battlefield 2 motorjára épül, és böngészőn keresztül lehet játszani. A ma divatos xp gyűjtős, szintlépéses, fejlesztős megoldás.

Ha ki akarok kapcsolódni pár percre, mindig ezt tolom.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#1974) #40935168 válasza aleister (#1964) üzenetére


#40935168
törölt tag

Mi a fenének ? Hogy 60 fps-em legyen ? 100-150 felett adta anno igazán jól, meg beleszaladtál 2-3 füstbe és nem esett le 40 alá.. :DDD

(#1975) aleister válasza #40935168 (#1974) üzenetére


aleister
veterán

Sosem értettem ezt a 60+ FPS-t. Ha egyszer a monitor 60HZ-en működik (márpedig annyin), akkor mi a fenének 60+szal izzítani a vasat, ha redundáns lesz a tartalom?
Nem véletlenül van a vsync ennyire belőve. Persze hallottam a kockáktól ezt a 100+ dolgot, de szerintem ez placebo.

Különben is az RTS a tuti. :P

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#1976) Balinov válasza aleister (#1975) üzenetére


Balinov
félisten

erdekes, mert nem az. nem is a vsync, hanem inkabb az agyonkartacsolt Quake motor, ami miatt jobban adja, ahogy Kutyus is mondja, a frag-et, gyorsabban futsz, stb. fix 125/250, 333 (ezt mar sok helyen tiltjak)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1977) #40935168 válasza aleister (#1975) üzenetére


#40935168
törölt tag

Milyen vsync ? Az mi ? :))
(off-ra, kötelezően, driver szinten!!!) :DDD :K
Aztán konzolba fps_max 999 és heccsát :D

(#1978) #40935168 válasza Balinov (#1976) üzenetére


#40935168
törölt tag

Igen. Gyorsabban szűkül össze a célkereszted és emiatt egy lövés után hamarabb lesz pontosabb a következő lövésed, mint mondjuk egy 30 fps-es "épphogycsak" ellenfélé. De pont ilyenek miatt én ma már csak zombizok, az nagy dara és kőkemény röhögés :)

Bár amilyen silány a public szerver felhozatal, egy classic mapcyle-ös saját szervert már régóta tervezek.. most hogy vasam is zümmög a neten már, simán bármikor felhúzom. Kéne rá egy admin mod, egy CPL config (public) ha van még ilyen hogy CPL :DDD és hajrá.

Anno a Pista és Lillith szervereken nyomtuk észnélkül, köv. mapokon:

dust
italy
dust2
aztec
cbble
nuke
office
inferno
prodigy

Szóval alap mapokat, no mod, AWP engedett volt mindenhol (megőrülök hogy most nem lehet sehol), úh nagyon adta :K

[ Szerkesztve ]

(#1979) cOxeR válasza #40935168 (#1974) üzenetére


cOxeR
Ármester

60-80 fps alatt kínszenvedés minden játék, 100 fps-nél kezd frankó lenni... 30-40 pedig a vicc kategória, elindítani sem érdemes. :N :DDD

(#1980) Real_Necro válasza #40935168 (#1974) üzenetére


Real_Necro
veterán

Már ahol volt füst.

Anno szerveren állandóan VAC-t kellett futtatni a sok csíra kis csaló miatt.
Egyébként Red October szeró/klán régről ismerős?

Ja, vinyómon van elvileg egy teljesen felkonfigolt 1.5 szeró még, a fenti biztonsági mentése. :DDD Valamint van Source is valahol.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1981) Balinov válasza #40935168 (#1978) üzenetére


Balinov
félisten

huh, nekem ez kinai 95%-ban, amit irtal, sosem cs'ztem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1982) #40935168 válasza cOxeR (#1979) üzenetére


#40935168
törölt tag

+1

Necro: nem, őket nem. xdk, fop és c7p, egy jóbarátom c7p-s (c7p.bubu) , a mi klánunk a [THC] volt :B :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#1983) forceberg válasza cOxeR (#1979) üzenetére


forceberg
veterán

250 kellett CoD-ban, ha akartál valamit, nem beszélve a netről. Betonstabil és alacsony ping...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1984) #40935168 válasza forceberg (#1983) üzenetére


#40935168
törölt tag

C64-en nem volt ilyen gond látjátok.
Impossible Mission 2 be, bekapcsológomb átbillent oldalt..
LOAD "IMP*",8,1

és lementél megebédelni míg a floppy összekerregte a biteket :))

NET ? FPS ? :DDD wáddöfákk :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1985) Real_Necro válasza #40935168 (#1982) üzenetére


Real_Necro
veterán

Saját klánom volt, de már csak Source-ban. Volt fun szerverünk is, ahol Star Wars jelmezben futkározott mindenki. :)

Kandó, KKMF, HKC, Részeges, Crazy Drinkers klánokban voltam még tag. Bár ezekből van ami MOHAA vagy COD

Ez meg az első FPS gamék egyike, amivel még koaxos hálóban toltuk lanparty-n: [link]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1986) #40935168 válasza Real_Necro (#1985) üzenetére


#40935168
törölt tag

Mi 1.5-től toltuk klánban, nem is voltunk rosszak, jó erős középmezőny. Klassz volt.
Aztán jött saját szerver, HLTV, war szerver meg a többi hülyeség.

Aztán a barátnő. :W :))

(#1987) Real_Necro válasza #40935168 (#1986) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hehe, nekem első volt a CS, aztán a többi. 7 évig toltam, volt többször, hogy 48 órában. :DDD
Aztán fősuli megrontott, egyre többet buliztunk/ittunk/csajoztunk...

Szóval atomkocka korszak kipipálva. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1988) #40935168 válasza Real_Necro (#1987) üzenetére


#40935168
törölt tag

Jaaa dettó. Mostanában újra kockulok, csak XLS hegyek előtt :((( :(( :( :(( :((( :(( :( :(( :((( :o :O :O

(#1989) Real_Necro válasza #40935168 (#1988) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az már nem buli. Nálunk is ez van, aztán mikor már mindenki zizi, akkor előszedjük stresszlasztikat és minél ügyesebb mandínereket hozunk össze a falon/asztalokon/szekrényeken. Néha a labda valakinek a bögréjében köt ki. :D Rosszabb esetben fejen talál... :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1990) Larry303 válasza Real_Necro (#1985) üzenetére


Larry303
addikt

nekem a cs eléggé kimaradt...unreal ment 99 től, cs csak néha lanon, de nem tetszett az unreal után :DDD
vajon miért...
azóta ami értelmes multi fps sztem a tf2 azt lassan 5 éve tolom

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#1991) #40935168 válasza Real_Necro (#1989) üzenetére


#40935168
törölt tag

Én a múltkor kimentem az erkélyre, a teakonyha mellett. Cégünk tökéletes les a puszta közepén: nyulak nyargalnak néha csoportosan, 3-4 is, kéne egy 400 2.8 :DDD

(#1992) Real_Necro válasza #40935168 (#1991) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vagy egy AWP. :D

Larry:
Engem most kivágtak egyik magyar szeróról, sajnos még mindig nagyon sok a b@rom admin, meg a sok kis taknyos. Így inkább visszamegyek külföldi szerverekre. Van pár haveri kör (németek, szlovákok, távolkeletiek), ahol az átlagkorhatár 20 fölött van. Sokkal taktikusabb a játék, mint magyaroknál.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1993) cOxeR válasza Real_Necro (#1992) üzenetére


cOxeR
Ármester

Azért nyestek ki mert cheatelsz..... :DDD :DDD

(#1994) Real_Necro válasza cOxeR (#1993) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem szokásom... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1995) crey


crey
MODERÁTOR

Én anno CS mellett Medal of Honorral kezdtem... Évekig toltuk, nemzetközi klántagságig vittük... :C
Most meg ezt esténként ha épp van kedvem: PlanetSide 2

Mondjuk vas kell alá :(((

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1996) m3ss válasza Larry303 (#1990) üzenetére


m3ss
veterán

a sok fps gamer :K :DDD
unreal, hehe. az multiban is ment? singleben jo volt...foleg az 1 amikor kijott, voodoo2, regiszepidok ;]
mi q2 q3ban vegigvertuk az orszagot :P aztan csak coddal funoltam. senki sem callofdutyzott? legnagyobb fun csapatban, mikrofonnal egy ctf vagy domination...imadtam. pajzs, dobokes, fetrenges :DDD
cs is jo volt, de sztem cod szorakoztatobb.
en ujabban csak autozom, vmi fps hianyzik pedig...vmi ph fpsparty vmikor? :Y

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#1997) *Ropi* válasza cOxeR (#1979) üzenetére


*Ropi*
félisten

És ehez add még hozzá a Wacom táblát sebességben...Tuti killer leszel. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#1998) TayRol válasza crey (#1995) üzenetére


TayRol
veterán

ehh, moha, derég is volt a kzdet...:)

(#1999) *Ropi* válasza TayRol (#1998) üzenetére


*Ropi*
félisten

MOHA: tudod, az a nyövényes játék... :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2000) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Az naggyon gáz ha fogalmam sincs miről beszéltetek az elmúlt 1-1,5 oldalon??? :)

Nemtom, suttyó főiskolás koromban lyukasórában és/vagy előadás helyett mi a tankörtársakkal inkább elmentünk hamburgerezni és/vagy inni egy sört, minthogy a gépet nyomkodtuk volna... ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.