Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) spanyoll válasza Freddy76 (#549) üzenetére


spanyoll
addikt

Ismerem ezt a videót, jó poén :D A semmire gondolás jó meditációs téma amúgy, csak mondom :)

@Eperkutyus: Sound nekem is megvolt, talán 3x is, vagy 2x, nem tudom már, de valahogy nem fogott meg annyira. Az utolsótól konkrétan hánytam a végén. Nem éreztem azt a pozitivitit mint ozorán, vagy goapartykon.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#552) Freddy76 válasza #40935168 (#550) üzenetére


Freddy76
addikt

Kipróbáltad, hogy milyen a nőknél az anál :F ?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#553) *Ropi* válasza #40935168 (#550) üzenetére


*Ropi*
félisten

"Olyan ez, mint nőknél az anál. Kipróbálja a kíváncsi ember (aki nem, az nem), de nekem spec. nembegyere. Legalább ezt is megtudtam. Hülye példa de most ez ugrott be. "

Rossz végén voltál a szerszámnak? ;] ;) :DDD

:)) (bocs)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#554) m3ss


m3ss
veterán

:)) :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#555) spanyoll


spanyoll
addikt

Trolling will never die.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#556) #40935168 válasza Freddy76 (#552) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ne viccelj, kérte. Nekem nem adta annyira. Egyszer ki kellett próbálni. Ez most ennyire meglep ? Hát ez semmi, a mai csajok a klubokban 1 éjszakás ismeretség végén ágyba visznek (ők Téged!) , ha adod a süket dumát, vagy tele vagy pénzzel.. Na én ettől irtózom (és úgy mindentől, jobb is hogy ez most off-ban off). Bungee jumpingot nem fogok próbálni, attól behánynék azonnal. Van, amit érez az ember, hogy na ott még a határt is elég csak messziről nézni.

(#557) Freddy76 válasza spanyoll (#555) üzenetére


Freddy76
addikt

Baszki, akki ekkora labdákat hajigál, az ne csodálkozzom, ha pattogtatni kezdjük :DD .

Eperkutyus: ahogy Spanyoll is írta, trollkodtam, mint Ropi is. Félreérthetően fogalmaztál, és mi félreértettük :D.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#558) #40935168 válasza *Ropi* (#553) üzenetére


#40935168
törölt tag

A felvetés jogos.. :DDD Nem, hogy is mondják szépen ? My ass is exit only. :)) Tehát a jobbik végén voltam. :))

(#559) spanyoll válasza Freddy76 (#557) üzenetére


spanyoll
addikt

Jogos, a magas labdákat én is szeretem :U
Hova fajult ez az ó csodás beszélgetés jaj-jaj :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#560) #40935168 válasza spanyoll (#559) üzenetére


#40935168
törölt tag

:C :C :C hát ennyit rég röhögtem mint most :DD
A ph behalt vagy mi ? Alig töltött és most a smiley-kat kézzel kell betolni..

(#561) *Ropi* válasza #40935168 (#560) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nekem a PÜ-kre 503-as hibát dob... :(

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#562) spanyoll válasza #40935168 (#560) üzenetére


spanyoll
addikt

Ph nálam már napok óta kehés elég erősen, de majd csak megjavul. Nem iszik elég pálinkát biztos, aztán megfázott :DDD
Én ezen röhögtem indokolatlan mértékben, de azóta is akárhányszor meglátom :DD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#563) #40935168 válasza *Ropi* (#561) üzenetére


#40935168
törölt tag

Itt az idő aludni.. jó éjt .. mindenkibe :DDD :))

(#564) #40935168 válasza spanyoll (#562) üzenetére


#40935168
törölt tag

EZ DE NAGY !!!!! THX :DDD :DDD :DDD

(#565) spanyoll válasza #40935168 (#563) üzenetére


spanyoll
addikt

Sejj, nekem sem ártana. Jó éjt beléd is (de nem hátulról :DD )

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#566) Real_Necro válasza #40935168 (#556) üzenetére


Real_Necro
veterán

"végén ágyba visznek (ők Téged!) , ha adod a süket dumát, vagy tele vagy pénzzel"

Hát tudod... Meglobogtatod ezt a hozzászólást és nyert ügyed van... :DDD ha mégsem jön be, akkor dényóccáz. :D :)) (bocs)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#567) #40935168 válasza Real_Necro (#566) üzenetére


#40935168
törölt tag

:W :))

[link] :DD

[ Szerkesztve ]

(#568) Real_Necro válasza spanyoll (#562) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez durva... :Y tetszik. :C

Jó éjt mindenkinek! ( ma szerintem jópáran háton fognak aludni) :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#569) Freddy76 válasza Real_Necro (#566) üzenetére


Freddy76
addikt

Kotschoeg.

:C :C :C

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#570) Freddy76 válasza Real_Necro (#568) üzenetére


Freddy76
addikt

- Szevasz, Géza, hogy vagy?
- Ne is mondd, most voltam az urológusnál.
- Hú, bazze, mit csinált?
- Te, bal kezével fogta a vállam, és a jobb kezének mutatóujjával... Nem-nem, jobb kezével fogta a vállam, és a bal kezének mutatóujjával... Nem-nem... Mind a két kezével fogta a vállam... HOGYAZA!!!

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#571) spanyoll


spanyoll
addikt

No én is lehúzom akkor a rolót tényleg. Jó éjt mindenkinek!
az eddigi témához meg némileg hozzáfűzve még ezt búcsúzóul :)
bár van benne jó pár vicces emberke :D, de mint látható senkit nem zavarnak :)

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#572) #40935168 válasza Freddy76 (#569) üzenetére


#40935168
törölt tag

KANCSÓ az ma már !!!

:U

(#573) #40935168 válasza spanyoll (#571) üzenetére


#40935168
törölt tag

Kicsit Quivver kopp de állat volt.
Jó éjt ;)

(#574) Freddy76 válasza #40935168 (#573) üzenetére


Freddy76
addikt

Neked is jó éjt.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#575) TayRol


TayRol
veterán

mivé fajult ez a topic (is)... :DDD

(#576) Real_Necro válasza TayRol (#575) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csatlakozni szeretnél? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#577) cOxeR


cOxeR
Ármester

Én egy jelzővel illetném ezt a beszélgetést: Nikonosok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#578) TayRol válasza Real_Necro (#576) üzenetére


TayRol
veterán

:N

(#579) Real_Necro válasza cOxeR (#577) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nézd már.. .nincs rajta sapka... :D :))

Eperkutyus: Ma ha lesz időm elolvasom ezt a hosszú monológot. Tegnap este hátast dobtam a terjedelem láttán. :Y Azért meglesném ilyenkor mennyire füstöl nálad a bill. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#580) *Ropi* válasza Freddy76 (#574) üzenetére


*Ropi*
félisten

Kordában tarthatnád magad: légy tekintettel ránk is! ;] ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#581) #40935168 válasza Freddy76 (#574) üzenetére


#40935168
törölt tag

Uhh Freddy, ez büntetett így reggel éhgyomorra.. :))

(#582) #40935168 válasza Real_Necro (#579) üzenetére


#40935168
törölt tag

Logitech G15. Még angol, anno nem volt magyar. Nem füstöl, nem kopik, csak a háttérvilágítás rezgett be néha-néha, de mostanában megint jó :D :W Szeret a fórum érdekében dolgozni, hiába na.

(#583) Larry303 válasza spanyoll (#571) üzenetére


Larry303
addikt

azért a szmöre és a tekno viking mindent visz :) és tény, hogy engemsem zavarnak-zavartak, de azért vicces így a notim mögül :)

este ha folytatjátok hozok én is egy kis bort, sütit stb

és ha már az a sok video...ozoráról jutott eszembe ;]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#584) Real_Necro válasza #40935168 (#542) üzenetére


Real_Necro
veterán

No végre sikerült. :)

Nekem valahogy mindkét eset skatulya.
Nem ítélem el azokat, akik Ozora (vagy másmilyen) fesztiválra mennek. Sőt, még szerintem én is szívesen kimennék oda, tetszik a hely, a díszlet. A zene már nem annyira, de rádiónál sem fogom be a fülem, ha olyan megy, ami nem a szívem csücske. A drogosokat nem szeretem, akár erőszakos, akár nyakadba mászva agyoncsókolgat. Számomra mindkettő idegen. Ugyanígy az is idegen, mikor barátkozva jön oda ezer vadidegen, mintha tesók lennétek, majd 1 hét múlva fellök az utcán.

DE

Mint ahogy Freddy számára egy opera, egy klasszikus sokkal többet jelent, úgy számodra többet jelent más. Szerintem ezzel semmi gond. Nem vagyunk egyformák (még jó ;) ). Valakinek az hoz spirituális érzést, hogy egy erre kialakított helyen (éljen a marketing gépezet) zenére, vagy anélkül, jó társaságban kiengedje a gőzt, elfeledje a mindennapos fáradalmakat stb. Másnak az hoz ilyen érzést, hogy szintén ott hagyja kicsit munkát, hazamegy családi körbe, megöleli szeretteit, nézi, ahogy gyerkőce cseperedik, játszik, mosolyog... de még sorolhatnám. Mindenkinek más igényei vannak.

Nekem csak az zavaros, hogy most mi a lényeg? Megfeleljünk a hétköznapokban, megfeleljünk egy spirituális fesztiválon, vagy lényeg az "én" a hétköznapokban, vagy lényeg az "én" a fesztiválon? Nekem az is skatulyázás, hogy nem csak azért megyek egy ilyen fesztiválra, mert ott jól érzem magam, hanem azért vagyok ott olyan, mert ott elfogadnak olyannak. Miért legyek más, ha nekem tökéletes az ami most van? nem érzem magam kevesebbnek, mert nem haladok az árral. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#585) Freddy76 válasza #40935168 (#581) üzenetére


Freddy76
addikt

Amikor a kollégáim idegesítenek, benyomok jutyúbról egy kordát vagy dzsimmit max hangerőre. Ilyenkor szerintem nem szeretnek annyira.

Van egy cimbim ő szereti ezeket az altatós zenéket, dj is, tehát "koncertezni" szokott, lemeze is van. Egyszer mentünk síelni, Győrig bírta Santana-t, utána a Rammstein-t nagyon gyorsan kivetette, Sinatra ment Bécsig, kis Tátrai Band, majd a Carment meghallgattuk kétszer, annyira tetszett neki. Kint Salzburgban vettem CD-n egy Tosca előadást, hazafelé azt hallgattuk, teljesen ki volt, hogy ez milyen jó.

Aztán itthon elment először az Aida-ra, majd a Nibelungokból nézett meg valamit, és kis híjján ki is ábrándult az operából, de mondtam neki, hogy Verdi az operák Britney Spears-e, míg Wagner az operavilág Rammstein-je; én sem vagyok akkora rajongó, hogy mindent megegyek. Azóta ő nagy rajongó lett. Én csak szeretem, néha elmegyünk, van néhány CD, de ő teljesen rákattant. Továbbra is a saját zenéje a favorit persze, afféle, amit ti linkeltek, de szereti az operát is. Azt is mondja, hogy rengeteg inspirációt és ötletet szerez...

Aminek viszont soha, semmilyen körülmények között nem tudom elfogadni a létjogosultságát, az az operett. Nem tudom elfogadni, hogy azt lehet szeretni. Nem. Gyerekként egyszer elvittek a csárdáskirálynőre, szerintem akkor kattantam rá a piára, csak akkor ezt még nem tudtuk.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#586) Freddy76 válasza Real_Necro (#584) üzenetére


Freddy76
addikt

Az, hogy az akarat számára, úgy általában, mi az elsődleges, az anyag, vagy a tudat, a tények, vagy az intellektus, végeredményben nem más, mint egy félreértés megfogalmazása, amely a metafizika világába tartozik, és ott is csak egy szónoki kérdés egy prófétikus kijelentés hangulati bevezetéséhez.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#587) Larry303 válasza Freddy76 (#585) üzenetére


Larry303
addikt

ez esetben meg kéne nézni mit szólnának ozorán a csárdáskirálynőhöz :) elvileg nyitottak szal bármi kisülhet...max rákattannak a piára

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#588) Real_Necro válasza Freddy76 (#585) üzenetére


Real_Necro
veterán

Legtöbbet Operettszínházba járunk, bár számunkra a musical ami leginkább tetszik. Szívesen megnézném újra pl a Rebecca vagy akár Miss Saigon előadásokat.
Operán sajnos még nem voltunk, pedig Verdi nagy kedvencem. Sorra fog kerülni az is.

Rammsteint is szeretem hallgatni, mai napig sajnálom, hogy fősuli alatt nem mentem el Bp-i koncertjükre. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#589) Freddy76 válasza Larry303 (#587) üzenetére


Freddy76
addikt

Az megvan, amikor Jamaicában egy reggae fesztiválon elfogy az utolsó spangli is, mire mindenki megáll, és valaki megszólal: Mi ez a szar zene?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#590) #40935168 válasza Freddy76 (#585) üzenetére


#40935168
törölt tag

:C hát minden szavaddal egyetértek.
Én "nemrég" (jópár hete már) megismerkedtem egy csajszival, kiderült, hogy szoprán.. és hát nem is akármilyen.. bementem egy előadásukra, Gabriel Fauré - Requiem-re. Eddig a Verdi Requiem volt a kedvenc (Berliner Philharmoniker, Karajan :R ), de az I. ker. kapucinus plébániatemplomban, élőben, kis kórussal előadva orgonára a Fauré verzió .. pffff szétcsapott, belepasszirozott a padba, a könnyem majd ki csordult. Na, a Csárdáskirálynőhöz lenne pár szavam, nagyszüleimnek megvettem még vagy 6-8 éve CD-n, valahogy előtúrtam a netről.. otthon betettem és wáááááááá :((( :((( borzasztó :DDD

(#591) #40935168 válasza Real_Necro (#584) üzenetére


#40935168
törölt tag

Szerintem túlbonyolítod. :U
Bár én 5x annyit írtam mint Te, úgyhogy leülök és beírom magamnak a jegyet.. :DDD :R
@ spanyoll, kérlek fordíts. Köszi. :))

(#592) Real_Necro válasza #40935168 (#591) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én? :DDD :C

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#593) #40935168 válasza Real_Necro (#592) üzenetére


#40935168
törölt tag

;)

(#594) spanyoll válasza Real_Necro (#584) üzenetére


spanyoll
addikt

A drogosok nem sok vizet zavarnak, ha már feltétlenül felcímkézzük őket így. Aki akar az csinálja, aki nem annak nem erőltetik :) A fellökést meg még mindig cáfolom, az ottani emberek 99%-a az életben is olyan mint ott.
Amúgy én azt preferálom mindenhol, hogy mindenki csak magának feleljen meg. Magadat ne kelljen soha szembeköpnöd, érezd jól magad a bőrödben és a saját igazad, a saját szubjektív valóságod számára (mert csak az létezik szerintem) legyél olyan amilyen, a többi rohadtul nem számít. Ezért nem veszem szívesen a hittérítést, meg az okosítást, néha magam is vissza kell fognom, mert nem tudom és nem is lehet másnak megmondani, hogy mi a frankó. Max azt, hogy az én életem alapján, az én szubjektumom számára mi a jó, az ő helyzetében mit csinálnék. Irányjelzőket adhatok, mást nem. De jó is ez így, nem is kell máshogy lennie :)
Csak el kell fogadni, hogy más szubjektuma legalább annyira valós és igaz mint a sajátom, vagy másé.

Mellesleg én meghallgatok mindent, még mielőtt azt hinnétek, hogy éjjel-nappal szeletelek. Általános iskolában önszántamból Verdin és Bachon nevelkedtem, hallgattam a kazikat éjjel-nappal, aztán rockmániás lettem, jött reggae korszak is, elektronika is rám csapott erősen, jazz, ami szem-szájnak ingere.
A popszámokat nem hallgatom meg talán egyedül, bár ha valami értelmesebb darab kicsúszik a nagy gépezetből, akkor azt is megemésztem.

@(#591) Eperkutyus: Mit fordítsak? Nem értelek :D

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#595) #40935168 válasza spanyoll (#594) üzenetére


#40935168
törölt tag

Semmi semmi, de ez a mindenkinek saját szubjektív világa van JA JA JA, ahogy mondod :C
Osho is említette ezt valamikor valahol :U

(#596) spanyoll válasza #40935168 (#595) üzenetére


spanyoll
addikt

Oshoval egy baj van: "régen" élt, és a korának a stilisztikája nagyon rajta ragadt. Néha érdekes dolgokat ír, elég fura megközelítéssel, amikor azt mondod, hogy na neee, most ő komolyan így látja ezt? Elég gáz...
Aztán rájössz, hogy jót akart ám csak, csak furán fejezte ki magát. Bezzeg pár másik gondolkodó, akik pár ezer év távlatából írják le az akkori emberek gondolkodását, és ráismersz a mai "problémákra" :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#597) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Remélem legközelebbi (egri) fotóstalin összejön a bográcsozás, szerintem az is egyfajta spirituális élmény lesz. :))

Szerk.: ezt ki nem ismeri? :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#598) #40935168 válasza spanyoll (#596) üzenetére


#40935168
törölt tag

Húha, nekem Osho ugyanazt adja, mint Eckhardt Tolle, mindkettő "mai".. nyilván színezi-árnyalja az illető kultúrája stb. ahogy és amit mond, de a tartalom .. ahh, csodás. Imádom.
De ha már ilyen műveltek vagyunk, könyvajánló :R ;)

(#599) spanyoll válasza #40935168 (#598) üzenetére


spanyoll
addikt

Tolle nekem kicsit mást ad. Megváltoztatott maradjunk annyiban. Miket olvastál tőle? Én a most hatalmát, a most hatalma gyakorlatban, túl vagyok 1-2 online meditationon, és legutóbb az Új Földet. Na az a legdurvább, az arcom vakartam le, olyanokat írt néha :D
Ha az általad linkelt könyv megvan, akkor kölcsönadhatnád :U
@Necro: 2000nél nyomtam ki, de bírtam volna még :D (amúgy csal, mert ha megkérded tőlük, hogy elég-e már, akkor amíg pofáznak is megy a számláló...szarul van megcsinálva :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#600) #40935168 válasza spanyoll (#599) üzenetére


#40935168
törölt tag

A Most hatalmát és 1-2 hangoskönyv pendrive-on kocsiban. Engem konkrétan Osho ébresztett fel, előtte Mennyei Prófécia indult, majd Kryon hazatérés, aztán 1-2 Kryon kötet (nem mind), szóval így jött a mélyvíz elég hamar.. Osho valahol Kryonnal párhuzamosan jött, látott és győzött.. az a fickó zseniális. És a youtube video-i, a hangoskönyvei, felvételek, ahogy beszél.. betegesen jó. :DDD

Most a Hathorokat ajánlották nekem, hogy feltétlen.. pedig nem mai könyv állítólag, már jópár éve kint van. De átmentem Solara - Csillagszülötteken is, 11:11, Plejádok fényküldöttei és még pár könyv, de néha a wc-n ülve olvasgattam Csögyan Trungpa - a szellemi materializmus meghaladásá-t is, csak erre kell egy buddhista filter, anélkül azt sem tudod mit olvasol, de amint kiszűrted vagy átkonvertáltad az értelmetlen szavakat értelmessé, jön az "áháááá, úúúúú" élmény :DDD

Inkább megveszem Neked, de ettől helyben fogsz lepetélni - pont ezért sem adom kölcsön. Nem irigy vagyok, hanem 3x elolvasós, mindig mást ad kicsit, eddig 1.5x-nél járok kb. 2 nap fellegekben járás utána és kérdezed Magadtól, mit keresel Te itt :D (Persze csak képletesen. Ha megérted a világot, már nincs nagyon kérdés, mit is keresel Te itt) ;)

Szerk.: meg a tarot. De a vázat is azért vettem 20-al drágábban, ahelyett, hogy vártam volna egy hetet, mert mesterszám a szériaszámának számjegyeinek összege számmisztikailag és úgy gondoltam, ez jel, nem mentem tovább. :DDD Szóval én egy racionális ember számára a "síkhülye" határát súrolom valszeg :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.