Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) #40935168 válasza L4mie (#950) üzenetére


#40935168
törölt tag

Az a baj, hogy ritkán up-olódik, nem szövegelünk eleget .. :U ;]

(#952) Real_Necro válasza #40935168 (#951) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egyes szám első személyben beszélj. ;] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#953) #40935168 válasza Real_Necro (#952) üzenetére


#40935168
törölt tag

[ Szerkesztve ]

(#954) Larry303 válasza #40935168 (#951) üzenetére


Larry303
addikt

meg is ölted :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#955) zool1


zool1
őstag

Melegek barkóbáznak:
- Hosszú?
- Igen.
- Vastag?
- Igen.
- Kemény?
- Igen.
- Rákéreckedhetek...?! :DDD

(#956) Balinov válasza zool1 (#955) üzenetére


Balinov
félisten

hamar tema...

-Mi a kulonbseg a bu*i meg az ersebesz kozott?
- ???
- Utobbi az erek kozott szelektal, mig az elobbi a szelek kozott erektal. :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#957) Real_Necro válasza Balinov (#956) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Két fényképész beszélget:
- Hogy reagáltak a kritikusok a kiállításodra?
- Vegyesen. Egy részük szerint kár volt a filmért, a másik részük szerint a papírért volt kár."

"Két művész találkozik. Azt mondja az író a fényképésznek:
- Láttam a legújabb képeidet, biztos nagyon jó kamerád van.
Mire a fotós:
- Én is olvasam az új könyvedet, biztos nagyon jó írógéped van."

"- Mennyibe kerül majd a kép? – kérdi Kovács a fényképésztől.
- Azt majd később mondom meg, most azt szeretném, ha mosolyogna…"

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#958) Balinov válasza Real_Necro (#957) üzenetére


Balinov
félisten

huhh..a masodik eleg magvas :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#959) Real_Necro


Real_Necro
veterán

"Hogyan fényképezd le kiskutyádat. Lépésről-lépésre:
1. Vedd ki a filmet a papírdobozából.
2. Vedd ki a film papírdobozát kutyusod szájából és dobd ki a szemétkosárba.
3. Vedd ki a kutyust a szemétkosárból és törölgesd le a bundájáról a kávéfoltokat.
4. Keress egy megfelelő hátteret a fotóhoz.
5. Szereld fel a fényképezőgépet az állványára és állítsd be a képet.
6. Keresd meg a kutyust és vedd ki a szájából a koszos zoknijaidat.
7. Tedd a kutyust a háttér elé és menj a fényképezőgép mögé.
8. Négykézláb próbáld előhívni az állatkát az ágy alól.
9. Egyik kézzel próbáld beállítani a fényképezőgépet, míg a másikkal tartsd erősen a kutyát.
10. Keress egy papírzsebkendőt és töröld le a lencséről a kutyanyálat.
11. A vakut szerezd vissza a kutyustól és dobd ki a szemétbe.
12. Dobd ki a macskát és kend be jóddal a kutya orrán keletkezett karmolásokat.
13. Rakd vissza az újságok maradékát a dohányzóasztalra.
14. Próbáld felkelteni kedvenced figyelmét a fejed fölé emelt hülye játékokkal.
15. Cseréld ki törött szemüvegedet és ellenőrizd a fényképezőgépen keletkezett sérüléseket.
16. Kapd fel a kutyust a bundájánál fogva, és kiálts rá: “Ne pisilj a szőnyegre!”
17. Töröld fel a keletkezett foltokat.
18. Igyál meg valami töményet.
19. Ülj le a sarki csehó egyik boxában és egy ital mellett töprengje el azon, hogyan tudnád a kutyádat ránevelni az “Ülj!” és a “Maradj!” parancsok elfogadására."

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#960) madgie válasza Balinov (#958) üzenetére


madgie
titán

Fazekakkal szoktam eljátszani, mert rendszerint nők mondják ezt az ismerősi köreimben. Hú, de jó képeket csinál a géped! Erre én: múltkor nálad voltunk, finom vacsorát készített a fazekad. Egyből leesik mindenkinek :)

(#961) Mercutio_ válasza TayRol (#887) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nah, utóbbi 150 hsz-en átrágtam magam, gyorsan egy sört ide! :D

epöl...
Sose hallottam róla :DDD
Ebben a korosztályban szvsz van dögivel ilyen kattogtatós, legfeljebb nem blogol, vagy nem hype-olja a baráti köre.
Számomra az volt az egész legbeszédesebb része, hogy mielőtt elkezdte unatkozott és csak otthon dekkolt és ment a semmittevés, meg gondolom FB-n a semmire se jó észosztás-likeolás-üzenőfalolvasgatás...

Gusztustalansági verseny: tini koromban a társaságban volt néhány srác aki mennyiségi -edénybe - hányópárbajt rendezett. A vesztes megitta a győztes termését ;]

Vízen úszó dolgok téma: Az ürülék se kedvenc, de amikor elhúz melletted egy tehén méretűre puffadt disznótetem a Tiszán az egy életre megmarad :DDD

Vicc:
Hajléktalannal szembejön a cimborája,kérdezi tőle:
- Figyelj, akarsz sexelni?
- ?
- Van itt egy fiatal green peace-es csaj, a fához láncolta magát...:)

Videó ajánló: Zene, Film

Ez a diagram remélem megvan mindenkinek, no, ki hol tart? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#962) TayRol válasza Mercutio_ (#961) üzenetére


TayRol
veterán

ez egy összeszedett hsz. volt, építő jelleggel. :DDD

(#963) Larry303 válasza Mercutio_ (#961) üzenetére


Larry303
addikt

a hdr lyuk :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#964) Freddy76 válasza Mercutio_ (#961) üzenetére


Freddy76
addikt

Eszközbuziság, mint mindeki.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#965) Real_Necro


Real_Necro
veterán

James Wong

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#966) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Jövök egy kis Igudesman & Joo válogatással így estére, hátha valaki még nem ismeri: :))

Rachmaninov had Big Hands

Where is the Remote Control?

I will survive

Mozart Bond

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#967) #40935168 válasza Mercutio_ (#961) üzenetére


#40935168
törölt tag

Halál :))

(#968) Real_Necro válasza #40935168 (#967) üzenetére


Real_Necro
veterán

Irigyellek, nekem inkább Time. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#969) atok666


atok666
őstag

Valoszinuleg orok eszkozbuzisag :D

Atok

(#970) Real_Necro válasza atok666 (#969) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azon most új obival kicsit túl vagyok, meg most tudom mit is szeretnék. Találtam itt 2 év garival SB-700-at, ha nem találok olcsóbban, akkor berendelem, aztán majd tavaszra/nyárra még 50/1,8G fix, ha találok használtan jó árban, utána egy időre elég lesz. Nagyon vonz a 24-70, de egyelőre elérhetetlen.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#971) atok666 válasza Real_Necro (#970) üzenetére


atok666
őstag

Hianyzik az 50es? Miota megvan a 70-200, nem volt a gepen. Hasonlo a helyzet a 35tel is. Szinte allandoan a 24-70van feltekerve, a 35ost talan ha 2-3xraktam fel azota... De persze lehet, hogy nalad mas lesz a helyzet

Atok

(#972) Real_Necro válasza atok666 (#971) üzenetére


Real_Necro
veterán

Neked van 24-70? :Y Már tudom legközelebbi fotós talin mi lesz a nagy kérésem. :D Van valami vele készült képed feltöltve?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#973) atok666 válasza Real_Necro (#972) üzenetére


atok666
őstag

Mondom, hogy eszkozbuzi vagyok :D

Atok

(#974) TayRol válasza Real_Necro (#972) üzenetére


TayRol
veterán

nézd meg az adatlapját.;)

(#975) Real_Necro válasza TayRol (#974) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ok, így már elhiszem. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#976) zolka78


zolka78
senior tag

Kisbabás apukáknak :)

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#977) Mercutio_ válasza Real_Necro (#966) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bírom amikor valaki olyan szinten áll abban amit csinál, hogy játéknak veheti a dolgokat, mert készségszinten használja amit más csak tudatosan, vagy akkora odafigyeléssel, hogy az elveszi a kapacitását minden másról :C

zolka78: genyamód-ON Pohár víz nem volt a pasinál? :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#978) #40935168 válasza Real_Necro (#968) üzenetére


#40935168
törölt tag

Amúgy én most járok ott, hogy teljesen szarnak tartom a képeimet, ehhez képest hívtak már ide-oda de még nem vállaltam be eddig és úgy gondolom a tudásom sincs még toppon, tehát a HDR lyuk köré tenném magam, látens eszközbuziként, hozzátéve, hogy utálom a HDR-t :DDD

(#979) j.bravo válasza Real_Necro (#966) üzenetére


j.bravo
addikt

Még nem ismertem; nagggyon duúlvák! :R

Whatever.

(#980) #40935168 válasza zolka78 (#976) üzenetére


#40935168
törölt tag

Kezdem érteni, kollégám miért zombi néha (ikrek)..

(#981) Real_Necro válasza #40935168 (#978) üzenetére


Real_Necro
veterán

Felkéréseket nem kaptam, céges karácsonyi rendezvényre is azért vittem gépet, mert jó ötletnek tartottam gyakorolni, meg előző években is elég szar képek születtek kompaktokból. Jó érzés volt utána elismerő szavakat kapni, habár ejtettem elegendő hibát, de fénycsöves megvilágításnál nekem ez elég mélyvíz volt úgy, hogy 2 héttel előtte jött meg első vakum. :B Ismereteim gyarapszanak, de a gyakorlat nagyon hiányzik. Inkább tartok kocafotós szinten. :)
HDR-t sikerült 1 kép alatt kinőnöm. Valahogy nem nőtt hozzám. :) Azt gondoltam a tájképek, épületek fognak vonzani, de kezdek rájönni, hogy szeretek utcai embereket fotózni. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#982) #40935168 válasza Real_Necro (#981) üzenetére


#40935168
törölt tag

Én a portréval voltam így. Sosem értettem. vmi sznob fétis ez, vagy mi ? Aztán ahogy elkezdtem, családon, ismerősön, .. óóóh.. állat :DDD

(#983) spanyoll


spanyoll
addikt

Mindenfele kategorizalastol szigoruan elhatarolodok: technikai tudassal rendelkezo, hianyossagokkal tisztaban levo csapatba sorolnam magam akinel a kutyubuzisag ha van, akkor az kimerul az elkepzelt kepekhez szukseges obikra gyujtesben. HDR koca mod, ha mar tema, azon kivul passz. Az utobbi idoben egyre jobban azt erzem, hogy jobb szeretek termeszetes fennyel dolgozni kizarolag, legyen az akarmilyen. Termeszetesen ha megkovetelne a szituacio nem itelnem el a vakuzast, de egyrest sokat kell meg tanulnom rola, masreszt valahogy nem preferalom annyira. Hogy miert? Passz. Csak :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#984) philoxenia válasza Real_Necro (#981) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hajléktalanokat? vagy inkább embereket az utcán.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#985) zolka78 válasza philoxenia (#984) üzenetére


zolka78
senior tag

Hajléktalanból már annyi van itt, hogy nehéz lenne olyan pillanatot kiragadni ami egyedi, és esetleg nem találkozik vele nap mint nap az utca embere. Bár lehet pont ezért lenne igazi kihívás.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#986) Real_Necro válasza zolka78 (#985) üzenetére


Real_Necro
veterán

Reggelizni akartam, de most beugrott a múltkori látvány/szag a Gellért hegy lábánál...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#987) zolka78 válasza Real_Necro (#986) üzenetére


zolka78
senior tag

MI bajod volt azzal? Az már 20 éve is úgy nézett ki. Már a városkép része :D

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#988) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#986) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, a szobornál a csőfalva?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#989) cOxeR válasza Mr.Csizmás (#988) üzenetére


cOxeR
Ármester

Miért, a "ferihegyi út" mentén, a kis házikók tömegei az erdőben?

(#990) Mr.Csizmás válasza cOxeR (#989) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pfuj :D meg a ferenciek tere, és blaha untergang, de most kitalálták, hogy a fal, és előtte 40 centi építési terület.....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#991) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#990) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, párom is sajnos ezt látja nap mint nap Blahánál. Múltkor állítólag rendőröktől pár méterre végezte a dolgát a lépcsőnél a csövi. Senki nem tett semmit, csak az arra közlekedők zöldültek.
Ellenpélda, hogy Batyinál decemberben pont láttuk, ahogy 4 rendőr igazoltat egy fickót, aki a parkban végezte a dolgát...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#992) Mercutio_ válasza Real_Necro (#991) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt ne felejtsük el, hogy Tarlósék most direkt erre játszanak rá. A jelenlegi törvények minden további nélkül leheővé tennék az ilyen egyének előállítását, pénzbírság kiróvását, ki nem fizetés esetén az elzárást, de inkább nem tesznek semmit, mert így látványosabb és lehet mutogatni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#993) cOxeR válasza Real_Necro (#991) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez egy dolog miatt van... a csövivel nem tudnak mit tenni... mert pénze nincs közmunkára meg nem alkalmas.
Ergo nem tudod büntetni...
Azt lehet büntetni, aki dolgozik.

(#994) zolka78 válasza Mercutio_ (#992) üzenetére


zolka78
senior tag

Csöves fizetni nem tud, közmunkázni nem akar, minek is, hisz nincs mitől tartania, nincs mit elvenni tőle. Leülés, a legjobb ami történhet vele, koszt és fedél, na meg meleg, és többször mosdik mint kint.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#995) Mercutio_ válasza zolka78 (#994) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kint is van lehetőségük napi mosdásra, ha igényli....
Azt pedig senki nem garantálja, hogy a sitten nem teszik helyre a cellatársak, ha túl illatos, tehát talán lenne visszatartóereje is a dolognak :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#996) Santiagain válasza zolka78 (#994) üzenetére


Santiagain
senior tag

Tarlósék először építsenek nyilvános WC-ket, utána bírságoljanak! Ne az legyen a hír, hogy a Városligetben átadtak 1 LCD tévéset, hanem, hogy minden 3. sarkon van piszoár. Nekem ezzel kapcsolatban Párizs a vesszőparipám.

http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

(#997) madgie válasza Santiagain (#996) üzenetére


madgie
titán

Pont ezt akartam mondani... amíg nincs nyilvános wc és egy szórakozóhelyre kell bemenni fogyasztani, hogy be ne f*sson az ember (ha van egyáltalán a közelben), addig senki ne csodálkozzon semmin.

(#998) Mr.Csizmás válasza madgie (#997) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bazilikánál van egy, de egyéni büszkeségem, hogy sikerült lefagyasztanom a szoftverét :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#999) #40935168


#40935168
törölt tag

(#1000) Real_Necro válasza #40935168 (#999) üzenetére


Real_Necro
veterán

:DDD :C

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.