Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#673) j.bravo


j.bravo
addikt

Lejárt az időlimit...

Real_Necro: hűamindenit, a MegaSoundSystem tagjai, ha jól tudom, a város két akkoriban legpatinásabb gimijéből kerültek ki (ebből az egyikbe jártam; ők elvileg 1 v 2 évfolyammal felettem); de anno nekem 2-3 hallott szám kivételével kimaradtak.

Eperkutyus: A rockzene is definíció kérdése :) a Straits határeset, de szerintem még az, és jó kis muzsika. Nem is kicsit.
Tomitát most nem vágom hirtelen, rákeresek. A többi felsoroltat bírom - nagyin cikisen mainstream vagyok? :DDD :))
Ugyanezen okokból mi se nagyon bántuk hogy nem vagyunk elég vastagok az MD vagy DCC beújításához. A haver apukája által a VHS-re csak hangként (85dB jel/zaj, franctudjammennyire kicsi THD) learchivált JMJ, Vangelis, Yanni, Vollenweider, Pink Floyd, Genesis és hasonló "kvázi-CD"-kből sokat mazsoláztunk... Ja igen, erre a VHS-re persze csak realtime lehetett felvenni, ugyanúgy, mint kazettára CD-ről.

Freddy76: Queen rajongókat lebuzizni? Egy világ dőlt össze bennem, eddig úgy tudtam, jó gyerek vagy... :(

;] ;] ;]

Nem mintha ez a Twisted Sister nem lenne kellemes muzsika, persze. Mi, Queen-esek is hallgattuk.

nord_: jó kis hely lehetett pedig :) Pécsen volt egy hasonló, viszonylag kicsi lemezbolt, ahol vállaltak ilyesmit. A kilencvenes évek közepén ők is vagy lehúzták a rolót, vagy elköltöztek és már kizárólag eladással foglalkoztak...

fattyu #674: a Nagy Lajosba, '92-96. Csak nem Te is?

[ Szerkesztve ]

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.