Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52874) w333 válasza tboy93 (#52871) üzenetére


w333
félisten

Többek között emiatt is szerelem saját magamnak az autóimat (szerencsére ez a szakmám) nem is a pénzről van szó mert volt már olyan eset is hogy pl. amikor megvolt a Peug 406 akkor elvittem féltengely cserére (nem volt hozzá szerszámom sem türelmem) jó ismerőshöz vittem aki azt mondta hogy gyorsan tűnjek innen mert nem fogják kicserélni csak annyit fognak csinálni hogy kiszedik jól megzsírozzák majd összekalapálják, természetesen elmentem egy másik szervizbe és megvártam míg kicserélik (végignéztem) de ha már ott voltunk hátsó fékbetéteket is cseréztettem ... ez mind szép és jó volt kb. 2 nap után halottam egy csörgő hangot a jobb hátuljából, természetesen alámásztam és láttam hogy a fékbetét biztosítékot sz*rul rakták vissza, majdnem elhagytam a fékbetétet (mondom király), aztán lassításkor egy pici csörgő hangot halottam a jobb első kerektől, leveszem a kereket és van az a kis ék (alumínium) biztosító tű na az sem volt normálisan visszarakva (ilyenről beszélek Link) ami nem engedi hogy a csavar lelazuljon ... na kérem szépen ahogy forgott a kerék úgy mozgott benne a biztosító tű (ezért volt hangja) szóval nagy ívben csak ennyit a szervizekről, csak és kizárólag megbízható helyre szabad vinni az autót ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.