Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51801) EQMontoya válasza BlacKSouL (#51796) üzenetére


EQMontoya
veterán

A barmok...

Same rules apply!

(#51802) bobsys válasza adalbert1 (#51798) üzenetére


bobsys
addikt

5 eve nincs asztali gep itthon. Laptop es tablet. Helyette meg 4 eve epitettem egy "servert", i7, 64GB ram, sok HDD es az van hasznalva VM-ek futtatasara meg van rajta egy Plex. A TVhez meg vettem egy Fire TV Sticket igy nincs kabelrengeteg (az egyetlen ami latszik az a set top boxbol jovo coax). A server backup meg megy egy NASra
offsite backup kulso HHDre megy, de gondolkozom lecserelni felhos megoldasra

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#51803) adalbert1 válasza parandroid (#51799) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, megmondtad :) - gondolatébresztőnek nagyon jó volt a múltkori írásod, illetve azért úgy érzem, hogy 2016-ban már el lehet szakadni az asztali géptől.

Jobban végiggondolva a helyzetet arra jutottam, hogy laptopot hülyeség lenne cserélni, egy újban leginkább csak a garancia és az újdonság varázsa számítana.

Viszont az asztali gép kiváltásán tovább fogok gondolkozni - leginkább a HTPC vonal tűnik nyerőnek, a NAS + médialejátszó páros csábító, de amiket láttam igazán jó NAS-okat, azok árban már drágábbak mint egy HTPC, és nem is biztos, hogy kihasználnám a 4 lemezes megoldásokat, egyre kevesebb dolgot van ingerem (digitálisan is) felhalmozni, tárolni.

Illetve még az tetszene, hogy ha az Xbox One-ra lenne pár igazán jó médialejátszó program, akkor talán megbékélnék azzal, egy alap NAS-sal, és a laptopommal.

Tim82: nekem szerencsére a VM-eknél nem kell igazán teljesítmény, így arra kb. elég a laptopom is - szóval még egy érv az asztali gép ellen.

(#51804) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Olvasom itten amiket írtok az otthoni netfogyasztásról és megvagyok döbbenve. Ha az életem múlna rajt sem tudnám feladni a PC-t. Voltak szakaszok amikor a mobilitás előnyt élvezett, de amit a leghalványabb lehetőségem volt azonnal visszatértem rá. Ami kompromisszumot el tudok képzelni az egy AIO ami szép is és mégis hoz teljesítményt.
De leginkább egy sok szabadidőmből és sok szabad forrásomból adódó épített projektet szeretnék egyszer...majd ha nyerek a lottón...amit nem is játszom...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51805) e=mc² válasza bitpork (#51804) üzenetére


e=mc²
őstag

Hasonloan vagyok en is, szamomra a PC az kell. Legalabbis most igy gondolom. Bar van notim, sajat is ceges is, meg telefon. Tabletem nincs es soha nem is volt. Neha gondolkozom, hogy paromnak vagy nekem lehet, hogy estenkent tartalomfogyasztasra jo lehet, de nincs ra ingerenciam, hogy vegyek. A notit is csak akkor veszem elo, ha az asztalihoz nem ferek oda es nagyon kell valami.

A gyereknek is van sajat PC, bar o inkabb konzolon jatszik, PC-n csak tartalomfogyaszt.

NAS-ra viszont lenne igenyem, illetve szivesen kozponotsitanam a csalad dolgait, valamint neha elgondolkozom, hogy a tv-n kene nezni filmeket, Netflixet, a PC helyett, de aztan rajovok, hogy most inkabb nem forditok energiat, se penzt, mert annyit nem erne most szamomra.

Ha uj helyre koltoznek, mondjuk csaladi hazba, akkor komolyabban atgondolnam, hogy mit hogyan es ugy lenne egyaltalan berendezve, butorozva is, hogy kenyelem mindenek felett.

En a noti eseteben a nagy kijelzot hianyolnam (22"+). Tudom azt is ra lehet kotni, de akkor is ott kell lennie az asztalon a monitornak, akkor meg mar olymindegy, hogy van-e elotte eger/bill illetve az asztal alatt egy PC.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#51806) Viszlát válasza e=mc² (#51805) üzenetére


Viszlát
addikt

En a noti eseteben a nagy kijelzot hianyolnam (22"+). Tudom azt is ra lehet kotni, de akkor is ott kell lennie az asztalon a monitornak, akkor meg mar olymindegy, hogy van-e elotte eger/bill illetve az asztal alatt egy PC.

Nekem ezt megoldotta az AirPlay, ha olyanom van, akkor a TV a monitor. Biztos van hasonló megoldás Windows vonalon is.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51807) bitpork válasza e=mc² (#51805) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Na pont a noti méretre mondtam h AIO akkor már :K
Lehet kinevetni de az iMac formaterve tökéletes. Jó kis windózzal :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51808) Tim82 válasza adalbert1 (#51803) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lefelejtettem, hogy NAS van nálam is, bár azt lassan cserélni-bővíteni kellene. A médialejátszó arról játszik filmeket, sorozatokat - szerencsére ahogy noti/tablet/telefonkijelzőknél sem, itt sem játszik a fullhádéfétis, sorozatokat SD-ben, filmeket meg 720p-ben preferálom.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51809) parandroid válasza bitpork (#51807) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Lehet kinevetni de az iMac formaterve tökéletes. Jó kis windózzal."

Olyannyira nem nevetünk, hogy létezik a kategória, ultrabooknak hívják, de sajna eléggé zsebbenyúlós. Mondjuk annyira még mindig nem, mint egy Macbook.

Kíváncsi vagyok egyébként én is, hogy hogyan fogom bírni. Volt már ilyen időszakom, akkor a játék miatt váltottam vissza asztalira, de mostanra már ez a veszély nem fenyeget.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51810) Tim82 válasza parandroid (#51809) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lemondtad a WoW-ot?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51811) parandroid válasza Tim82 (#51810) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Goldból még fizetgetem, de már nem lépek be minden nap, és akkor is csak kis garrisonozós mikromenedzsment van. Szóval jó úton vagyok, de nehéz dolog ez, és még nincs vége.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51812) EQMontoya válasza Tim82 (#51810) üzenetére


EQMontoya
veterán

Játékhoz miért kell asztali?
Ha a legújabb csilivili játékokat játszod, akkor tényleg kell, de pl. a WoT simán elfut a notimon. Ami egy Vostro 3350, szóval nem egy mai darab.

Same rules apply!

(#51813) adalbert1 válasza bitpork (#51807) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem az Apple gépeinél az nem tetszik, hogy valamit mindig feláldoznak a design oltárán - igaz, a saját asztali gépemben sem cseréltem CPU-t, vagy bővítettem RAM-ot, mióta megvan, de a lehetőség hiánya kicsit zavarna - illetve pl. Macbook Pro-nál zavar a dokkolhatóság hiánya, OSX-nél pedig a szokatlan billentyűzet kombinációk - pro-nak mondjuk ott vannak a különböző gesztusok a touchpad-en, azt jól eltalálták.

Tim82: nem vagyok látványfetisiszta (egy jó film divx-ként is élvezhető volt), de azért sorozatot 720p-ben nézek, filmet pedig 720/1080p-ben, ennél lentebb nem mennék. Szerintem azért a médialejátszó vonalat sem vetem el teljesen, illetve úgyis gondolkoztam, hogy anyukámnak vegyek egy könnyen kezelhető, magyar felületű médialejátszót, mert ami a Samsung TV-jében van beépített, az valami borzalmas - lassú, és egyáltalán nem felhasználóbarát a kezelőfelülete.

(#51814) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Relevánsabb pörgős topicot nem találtam, így itt zavarkodnék: vérnyomásmérőből van tapasztalatotok, hogy milyet lenne érdemes venni? Csuklós kizárva.

Köszönöm :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#51815) Viszlát válasza adalbert1 (#51813) üzenetére


Viszlát
addikt

[link]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51816) ToBeY válasza Traxx (#51814) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én most vettem egy Omron M2,úgy tudom ez elég jó márka.Esetleg M3 ha kicsit több a keret rá.

(#51817) bitpork válasza adalbert1 (#51813) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Természetesen csak és kizárólag letisztult dizájn miatt említettem az almát :R Szép, és feltételezem ezzel sokat nem kell vitázni. Mint ilyennek megvan az ára mid "kedvben" mind bővíthetőség terén.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51818) Tim82 válasza EQMontoya (#51812) üzenetére


Tim82
nagyúr

Játékhoz miért kell asztali?

Hadd ne kérjek elnézést azért, mert mások az igényeim. :)

Engem a WoT totálisan hidegen hagy, de az azért zavar, amikor például a Witcher 1-nél (!) időnként grafikai hibák vannak Intel HD3000-en, vagy a Dawn Of War 2, Pillars Of Eternity futtatása közben maxon pörög az X220-am ventije. Az általam játszott (vagy jövőben betervezett, ami pont nem a legújabb csiliviliket jelenti -> gyakorlatilag már csak GoG-on veszek akciósan játékokat) játékok 80-90%-ára elég erős a noti, ettől még nem akarom kinyírni a hűtését, alaplapját szándékosan.

Az asztalim sem egy erőgép (három magos Phenom II, Radeon HD7750, 8 GB RAM), mégis kb. annyiból megvolt, amennyiből mások eGPU-s rendszert építenek. Ráadásul jelenleg mindenre elég, amivel játszani akarok rajta.

Most épp úgy gondolom, hogy megengedhetem magamnak az asztali gép luxusát, még úgy is, hogy nem kapcsolom be túl gyakran. Van, hogy néha úgy általában kényelmesebb az asztali gép és a 24" SPVA monitor elé ülni, mint a notit használni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51819) parandroid válasza bitpork (#51817) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a gond az almával, hogy ugyanannyiért legalább olyan minőségi hardvert kapsz windows alapon, hasonlóan dizájnos és vékony házban, viszont általában jóval modernebb, és erősebb komponensekkel, cserébe legalább nem osx fut rajta. Ja, és már nagyon nagy valószínűséggel érintőképernyős. Persze kinek a paplan, de én ha már ki akarnék szállni a windows alól, akkor inkább linuxoznék, amennyit tudok az osx-ről, az kb a windows minden hátrányát hozza magával, csak még azon kívül is van neki egy csomó. Sokat szerencsére nem használtam, de az úgy bőven sok is volt ahhoz, hogy távol tartsam magam tőle.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51820) bitpork válasza parandroid (#51819) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

http://logout.hu/tema/off_topic_44/hsz_51817-51817.html

:R

Ahogy írottam volt fentebb ha lenne is annyi erőforrásom hogy almát vegyek az első egy windóz lenne rá :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51821) parandroid válasza bitpork (#51820) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tessék:

És ez csak egy a kínálatból, van ilyen gépe már szinte minden valamirevaló gyártónak, ehhez nem kell, hogy világító alma legyen a fedélen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51822) bitpork válasza parandroid (#51821) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez hol AIO? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51823) parandroid válasza bitpork (#51822) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ööö, pontosan mit is jelent neked az AIO? Én az all-in-one, azaz minden egyben értelmezést ismerem, de az alapján nem igazán látom, hogy ez miben lenne kevesebb mondjuk egy macbooknál. Mondjuk a konkrét képen szereplő eszköz egy kifordítható érintőkijelzővel konkrétan több is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51824) bitpork válasza parandroid (#51823) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az AIO nem egy funkcionális kategória, hanem agy fizikai :) Az egybe gépmonitor, mint az ímek :K [link]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51825) parandroid válasza bitpork (#51824) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jahogy! Na nem mintha ebben az esetben nem pontosan ugyanaz lenne a helyzet, mint a windows ultrabook vs MacBook esetben, mert ilyen is van azért bőven a piacon, de ez a kategória jelenleg nem érdekel - volt időszak, amikor gondolkoztam rajta, de aztán úgy voltam vele, hogy ha egy ennyire hozzáférhetetlen gépet szeretnék, akkor már inkább egy dokkolt laptop, vagy egy kisméretű márkás PC, meg egy nagyobb monitor. De most úgy rá vagyok fixálódva a laptopokra, hogy teljesen blokkoltam, én kérek elnézést. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51826) bitpork válasza parandroid (#51825) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az a bajom, hogy a laposoknál sokkal komolyabb kompromisszumot kell kötni. Vannak nagyon jó konfigok, de hűtés tekintetében nagyon alulfejlettek. Vagy hangos, vagy elégtelen, ha megfelelő a teljesítmény. Az asztalinál sincs igényem a tekergetős monitorra vagy a tapiképességre. Legyen szép, halk, és ne akarjon leolvadni ha képbolt v videókonvertálás mén. Ez pl nagyon szép - nekem.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51827) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ma a telenor azt a nagyon fontos információt,hogy a kártyám lejár 275 nap múlva 5x küldte el:D

(#51828) EQMontoya válasza Tim82 (#51818) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nyilván nem hd3000-en játszom, valami alap diszkrét vga van benne, de elég. Azt viszont elvárom, hogy bírja a hw., ha használom. Ha kicsit zajosabb közben, az nem nagy para, de amire való a hw., azt bírja már ki, ha néha kihasználom 1-2 órára. Főleg hogy idén már klíma is lesz, szóval nem 33 fokos környezetben kell kibírnia, csak mondjuk 26ban.

Same rules apply!

(#51829) Tim82 válasza EQMontoya (#51828) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincsen dedikált GPU-s notim és játék kedvéért nem is fogok már olyat venni magamnak. Számomra a játék a luxus, évekig alig játszottam, most épp van kedvem újra. És igen, ezt leszámítva mindenre elég a laptop; tekintve, hogy még évekig tervezem mind a notit, mind a desktop gépet használni, nekem ez így megfelel.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51830) customer114


customer114
senior tag

(#51831) Traxx válasza ToBeY (#51816) üzenetére


Traxx
őstag

Köszönöm, első körben én is ezt az M2-t néztem, valamint a szintén orvostechnikában ténykedő beurer-t, homedics-et is láttam kb. hasonló árban, plusz megakadt a szemem a magyar Medicor mérőn, elsősorban a 8 év gari miatt, de kapásból a csak 8 tárolható mérés az hátrány. Mindenképpen automatát vennék, első körben a beurer és az Omron a szimpi :R

Az M3 már kiesik, 15K fölé nem mennék árban, de sokkal jobb lenne 10-13 között maradni.

customer114: távtartót használt a lap szerelésénél az illető?

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#51832) fokukac


fokukac
nagyúr

olyan kockák vagytok már megint... :P

üdv mindenkinek a hüttéből..!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51833) NoLF válasza fokukac (#51832) üzenetére


NoLF
addikt

Hutsd le magad :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51834) Methionyl válasza customer114 (#51830) üzenetére


Methionyl
senior tag

SLI Híd hiánya? :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#51835) customer114 válasza Methionyl (#51834) üzenetére


customer114
senior tag

:K

(#51836) kraftxld válasza EQMontoya (#51502) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Na, végülis Szingapúr lett, pár hónap és megyünk :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#51837) NoLF


NoLF
addikt

Hmm. Nem sikerult tul jol a legutobbi melovaltas, 3 het utan kib@sztak, mondvan nem tudok szendvicset arulni. Feb 1el kezdtem, a fonok azt mondja mar 3 hete gondolkodik rajta, kellek-e. Akkor mi a picsanak vett fol? Minek kellett segget csinalnom a szambol es otthagyni a kavezot egyik naprol a masikra?

Ha 15 eve a sales bisunessben es vendeglatasban dolgozom, hogy lehet az hogy o 3 het alatt rajon, hogy nrm vagyok kepes elvegezni a feladatot? Ha nem tudom elvegezni, hogy lehet az hogy az eladasra szant szendvicseket 2 ora alatt kiarulom? Lenyegeben, hogyan mondhatja azt hogy nem tudok eladni, hogyha igen?

[moderálva] Legalabb megtudtam, hogy a smartnal undoritobb "auto" nem letezik.

Hetfoi kiborulas megvolt, kerem kaccsojjaki

[ Módosította: Qru ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51839) NoLF válasza NoLF (#51837) üzenetére


NoLF
addikt

Na ha ezt valaki meg tudja magyarazni hogy miert rasszista kijelentes az, hogy megemliten melyik orszagbol valo a fonokom, megeszem a kalapom. Minden jellegu elozetes tajekoztatas helyett moderaljatok es privatban irjatok hogy figyelmeztetest kaptam? Miert? Nem irhatom le hogy angol, malajziai, nemet, vagy esetleg magyar? Miert? Ez miert rasszista? Mi a franc van veletek?
11 ev utan figyelmeztetest kapni mert leirtam egy egyszeru tenyt, nehez felfogni.
Egeszsegetekre.

Azt remelem leirhatom, hogy en magyar vagyok... Es hogy szeretem a prohardvert, bar lassan mar mindent megtesztek, hogy ne igy legyen.

Ha nem lett volna egyertelmu, az embert nem azert neveztem kispatkanynak ahonnan szarmazik, hanem mert egy koponyegforgato hazug f@szkalap. Ha erdekelne honnan szarmazik es rasszista gondolataim lennenek, nem mentem volna hozza dolgozni...

De sebaj, a kisember hadd durrogjon, ugysem tehet semmit. Mindenesetre a reakcioido fenomenalis volt. Van valami motor irva erre? De mas orszagokra akkor miert nincs?

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51840) tope válasza NoLF (#51839) üzenetére


tope
addikt

Off Totyik-ot eléggé kiemelten kezelik itt, nyilván mert bármiről lehet beszélgetni (illetve bármiről nem).

Ha tippelhetek, tuti nem nyugati országból származó lehet a főnököd.

(#51841) NoLF válasza tope (#51840) üzenetére


NoLF
addikt

Akkor is teljesen nonszensz, sehol nem latom leirva szabalyzatban vagy topik-etikettben, hogy bizonyos orszagneveket nem lehet leirni. A tobbit igen. Ez az igazi alszent rasszizmus...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51842) Viszlát válasza NoLF (#51839) üzenetére


Viszlát
addikt

Inkabb negerezzel, azt lehet. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51843) Pttypang válasza Viszlát (#51842) üzenetére


Pttypang
veterán

Szegeny séf bácsi.

Everybody lies.

(#51844) NoLF válasza Viszlát (#51842) üzenetére


NoLF
addikt

Azt lehet???

Akkor kovetelek egy melyrehato es ertheto magyarazatot a figyelmeztetesemre valakitol, ugyanis ha negerezni lehet akkor orszagneveket is lehet mondani. Mert egy orszagbol nem szarmazik feltetlenul se borszin se vallas, tudomasom szerint pedig ez utobbiak altal valo megkulonboztetes a rasszizmus.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51845) bitpork válasza NoLF (#51844) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ha figyeled akkor egy hsz el is tűnt ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51846) NoLF válasza bitpork (#51845) üzenetére


NoLF
addikt

Igen, setitlelek reakcioja nyom nelkul eltunt. Ha nagyon szorszalhasogatoak vagyunk, abba nagyon nehezen talan bele lehetett kotni.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51847) Viszlát válasza NoLF (#51844) üzenetére


Viszlát
addikt

Hja, filmtopikban egyszemelyes haborut folytattam emiatt, de meg lett magyarazva, hogy nincs a negerrel semmi baj. Egy arva szot nem szoltak az aktivan jelenlevo modik, szoval ize.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51848) bitpork válasza NoLF (#51846) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nekünk van itthon juhbeles virsli, a hétvégén sütöttük :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51849) NoLF válasza Viszlát (#51847) üzenetére


NoLF
addikt

Az azert eleg kemeny. Melyseges gratulaciom az egyseges gondolkodasmoddal rendelkezo moderatori csapatnak.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51850) Qru válasza Viszlát (#51842) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, azt sem ildomos.

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.