Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51601) EQMontoya válasza parandroid (#51597) üzenetére


EQMontoya
veterán

Használt üzletiből mondjuk Latitude 6430 szerintem elég jó vétel. Főleg tisztességes (1600-as) kijelzővel.

Same rules apply!

(#51602) lenox válasza parandroid (#51600) üzenetére


lenox
veterán

Miert, androidon mi a baj a netezessel? Meg te mit netezel, ami mar nem megy tableten?

Nekem tok egyertelmu, hogy ha irni is akarok, akkor desktop, ha csak olvasni, akkor tablet, win10-es nagy, eros, draga, sokat fogyaszto, melegedo tabletet nem vennek, az pont csak a lenyeget nem tudja, es nem helyettesiti a desktopot sehogy. Ha 2-in-1 akkor is kicsi a kijelzo, desktopon 24 alatt nem allok szoba. Szoval nekem biztos hogy tab+desktop kombo a nyero, es alma vagy droid a tab.

[ Szerkesztve ]

(#51603) Tim82 válasza parandroid (#51597) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én mondjuk attól egy fikarcnyit sem leszek boldogabb, hogy veszel-e vagy nem egy üzleti notit. Persze, ha megajándékozol a rászánt összeggel, az más tészta.

Egyébként nekem is van 2in1 tablet-netbook hibridem (Lenovo Miix 300-10IBY), kezdek ráeszmélni, hogy lehet, hogy szar a benne lévő Realtek wifimodul, egy-két napja elkezdte eldobálni rendszeresen a hálózatot.

Egyébként nbwn.de, cyberport.de kínálatában akár még lehet is az üzleti notis irányvonaladnak megfelelő, refurb-használt-de-garis laptop.

Sipit meg üdvözlöm, long time no see 'im.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51604) parandroid válasza lenox (#51602) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Miert, androidon mi a baj a netezessel? Meg te mit netezel, ami mar nem megy tableten?"

Hát, az kérlek úgy megy, hogy ha hazaérek, akkor megnyitok 2-3 nagyobb híroldalt, rákattintok minden érdekesnek tűnő címre, hogy megnyitás új tabon, aztán ha végigszaladtam a címoldalakon, akkor azt bezár, és elkezdem olvasgatni a cikkeket, amiket addig megnyitottam. Fórumokkal, egyéb apróságokkal, amik még legutóbbról nyitva maradtak, ilyenkor van vagy 30 open tabom. Tudom, hogy ez szánalmas, és faszság, de már vagy 10 éve így netezek, és eléggé felhúz, ha valamilyen hardver nem tudja velem tartani a lépést, főleg, hogy mások meg könnyedén (ez az asztali i5+8GB RAM, ami most van, sem egy mai cucc, két éve vettem használtan, de ennek még megy a dolog).

Androidtól meg hányinger, szédülés, kettős látás, és epilepsziás roham jön rám, van itthon egyébként egy Nexus is (második generációs verzió, kisebbik lányka néz rajta sorozatokat, meg youtube-ot), mondjuk az még a mai mezőnyben is egy elég potens hardver droid vonalon, és az állandó frissítésekkel még használható is, de attól még utálom.

Amúgy meg a család már átállt tabletre, nagyobbik lánynak Surface Pro 3-at tojt a Jézuska még tavaly (mármint tavalyelőtt), párom meg egy Surface Pro 2-t használ. Szóval prübáltam én már mindent, Surface-eket egyébként imádom is, csak a nyeklő-nyakló Type Cover a problémám vele. Surface Book esetében megoldották, de nagyon úgy néz ki, hogy az meg olyan elképesztően pofátlan áron indul, ha végre indul, hogy annyit végképp nem költök gépre - most semmiképpen.

Monty: "Főleg tisztességes (1600-as) kijelzővel." - Pont ez a legnagyobb baj az üzleti gépekkel, hogy az 1600-as az nem egy tisztességes kijelző. Bakker, a S3P-nek 12"-en 2560x1440-es kijelzője van, olyan gyönyörű a képe, hogy beszarok. A S2P 10"-en tudja a fullHD-t, teljesen jól használhatóan. És akkor itt jönnek a 14"-es féltéglákkal, és dupla árat kérnek érte (használtan is), ha ips-es, és fullHD kijelzővel szeretném venni. Pont ez a legnagyobb gond a Thinkpad-del is, különben már vettem volna egy X2x0-at, és meg lenne oldva a dolog. Így viszont már gyakorlatilag egy Thinkpad sem olcsóbb, mint egy Surface, példának okáért.

Tim: Köszi a linkeket, ezeket nem is ismertem, átnyálazom. Van egyébként itt a tornyos kis faluban mellettünk egy üzlet, ahol ilyen gépeket árulnak, de ők is csak a fejüket csúválták, amikor fullHD kijelzőt kerestem. Pedig szép gépeik vannak, csodásan kiglancolva, sok garival, jó akkuval, kérésre dokkolóval, és valami nevetséges felárért jogtiszta oprendszerrel, ráadásul bődületesen nagy választékban, de valahogy nem áll össze a dolog az igényrendszernek megfelelően.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51605) EQMontoya válasza parandroid (#51604) üzenetére


EQMontoya
veterán

És mégis mi értelme van 12"-ra 2500 pixelnek?
Pont annyi értelme van, mint közútra 700 lóerőnek.
Lehet vele buzgárkodni a fórumon, oszt' ennyi.

Latitude-oknál használtan pár ezer forint felára van amúgy az 1600-as kijelzőnek, 110-120-ért már elég frankó gépeket lehet találni i7-tel, ssd-vel, stb.

Same rules apply!

(#51606) parandroid válasza EQMontoya (#51605) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ezzel hajlamos vagyok nem egyetérteni, a pixelek azok olyan jószágok, hogy akármennyi van belőlük, plusz néhány tízezer mindig jól jön, főleg ha egy rendes panelre sikerül őket ültetni.

A Surface Book egyébként 13,5"-en 3000x2000-es felbontással jön, de a 2560x1440-et már a Lumia 950 is tudja 5,2"-en. :DDD

Amúgy igen, 300 EUR körül van itt is a T420/X220 oprendszerrel, dokkolóval, mondjuk ezeknek még jó eséllyel kell RAM-bővítés, meg esetleg még nekem kell belerüsztölnöm egy SSD-t, de azt valahogy még talán megoldom. Utána már csak a bumfordisággal, a felbontással, illetve a viszonylag régi hardverrel kell kibékülni. Utóbbi talán a kisebb probléma, az asztali gépem is második generációs i5, ha kb ennyit tudnak a notik is (gondolom közel járnak hozzá), akkor az bőven elég lesz még egy darabig.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51607) lenox válasza parandroid (#51604) üzenetére


lenox
veterán

Ezek szerint kell bele sok ram... Mitol van a hanyinger az androidtol? Ugy ertem nekem bekapcs, chrome megnyit, es kesz, miben mas elmeny ez, mint barmilyen mas platformon?

(#51608) parandroid válasza lenox (#51607) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ami másnak előny az androidon, az nekem mind hátrány: a testreszabhatsága, a hekkelhetősége, a fantasztikus, de amire kell, arra sosem megfelelő 3rd party programok, meg az egész káoszba fulladó play store mind olyan dolgok, amit én bármikor lelkesen feláldozok a stabilitás és használhatóság oltárán. Valószínűleg egyszerűen öreg vagyok már ahhoz, hogy mindig újat tanuljak, mindent átszabjak, rootoljak, meg napokig szívjak, ha pl valami, amit meg akarok nézni, valami olyan hangkodekkel van betömörítve, amit a világ összes PC-je lejátszik ugyan, de valamiért az androidos lejátszók pont utálják. Szívtam vele eleget már telefonként is, aztán tabletként is (utóbbi célra egyébként még inkább bejött), de életem legnagyobb stresszcsökkentő tényezője volt, amikor átállítottam az egész családot droidról almás telefonra (akkor még a windows nem volt alternatíva).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51609) Tim82 válasza parandroid (#51606) üzenetére


Tim82
nagyúr

A második-harmadik generációs mobil Core i-kkel kapcsolatban szerintem dabadab itt tök jól elmondja a lényeget. Ennyit a "koros, gyengébb hardverről" noti vonalon.

Nekem X220-am van, igaz, csak 1366*768-as IPS panellel, de mivel nem vagyok fullhádé-fetisiszta, kifejezetten szeretem.

Amúgy a T420s, T430s meg nem igazán bumfordi. Azokba meg - igaz, DIY módon, egy 3rd party eDP-LVDS átalakító segítségével - lehet fullhádéipéeselcédét tenni. Ja, persze van vele egy kb. háromnegyed órás meló, meg meg kell venni bele a fullhádéipéeselcédét. Ha érdekel, szívesen linkelek részleteket, bár van egy olyan érzésem, hogy kész megoldást szeretnél.

Én néznék azért használtan T431s-t, X1 Carbont is a helyedben. Nyilván én csak Thinkpad-vonalon mozgok, más gyártók business notebook brandjeivel nincsen túl sok tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51610) EQMontoya válasza parandroid (#51606) üzenetére


EQMontoya
veterán

Igen, valóban tök jó, hogy a betűméretet, weboldalakat meg az ikonméretet halál f@szára kell nagyítani, hogy 1700dpi mellett is látszon. Tényleg tök hasznos. :D

Telefonon is bőven elég szerintem a 720p. Fölötte inkább az akkuidőt választom, mint a nagyobb felbontást.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#51611) Tim82 válasza Tim82 (#51609) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jut eszembe, esetleg valami szimpatikus refurb/kifutó ultrabook-féle a Lenovo Yoga termékvonalról, de annak minőségéről én nem vagyok egészen meggyőzve.

Viszont biztosan van Dajcslandban hivatalos Lenovo Outlet, ahol lehet ilyesmiket találni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51612) EQMontoya válasza Tim82 (#51611) üzenetére


EQMontoya
veterán

Yogaról még sok jót nem hallottam.

Same rules apply!

(#51613) Tim82 válasza EQMontoya (#51612) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én sem, de ha fullhádéelcédéipées kell olcsón, kurrens hardverrel, kompakt méretben, ez is egy lehetőség.

Ja, meg hasonló igények mentén mozogva az Asus Zenbook vonal is alternatíva.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51614) parandroid válasza Tim82 (#51611) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, a helyi szatócsbolt aszon'ta, ma kaptak friss húst, elmegyek, megnézem, mi a felhozatal... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51615) EQMontoya válasza Tim82 (#51613) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ezt ajánlottam most egy csajszinak, aki hordozható gépet keres.

Same rules apply!

(#51616) lenox válasza parandroid (#51608) üzenetére


lenox
veterán

Nem biztos, hogy ertem. Chrome, kodi es youtube. Ha hackelni kell, akkor mar regen rossz, en nem hackelek, de a chrome-ra kattintashoz nem is kell.

(#51617) Pttypang válasza Tim82 (#51609) üzenetére


Pttypang
veterán

Sose fogom megerteni, hogy bejaratott, kedvelt, hasznos dolgokat miert cserelnek le szutyokra, vagy eppen vesznek ki teljesen...
Milyen mancikak panaszkodhattak ilyenre, vagy mi az indok erre...

Everybody lies.

(#51618) mark!


mark!
őstag

Én szerintem egész jól haladok. 533nap, 0kitiltás, tudtommal 0figyeomeztetés, ha így haladok lesz egyedi arcképem jó gyorsan :))

>

(#51619) Tothgera30 válasza EQMontoya (#51615) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Korrekt, de lányoknak, napi hurcolára biztosan kisebbet néznék.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#51620) parandroid válasza lenox (#51616) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Elfogadom, hogy bizonyos felhasználásnál megúszható, lányom Nexus 7-ét sem hackeljük (videólejátszásokkal van is gond, de most hogy mondod, Kodit lehet, kipróbálom, ezt nem is tudtam, hogy létezik droidos tabra is), de még mindig ott tartunk, hogy ez csak internetezés, illetve azon belül is csak böngészés.

Néztem amúgy megint a használt üzleti gép kínálatot, de úgy döntöttem, tovább vergődök. X220 és X420s volt, ami tetszett (előbbi jobban), de X-ből teljesen reménytelen az 1366x768-asnál nagyobb felbontás, ellenben mindkettő 500 EUR körülre felcsúszik árban, mire belekerül egy SSD, illetve az összesen 8GB RAM (T420S már ennyiért van 1600x900-as is). Ehh, alszom még erre a projektre párat, asszem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51621) fokukac válasza parandroid (#51620) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem céges X230-om van, 1368-as felbontással, és szerintem nem kell 12 colra több, így is kurva kicsi rajta minden.

Amúgy vicces nézni téged, a Mesteremet, ahogy itt vívódsz. Amikor felvetetted az Acer-t, akkor azért csendben elmosolyodtam. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51622) Tim82 válasza fokukac (#51621) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én mondjuk az igényeken és az ahhoz nem egészen passzoló árkereten mosolygok csendesen.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51623) Viszlát válasza parandroid (#51608) üzenetére


Viszlát
addikt

Én megértelek, nagyjából ugyanez.

Viszont most éppen megőrülök, igaz OSX nem iOS, de fel kellett telepítsek egy Chrome-t, mert PayPal új kártya megadásánál Safariban nem tudtam 0-t írni. Egyszerűen semmi nem történt a billentyű lenyomására és kopipészttel sem ment... :W

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51624) parandroid válasza Tim82 (#51622) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csak abba a jelenségbe akadtam bele, hogy a korábbi tapasztalataimmal ellentétben eleve kicsit mintha magasabb áron kezdődnének a használható gépek (X220, vagy T420, i5, 4GB RAM, akármilyen HDD 80k körül), de ha tényleg komfortossá szeretnéd tenni az élményt memóriaduplázással (talán 10k HUF) és egy SSD-vel (~20-27k HUF körül, ráadásul, ahogy nézem, nemigen érdemes 120-ast venni már, mert a 240-es sem sokkal drágább - nálunk 65 vs 85 EUR), akkor hamar 120k HUF körül vagy, némi kis extra még, mint a nagyobb kijelzőfelbontás, és máris könnyen 150k körül. Persze még mindig inkább ez, mint valami vízipisztolyműanyag belépő konzumer gép, szóval ezzel nincs gond, viszont kétszer enyiért meg már azért kezdődnek a komolyabb, és modern, vadiúj gépek, amik már tudják a nagyobb felbontást, a touchscreent, meg kaptak egy modernebb architektúrát (ha a nyers procierőtől eltekintünk, akkor is talán takarékosabbak, és legalábbis videómegjelenítésben erősebbek).

Vettem én már ennyiért gépet az elmúlt másfél évben, kettőt is, ha más nem marad, ismétlem azt a vásárlást, egy Surface Pro 3-mal a világon semmi gond nincs, eltekintve a billentyűzet-megoldástól, meg a 4GB RAM-tól, ami akkor még nem is tűnt olyan erős kompromisszumnak. Mondjuk az tény, hogy érdemes várni egy akciót, amikor kb ingyen adják hozzá a type covert, de ilyen azért évente többször is van szerencsére. Ha meg 1200 EUR-ig felbővítem a keretet, akkor végképp kiszélesedik a mezőny, lesz ott bőven minden sok év garancival, fullHD+ felbontással, i5-tel, meg 8GB RAM-mal a Surface-től a HP Spectren, és Envyn át, a Yogan keresztül, érintve a Zenbookot, az említett R13-as Acert, a Dell XPS-t, szubnoti Latitude-ot, egy csomó Lenovo hibridet és ultrabookot, egészen az X250-ig, szóval ez meg már a bőség zavara... A gond az, hogy egyrészt olyan üzlet azért nem nagyon van, ahol mindent egyszerre meg tudsz tapogatni, másrészt már zsong a fejem a sok adattól, illetve az elolvasott tesztektől, meg vásárlói értékelésektől, és időnként már a szezont is keverem a faszommnnal. :U

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51625) e=mc² válasza parandroid (#51624) üzenetére


e=mc²
őstag

Akkor en meg hozzairnek egy Fujitsu Lifebook e736-ot, amennyiben kibovited a kereted es persze notebookban is gondolkozol.

Masfel hete van meg, de imadom. Egy Portege R700-at csereltem le. A fullHD kicsit szokatlan ezen a mereten, de meg lehet szokni :)

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#51626) fokukac válasza parandroid (#51624) üzenetére


fokukac
nagyúr

Az élet körforgása... Vehetsz egy accordot 2 milláért, de 3-ért már új Suzukit vehetnél... :P

Tényleg vicces nézni a vergődésed :D

Én egy éve vettem 50 ezerért egy T410-est 4 GB RAM-mal és egy i5 procival. Raktam bele 19-ért egy ssd-t, és vidáman működik, állítom, hogy bármire elég, hacsak nem 3d-ben tervezel non-stop.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51627) fokukac válasza BlacKSouL (#51546) üzenetére


fokukac
nagyúr

Bleki, nem ugrottál le véletlenül mostanában az Isztriára...? :P

[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51628) Tothgera30 válasza parandroid (#51624) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szóval, Latitude E62XX, i7, 8Gb, SSD vagy SSHDD. Mindenre elég. További szép estét.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#51629) mark! válasza fokukac (#51627) üzenetére


mark!
őstag

Azigen. Megyünk. Összeszedjük a a PH! népeit és leugrunk. Hullámfürdő ;]

>

(#51630) Tim82 válasza parandroid (#51624) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szubjektív javaslat: ha én lennék a helyedben, én elfelejteném az Acer Switch, Lenovo Yoga stb. csodákat. Ha nem kell érintő, akkor az e=mc2 javasolta Lifebook E736.

Ha lemondasz a full HD-ról, de kell az érintő, akkor Thinkpad X220/X230 tablet (ha kell az USB 3.0, akkor az utóbbi).

Ha az érintő sem kell, akkor IPS-es, i7-es "sima" X220 (mert az i7-es verzión van alapból USB 3.0), vagy X230 (ott mindegyiken van). Nem érdekes, hogy régebbi a hardver, új 9 cellás akkuval kb. 8 óra üzemidő simán kihozható belőle (saját tapasztalat) + van slice battery opció, amivel úgy duplája. Vagy a Tothgera által említett Dell Latitude E6220/E6230, biztosan ott is van valami extra akkus opció. (Egyébként azokba is lehet utólag ugyanolyan IPS panelt tenni, mint ami az X220-ban, X230-ban van, de ez fura módon gyárilag nem volt opció ott, ellenben Dell szervízalkatrészként létezik - a magam összelegózott X220-ában is ilyen van. :)) )

Ha meg kell érintő/full HD vagy jobb IPS/kurrens hardver, akkor maradj a Surface Pro-vonalon, mert annál jobbat nehezen találsz.

Ez persze csak az én lyukasgarast érő meglátásom. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51631) parandroid válasza Tim82 (#51630) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi az összefoglalót, egy kattra jár az agyunk, én is kb itt tartok most, illetve egyre inkább azon agyalok, hogy megelégszem az XWGA felbontással 12"-on, de még győzködöm magam kicsit.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51632) EQMontoya válasza parandroid (#51624) üzenetére


EQMontoya
veterán

1200 eurért Latitude 7440-et vennék szerintem.
Ennyiért már 2db raidelt m2 ssd-vel kapod, meg 16g rammal, persze fullhd, anyámtyúkja.

Same rules apply!

(#51633) fokukac válasza EQMontoya (#51632) üzenetére


fokukac
nagyúr

Sose vennék 1200 euróért magamnak notebook-ot, teljesen felesleges az az ár/érték arány, hacsak nem valami pénzkereséshez szükséges munkaeszköz.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51634) EQMontoya


EQMontoya
veterán

18:45-től néhányan a topikból megtalálhatók leszünk a Mester utcai Black Cabben, feel free to join.

Same rules apply!

(#51635) concret_hp válasza fokukac (#51633) üzenetére


concret_hp
addikt

160valahányban állt meg tavasszal egy latitude e5440 amit úgy érzésből 1 hétig használtak, 4th gen i5, 8gb ram és egy 120as ssd, igaz a kijelzője nem a legjobb, de 14"-ra nekem bőven jó. ez ~500pár jurót jelent, szóval jah :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#51636) tope válasza fokukac (#51633) üzenetére


tope
addikt

Az dúrván 400.000 Ft, annyiból vannak akik kocsit vesznek. :B

(#51637) parandroid válasza tope (#51636) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Más meg biciklit. Vagy horgászbotot. Vagy egy garnitúra alufelnit. Vagy egyhetes tunéziai utazást. Vagy mellnagyobbítást. Vagy mittudomén, mit még. Fura emberek vannak, na.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51638) mark! válasza parandroid (#51637) üzenetére


mark!
őstag

És aki elveri az egészet gumimacira? Vgay gumibogyószörpre? :C :C

>

(#51639) mark!


mark!
őstag

Valaki véletlenül nem szokott gyömbérteát csinálni rendes gyömbérből? Letudná írni, a menetét? :))

>

(#51640) EQMontoya válasza mark! (#51639) üzenetére


EQMontoya
veterán

Így pl.

Azért gugli első találatig jussunk már el, könyörgöm...

Same rules apply!

(#51641) mark! válasza EQMontoya (#51640) üzenetére


mark!
őstag

Jó. Csak ma már a 2.-at rontottam el :DDD Biztosra akarok menni.

>

(#51642) EQMontoya válasza mark! (#51641) üzenetére


EQMontoya
veterán

Még jó, hogy Darwin nem élt hiába...

Same rules apply!

(#51643) fokukac válasza EQMontoya (#51642) üzenetére


fokukac
nagyúr

Who is Zed?
:D
[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51644) mark! válasza fokukac (#51643) üzenetére


mark!
őstag

Hát, élek és virulok :D Egyébként köszi, mostantól ez lesz az aláírásom :C :C

[ Szerkesztve ]

>

(#51645) fokukac


fokukac
nagyúr

na ki az a lúúúzer, aki még a munkahelyén gyártja a GDP-t?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51646) mark! válasza fokukac (#51645) üzenetére


mark!
őstag

Hála az iforexnek én már otthon keresek napi 62068395€-t. ;]

>

(#51647) bandus válasza fokukac (#51645) üzenetére


bandus
veterán

bmentem 9-re a vilagvegere es delben mar johettem is el, mert be kellett meg ugranom a fonokhoz a pesti irodaba. meg tudnam szokni. kar, hogy nemjottetek burgerezni, azt kell mondjam, hogy rajtam kivul Montoya es Viszlat is igen jo fej :K :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51648) kraftxld válasza fokukac (#51645) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jelen....

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#51649) fokukac válasza bandus (#51647) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én dolgoztam fél 10-ig, aztán jelenésem volt egy másik kocsmában, szorri :) Annyit dolgozom, hogy az már az ivás rovására megy :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51650) NoLF válasza tope (#51636) üzenetére


NoLF
addikt

En pl ma veszek egy jazzt 750 fontert :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.