Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51551) Tim82 válasza parandroid (#51550) üzenetére


Tim82
nagyúr

2-3 éve az UniCreditnél a honlapjukon történő állásjelentkezés úgy nézett ki, hogy kb.30 perc volt a kitöltés, de 25 perc után kivágott a honlap. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51552) e=mc² válasza parandroid (#51550) üzenetére


e=mc²
őstag

Csak az utolso mondatodra reagalnek:

Az utobbi idoben (cca. 5 ev) egyre tobbszor kerulunk olyan helyzetbe a parommal, es estenkent megkerdezzuk egymastol, hogy most akkor mi hulyultunk meg, vagy mindenki mas helikopter?

Pontos peldat nem tudok irni, de komolyan egyre tobbszor erzem azt, hogy tenyleg hulyenek kell lenni, mert ugy jobban boldogulsz barmiben. Nem mondom magam nagyon tanult embernek, bar elvegeztem egy egyetemet, de azt gondolom, hogy meg van a magamhoz valo eszem es egeszseges szinten van az intelligenciaszintem is. De olyan primitiv, buta, ostoba egyenek kerulnek a latokorombe - tovabba az ismerosok, kollegakrol is sajnos ezt kell mondjam - hogy a fejemet tudnam neha fogni, es tenyleg neha nem tudom eldonteni, hogy most en gondolkodom rosszul vagy tenyleg kezd ez altalanossa valni...

De nem csak aprosagokrol van szo, hanem nagyobb hordereju ugyekben is munkahelyen, kozeletben, maganeletben is. Es ezek az emberek olyan pozicioban, helyzetben, korulmenyek kozott vannak/kerulnek/elnek (megfelelo alahuzando), hogy az agyam eldobom...

Ambulimax Provider

(#51553) concret_hp válasza parandroid (#51550) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem az überelhetetlen sztori az, hogy ismerősnek küldtek emailt, hogy betöltötték a helyet, köszönik a jelentkezést. őt vették fel. addigra lejárt a próbaideje :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#51554) mark! válasza concret_hp (#51553) üzenetére


mark!
őstag

Nem, az überelhetetlen sztori az, amikor egy *khmm* butuska osztálytársamnak mondta a tanár, hogy ragozza el a muttert (poénból mondta!), az meg elkezdte hogy ich mutte du muttest. Há' tanár úr bevágta neki az egyest ;]

>

(#51555) gaborbol válasza bobsys (#51549) üzenetére


gaborbol
őstag

Mult evben jelentleztem par helyre, az esetek legalabb feleben valami hazi takolt oldal volt beallitva az alltalad emlitett kerdeshegyre.
Viszont a masik fele meg akarod, hogy a LinkedIn profilodbol kiszedjuk az adatokat.? Igen. Koszonjuk, hogy jelentkezett. Aztan atlag 4-6 honap mulva jott is a valasz :DDD

(#51556) bobsys válasza gaborbol (#51555) üzenetére


bobsys
addikt

Itt nem is hazi oldal volt hanem a Taleo altal keszitett formedveny. Utnem azt a saleset aki eladta.
Mult heten jelentkeztem egyre meg most, meglatjuk

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#51557) concret_hp válasza bobsys (#51556) üzenetére


concret_hp
addikt

inkább azt kéne ütni aki fizetett érte, aki eladta az jól csinálta a dolgát :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#51558) gaborbol válasza bobsys (#51556) üzenetére


gaborbol
őstag

Szoktak kerdezni, hogy ha felvennenek mivel kezdened? Ott is van a konkret valasz. :)

[ Szerkesztve ]

(#51559) ngabor2 válasza BlacKSouL (#51544) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Én a belvizes gazdákat kérdezném, hogy ősszel ki lettek-e rendesen, végig takarítva a belvízelvezető árkok. Ja, hogy azokat évtizedekkel ezelőtt beszántották... köszönöm, nincs több kérdésem.

A rossz, vagy rosszul használt rendszerekhez, programokhoz: világ méretű cég, de hogy a gépem bekapcsolásától eljussak addig, hogy a leveleimet elolvassam, 15 perc várakozás. És nem úgy, hogy bekapcsolom, elmegyek reggelizni, aztán mire visszaérek már kész is. Nem, molyol 5 percig, aztán várja a jelszót. Újabb 5 perc, el tudom indítani a levelezőt. Az megint 5 perc, mire betölt és letölti a leveleket.

Pár éve ez gyengébb gépen kb. 2 perc volt összesen, igaz, akkor Lotus Notes-ot használtunk. Most Outlookot. Aki szerint ez a fejlődés, annak csak nagyon erősen gratulálni tudok.

(#51560) BlacKSouL válasza ngabor2 (#51559) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Fogadjunk, hogy 1/1-es bérelt vonalatok van, külföldi szolgáltatónál, és az összes minden a külföldi céges szervereken megy keresztül. :) Mint nálunk. Hogy kvázi a billentyűm leütése, és a monitoron való karaktermegjelenítéshez is szükséges hogy megjárják az utat a bitek.
Ráadásul most a szemerkélő esőcske miatt már hunyorognak a lámpák. Nemtom milyen tápok vannak a gépben, de ilyenkor már rég hanyattdobják magukat az átlag tápok.
Stabil hálózatok... esik, olyankor otthon általában kiesik 10-15 csatorna a tévén, és mindig a környéken elkezd ingadozni a hálózati feszültség. Mint most.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51561) Fercsáj


Fercsáj
csendes tag

Tudtok ajánlani német nyelvű hardveres weboldalt, ami hasonló a ph oldalához? Szeretnék németül is teszteket, hardveres híreket olvasni.

"Fiam, mindegy mennyire értesz valamihez, legalább egymillióan sokkal jobban értenek hozzá"~Homer Simpson

(#51562) szőröscica válasza Fercsáj (#51561) üzenetére


szőröscica
addikt

(#51563) Fercsáj válasza szőröscica (#51562) üzenetére


Fercsáj
csendes tag

jó vicc

"Fiam, mindegy mennyire értesz valamihez, legalább egymillióan sokkal jobban értenek hozzá"~Homer Simpson

(#51564) Fercsáj


Fercsáj
csendes tag

Nem értem, hogy mi rossz van a kérdésemben. Egy másik topicban kétszer is törölték, itt meg nem vesznek komolyan. Gondoltam, hogy egy ilyen jelentős oldal fórumában akadnak olyanok is, akik idegen nyelven is olvasnak híreket, és tudnak valamit ajánlani. Persze a guglit én is ismerem, majd keresgélek.

[ Szerkesztve ]

"Fiam, mindegy mennyire értesz valamihez, legalább egymillióan sokkal jobban értenek hozzá"~Homer Simpson

(#51565) Pttypang válasza Fercsáj (#51564) üzenetére


Pttypang
veterán

[link]

Elso talalaton vannak linkek.

Everybody lies.

(#51566) Fercsáj válasza Pttypang (#51565) üzenetére


Fercsáj
csendes tag

Köszönöm

"Fiam, mindegy mennyire értesz valamihez, legalább egymillióan sokkal jobban értenek hozzá"~Homer Simpson

(#51567) fokukac válasza Fercsáj (#51564) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nyugi, ez az off-topic, itt senki nem vesz komolyan senkit... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51568) Pttypang válasza fokukac (#51567) üzenetére


Pttypang
veterán

Engem soha :O

Everybody lies.

(#51569) fokukac válasza Pttypang (#51568) üzenetére


fokukac
nagyúr

viccelsz..? Ilyen fülekkel..? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51570) ToBeY válasza fokukac (#51569) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mingyá' farsang van azért van ilyen maskarában. :K

(#51571) Pttypang válasza ToBeY (#51570) üzenetére


Pttypang
veterán

Az alusapka mar nem divatos :(

(#51569) fokukac

Mondja ezt az urleny a csapokkal(?) a fejen. Hova tart a vilag..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#51572) mark! válasza Pttypang (#51571) üzenetére


mark!
őstag

Megesik az ilyen.

Más: még valentin nap sincs, de youtube már televan a single on valentine's day videókkal. Hova fajul ez a világ? ;]

>

(#51573) fokukac válasza Pttypang (#51571) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak szólok, hogy az űrlény az ő.

én egy szimpla béka vagyok, ennyi....:U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51574) mark! válasza fokukac (#51573) üzenetére


mark!
őstag

Akkor Te marsi vagy. Vagy neptunuszi :DDD

>

(#51575) tope válasza fokukac (#51573) üzenetére


tope
addikt

Nem kukac, ráadásul Fő ?

(#51576) Pttypang válasza fokukac (#51573) üzenetére


Pttypang
veterán

Kukac nev, urlenyes kinezet, beka identitas. Van baj, bekas idojarasjoslas?

Everybody lies.

(#51577) fokukac válasza Pttypang (#51576) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem, az az öcsém.
(hogy a klasszikus viccet idézzem)
: )

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51578) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Egy szép Triangle hangfal márpedig szép. És jól is szól.
Köszönöm, leülök magamtól. :)

Same rules apply!

(#51579) unclefucka válasza Pttypang (#51576) üzenetére


unclefucka
senior tag

Dehogy űrlény, egy kancsal Shrek-béka, kilógó nyelvvel. :U

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#51580) Pttypang válasza unclefucka (#51579) üzenetére


Pttypang
veterán

Űrszamár?

Everybody lies.

(#51581) 7 válasza unclefucka (#51579) üzenetére


7
addikt

Ez mar lassan olyan, mint amikor dragonfx azt hitte, hogy az avatarja egy granat

Ez volt:

(#51582) EQMontoya válasza 7 (#51581) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nagy zseni volt a csávó, konkrétan valakinek az aláírása lett egy elszólásából:
-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik.

Ő ugyanis váltig állította, hogy a jobb oldali kart húzogatja, ha nem mennek ki előle a belsőből.

Same rules apply!

(#51583) fokukac válasza 7 (#51581) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kedves szőröstalpú Jetim, azért örömmel tölt el, hogy Dragonhoz hasonlítasz.
Megyek is és veszek már egy 20 éves bmw-t. :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51584) lenox válasza 7 (#51581) üzenetére


lenox
veterán

Es ez amugy mi? Mert oke, nem lila granat, de leginkabb a fasztuggyami nevvel tudnam jellemezni...

(#51585) concret_hp válasza lenox (#51584) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem hangszóró is lehet (bár a lilás szín mindennek ad egy érdekes csavart :D)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#51586) 7 válasza fokukac (#51583) üzenetére


7
addikt

Akkor most orulunk, Vincent? :D

@lenox: Hangszoro. De ha ketsegek kozott vergodsz, segit a kep linkje is: http://prohardver.hu/dl/faces/speaker.gif. :)

(#51587) unclefucka válasza 7 (#51586) üzenetére


unclefucka
senior tag

Az ovális hangszóró a kedvencünk. :K
És azért íveltek az oldallapjai, hogy az állóhullámokat minimalizálja... :U
A színe meg... olyan cuki. ;]

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#51588) Tim82 válasza 7 (#51586) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az avatárt tervező grafikusnak egyértelműen nem ez volt a legjobb pillanata.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51589) EQMontoya válasza 7 (#51586) üzenetére


EQMontoya
veterán

Emelkedett dolog egyébként a hozzászólásodból belinkelni a hozzászólásodat.
Majdnem megértettem a rekurziót, de aztán rájöttem, hogy előbb meg kellene értenem a rekurziót.

Same rules apply!

(#51590) 7 válasza EQMontoya (#51589) üzenetére


7
addikt

(#51591) EQMontoya válasza 7 (#51590) üzenetére


EQMontoya
veterán

Duty calls

Same rules apply!

(#51592) fokukac


fokukac
nagyúr

mindeközben Budapesten :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51593) 7 válasza EQMontoya (#51591) üzenetére


7
addikt

(#51594) fokukac válasza EQMontoya (#51591) üzenetére


fokukac
nagyúr

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51595) lenox válasza 7 (#51586) üzenetére


lenox
veterán

Hat attol, hogy valaki egy fasztuggyaminek a speaker.gif nevet adta, attol meg nem lesz hangszoro. Elobb jutna a granat eszembe... Ugy latszik, annyi eszem van, mint sarkanytrukknek...

(#51596) fokukac válasza lenox (#51595) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem egy fejre húzott álarc / papírzacsi jut erről az eszembe. : )

Na jó, felnagyítva tényleg speaker.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51597) parandroid válasza fokukac (#51592) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy a liberóta (imádom ezt a szót, ebből is látszik, milyen sokat köszönhetünk Pataki Attilának, remélem még sokáig köztünk marad, és nem rabolják el többet az ufók) városi kerékpáros hipsztergyerekek úgy nőttek fel, hogy anyuci a széltől is óvta őket, és gonosz elnyomónak titulálódott mindenki, aki szerint talán mégiscsak nem anyucikicsivirága púzta a passzátszelet, de a kegyetlen nagyvilágban a villanyoszlopnak mindig elsőbbsége van.

--------------------------------------------------------------------------

Ja, de ha már itten félig szakmáztunk kicsit korábban, ezúton is szeretném bejelenteni, hogy utálom tivet (már megint), mert elültette a bogarat a fülembe,és most három lehetséges forgatókönyv között vacillálok:

1.) Veszek kurta drágán egy 2in1 tablet/laptopot az asztali gépem helyett. Ha nagyon kemény vagyok, akkor Acer Aspire-t, hogy szemen köphessek mindent, ami és aki valaha voltam.
2.) Veszek egy nagy levegőt, és utána szokás szerint egy használt üzleti laptopot, hogy kukac és Tim (és még sokan mások) is boldog legyen.
3.) Megtartom az asztali gépem, és netezek tovább a telefonon, ha már nincs kedvem az asztalnál ülni (sosincs, szóval ez így eléggé kihasználatlan), miközben anyának mindenképpen kell egy 'új' asztali gépet vennem, mert az övé már a végét járja (hosszú történet, a lényeg az, hogy a buta videódigitalizálója csak 32 bites WinXP-ig van támogatva, szóval ennek a cseréjével kell majd kezdeni).

Részletesen itt sírtam el a bánatom, de annyi reakciót sikerült szereznem vele, hogy igenis van X-es sorozat fullHD felbontással, ami tény, papíron én is találkoztam vele, meg 800 EUR-s használt laptop hirdetésben, de ettől nem lesz elérhető és racionális a dolog (mondjuk ez nem szokott zavarni, nem is értem, most mi bajom). Mindezt Sipi legnagyobb derültségére, mert ő bújtogatott, hogy mindenképpen kérdezzem meg a topikban is, a szemét.

Röhögjetek ki ti is egy kicsit, légyszi, hogy legyen ma is egy jó napom, aztán hátha valakinek van valami épkézláb ajánlata, amit utána majd fintorogva lefikázhatok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51598) lenox válasza parandroid (#51597) üzenetére


lenox
veterán

Es miert nem egy tabletet veszel inkabb, es marad az asztali gep? Az nem annyira draga, es jobban lehet netezni vele, mint egy telefonnal.

(#51599) Pttypang válasza 7 (#51581) üzenetére


Pttypang
veterán

Vívóálarc?

Everybody lies.

(#51600) parandroid válasza lenox (#51598) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Erre is gondoltam, de épp a minap sírt a szám, hogy az Atomos Dell (Venue 8 Pro) tabletem már netezéshez is kevés szegény, Androidot nem akarok, iPad is volt (páromnak), az sem jött be igazán, szóval egyelőre marad netezni az iPhone (telefonban többé-kevésbé ki vagyok békülve az IOS-sel, bár a Win10-es mobilok piszkálják a fantáziámat most). Szóval amelyik Win10-es tabletben már normális hardver van, ott meg már jönnek az egyéb igények (proci, RAM, kijelző, felbontás), és pillanatok alatt ott vagyok, hogy akkor már minek mellé asztali gép?

Szerk.: Még annyi a tablet témához, hogy egy Surface 2 Pro elég is lenne, de pont a linkelt hozzászólásban keseregtem, hogy újan már nincs, használtan meg ahhoz képest, hogy használt, betyár drága. A Surface 3 Pro-ról nem is beszélve. Ráadásul, ahogy ott is írtam, mindenképpen jó lenne a fix billentyűzet, hogy nem asztalnál ülve, is lehessen pl. fórumhozzászólást, emailt, stb-t írni.

Ráadásul anyának mindenképpen kell vennem egy gépet húsvétig, ahogy néztem, azt olyan 50-60k alatt úgysem úszom meg (akkor már i5, meg normális mennyiségű RAM, hogy időtálló legyen), ellenben nekem itt van egy az asztal alatt, amit alig használok, downgrade-elem belőle a VGA-t (R7850), talán azért még kapk valami keveset, mert maga a gép úgysem menne el amúgy egyben.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.