Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51851) Viszlát válasza NoLF (#51849) üzenetére


Viszlát
addikt

Molesztald meg kicsit oket aztan lesz olyan egyseges gondolkodas egybol, hogy csak gyozzuk nyelni . :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51852) NoLF válasza Viszlát (#51851) üzenetére


NoLF
addikt

Fogom is, mert meg mindig varom a magyarazatot erre a lepesre. Szovegertesbol egyes, vagy belemagyarazasbol otos, egyelore ez a velemenyem.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51853) BlacKSouL válasza NoLF (#51846) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Bizonyos országneveket nem lehet mondani.
Nem lehet például azt mondani, hogy Ni! géria. Sőt. Igazából azt sem, hogy Burkina Faso. Mondd csak ki hangosan! Na látod, obszcén vagy. :P
De megnyugtatásul közlöm, hogy ha a te szendvicsfőnököd történetesen éppen keresztény, vagy muszlim, csak éppen Haifában laknak a szülei és a nagyszülei...mert ez ugye nem derült ki... akkor bizony a fórummoderáció áttételesen le.....zta őt helyetted :) Az én megjegyzésem meg nem is bánom hogy kikerült, olcsó poén volt, de nem szándékosan rosszindulatú. De a fentiek kombinációjával együtt is elég lett volna az enyémet törölni...

Van nekem pl. otthon egy viccgyűjteményem, pont olyan viccek vannak összeválogatva, amik közül egyetlen egyet se lehetne itt leírni, de persze azt ott akkor és azóta más kiadásban ki is lehetett adni. Na szóval abban éppen olyan keményvonalas viccek vannak, amiknek a megértéséhez kell némi intelligencia, méghozzá az a fajta, ami feltételez némi nyitottságot, olvasottságot, urambocsá minimális ismeretet az adott vallás, az azt gyakorlók, a szokásaik, hagyományaik tekintetében. Így az átlagember számára, meg kb. a mai fiatalok nagy részének a viccek kb. 60%-a nem is vicces, nem érthető. Aki viszont rendelkezik ezzel, az igen jókat tud mulatni a viccben szereplőkkel. Nem rajtuk, velük.
Nem feltétlenül dicső, hogy manapság a viccek elmentek olyan irányba, aminek a megértéséhez nem szükséges háttértudás, hanem a durvaságával, "bunkóságával" arat sikert, pedig minden vallási, kulturális csoportra épülő viccgyűjteményben éppen azok a típusú viccek vannak többségben, amelyek a csoport tagjainak furfangjára, gondolkodására, frappáns megoldásaira épít. Nem pedig a puszta kigúnyolására.
És az egyszerű viccek tömeges térnyerése és tiltása miatt nem szabad a kifinomult vicceket sem mesélni.

Ez most csak úgy eszembe jutott. Akár a fentiektől függetlenül is.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51854) NoLF válasza BlacKSouL (#51853) üzenetére


NoLF
addikt

Az mar csak hab a tortan, hogy emberunk muszlim vallasra valtott az eredetirol 10 eve. Tehat egy jellemzoen zsido vallasu orszagbol szarmazo muszlim aki egy jellemzoen kereszteny vallasu orszagban el.

Igy mar tobbszorosen rasszistava lehet hivatalosan nyilvanitani, most, hogy ezeket leirtam? :F

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51855) tope válasza NoLF (#51854) üzenetére


tope
addikt

Igen, szóval szégyeld össze magad. :B

Sajnos rossz világot élünk, mikor bárki beperelhet olyan dolgokért, amin régen csak röhögött volna, vagy figyelmen kivül hagyott volna, de ma Demokráciában élünk, és jogaink vannak, de kötelességünk az sosenincsen. A haverok kerülnek a székbe, pofálanul lopják a milliárdokat, de bezzeg te a kisember, ha ellopsz 100 Ft-ot is, hát kicsinálnak.
Inkább be is fejezem, mert nem akarok sem faji, sem vallási, sem egyéb hovatartozási vitát indítani, kérem, ne is válaszoljon rá senki ilyen értelemben

UI: Ha sok lenne, kérem törölni, és ÉKE

[ Szerkesztve ]

(#51856) bitpork válasza tope (#51855) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Éljen Karácsony Eleje? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51857) BlacKSouL válasza bitpork (#51856) üzenetére


BlacKSouL
addikt

bÉKE :)

na és most elgondolkodtam. a béke szóról a béketábor, békekölcsön juthat egyesek eszébe, ami egy régi rendszert idéz, amiről a kommunizmus juthat az eszükbe, aztán eljutunk a tiltott önkényuralmi gondolatokhoz (nem én, egyesek) és akkor súlyos politikai gondolatok fogalmazódhatnak meg. tehát akkor inkább nem írom le a béke szót, nehogy megsértsem valakik hovatartozását, vagy vitát gerjesszek.

Akkor most jövök a flémgenerálással:
azon ismerőseim, akik apple termékeket kezdtek el használni, sokat szenvednek miatta, de mostanában csak apple témájú cikkeket találnak meg és linkelgetnek. aztán néha 1-1 közös este végén bekapcsolom a bluetooth-t a telefonomon, és megkérem, hogy pattintsák már át az elkészült fotókat, olyankor meg nem jön át egy sem. :) de olyan érzésem van, mintha tényleg valami vallási szekta lenne, hogy aki belekerül, az onnantól megszállottan epölös lesz. még a hibákat és korlátokat is imádják onnantól.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51858) parandroid válasza BlacKSouL (#51857) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, akkor olyan, mint a EACE... Bár a disznó (teatyaúristen, ezt vajon le lehet írni, vagy nagyon sértő?) megoldása is szellemes.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51859) bitpork válasza parandroid (#51858) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Le :K És teszem hozzá, hogy próbálkoztam megigényelni a pHórum disznaja rangod de nem akarják engedni sehogysenem. Se.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51860) NoLF válasza bitpork (#51859) üzenetére


NoLF
addikt

minek disznolkodnal?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51861) bitpork válasza NoLF (#51860) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mert ide s tova 20 éve Röfi a becenevem, csak a pH áll ellen ennek :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51862) Pttypang válasza NoLF (#51854) üzenetére


Pttypang
veterán

(#51863) fokukac válasza bitpork (#51861) üzenetére


fokukac
nagyúr

mert nem vagy halal...! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51864) bitpork válasza fokukac (#51863) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51865) fokukac válasza NoLF (#51837) üzenetére


fokukac
nagyúr

Fel a fejjel, majd találsz másik melót,
a modikkal pedig ne törődj, Qru különösen kegyetlen, de ez biztos így jó neki. A zöld űrlények már csak ilyenek, hallod...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51866) Traxx válasza NoLF (#51852) üzenetére


Traxx
őstag

Van moderálással kapcsolatos topic.

A melókereséshez, és mielőbbi találáshoz pedig sok sikert :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#51867) Tothgera30 válasza NoLF (#51837) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nagyon sajnálom hogy nem jött össze a meló.

A cenzúrát néha én sem értem, de ez már csak ilyen.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#51868) adalbert1 válasza Viszlát (#51815) üzenetére


adalbert1
veterán

Egész jónak tűnik, mondjuk a 449€-s árat látva kicsit kikerekedett a szemem :) - az E6230-hoz 10k-ért vettem használtan dokkolót, de az új is talán olyan 30-35k környékén van.

(#51869) bobsys


bobsys
addikt

A repulon ulve neztem mikor beakartam jelentkezni, hogy tenyleg nem HTTPS a login oldal a PHn es plain textben megy a jelszo? Ha igen akkor az eleg gaz

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#51870) Tothgera30 válasza adalbert1 (#51868) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ahogy nézem, most már 5k körül is kapni PR03X-et. Én is fontolgatom, de valami vezeték nélküli megoldás lenne célszerű, ahol pl.: wifin kapcsolnám a notihoz, az pedig még baromi drága.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#51871) bitpork válasza bobsys (#51869) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Máskor repülőn nem ph-z, mert a légi marsall valószínűleg az abrevációt egy droggal azonosítja és le leszel sokkolva :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51872) NoLF válasza fokukac (#51865) üzenetére


NoLF
addikt

Nem aggodom, a masodallasom tovabbra is megvan szoval ehenhalas nem fenyeget.

A moderaciot meg nem kommentalom tobbet, ertelmetlen.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51873) EQMontoya válasza Traxx (#51866) üzenetére


EQMontoya
veterán

A linkelt hozzászólás oly' mértékben teszi hitelessé a topikot, hogy akár provident reklám is lehetne. :)

Same rules apply!

(#51874) Traxx válasza EQMontoya (#51873) üzenetére


Traxx
őstag

Jó, hát nem én írtam :P Viszont reklamálós topicnak jó lehet, bár még eddig nem volt rá szükségem, hogy használjam, makulátlan a lapom :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#51876) tope válasza NoLF (#51875) üzenetére


tope
addikt

Pedig aki ilyet elkövet, az nem épelméjű!
Függetlenül a hovatartozásától!

(#51877) tildy válasza parandroid (#51819) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat, anno, amikor neztuk a macbookot lalanak , probaltunk hasonlo arban hasonlo minoseget talalni (a 3 eves garanciat mar nem is mondom, egyszeruen egy nyikkanasra csereltek 1 honappal gari letelte elott is a billentyuzetet, aminek osszesen annyi baja volt, hogy le volt kopva 1-2 betu) , es nekunk anno nem sikerult . Uj gepeket neztunk, talan meg emlekszel, akkor volt egy probank a yogaval. ( kelloen vekony is volt, jol osszeszereltnek is tunt, egeszen az elso wifis gondig, es a hutes hangjarol nem is beszelve)
Lenyeg a lenyeg, hogy az a gep, amit utana mergeben Lala vett , most mar kb 2.5 eves, tokeletesen megy, egy panasz nincs ra azota.

Errol jut eszembe: bobsys vagy gaborbol, megvennek egy 3 eves garit a 12" Macbookomra B&H-bol, mehet valamelyikotok cimere?

A moderaciora: Qru, bar nem lattam mi volt odairva, de ha valoban igaz, amit Nolf allit ( es miert ketelkednek benne, oszlopos tagja a phnak, tobb mint egy evtizede) , akkor igencsak elszaladt a ceruza nalad. Bar mar nem eloszor latom toled.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51878) EQMontoya válasza tildy (#51877) üzenetére


EQMontoya
veterán

A moderaciora: Qru, bar nem lattam mi volt odairva, de ha valoban igaz, amit Nolf allit ( es miert ketelkednek benne, oszlopos tagja a phnak, tobb mint egy evtizede) , akkor igencsak elszaladt a ceruza nalad.

Ez önmagában a kisebb baj, mindenki téved néha, az vesse rá az első követ...
A nagyobb baj szerintem, hogy ha valamilyen moderációval kapcsolatos vagy hasonló probléma felmerül, akkor vagy kínos csönd van, vagy még vércikibb magyarázkodás, akármi is történt. A "bocs, elb..tuk!" valahogy ritkán olvasható, pedig nem ettől lesz valakinek kevesebb tekintélye, sőt! Példaként talán csak a gamerkilleres oknyomozó írást és annak motivációt érdemes felidézni.

Same rules apply!

(#51879) tildy válasza tope (#51855) üzenetére


tildy
nagyúr

Errol jut eszembe a leendo nannynk siman perelhetne minket gyerekbantalmazasert , meg szexualis zaklatasert. A gyerkocunk ugyanis megharapta az ujjat, meg megpuszizta a mellet! :Y :Y
Erted na, a gyerek bantalmazott :D
Ja, amugy ugy nez ki nem bolcsibe megy a gyerkoc, hanem egyik volt szomszed "kislany" (13-14 volt, mikor szomszedunk volt, most 22) fog vigyazni ra, ugyhogy hamarosan munkaltato leszek....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51880) tildy válasza EQMontoya (#51878) üzenetére


tildy
nagyúr

Erre mondtuk anno, hogy a moderatori tabor osszezar. Aminek neha meg van is letjogosultsaga, de azert "hulyeseg" moge nem kene felsorakozni. Marmitn na, sokkal inkabb van tekintelye annak, aki beismeri, hogy hibazott. Hibazni nem szegyen, a tanulas alappillere inkabb.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51881) Tothgera30 válasza tildy (#51877) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Latitude szériával járok hasonló cipőben, ott is az NBD garancia, és társai, egyszerűen mindig levesz a lábamról.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#51882) tope válasza tildy (#51879) üzenetére


tope
addikt

Mondjuk egy 22 éves leányzónak én is megpusziznám az ujját, meg harapdálnám a melleit, vagy fordítva ;] :D

UI: Sok sikert a nanny(dada)-vel.

[ Szerkesztve ]

(#51883) Melack válasza NoLF (#51875) üzenetére


Melack
veterán

Így legalább felelősségre vonható. Bármilyen fura is ezt leírni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#51884) BlacKSouL válasza tope (#51882) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hol a sor vége? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51885) tildy válasza BlacKSouL (#51884) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak szolok, itt a hazban nincs lift:) ( amugy is a foldszinten lakunk:))
tope: jah, dada vagy valami olyasmi.

tope, koszhogy szoltal amugy, leven a forum nyelve magyar, szanom banom bunom, most akkor en isfigyelmeztetest kapok? :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51886) bitpork válasza tildy (#51880) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Messze nem volt hülyeség, mert a következő hszben már meg is mutatkozott a nem helyes irány. Lehet magyarázni de felesleges és kár.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#51887) NoLF válasza Melack (#51883) üzenetére


NoLF
addikt

Maximalisan leszarom, nem azert linkeltem.

bitpork: szerintem igenis boven van megmagyaraznivalo azon, hogy miert kapok moderaciot es foleg rasszista indittatasu hozzaszolasert figyelmeztetest, amikor a hozzaszolasomban a rasszizmus halvany szikraja sem valosulhatott meg, leven egy orszagnevet irtam, valamint egy degradalo szoval illettem a fonokomet miszerint egy hazug kis patkany. Aminek semmi koze ahhoz, honna szarmazik, aminek meg ahhoz nincs koze, amilyen vallasunak tartja magat, amihez meg nekem nincs kozom mert magasrol teszek ra, mint minden ilyen jellegu dologra. Teljesen jogtalanul figyelmeztetest kapni es tobbszoros kiborulasomra is lapitani mint szar a fuben - ezt nehezmenyezem. Nagyon.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51888) tope válasza BlacKSouL (#51884) üzenetére


tope
addikt

Nincs lift, szóval :B

tildy: Touché ;]
UI: Szégyeld össze magad, egyébként nem azért írtam ;)

[ Szerkesztve ]

(#51889) Melack válasza NoLF (#51887) üzenetére


Melack
veterán

Sejtettem. Attól még formálhatok róla véleményt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#51890) NoLF válasza Melack (#51889) üzenetére


NoLF
addikt

Termeszetesen, es nyilvan egyet is ertek vele.

Ugyanakkor a tegnapi temara volt ez reackio tolem.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51891) Qru válasza tildy (#51877) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha egy félreérthető hsz-t (erre volt ékes bizonyíték BlacKSouL reakciója Nolf hsz-ére) moderálok és felhívom a figyelmét az írójának, hogy nem ez a megfelelő irány abban én nem látok kivetni valót.

"es miert ketelkednek benne, oszlopos tagja a phnak, tobb mint egy evtizede" Nem látok a kettő között összefüggést. Az itt eltöltött időtől függetlenül bárki követhet el szabálysértést bármikor, aminek mindig megvan a maga következménye, ha újonc ha jómunkásember. Csak ezt itt sokan elfelejtik.

#nincsbennetarcsi

(#51892) NoLF válasza Qru (#51891) üzenetére


NoLF
addikt

De mi volt a szabalysertes konyorgom meseld mar el!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51893) Qru válasza NoLF (#51892) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

[link]

#nincsbennetarcsi

(#51894) tope válasza NoLF (#51892) üzenetére


tope
addikt

Ha elküldöd privátba mit írtál, már ha megvan, azt megköszönném, vagy Qru, téged lehet kérni ilyesmire ?

UI: Nem szerencsés egy olyan vita, amiről nem tudjuk mi is volt a kiváltó ok (BlacKSoul neked megvan? mert te írtál rá).

(#51895) NoLF válasza Qru (#51893) üzenetére


NoLF
addikt

Tehat belinkeled a hsz-t, amire irtam a kerdest. Felemelo :)

Privatban ird le nekem le nekem legyszives, hog mit tettem. Komolyan! Ugyanis en tudom, hogy semmit, ezert erdekelne, hogy megis mit. Mert azzal a hsz-el amire rakerdeztem, nem valaszolsz semmire.

Meg ha el is felejtem a szabalyzatot, ami ram is vonatkozik - bar tovabbra sem latom sehol leirva, hogy tilos bizonyos orszagokat emlegetni a ph!n.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51896) BlacKSouL válasza NoLF (#51887) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51897) NoLF válasza BlacKSouL (#51896) üzenetére


NoLF
addikt

A pi-t csak 51 tozedesjegyig tudom, reszegen is. :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51898) tildy válasza Qru (#51893) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez nekem nem tunik valasznak. Linkelj a ph alapelvekbol, ha mar. Linkeld melyik pontot sertette meg Nolf! Mert szerintem semmilyet. ( Volt mar itt a topikban hulye angolok, angol hulyek, azt miert nem moderaltad akkor????)

Amugy meg a ph-n lete alatt mar bizonyitott Nolf mind emberileg, mind hozzallasilag, elnezest, hogy erre nem tertem ki kulon.

A masik meg amit Viszlat is mond, ha az tenyleg igaz, az elegge gaz , hogy az a filmtopikbol nem lett moderalva.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51899) lenox


lenox
veterán

En nem lattam, mi volt odairva, de ha pl. olyasmi volt, hogy 'degradalojelzo valamilyenorszagi', akkor az problemas, mivel ennek van olyan jelentese, hogy azert igaz a degradalo jelzo, mert az illeto a valamilyen orszaghoz (vagy nephez, vallashoz, csoporthoz, akarmihez) tartozik, tehat ennek rasszista jelentese is van. Hiaba gondolja valaki, hogy az o fejeben nincs osszekapcsolva a ketto, barki mas szerint meg lehet, hogy igen. Szoval kulon kell az illetore mondani egyiket es masikat. Illetve a valamilyen csoporthoz tartozast firtatni az szerintem keves kiveteltol eltekintve magaban is rasszista, mivel nagyon ritkan van jelentosege egy adott temaban. Legalabbis a nyugati antirasszista gondolkodas szerint, ami amugy eleg alszent szerintem, de akkor is azt tartjak 'politikailag korrektnek', illetve pl. itt moderacio szempontjabol helyesnek.

(#51900) NoLF válasza lenox (#51899) üzenetére


NoLF
addikt

"Valamilyenorszagi degradalojelzo" volt a szokapcsolat, talan felreertheto, de max ha belemagyarazzak. Mert attol hogy valamilyenorszagi, meg lehet kereszteny, zsido, muszlim, buddhista is, tehat az en szememben semmikepp nem azert lett degradalva mert az adott orszagbol szarmazik hanem mert egy hazudozo seggdugasz.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.