Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47735) Vapor


Vapor
aktív tag

- Gigabyte B250M DS3H
- Intel Core i5 7500
- 16GB Kingston HyperX DDR4
- MSI RX 580 8GB
- 256GB Samsung MZHPU256HCGL M.2 SDD
- Chieftec GPS-500AB-A 500W 80+

Kezdődött azzal, hogy ha játékot indítottam el pár percig futott majd vagy lefagyott vagy újraindult a gép. Videókártyára tippeltem, kivettem portalanítottam/újrapasztáztam, vissza, nem segített.
Pont volt munkám amit meg kellett csinálnom (kb csak Chrome és Excel) kivettem a kártyát és használtam az alaplapi integrálttal, működött gond nélkül. Gondoltam adok még egy esélyt a videókártyának, újraraktam a windows-t hátha csak driver gond, visszaraktam, sajnos nem.
Kis ideje már csak az integrálttal használom, viszont most már azzal sem tudom, ugyan az a jelenség mint amikor a videókártya kezdett elszállni (vagy legalábbis azt hittem), bekapcsolom és amint megnyitok akár egy böngészőt vagy egy filekezelőt újraindul a gép vagy lefagy. Néha bekapcsolás után idle is újraindul...
Próbáltam másik SSD-vel, friss oprendszerrel nem segített, videókártya most nincs benne.

Mit javasolnátok mit kéne megpróbálni cserélni? Táp? Alaplap?

Előre is köszi!

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.