Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86919) Soma01 válasza dkess (#86918) üzenetére


Soma01
veterán

Köszönöm!

Értem. Én is sokat olvasgattam és segítettem itt régebben és tudom, hogy sokan meglepőnek, hogy milyen árak vannak. Ők nem erre gondoltak...
Ár az AC57U ára plusz 2 felfelé. Ez az ésszerű maximum szerintem.
Az én esetemben azért merült fel egy AC57U-tól jobb router, mert fentebb ezt kaptam a kérdésemre: "Igen de jobb volna ha inkább egy erősebb eszközt választanál." Ok, nem gond az sem. De mi lenne az? Innen indultunk.
Az AC57U-val mi a "baj"? Honnan/miből tudatjuk előre, hogy jobb lenne nekem egy "erősebb"? Fentebb leírtam, mire kell. Amúgy csak netezés lesz telefonon, tableten... A YouTube lesz a legdurvább terhelés. A nehézség csak a nagy számú okos eszköz miatt lehet, amik nagy mennyiségű adatot nem forgalmaznak ugye. És persze a miatt is lehet gond, hogy alkalom adtán a 4 fős család kibővül vendégekkel olyan 25 főre. Aztán "ezek a mai fiatalok" alapon szinte mind netezni akar majd az ittlétük alatt is...

1db fő router kell és egy AP (módú router). A Mesh szerintem aiMesh-el az egyik legolcsobb. (jó router, ap, mesh egyben) Az Asus routerek meg elég jók, ezért nézegettem ezeket.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.