Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86918) dkess válasza Soma01 (#86917) üzenetére


dkess
őstag

Egy kicsit értsd, hogy miért is vagyok bajban a Hozzád hasonló "De a pénz nem lesz akadály" jellegű igényekkel.

Ugye nem is rég volt ilyen "pénz nem akadály" jellegű igény egy darab router -re. Aztán egy gigabit -es AC1200 -as router bruttó 9K HUF -ért ajánláson hetekig (!!) lamentáltunk PM -ben, hogy "hú, de drága" meg "találjunk már valami olcsóbb megoldást". A gigabit meg az AC1200 azért legalább meg volt fogalmazva igényként ... Megvallom töredelmesen itt egy idő után kezdtem eltanácstalanodni én is, hogy 9K HUF -nál sokkal olcsóbb megoldásként mit tudnék ajánlani, ami megfelelhet a megfogalmazott igényeknek ...

Aztán a másik oldal, amikor komoly sértődésekig fajul a dolog, ha többszázezer HUF alatt ajánlok Mesh rendszert. Meg persze a "közte minden" ....

Mondanék egy érdekes dolgot. Írtad, hogy valószínűleg 2 db Node kellene (meg plussz a fő router). Kezdjünk akkor 2 db AC57U v3 -al (1 AiMesh Router + 1 AiMesh Node) és nézd meg mennyire lesz elég meg hogy tetszik. Még az is lehet, hogy a gyakorlati tapasztalataid alapján itt megállunk és azt mondod - "megérkeztünk". Amennyiben meg mégis kellene a 2 db Node, akkor nézünk ezek mellé egy főroutert, ami persze elképzelhető, hogy az is lehet AC57U v3 ...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.