Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53201) Isual válasza Chapel (#53200) üzenetére


Isual
veterán

Gyűjtsél még 1-2 évet. :K

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#53202) Tiby_83


Tiby_83
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Van egy Dell P2414H típusú monitorom, mellé egy asus R7 250X videókártyám.
A jelenség amit produkál elég fura. Miközben használom a gépet,nézem a monitort, a monitor kikapcsol/elmegy a kép, majd egy másodperc múlva visszajön a kép és megy minden tovább, mintha mi sem történt volna. Semmi hibaüzenet, vagy ilyesmi.
A videókártya drivere a legújabb, amit az amd oldalán le lehet tölteni, asszem catalyst 14.9-es. Van fent újabb is, de azok beta verziók.
op rendszerem Win7 64 bit.

Nem tapasztalt valaki hasonlót? Remélem nincs semmi gond a monitorral, mert nagyon tetszik, meg vagyok vele elégedve.

Tanácsotokat előre is köszönöm!
Üdv
Tibi

(#53203) ggbuffon1897 válasza Tiby_83 (#53202) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

szerintem a catalyst lesz ott a ludas, tegyél 14.4-et fel

(#53204) Reno7 válasza Tiby_83 (#53202) üzenetére


Reno7
senior tag

"A videókártya drivere a legújabb, amit az amd oldalán le lehet tölteni, asszem catalyst 14.9-es. Van fent újabb is, de azok beta verziók."

Sajna a 14.9 is eléggé béta minőségű...ahogy ggbuffon1897 is mondta, próbáld meg a 14.4-et.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#53205) Tiby_83 válasza Reno7 (#53204) üzenetére


Tiby_83
tag

Köszönöm a tippet.
Az a gond, hogy a 14.9 előtt a 14.4 volt fent, azt frissítettem.

Vagy esetleg a kalibrálás nem lehet gond? Betöltöttem a kalibrálási file-t, szerintem az jó, de a fene tudja.

Korábban nem fordult elő ez a jelenség, csak most nemrég.

[ Szerkesztve ]

(#53206) watador600


watador600
senior tag

Sziasztok.

Játékra tervezek venni monitort kb 70-80 ezer forintért. Először tv-ben gondolkodtam (32col), és még mindig afelé hajlok (fogalmam nincsen, hogy miért, de ő tetszik nagyon 32LB5610), viszont a mérettől félek, hogy esetleg nagy lesz, pedig nagyot akarok... kb 120-130 centiről nézném.
Képbe került nállam az LG 27MP75HM-P monitor is, kicsit drágább, kisebb, és még a LG 27MP65HQ-P.
Először is a TV-vel kapcsolatban kérném ki a véleményeteket, másodsorban, pedig a két monitorról kérdeznék, hogy érdemi különbség van-e a kettő között, ami a játékban előny lehet esetleg. Más márka is érdekell persze, ha van ilyen alternatíva.

Köszönöm.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#53207) King Charles


King Charles
tag

Sziasztok

Olvasgattam a hozzászólásokat és az ajánlásokat de annyi méretű/márkájú monitor került elő, hogy elvesztettem a fonalat.

Milyen 24 colos monitort ajánlotok játékra és filmnézésre ami ár érték arányban megéri?

Köszi a segítséget.

Dudo

(#53208) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Véleményetek szerint, ő: Dell S2715H, vagy ő: ASUS MX279H? :)

Megyen!

(#53209) dragonfx válasza dragonfx (#53199) üzenetére


dragonfx
veterán

??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#53210) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Lehet megajándékozom magam egy új monitorral. Jelenleg 22" LG TN panelesem van 1680x1050-et tud, kellene helyette IPS LED FullHD. Elsőnek az LG 22MP55HQ-P látszott befutónak, mert olcsó, AH-IPS és mindenhol jót írnak róla, ráadásul ~32k, tehát pofátlanul olcsó, de gondoltam megnézem mi van picivel feljebb és megláttam az LG 23MP65HQ-P és LG 24MP55HQ-P típusokat. Érdemes többet áldozni ezekre? A 65-ös elég jól néz ki a kávája miatt. A másik kérdés, hogy milyen HDMI kábelt vegyek hozzá? Asus GTX660-ra lesz kötve.

(#53211) dragonfx válasza diegho (#53210) üzenetére


dragonfx
veterán

igen én is az 55öst néztem először.aztán a 65öst a káva miatt.de aztán néztem a p75öst a lába miatt..odabax... :Y ..meg ez a super+ technologia egész jónak tűnik.
az hogy nincs dvi meg nem gond mert van hdmi dvi-d kábel. az a kérdésem ilyenkor romlik a minőség, átvitel avgy ez teljesen normális vesztességmentes átvitelt biztosit? tehát ha hdmi to hdmi vagy hdmi to dvi-d csatival kötöm össze? (arra gondolok a vga hdmi vagy dvi.d csatijába dugjam a hdmi.t amit a monitorba illesztettem. ???

aVQ-P.sen van dvi ha neked számít. szerintem nem szükséges....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#53212) diegho válasza dragonfx (#53211) üzenetére


diegho
nagyúr

Na jó, inkább nem nézegetek tovább monitorokat, a 75-ös talpa... :Y kb 1 méterről nézem, szóval szerintem az 55-ös is bőven jó, de még van időm eldönteni, mert karácsonyra akarom venni magamnak.

(#53213) TAKÍÍ


TAKÍÍ
tag

Szeretnénk Egy új Monitort venni.

Max 40k 21,5 col vagy 22 col IPS panel DVI vagy Hdmi (vagy mindkét csatlakozó egyszerre), esetleg 3,5 Jack, márka pedig LG.
Figyelem elhiszem, hogy nem az LG gyártja legjobb IPS panelokat, de akkor is marad ez, mert úgy láttam, csak az LG nél található olcsó IPS panelos monitor. Igazándiból olyan 40k alatt keresünk monitort. Szóval ha lehet kíméljetek meg az olyan jó tanácsoktól, mint inkább 50k ért Dell IPS, mert tudom, hogy az a jó, de nincs rá keret.
Tudni kell apámnak lesz és ő kb 20 éve egy 17 colos crt használ. Akart venni valami fost 28/30k ért. Mondván jó van az úgy (TN panel D SUB). Sikerült lebeszélnem, higgyétek el az LG IPS is óriási ugrás lesz. ;)
Azt hittem egyszerűbb dolog lesz kiválasztani a monitort, de tévedtem. Rengeteg LG monitor van és ha jól sejtem az előző években több féle modell/dizájn megjelent és ezek is keverednek. (ha jól látom egyes boltokban régebbi LG k is előfordulnak). Ezenfelül egyik oldalon írják, hogy IPS a másik oldalon meg már nem.

Csatlakozó mizéria: A gépünkön csak DVI csatlakzo van HDMI nincs. Úgy tudom a DVI is jó kábel és elég, azon is jön digitálisan Full HD ban a jel. (tudom több féle ilyen kábel van/volt, ilyenre gondolok:
[link]
Úgy tudom vannak DVI/HDMI kábelek [link] Amennyiben ez a kábel is működik alias digitális Full HDs képet képes tovább adni, akkor úgy gondolom a DVI kimenet nekünk lényegtelen. (Annak ellenére, hogy a gépen csak az van.) Ezt azért találom fontosnak, mert a különféle kimenetek megdrágítják a monitort.

A kérdés melyik LG-t? pl itt van ez: [link] ezen minden van, de ez 43k.
[link] Ezen pedig nincs DVI csak HDMI , de 33 k és elvileg IPS. És ez a 10k különbség nem mindegy azért.
Pontos monitor "megnevezés" kéne árral/linkkel/bolttal. Előre is köszi mindenkinek aki segít....

[ Szerkesztve ]

(#53214) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

Lassan le szeretném cserélni a Benq 2222HDL monitoromat. Az alábbi 2-t néztem ki:
ASUS PB248Q
DELL U2415
DELL U2412M - Ez már viszonylag régi, hiszen 2011 ben már forgalmazták.

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?

Illetve, felmerül még 1 kérdés is. Ha a Dell monitorokba LG panelt raknak, akkor nem jobb ha az ember LG monitort vesz?Talán még olcsóbb is :)
Köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#53215) taknyí


taknyí
senior tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm szeretne monitort venni, ruhaiparban dolgozik (kis vállalkozás), melynek része a modellezés. Ruhák képeit nézegetné, 24ˇ", fontos a szín megjelenítés, hűség.
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#53216) tonyrulez válasza diegho (#53210) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én is a 23MP65 és 24MP55 között vacilláltam, de szerintem jövő héten megveszem a 24MP55-öt. Minden technikai tulajdonsága megegyezik, egyedüli különbség a káva. Namármost az MP65 kikapcsolva szebb, de (szerintem) bekapcsolva rosszabb mint a sima káva, mert addig oké hogy 3 oldalról 1 centis fekete káva van, de alul meg egy kidudorodó, szürkés szálcsiszolt (szerű?) csík. MP55-nél pedig konstansan megy körbe a káva. Side by side kép
Mivel egy árban vannak, inkább döntöttem a 24MP55 mellett, igaz csak 0.8"-al nagyobb, de a Cinema dizájn nekem nem tetszik.

4 8 15 16 23 42

(#53217) gabon86 válasza taknyí (#53215) üzenetére


gabon86
tag

DELL U2410 vagy HP LP2475w. Használtan 70e körül van.

(#53218) midBaller08


midBaller08
csendes tag

Sziasztok!

Monitort szeretnék vásárolni a közeljövőben, ehhez kérném tanácsotokat.
Keret olyan 50e HUF körül, lényeg pedig az lenne, hogy legyen benne TV-tuner, mert egy tv tn monitor kombót akarok lecserélni egy eszközre :D.
Nézegettem ilyen árkategóriában nagyjából 2 gyártó, LG és Samsung van. Két márka között kb csak szimpátia kérdése a döntés?
Ennyiért talán érdemes már IPS-paneleset választani.
Első nekifutásra őt találtam szimpatikusnak:
http://ipon.hu/webshop/product/lg_23mt75d_pz/619359
Mondjatok véleményt, tippeket!

Köszi!
Ádám

(#53219) taknyí válasza gabon86 (#53217) üzenetére


taknyí
senior tag

Köszi! Ettől sóherebb. Nekem LG IPS234 van, hasonlóval lehet kiegyezne. Akkor 23" az enyémnél frissebb LG,Dell-ből ajánlanál? Esetleg LG vagy Dell

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#53220) Isual válasza Dtomka (#53214) üzenetére


Isual
veterán

ASUS a legjobb most 100k alatt. Az LG-s kérdésre meg nem.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#53221) Gombikácska


Gombikácska
tag

Sziasztok!
LG 27MP65HQ-P-ról van valakinek valami véleménye/tapasztalat? :)

És még annyi kérdésem lenne hogy a kontraszt aránynál az a jobb ha az első szám nagyobb vagy az hogyha kisebb? :)

(#53222) old_artist válasza gabon86 (#53217) üzenetére


old_artist
addikt

Üdv!

Az attól függ, pl. a Dell-nél milyen rev.-es (monitor bal oldalán a kis kicsúsztatható lapocskán olvasható), a HP-nél meg milyen GIG számú a revízió (csakis a monitor OSD menüből kiolvasni) - ... és talán még az is döntő tényező lehet a vásárláskor, hogy melyikhez milyen garanciát biztosítanak.
Egyébként 70e-rért mindkettő jó választás.

(#53223) old_artist válasza Gombikácska (#53221) üzenetére


old_artist
addikt

Üdv!

Mindig a valós/natív kontrasztot kell figyelni az infóban, általában ez IPS panel esetében 1000:1, ami ettől nagyobb, az csak dinamikus kontraszt - ami semmit sem ér!

[ Szerkesztve ]

(#53224) tigipuf válasza TAKÍÍ (#53213) üzenetére


tigipuf
senior tag

Bírom az ilyet,fa..án körbejárod az adott témát,utána is nézel mindennek,de akkor vajon mit is akarsz kérdezni? :DDD
Minden adat a birtokodban lg fronton, a döntés innentől a tied,,,

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#53225) dragonfx válasza diegho (#53212) üzenetére


dragonfx
veterán

bexarás jó mi?:
szerintme ennyit megér.ugyis ha valaki dvi.set akar a VQ.t abbol a p65 is ennyibe fáj.nekem van két hdmi a vga.mon.belefér.ha azt veszed min. 3 évre veszed most meg +8e akkor ez nem kérdés melyik...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#53226) tonyrulez válasza TAKÍÍ (#53213) üzenetére


tonyrulez
őstag

22MP55 helyett 22MP65, ha tetszik a Cinema Display dizájn. Itt 34k.

4 8 15 16 23 42

(#53227) taknyí


taknyí
senior tag

Sziasztok!
Ebben segítenétek? :B

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#53228) Isual válasza taknyí (#53227) üzenetére


Isual
veterán

Én a Dell-t ajánlom a kettő közül.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#53229) dragonfx válasza Isual (#53228) üzenetére


dragonfx
veterán

de mondjátok már el mitől vana dell ennyire tulsüvegelve itt a fórumon? mit tud? samu lg ugyanazt olcsóbban tudja.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#53230) taknyí válasza Isual (#53228) üzenetére


taknyí
senior tag

Köszi! :R

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#53231) HUNpusi


HUNpusi
csendes tag

Én most vettem egy LG 23MP65HQ-t. Elsőre nem akarta a teljes megjelenítési felületre kihúzni az asztalt, ati catalystbe be kellett állítani. A régebbi AOC e2350SDa monitorommal raktam dualba, azzal hasonlítgatom.

A feketével nekem bajom van. Sokkal szebb a TN panelen a fekete kép mint az IPS-en. IPS-en konkrétan alig látszik valami. Ezt a képet hasonlítgattam: http://wallpapers55.com/wp-content/uploads/2013/09/black-wallpaper-hd.jpg

IPS-en középen egy magasság/2 átmérőjű körben látszik, hogy az bőr szerű. TN-en az egész képen szépen, és csini is. Állítottam vagy 40 percen keresztül mindent, de nem tudtam elérni a TN-es eredményt, vagy hogy szebb legyen. Amikor megközelítette, akkor a többi színt szúrta el. Van ilyen 'Black Level' beállítás, ha azt nem high-ra rakom még annyi se látszik az IPS-en. Ha kontrasztot, fényerő állítok, akkor meg a fehér égeti ki a szemem.

Megbotránkoztatok mindenkit, de a pozitív-negatív dolgokat véve, a TN panel a jobb. (Lehet én vagyok a 100-ból 1 típusú ember)

Vagy akinek van ötlete, hogy ezt a furcsa szines dolgot hogyan lehet orvosolni, kérem írjon.
//Megjegyzem, anno az AOC-nál annyi dolgom volt, hogy bedugtam, bekapcsoltam és működött. Nem kellett szenvedni vele.

(#53232) hackeeeee válasza HUNpusi (#53231) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, színekben véleményem szerint közel sem lesz olyan egy TN-paneles monitor, mint egy IPS-es. (szerintem) Nem vagyok a monitorok szakértője, csak azt mondom, amit a szememmel látok.

Nekem volt egy Acer X223W-m, azt cseréltem le egy LG IPS237L-BN-re ami kalibrálva lett, ég és föld volt a 2 monitor, színekben főként. (csak, hogy nagyjából egy kategóriáról beszéljünk.) De, már kalibráció nélkül is látszott a különbség.

A bevilágítás mondhatni gyerekbetegség, de szerintem el lehet viselni. Mint pl. TV--knél a felhősödést. A technológiával jár.

A CCC-vel történt képméret állítás nem a monitor hibája. Főként HDMI-n szokott jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#53233) ubid


ubid
őstag

Sziasztok
Tudnàtok ajànlani már 50ezer forintig napi 8-10 óra folyamatos munkàhoz valami megbízható monitort?

-.-

(#53234) #75128832 válasza dragonfx (#53229) üzenetére


#75128832
törölt tag

Hát, nem tudom, ebben én annyira nem lennék biztos.
Írták már, hogy az LG olcsóbb panelek (IPS) feketéje jóval világosabb, volt itt már irtó erősen backlight bleedingelő Samu...

Egyébként egy ideig én is a te véleményeden voltam, és már egész komolyan rászántam magam egy ~40e-es LG-re (23mp65), de aztán egy barátomnál tett látogatásom után meggondoltam magamat, mert az a Dell P2414H egy az egyben gyönyörű volt. Kb. nulla IPS-glow, kb. ugyanannyira semmi bl. bleeding, míg az egyik bolti LG (az biztos, hogy mp65-ös volt (gangnam cinema style), vagy 23, vagy 24) még erős lámpafény mellett is jól láthatóan produkálta a fenti tüneteket.

Lehet, hogy csak két véglet, és "egy párhuzamos univerzumban" fordítva lett volna, de én ezt láttam, és miután van itt jó néhány szakmabeli, saját bolttal, akik naponta találkoznak velük és kalibrálnak efféle kis dögöket, én adok a véleményükre.

Persze tudja a fene, ki lehet fogni egyaránt egy rohadt jó és egy rohadt szar vételt is, épp annyin múlik, hogy a kiskínai mennyi ideje dolgozott már aznap, vagy, hogy a mérnök kiért-e időben a gyártósorhoz szemrevételezni az állapotokat, vagy csak éppen annyi, hogy hányan rendeltek aznap a boltból -- azért a 23 ezres Seasonic táp is időtállóbb, mint a 14 ezres HKC. Meg kisebb eséllyel okoz gondot; meg :W -t, ha el találna romlani.

(Ha szar példa, bocsánat, de én így látom.)

(#53235) dragonfx válasza #75128832 (#53234) üzenetére


dragonfx
veterán

a seasonic példához és arr ais megesküdnél egy fsp.nél tovább tart? mert azért az lg nem egy hkc szint.
megnézem már media.ba ha kivan rakva dell meg ez az lg mpo65 netán mp75 vagy edigitalba hátha...kiváncsi lennék rá.egyértlemű vétel előtt meg akaorm nézni valahol.
de az lg ips.ei gyári kalibrácion esnek át nem?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#53236) HUNpusi válasza hackeeeee (#53232) üzenetére


HUNpusi
csendes tag

Most extraként észrevettem 3 beégett pixelt...

(#53237) smokiii1


smokiii1
aktív tag

Sziasztok!
Gondolkodom, hogy váltok végre egy full HD monitorra és kettő között gondolkodom eddig, vagyis inkább csak az erre gondoltam először:
[link]
Aztán gondolkodtam, hogy sokan inkább az IPS monitorokat ajánlják és találtam ezt:
[link]
Ez volt a legolcsóbb IPS és feljebb nem is akarok menni árban. Megérné az a plusz 6 ezer kb?? Vagy ha már IPS akkor mélyebben zsebbe kellene nyúlnom?

[ Szerkesztve ]

(#53238) diegho válasza smokiii1 (#53237) üzenetére


diegho
nagyúr

31 az LG sok helyen, 40-ért már 24"-os LG van.

(#53239) wyll358 válasza HUNpusi (#53231) üzenetére


wyll358
tag

Nálam IPS-en tökéletesen látszik mindenhol minden részlet a képen amit linkeltél...
Szóval a hiba nem az ips-el van, hanem a Te monitoroddal és/vagy annak kalibrálásával... ;)

(#53240) diegho válasza HUNpusi (#53231) üzenetére


diegho
nagyúr

Ugye nem DSUB csatival próbálkozol, hanem HDMI-vel?!

(#53241) HUNpusi válasza diegho (#53240) üzenetére


HUNpusi
csendes tag

Persze, hogy nem D-Subbal. MediaMarkt-os hdmi-vel. Nem a legjobb minőségű tény. Azt gondoltam, hogy adnak a monitorhoz ma már, de tévedtem, aztán gyorsan kellett. Egy digitális jelátvitelnél ilyet okozhat a kábel?

@wyll358: hmm... Állítgattam én mindent mindenhova, nem volt kielégítő. Ez után, meg a 3 pixelhiba után azt gondolom, kifogtam egy gyári hibásat. Nice..

(#53242) vhw válasza HUNpusi (#53241) üzenetére


vhw
addikt

LG-nél valami előnyösebb pixelgaranciát kínál a gyártó, nem?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#53243) HUNpusi válasza vhw (#53242) üzenetére


HUNpusi
csendes tag

Igen, igen, van 3 napos pixel garancia. Ha a 3 nap alatt akár 1 alpixel is tönkremegy, az LG cseréli. Már írtam az eladónak, gondolom reggel majd válaszolnak.

(#53244) watador600


watador600
senior tag

[link]

Erre valaki? Valami részletesebb választ?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#53245) Geresics


Geresics
addikt

Tervezem egy P2414H vásárlását a közeljövőben, és eMAG-nál találtam a legolcsóbban, ráadásul ingyenes házhoz-szállítással. Mit lehet tudni eMAG-ról? Szabad tőlük vásárolni?

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#53246) watador600 válasza Geresics (#53245) üzenetére


watador600
senior tag

Szerintem nagyon jó bolt, megbízható, és tényleg jó árak vannak náluk. Bátran rendelj tőlük szerintem.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#53247) El Kebir válasza HUNpusi (#53231) üzenetére


El Kebir
őstag

"Van ilyen 'Black Level' beállítás, ha azt nem high-ra rakom még annyi se látszik az IPS-en. Ha kontrasztot, fényerő állítok, akkor meg a fehér égeti ki a szemem."

ebből a háromból kettő ront a képminőségen, pláne ész nélkül állítgatva, a fényerőt is csak módjával érdemes állítgatni. (este a magas fényerő nem ajánlott, mert akkor a fehérnek nem nagyon kell erősebbnek lennie, a feketét meg rontja...)
(a fekete szint állítás csak a tv üzem miatt van a hdmi-bemenethez, mert alapból egy monitornál high-on lenne dvi-vel, ugyanis az jelenti a teljes színtartományt, a sötétebb feketét)

aztán a hdmi nem is való monitornak, amd és nvidia gpu-nak is előfordulnak alapból tv-hez igazított beállításai, ami miatt sz@r lehet a kép... használd a vga dvi kimenetét, azzal kikerülheted a gpu hdmi kimenetének tv-re optimalizálásait...

a leírásodból csak az látszik, hogy össze-vissza állítgattad a monitort, plussz tv ki- bemenettel használod a monitort...

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#53248) diegho válasza El Kebir (#53247) üzenetére


diegho
nagyúr

Tehát érdemes DVI-HDMI kábelt venni?

(#53249) taknyí válasza HUNpusi (#53231) üzenetére


taknyí
senior tag

Egész képen látszik a legszélénél is részletes... Monitor a leításomban... Nálad van a hiba. :Y

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#53250) Brekk válasza Geresics (#53245) üzenetére


Brekk
addikt

Román cég, román számla, román gari.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.