Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28495) nyikszi válasza stranger28 (#28449) üzenetére


nyikszi
őstag

Lefotózni nem fotóztam, de screenshotot csináltam:

Itt egész jól látszik a problémám. A HDsentinel éles, az Irfanview is, de a menüi már homályosak. Ha az élességet teljesen felállítottam, akkor valamit javult a helyzet, de akkor is sok helyen homályosak voltak a képek, a szöveg meg néhol olvashatatlan a színeződés miatt. Kikapcsoltam a cleartype-ot, akkor szöveg ugyan olvashatóbb volt, de a épek homályossága az továbbra is zavaró volt. Főleg weblapokon lévő képekről van szó, nem full HD-s képekről!!! Azok szépek, bár szerintem túl sok volt a fehér. Beállítottam a 4 lehetséges gyári beállításra (game, text, photo és valami még), de olyan furcsa színeket produkált, hogy egy szivárvány elbújhatott volna mellette (az egyiknél lilás, a másiknál pirosas stb...). Tegnap visszavittem és minden zokszó nélkül visszavették. Azért érdekelne, hogy mi okozza ezt a problémát. A Feleségemnek meg 5 percen belül fájni kezdett a feje, a sok fókuszálástól, mert tényleg vékonyak voltak a betűk, meg ez a homályos képek se jók. Ha ilyen egy full HD monitor, akkor inkább nem veszek :( Bár átmentem az egyik barátomhoz és kipróbáltam ott is, az ő kábelével, valamivel jobb volt a helyzet, de az övéhez képest még így is nagyon gyatra volt, pedig neki egy TN paneles Samsungja van 1650*1050-es felbontással. Szóval csak én fogtam ki a tuti rossz monitort?

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.