Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Mamuska válasza wmarci (#8250) üzenetére


Mamuska
őstag

Újonnan ezek szerintem jobbak, egyrészt mind bővithető meg a kijelzőben is jobbak.
Samsung:Z400, E900, E790, E200, J610, L600 Z170. Használtan meg sokkal jobbakat lehet venni, de gondolom új kell.

(#8252) Kobe


Kobe
veterán

na, kezdek tejesen belegajdulni, 2 még meg sem jelent teló mozgatja nagyon a fantáziám.
Amire kéne - zene, telefon, sms. Semmi más. A 2 telefon a samsung omnia és az iphone.

Készítettem egy kis mérlegelést de nem tudok dönteni
Iphne mellett szól a 3,5 jack (saját füles miatt fontos) illetve a fejlett kezelőfelület, beépített mp3 lejátszó minősége. Ami ellene - a várható ár, és az akksi élettartama.

Omnia mellett szól a bővíthetőség, a GPS (bár saját kocsim egyelőre nincs ugyan, de az iGo előny) az mp3 lejátszó program változtathatóság, divx támogatás, és az előzetesen beígért ára.
Hátránya a kevésbé fejlett kezelőfelület, a kijelző gyengesége.

Ezek után, ha tényleg csak telefonálás bonyolítására, és mp3 hallgatására kell a készülék, hébe hóba sms, akkor melyikre lenne érdemesebb várni?

ui: a szifon irreális árazása esetén természetesen csak az i900 marad benn a körben. Ezzel tisztában vagyok, az árat így egyelőre ne vegyük döntőtényezőnek

(#8253) -NOKIA- válasza wmarci (#8250) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

inkább a Nokia 5000 :K

(#8255) Kickass válasza Kobe (#8252) üzenetére


Kickass
őstag

iPhone vagy 3G? mert ha 3G akkor a GPS-es előny már nem is aktuális, ha viszont 1. generációs iPhone akkor a füles téma cink mert a sajátodat nem tudod használni csak egy speckó átalakitóval

viszont a WM miatt elvileg a zene az Omnia gyenge pontja lehet, és neked pont erre kell, az sms nem mérvadó a virtuális bill-t mind2-n meg kell majd szoknod

(#8257) #35692544 válasza asthma (#8254) üzenetére


#35692544
törölt tag

pont erről beszéltem.
ülj le egyes.

(#8258) Mamuska válasza -NOKIA- (#8253) üzenetére


Mamuska
őstag

Miben jobb? A z400-as samu bővithető memóriás, nem ilyen fos kijelzője van, hátul 2mp, elöl meg vga kamera található. Az e900 is tudja ezeket de abban nincs előlapi kamera. 5000-es nokia mindenben gyengébb.

(#8260) Kobe válasza Kickass (#8255) üzenetére


Kobe
veterán

3g szifon. A sima jack aljzat miatt, mert hát a samsung csak sajt csatlakozóval vagy átalakítóval lenne jó, az meg elég gázos

asthma: egy ilyen hszért mindenki szólni fog, azt azt követő hszért személyeskedés miatt már egy moderátor is, ahogy gyanítom az eddigi stílusod alapján mesterhármasra játszol, vagyis a harmadik beszólásod már ban-gyanús lesz :(

[ Szerkesztve ]

(#8261) Kickass válasza Kobe (#8260) üzenetére


Kickass
őstag

igazából egyenlőre fölösleges akkor a vacilálásod, mert ezek szerint te is tudod h amire neked kell a teló arra az iPhone sokkal megfelelőbb, viszont ha túl drága lesz akkor meg úgyis kompromisszumot kell kötnöd és marad az Omnia

(#8262) Kobe válasza Kickass (#8261) üzenetére


Kobe
veterán

hát igen....de lehet felfújom a pofám és egyik sem, félreteszem a pénzt. Csak az a kurva külön mp3 + telefon dolog kiküszöbölhető lehetne kifizetődő módon. Értsd ezalatt minimum jack csatlakozó, és egy normális mp3 lejátszóhoz tendáló szoftver rész benne. Nem tudom, mikor fognak már leszokni a szarabbnál szarabb saját kimenettel ellátott készülékekről. Van egy teszem azt jó telefon - mint az Omnia - feltuningolják benne a multimédia oldalt, a touchscreennel még van is valami ujdonság ereje nem úgy mint az SE telóknak, erre meglövik az egészet a saját csatlakozó + headset kombóval...sic!! Már az SE-ét is csak akkor lehetett normálisan használni egy 5 évnél régebbi buszon, ha lenyelted a mikrofont tartalmazó gubót szinte.....

(#8263) Kickass válasza Kobe (#8262) üzenetére


Kickass
őstag

most kicsit hazabeszélek de ott van pl a Samu F400, jack aljzat, jó szoft, kifejezetten zenei teló, és nem is egy ökör ára

(#8264) Kobe válasza Kickass (#8263) üzenetére


Kobe
veterán

lejátszó szoftvert ismerem, nem gyere be. Kinézet is hagy némi kívánnivalót maga után, szigorúan sztem.

[ Szerkesztve ]

(#8265) -NOKIA- válasza Mamuska (#8258) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Az igaz hogy az általad felsorolt készülékek többet tudnak, de nem biztos hogy jobbak is, és hogy kellenek is ezek az extrák mindegyik vevőnek, esetünkben wmarcinak. :R

asthma: a szakmai fórumokon nívósabb hozzászólások a megszokottak ezen a fórumon. Ezt el kell fogadnod, vagy esetleg keress más fórumot ha ez nem passzol neked.

Javaslom, hogy nézz be a közösségi fórumokra is itt, ott "oldottabb" (nem ilyen témához kötött) a hangulat. :D

Ha kérdésed van a fórummal kapcsolatban, nyugodtan írj privátot nekem, vagy a modiknak, de szerintem bármelyik régebbi tag szívesen válaszol.

(#8267) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröltem pár hozzászólást.
Megkérnélek, kedves asthma, ne keltsd az indulatot, ne szdemélyeskedj!
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#8268) ere233


ere233
tag

sziasztok ajándékba szeretnék venni telefont sek850i vagy lg ku990 melyiket szerintetek szorit az idő holnap meg kell vennem a teló előre is kössz :) :)

(#8269) #35692544 válasza ere233 (#8268) üzenetére


#35692544
törölt tag

milyen igényeid vannak?
a viewty érintő kijelzős és nagyon jó a videó funkciója

(#8270) Viktor0610 válasza ere233 (#8268) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nehéz kérdés.
Az LG jobb videóban, illetve a nagy kijelző elég jó, ha mondjuk videót nézünk rajta, a Sony Ericsson viszont jobban személyreszabható, illetve programok, alkalmazások, játékok könnyebben beszerezhetőek rá.

Samsung Galaxy A54

(#8271) ere233 válasza #35692544 (#8269) üzenetére


ere233
tag

szia nem nekem lessz egy családtagnak szereti a multimédiát és fontos neki az aku hogy bírja

(#8272) ere233 válasza Viktor0610 (#8270) üzenetére


ere233
tag

ezért vacilálok én is nehéz kérdés!

(#8273) #35692544 válasza ere233 (#8271) üzenetére


#35692544
törölt tag

idősebbnek vagy fiatalnak lesz?
ha idősebb nem biztos hogy tetszene neki a tapicskolós kezelés

(#8274) ere233 válasza #35692544 (#8273) üzenetére


ere233
tag

30 éves olyan nehéz választani teljesen tanácstalan vagyok mind a két telót ismerem de nehét dönteni

(#8275) #35692544 válasza ere233 (#8274) üzenetére


#35692544
törölt tag

ajándék lesz?
nem lehet tőle megkérdezni melyiket szeretné?

(#8276) icecave válasza ere233 (#8274) üzenetére


icecave
nagyúr

Az érintőképernyőhöz nem árt egy kis türelem is (sms írás, stb...).
Én pl. azért nem vettem olyat, bármennyire is tetszett, mert nem vagyok egy nyugodt típus :D

(#8277) ere233 válasza icecave (#8276) üzenetére


ere233
tag

igaz ezért hajlokén is a k850i felé meg persze ahogy írták k850i re több progi játék és téma van!

(#8278) icecave válasza ere233 (#8277) üzenetére


icecave
nagyúr

Még egy dolog: engem még az LG hátulja tántorított el. A "Kamreakör" ugy néz ki, mint egy rohadt nagy parizer... (ezt itt valaki még szebben megfogalmazta, asszem ).

(#8279) ere233 válasza icecave (#8278) üzenetére


ere233
tag

most már egyre jobban halok a k850i fele de azért még meghalgatok egy pár hozzászólást

(#8280) nagylaci32


nagylaci32
tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy milyen mobilt érdemes venni? Ezek a kritériumok: mp3, fm rádió, infra, bluetooth, jól nézzen ki, csak t-mobile(egész családnak az van) és csak domino csomag, azaz nem előfizetéses, max 30ezer ft megbízható legyen,(ne úgy mint a régebben a siemensek, hogy 1 év után naponta tölteni kelljen miközben szinte nem is használtam) Nokia 3110 classic-ot néztem ki? (ilyen hogy nokia 5000 széria nem izgat, SE walkman sorozat sem)szerintetek jó vétel 19.890 Ft ért t-mobile nál? Amúgy légyszíves magyarázzátok el, hogy hogyan van ez a kártyfüggetlen , nem kártyafüggetlen mobil! Mert kártyafüggetlent láttam jópár ezer ftért olcsóbban (ÚJan persze) mint pl bármilyen kártyás csomagban! Légyszíves segítsetek!

(#8281) S W A T válasza #35692544 (#8275) üzenetére


S W A T
senior tag

Nem tudom de sztem a mobil már elég nagy dolog ahhoz hogy meglegyen kérdezve meiket akarja az ember mégha ajándék is. Tőlem tuti megkérdeznék meiket szeretném. Elég könnyű mellé nyúlni hogy ne tetszen az ajándékozottnak. És sztem kényszerből szaladgálni 1 mobillal ami nem tetszik nem valami nyerő dolog- :U Én nem is bírnék olyan telefonnal lenni ami nem tetszik, előbb utóbb csere lenne, de akkor meg ugye jön(het) a sértődés az ajándékozó részéről.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#8282) aggleány válasza ere233 (#8279) üzenetére


aggleány
addikt

Szia!

Nekem volt Viewty-m, és az akksi maximum két napot bírt ki. Most K850i-m van, ami 4-5 napot kibír. A Viewty-t a gyors lemerülés miatt adtam el, egyébként elégedett voltam vele, bár az SE-re nagyon jó témák és egyéb mindenfélék vannak. Én K850i-t vennék a helyedben, azon is van egy pici érintőkijelző-rész :))

(#8283) ere233 válasza aggleány (#8282) üzenetére


ere233
tag

oké akkor k850i lessz most már bíztos

(#8284) legiaap válasza aggleány (#8282) üzenetére


legiaap
nagyúr

azon is van egy pici érintőkijelző-rész ...ami néha nem működik
Meg kopik a burkolata.
És a kamerája is nagyon vacak, de amúgy jól néz ki.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8285) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok!

segítségeteket kérném, vacilálok a N 6120C és az E65között (22 és 29K az áruk,az e65höz +gps vevö - ami nemkell :D ).

A 65ös mellett szól a wifi, a másik mellett az "elvileg" jobb oprendszer (fp1) -ez télleg jobb?-, gyorsabb proci, és kicsit kisebb,de szebbnek nemmondanám.

Kamera tudása nekem nem fontos, zenelejátszó se érdekel, a szervező funkcók, gyors,jol nyomogatható gombok (most SE-m van és lemarad smsirásnál ;) - k700és a K610is -)
,többidőpontos ébresztő, a multimédia kevésbé érdekel...najo 1 használato videolejátszo érdekelne.
Bluetoothot olvastam h csak 1,2es van a 65ösben, ami fájo pont, azt sokat használom.

Ha jolsejtem a wifi, meg az anyaghasználat miatt lenne jobb az e65, megér emiett több pénzt?
Köszi!

(#8286) Mamuska válasza Hooper (#8285) üzenetére


Mamuska
őstag

Az e65-nek 2,2"-os kijelzője van abban is jobb, de viszont kopik róla a festék. Te tudod ,hogy mi fontosabb neked a gyorsaság vagy wifi+nagyobb kijelző.

(#8287) Juvi


Juvi
tag

Sziasztok,
az LG kc550-ről mi a véleményetek? Azt olvastam, hogy olyan remek fotókat csinál, mint a Secret, ami még nekem fontos, hogy NEM érintőgombos, és 1 év gyári garival 39eFt-ért már lehet kapni. Van vele valami baj, hogy ilyen olcsó?

(#8288) aggleány válasza legiaap (#8284) üzenetére


aggleány
addikt

Én is hallottam, hogy többeknek ilyen problémájuk van vele. Az enyém hibáltanul működik, nem kopik (8 hónapos), és nagyon jó képeket csinál, jobbakat, mint a K750 vagy K800. Valószínűleg nekem sikerült egy hibáltan példányt kifognom :)) Hátha neki is sikerül.

(#8289) Loach válasza nagylaci32 (#8280) üzenetére


Loach
tag

Kártyafüggetlen: Bármely hálózatkártyáját beleteheted, a készülék azt fogadja és kiszolgálja, ehhez, amennyiben nincs még kártyád, vagy váltani akarsz, bármely szolgáltatónál megteheted pár száz forintodba kerül csak az egész (+X összeg ami viszont lebeszélhető).
Nem Független: Csak és kizárólag egy szolgáltató kártyáját szolgálja ki amíg ki nem ütteted :DDD. Más szolgáltató simkártyáját nem fogadja el.

Ha választhatsz közel azonos áron, inkább a függetlent válaszd, ez egy olyan opció, ami emeli a készülék értékét eladáskor, ill. elajándékozni is egyszerűbb ha már meguntad, mert nincs hálóhoz kötve kinek adhatodés a kiütésért sem kell + pénzt fizetni.

(#8290) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Üdv!Épp mobilvásárlás elött állok ezért kérem a segitségeteket!Szóval a Samsung M610-emet(Pannon) szeretném lecserélni.A T-Mobile Domino kártyáján gondolkodom.SE W580 és W880 között hezitálok.Mivel árban egyenlőek elég nehéz a döntés.Fontos hogy a zenei rész jó legyen :U Ez pipa a kamera is elég jó legyen pipa nekem jó 2 mp FF meg jól nézzen ki mindkettő pipa összeszerelési minőség.Tehát szerintetek melyik legyen?Tulajoktól véleményt is várok! :DDD Előre is :R

(#8291) -NOKIA- válasza se4ever2 (#8290) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szerintem gondolkodj el ezen is... :U

(#8292) se4ever2 válasza -NOKIA- (#8291) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Jah tényleg ezt kifelejtettem :U

(#8293) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Nekem hótmindegy hogy SE vagy Nokia mindkettő nagyon jó!De más nem kell...

(#8294) katoca5


katoca5
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom eldönteni, hogy melyik Nokia készüléket vegyem meg az alábbiak közül.

1. Nokia 6500 slide
2. Nokia N78
3. Nokia N82

Fontos lenne a fényképezés és a zenehallgatás. A fotózásnál szerintetek 5 mpx nem sok? Vagy úgy is mondhatnám, hogy a szívem - és a pénztárcám - a 6500 felé húz, de az N82 5mpx-es és a fényképezőgép lencséje elrejthető (kevésbé karcolódik). Az N78 a szoftvere miatt tetszett meg.

Szóval? Szerintetek?

Előre is köszi a segítséget!

Katóca :)

(#8295) se4ever2 válasza katoca5 (#8294) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Én 6500 Slide-ot vennék a helyedben de nem tudom hogy fontos-e neked a symbian.ha fontos akkor n82.de csak szürkét vegyél mert a feketének rosszabb(állitóg a kamja)

(#8296) katoca5 válasza se4ever2 (#8295) üzenetére


katoca5
csendes tag

Köszi!

Várom a többiek véleményét is. :)

(#8297) nygma válasza katoca5 (#8294) üzenetére


nygma
addikt

Én N82-őt vennék az biztos. Valószínű veszek is egyet. :B

N78 is jó, valamivel talán dizájnosabb... :U

Fekete és bronz színben egyaránt szép,nekem a fekete jobban tetszik...

A kamerás dolog igaz,de ez nem mindegyik fekete N82-re vonatkozik.

Mod.: Közben utánanéztem a dolognak: A fekete készülékkel sincs semmi baj,csak az a lényeg,hogy Made in Finland N82-őt vegyen az ember.

Ez ma már kapható fekete színben is,eleinte nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#8298) katoca5 válasza nygma (#8297) üzenetére


katoca5
csendes tag

Szia!

Az N82-ről ezen a portálon olvastam én is, hogy a feketébe jóval gyengébb kamera van. A fekete telefon made by Nokia, a szürke made by Finland. Szóval úgy látszik, hogy ez is fontos. És ha már annyi pénzt kiad rá az ember, akkor nem árt egy kis utánajárás. Én is próbálok minél többet megtudni ezekről a készülékekről. A teszteket már olvastam, de fontosnak tartom a személyes tapasztalatokat is.

:)

(#8299) nygma válasza katoca5 (#8298) üzenetére


nygma
addikt

Tudomásom szerint ma már létezik finn gyártmányú fekete is... :U

(#8300) katoca5 válasza nygma (#8299) üzenetére


katoca5
csendes tag

Húúúú, az jó! Ennek én is utánajárok a telefonosoknál. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.