Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) Micuir_M


Micuir_M
tag

Kedves Kollégák, mit ajánlotok?

- szabadidőtelefonnak kell, tehát nem lenne napi rendszeres használatban (arra ott a Samsung i600-am :)
- független
- micro SD (tehát nem SonyEricson)
- bluetooth, esetleg A2DP (ha nincs A2DP, akkor lehessen hozzá jó fülest csatlakoztatni)
- minél kisebb legyen, hogy simán beleférjen a zsebembe
- GPRS-nél jobb adatátvitel nem fontos
- kamera mindegy
- max. 40e
- hivatalos helyen (pl. EW, MM, ilyesmi) beszerezhető
- könnyen cserélhető a SIM

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#7202) -NOKIA- válasza iziboy (#7199) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nokia 6120 classic.

gyuri00: keress rá itt arra, hogy az N81 milyen fotót csinál...

[ Szerkesztve ]

(#7203) Integrale válasza Micuir_M (#7201) üzenetére


Integrale
veterán

" micro SD (tehát nem SonyEricson)" a K850i bővíthető micro SD-vel
Nokia 6120c
Samsung D900
PL

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#7204) #35692544 válasza Micuir_M (#7201) üzenetére


#35692544
törölt tag

5310 bár az még " hivatalos helyen" többe kerül
gsm boltban belefér a 40k-ba

(#7205) Sipi16 válasza Micuir_M (#7201) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nokia 6300? Most az MM-be 35k-ért vettem.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7206) Olcsi válasza Sipi16 (#7205) üzenetére


Olcsi
senior tag

Nagyon frankó kis telefon, szép is, jó is, pont megfelelő tudású...

(#7207) AMD Power válasza Sipi16 (#7205) üzenetére


AMD Power
titán

Melyikben vetted? Milyen színűt vettél?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7208) Siza


Siza
csendes tag

Sziasztok!
Új telefon vásárlása előtt vagyok, de nem egyszerű...
Két telefon között hezitálok.
Az egyik a Samsung G800, mert: egy olyan telefont szeretnék, amivel szép képeket tudok készíteni (ez fontos nekem).
A másik a Samsung U900 Soul: nagyon tetszik, szép kis telefon, de nem tudom, hogy jó képeket készít e.
Segítsetek!!! Kérlek. Írjátok le a véleményetek mind a két telefonról.

(#7209) alex89 válasza Siza (#7208) üzenetére


alex89
senior tag

Fényképek készítésében ha nem is sokkal de a g800 biztosan jobb hiszen van benne rendes vaku és optikai zoom is , de ha jobban tetszik az u800 szerintem nyugodtan megveheted mert jó fényviszonyok mellett nem csinál sokkal rosszabb képet.
Egy kis segítség a döntésben:
U800
G800
mindkét tesztben vannak képek is ;)

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7210) dragonfx válasza dragonfx (#7177) üzenetére


dragonfx
veterán

nos arcok??
épp észérvek negatív pozitiv???
3120 vs 5310??

amíg nem jön a g700. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7211) csibor


csibor
őstag

Van esetleg más asztali mobil is mint CSI 400 ?

(#7212) ~Mate


~Mate
tag

Tudtok nekem árat mondani a Sharp 903-as teloról? És Ti milyen véleménnyel vagytok róla?
Eddig az N73-ért voltam oda, de itt nagyon fura képeket produkált. Itt a sharp 903 messze a legszebb.. :U

(#7213) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Sziasztok!
Legalább 2 mp kamerás telefont keresek, lehetőleg autofókusszal, de ha anélkül is jó képet készít, az is megfelel, a lényeg, hogy minél olcsóbb legyen. SE K550-t készülök lecserélni, ami 1-2 héten belül eladó lesz.

(#7214) Sipi16 válasza BloodyEddie (#7213) üzenetére


Sipi16
senior tag

K800i? Mire akarod konkrétan használni?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7215) BloodyEddie válasza Sipi16 (#7214) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Elsősorban fényképezésre (ezért írtam a kamerát) és telefonálásra, a többi funkció lényegtelen. Viszont Sony Ericssont nem vennék mégegyszer, nekem nem jött be.

(#7216) alex89 válasza dragonfx (#7210) üzenetére


alex89
senior tag

A két teló mondhatni testvérek, sok mindenben eggyeznek.Az 5310 annyiból lehet jobb választás hogy adnak hozzá egy normális headset-et és memóriát is viszont van egy negatívum is mivel a hátoldalon lévő nokia felirat könnyedén lekopik.A 3120 javára csak a villanófény írható,a zenei képességeket tekintve gyengébb. A két telefon ára is megeggyezik, és igazából már csak annyit kell eldöntened egy business vagy egy walkman mobil kell neked ;)

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7217) alex89 válasza BloodyEddie (#7213) üzenetére


alex89
senior tag

és mennyire legyen olcsó? ha nem k800, akkor szerintem d900 v d900i jöhet szóba

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7218) Jenő válasza BloodyEddie (#7215) üzenetére


Jenő
aktív tag

Azért a K550i és a K800i között elég nagy különbség van. Tehát azért, mert a K550i nem jött be, ne mondj le a Sony Ericssonról, ugyanis ha tényleg főként fényképezésre és telefonálásra kell, akkor a K800i most az egyik legjobb választás. (Főleg, hogy xenon vakuja is van, ami remekül működik!)

(#7219) AMD Power válasza BloodyEddie (#7215) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig a K800i etalon telefon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7220) Gebriel válasza csibor (#7211) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen. A WM-FX és a Sagem myH10-s

[ Szerkesztve ]

(#7221) Sipi16 válasza Jenő (#7218) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha a menüje nem jött be akkor ne vegyél K800i-t. Az Újabb samuknak jó a kamerája, de én akkor sem tudtam velük jó képekete csinálni. Vegyél egy egyszerű fényképezőt. :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7222) Jenő válasza Sipi16 (#7221) üzenetére


Jenő
aktív tag

Nekem Samsung U600-am van. Semmi bajom a telefonnal, számomra megfelelő képeket is csinál, de azt el kell ismernem, hogy a K800i kenterbe veri fényképezés terén.

(#7223) Sipi16 válasza Jenő (#7222) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem a k800i jobban fogható volt a mint a D900. A D900-zal nagyon bemozdult képeket csináltam. :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7224) BloodyEddie válasza Jenő (#7218) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Akit érdekel, priviben elmesélem a SE tapasztalataim.. de megvan az oka h váltanék. K800-on meg sajna joystick van, K550 előtt meg szintén SE volt, és joyos.. na azt soha többet.

Max 30-35k-t szánnék új telefonra (több nincs..) szal valószínű nem független lesz. Témobilnál találtam LG KE 970-et, 30k kártyásan. Megéri ez ennyiért, vagy van jobb is ebben a kategóriában?

Sipi16: D900 más területen milyen? Samsunggal nincs tapasztalatom, de csak rosszat hallottam eddig (kevés beállítás, rossz menürendszer, bluetooth nehezen kapcsolódik, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#7225) csibor válasza Gebriel (#7220) üzenetére


csibor
őstag

Már csak függetlenül kéne találnom 1 olcsót :R

(#7227) Sipi16 válasza BloodyEddie (#7224) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem nem jött be a samung. Az Lg-t is szokni kell mert a Shine-on görgető van és nem tudsz a menübe csak fel meg le menni. Én nokia párti vagyok de a "jobbak" amibe AF van azok nem 35-k-s árakon mennek.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7228) BloodyEddie válasza Sipi16 (#7227) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Ezzel tisztában vagyok sajnos.. nekem annyi a fontos, h ebben a kategóriában megtaláljam a lehető legjobbat, csodát én sem várok.

Motorolából van már használható típus? K1-et és a Z6-ot nézegetem, nagyjából baráti áron vannak (a Z6 még nem, de azon lesz majd) és ezeknek a tudásával pont ki lennék békülve. Van vkinek tapasztalata h milyen képet csinálnak?

(#7229) Sipi16 válasza BloodyEddie (#7228) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mobilarénán nincs teszt a K1-ről? :F

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7230) alex89 válasza Sipi16 (#7229) üzenetére


alex89
senior tag

de van [link] ;)

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7231) Sipi16 válasza alex89 (#7230) üzenetére


Sipi16
senior tag

Köszi. A kérdést BloodyEddienek szántam. Szerintem a mobilarénás tesztek teljesen korrektek...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7232) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Ezt már átolvastam, azóta Z6-ról is találtam tesztet. Nem fényképezésre találták ki, az biztos :( Szerintem megvárom a nyár végét, addig is dolgozok, és majd akkor visszatérek a telefonvásárlásra.

Z6-hoz mennyiért kapni normális fülest? (vagy létezik motorolához 2részes? akkor saját fülesem jó lenne hozzá legalább)

(#7233) fateless válasza BloodyEddie (#7215) üzenetére


fateless
veterán

Nézd akkor meg esetleg az LG KS10-et. 30k fölött van kicsivel a független ára, 2,4"-os kijelző. 2MP AF kamera, Symbian oprendszer, tehát alakíthatod, ahogy akarod.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7234) zsolt19900


zsolt19900
őstag

hello all!

Lenne itt egy Sony Ericsson W610 a T-mobilnál 22 ezerért meg lenne it egy Nokia 5300 feketében a MM -nél 30 ezerért melyiket vegyem meg??

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#7235) alex89 válasza Sipi16 (#7231) üzenetére


alex89
senior tag

sorry, akkor félrenéztem :B , azt hittem nem találtad a tesztet :DDD

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7236) AMD Power válasza zsolt19900 (#7234) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem egy W610i biztos jobban kéne mint egy 5300.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7237) zsolt19900 válasza AMD Power (#7236) üzenetére


zsolt19900
őstag

Ha pont egy MM es írt nekem akkor leírom, hogy miért is gondolkodok rajta :)

A Sony Ericsson mellett az szól, hogy walkman, volt már walkman telefonom szóval nem kell kitérni erre. Meg az ára ami most 22 meg a kinézetével sincs semmi bajom, pont ma voltam a pécsi MM ban és volt jó sok telefon, megnéztem megtapogattam és tettszik, de a Nokia mellett meg az szól, hogy szép a képe, meg tettszik, hogy testreszabhatóbb mint a Sonyericsson. A kérdés meg az, hogy ugye van gyárilag átalakító a Nokiához a dobozban,azzal rá lehet dugni rendes 3.5-es jack dugos fülhallgatót a telefonra és akkor mennyire fogja megközelíteni a walkman telefon hangját és fülesét, pl. egy sennheiser ugyan olyan dugos fülest használok.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#7238) AMD Power válasza zsolt19900 (#7237) üzenetére


AMD Power
titán

Melyik MM-ben vennéd? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7239) zsolt19900 válasza AMD Power (#7238) üzenetére


zsolt19900
őstag

Pécs mellett lakom szóval ott venném a Nokiát a Sonyericssont meg a T-mobilnál Szeretném megvenni, de miért kérdezed??

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#7240) AMD Power válasza zsolt19900 (#7239) üzenetére


AMD Power
titán

Csak akkor fogom azt mondani ,hogy az 5300 ha nálunk a Westendben veszed meg. :D

A viccet félre téve. Az 5300 mellett egy dolog szól talán. Az ,hogy független lenne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7241) zsolt19900 válasza AMD Power (#7240) üzenetére


zsolt19900
őstag

Hehe :D :D Hehe :D :D

Nekem nem gond, hogy T-mobie, és semmi se szól mellé, mondjuk a variálhatóság, a szép képernyője?? mert veszek én hozzá pulssz fülest, ha azzal elérek olyan hangminőséget mint a walkman mobilé.

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#7242) D4rkm4n válasza Micuir_M (#7201) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Motorola V3xx? :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#7243) BloodyEddie válasza fateless (#7233) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Erről nem találni tesztet sehol :( Külhonban meg nagyon vegyes vélemények vannak.. Ez nem a Shine 970 elődje?

(#7244) Sipi16 válasza alex89 (#7235) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én használom a keresőt... :U

AMD: Westendbe vagy? Akkor lehet, hogy valamikor benézek...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7245) fateless válasza BloodyEddie (#7243) üzenetére


fateless
veterán

Tesztet én sem találtam róla, csak a tulajok véleményét olvastam el a GSMarena-n.
(Hol találtál vegyes véleményeket róla?)

A Shine az egy "buta" divattelefon, ez pedig egy symbian operációs rendszerrel rendelkező telefon, aminek nagyobb a kijelzője, jobb a kamerája, bővíthető szoftveresen és még sorolhatnám. A Shine annyival kevesebbet tud ennél, hogy még ennek a készüléknek az elődje sem lehetne, nemhogy az utódja.

De mindezt nem azért írom, hogy rábeszéljelek, nem vagyok egy LG fan, csak neked próbáltam meg egy készüléket találni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7246) alex89 válasza zsolt19900 (#7237) üzenetére


alex89
senior tag

Az 5300 nem pop portos, 3,5-ös vagy 2,5-ös sima jack dugója tehát nem kell hozzá átalakító.A qvga kijelző azért nagyon fajin és a 30k nem sok érte függetlenül, de a w610 jobb vétel 22k-ért szerintem

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7247) fateless válasza zsolt19900 (#7237) üzenetére


fateless
veterán

Ha a Nokia nem úgy nézne ki, ahogy pedig kinéz, nem lenne nehéz a választás.

De mivel ilyenre készítette Hans Nokia Frank Einstein, ezért megint csak nem nehéz a választás.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7248) BloodyEddie válasza fateless (#7245) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Innen (is) nézegettem,, máshol nagyon keveset írnak róla. Nagyon ütköznek a vélemények..

Elolvastam mégegyszer a Shine cikkét, elnéztem, az másik teló javított verziója (KE970 -> KU970). Viszont ez a KS10 nagyon tetszik, ha találnék egy leírást (vagy egy magyar tulajt) akkor könnyebb lenne persze dönteni.. az biztos h még pár ezrest félre kell tennem hozzá.

Köszönöm nagyon a segítséget, ezt a telefont eddig nem is láttam sehol, de bejövős :) Vagy ilyet vennék, vagy (kövezzetek meg, de akkoris tetszik :K ) Motorola Z6-ot, ha olcsóbb lesz.

(#7249) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok egy egyszerü kérdésem lenne!
Nokia 5310,W660,W580.
Nokiával nagyon szemezgetek de nem tudok róla semmit!Olvasgatom a forumot de talán valaki megtud győzni hogy jobbak mint a walkman szériás telók! :D :U :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7250) alex89 válasza BloodyEddie (#7248) üzenetére


alex89
senior tag

véletlen beleakadtam ebbe ;)

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.