Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) N-vidi-A válasza AMD Power (#7596) üzenetére


N-vidi-A
őstag

A hivaskezelo gombok tenyleg kicsit furan neznek ki, de majd meglatjuk! :D
THX!

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#7602) AMD Power válasza N-vidi-A (#7601) üzenetére


AMD Power
titán

Teszteld/nézd meg valahol.

(#7603) aqwer21


aqwer21
tag

Nos valaki?Senki? :( :Y :R

(#7604) Viktor0610 válasza aqwer21 (#7603) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes kérdés.

A két készülék teljesen eltérő felhasználási területű. Az N73 sokkal jobban személyreszabható, a G600 fényképezőben jobb. Én a G600-at venném a kettő közül, mert nekem a Symbian és a joy nem tetszik. :D
Neked kell tudnod, mire van szükséged inkább.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7605) aqwer21 válasza Viktor0610 (#7604) üzenetére


aqwer21
tag

Szia! Köszi a választ! Zenehalgatás, fényképezés,rádiót hallgatni! Ilyesmikre....! Samsungról eddig csak rosszakat halottam..!:( Nokia sem a szívemcsücske! :( Melyik akkor? :R

(#7606) nemma válasza aqwer21 (#7605) üzenetére


nemma
addikt

Én viszont az N73-at ajánlanám, megbízhatóbb telefon és a zenei képességei is fejlettebek, kamerája viszont gyengébb. Összességében nekem az N73 jobban kellene, a joy meg nem olyan rossz benne, mint mondjuk egy régebbi Sony Ericssonban...

(#7607) AMD Power válasza aqwer21 (#7605) üzenetére


AMD Power
titán

Csak Nokia és Samsung jöhet szóba?

(#7608) aqwer21 válasza AMD Power (#7607) üzenetére


aqwer21
tag

Nem csak az de eddig csak ezeket az ajánlatokat kaptam! K850i is érdekel meg mindenféle! :)

(#7609) AMD Power válasza aqwer21 (#7608) üzenetére


AMD Power
titán

Mennyid lenne rá? Függő vagy független kéne?

(#7610) aqwer21 válasza nemma (#7606) üzenetére


aqwer21
tag

Köszönöm a választ! Az az igazság hogy amit ajánlottak nincs rajta garancia és n73 as ból flashelték fel n73 music editionra! Nem tudodm ugy milyen lehet...! :(

(#7611) aqwer21 válasza AMD Power (#7609) üzenetére


aqwer21
tag

Független kellene! cserés dologba gondolkodom, max 10k-t fizetnék rá! Többem sajnos nincs! :O

[ Szerkesztve ]

(#7612) aqwer21 válasza AMD Power (#7609) üzenetére


aqwer21
tag

:R k850i re majdnem cseréltek és fizettem volna rá 8k-t de Veszprémi vagyok és Ő meg Pesti volt...! :O Bocsánat! Akkor most nem írok már...megvárom a választ! Ne haragudj! :B :R

[ Szerkesztve ]

(#7613) Viktor0610 válasza aqwer21 (#7612) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Használd a MOD-gombot új hozzászólás küldése helyett!!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7614) Majstor


Majstor
senior tag

# 7588 [link] :F

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#7615) aqwer21 válasza Majstor (#7614) üzenetére


aqwer21
tag

Szia! Hát nem olyan vészes... de van neki ha nagy csendben vagy akkor simán hallod ahogy sípol a kijelző! De csak akkor amugy nem hallod! Üdv

(#7616) stratova válasza aqwer21 (#7610) üzenetére


stratova
veterán

Mára a sima N73 ha jól tudom mindazt tudja amit az ME, egy 2GB-os micro SD-t pedig már 3300-3500Ft körül kapsz hozzá.
Ilyen árban láttam élettart garis Kingstont, az enyémnek kutya baja vele, bár azt mondják a több telefonnál szerencsésebb a Sandisk.
Nagyobbat ez a típus nem kezel (kiváncsiságból kipróbáltuk). Ha HS-20+AD41-et adnának vagy vennél hozzá, arról annyit tudok mondani, hogy az adapter hasznos/kellemes. A fülesnek nemigen vannak mélyhangjai, bár a hozzá adott HS-23-nál szebbek hallójáratba-dugós lévén.

[ Szerkesztve ]

(#7617) D27 válasza aqwer21 (#7600) üzenetére


D27
tag

Szia!
Én a Nokiát "nagyobb" telefonnak tartom mint a Samsungot, de itt viszont mégis a G800-at választanám. OKA:
-A G800-nak a készülékmemóriája 160 MB, a N73-nak meg 40 körül. (Persze, ezt lehet bővíteni. ;) )
-A N73 3G-s, de a G800 3,5G-s. (ezt egy [L:www.telefonguru.hu]telefonos oldal[/L] forrásaiból tudom) Nem tudom miért jobb a 3,5G, de szerintem valami gyorsabb internet sebességet takarhat.
-A G800 HSPDA képes.
-A kameráról ne is beszéljünk.:) (de annyi a hátránya, hogy több helyet foglal egy 5 mp-s kép.Viszont a minőséget lehet állítani. ;) )

Az N73 rendelkezik infrával. (de szerintem az nem olyan fontos, ott a blútyúk. :) )

[ Szerkesztve ]

(#7618) --Nozbert-- válasza D27 (#7617) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

A 3,5G a HSDPA-támogatást jelenti. :K ;)

/\/0zb3/27

(#7619) D27 válasza --Nozbert-- (#7618) üzenetére


D27
tag

Jaoké. :DDD :W :R

[ Szerkesztve ]

(#7620) stratova válasza D27 (#7617) üzenetére


stratova
veterán

Álljon meg a hegyi vasút. Az említett postban G600-ról volt szó. A G800 és az N73 egyáltalán nem egy kategória. A G600 és az említett nokia legalább hasonló árban van, noha az egyik okos a másik nem. Kérdés, hogy mi kell neki egy ( mobil szinten ) jó kamerás mobil, vagy egy okostelefon kb. normális kamerával. N73-mal is lehet életképes képeket készíteni de nem nagyágyú ( van pár képem az ide vonatkozó topikban ), természetesen nem AUTO módban mert Nokia keményen elmossa a részleteket ha rábízzuk a beállítást és magas ISO-val fotóz.
Ha nekem mind2 feltétlen fontos lenne akkor G810-et vennék, de az sem ez a kategória.

[ Szerkesztve ]

(#7621) --Nozbert-- válasza stratova (#7620) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Ráadásul a G810 jóval drágább. :( Sztem fórumtársunk a kedvező áruk miatt nézte ki az N73at és G600at magának...

/\/0zb3/27

(#7622) aqwer21


aqwer21
tag

o je! :R Na most aztán tényleg nem tudom melyiket szeressem! :DDD :R N73 at választanám szívem szerint, de a samsung meg 5megapixeles ! :Y Brutális képeket csinál! :R Legalább is tesztben! :U Nincs valakinek egy? :DDD cserélhetne velem egy pda-ra! :C

(#7623) AMD Power válasza aqwer21 (#7622) üzenetére


AMD Power
titán

G810. Kb 2 hete lehet kapni így sok nem lesz itt.

(#7624) aqwer21 válasza AMD Power (#7623) üzenetére


aqwer21
tag

és g600? vagy garanciális n73? :R

(#7625) runner 125 válasza aqwer21 (#7624) üzenetére


runner 125
nagyúr

A G600 kamerában nagyon ott van! Nem nagyon érnek fele az 5mp-s telefonok.Menüje egyszerű-amolyan Samsung-os.
Volt mind2 készülékem-G600ra szavazok. N73 lassúcska-néha behal. Másrészről nem mai széria
Üdv

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7626) aqwer21 válasza runner 125 (#7625) üzenetére


aqwer21
tag

G600 kellene...de honnan? :F Hangzása fülesbe milyen?

[ Szerkesztve ]

(#7627) runner 125 válasza aqwer21 (#7626) üzenetére


runner 125
nagyúr

Itt PH!-n is találsz sztem ;) De a google örök barátod! :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7628) runner 125 válasza aqwer21 (#7626) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem hallgattam rajta zenét-passz.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7629) Kickass válasza aqwer21 (#7624) üzenetére


Kickass
őstag

sztem mindenképp G600-at vegyél, N73 dög lassú, bumfordi és nehéz, ráadásul a joy meg a kamera takaró se mindig a legstabilabb ráadásul kifutott modell, G600 jó képeket csinál, rádiója is rendben, zeneileg is jó bár ha az ember szereti a jó öblös mélyeket akkor érdemes hozzá egy KOSS Sparkplugot venni :DDD , de az alap füles is agybadugós

(#7630) stratova válasza aqwer21 (#7624) üzenetére


stratova
veterán

Ha nincs szükséged okostelefonra, és arra, hogy többféle prg-ot tehetsz rá akkor a symbian az n73-on inkább nyűg lenne, mint haszon, mivel a 200mhz körüli proci hem hajtja szélsebesen a cuccot (számomra elviselhető de én okostelót akartam anno jó kamerával).

Khmm... a joy-jal eddig semmi bajom nincs (kop-kop). Téglaság, kinek a pap kinek a papné.

Ami engem zavar még benne az a korából is fakad, a pop port gyakori használat mellett hamar kontaktossá válik a kábel.
Ebben az esetben G600 (mondom ezt úgy, hogy N73 tulaj vagyok) amit kínál:
[link]
-5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus
- Java MIDP 2.0
- MP3/AAC/AAC+/e-AAC+/WMA player
- Stereo FM radio
- T9
- Bluetooth printing
- Document viewer (Word, Excel, Power Point, PDF)
- Built-in handsfree
- Voice memo
- TV out

3G viszont nincs benne kérdés kihasználod-e (nálam hiába van az első dolgom az volt h kikapcsoltam, kártyás mobillal minek.)

[ Szerkesztve ]

(#7631) runner 125 válasza stratova (#7630) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az N73 ~10-12 hónapja egy jó készüléknek számított-mára már tényleg kifutott db.
A joy-jal semmi bajom nem volt-amolyan típushibának tudható be a joy kotyogása (amit láttam N73-makat az összesen kotyogott) de ettől függetlenül tökéletesen teszi a dolgát. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7632) stratova válasza runner 125 (#7631) üzenetére


stratova
veterán

Egyetértek, kellene az embernek a micro SDHC, mini USB, 3.5mm jack, (khmm nekem WIFI) meg bármi csak nem pop port, de nem volt egy rossz teló, nekem most sem az szolgál még itt min. vagy 3 évet ha rajtam múlik. A joy lötyögős de jó. Kifutó teló kifutó árral (125-->45-50e) a világ már csak ilyen. A legolcsóbb symbis teló amit eddig láttam az az LG KS10-volt 36-ért láttam ahol egyáltalán kapni..
Akinek nem kell okosteló ne vegyen olyat.

[ Szerkesztve ]

(#7633) D27 válasza stratova (#7632) üzenetére


D27
tag

Miéért az mennyi? :DDD :B

[ Szerkesztve ]

(#7634) Zenebohoc


Zenebohoc
tag

Sziasztok!
A topic címe lenne kérdésem.
Nem meglepő, ugye?
A vásárlási tippek előtt azért kérnék némi felvilágosítást.
1., Az „okos” telefon és a „sima” között „csak” annyi a különbség, hogy az előbbin futtathatóak hasznos és haszontalan programok?
2., Csak az okos telefonban (persze nem mindegyikben) van GPS?
Most van egy öreg Siemensem. Kora alapján már javában iskolába járhatna. Telefont vettem és arra nagyon bejött. Mára kicsit több kéne, de a nem találom az utódokat. Mi lett a márkával?
A következőket várnám el a telefontól:
- kitűnő vételi érzékenység,
- nagy kijelző, jó lenne a növelhető betűméret szövegolvasáshoz,
- jó minőségű kamera 2-3Mp,
- diktafon üzemmód, tömörített felvétel (akár többórás)
- (érzékeny mikrofonnal működő diktafon mód, zsebből megfelelő felvételt készítsen, ne kelljen a tárgyaló partner orra alá dugni),
- bővítésre alkalmas legyen, lehetőleg SD kártya,
- strapabíró kivitel,
- mp3 lejátszás jó minőségben,
- esetleg FM rádió.
50K alatt tudnék rá költeni.
A Sony K880i talán tudja teljesíteni az elvárásaimat, vagy tévedek? Tudtok mást, jobbat ajánlani? Olyan típusok is érdekelnek, melyek néhány éve voltak a csúcson és áruk mára már lecsúszott az általam írt tartományba.

Köszi előre is.

Nincs szebb, mint mikor az alázat csendje zenére lázad....(LGT)

(#7635) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

hy
én valami WIFIs telefont akkarok venni 30-40 ezer forint körül kamera elfogadható legyen szolgáltató mindegy elöre is köszönöm a segitséget

[ Szerkesztve ]

(#7636) runner 125 válasza Zenebohoc (#7634) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szia!
Lényegében igen. Minden hasznos(haszontalan) programot tudsz futtatni rajta.
Jobban személyreszabható,egyedi beállítások..- ~kb

"Alkalmas a dinamikus memória kezelésére, melynek lényege hogy a rendelkezésre álló összes memória felhasználható bármilyen célra, nincs felosztva, hogy mely alkalmazási területen kell adatokat tárolni benne."

Okostelefonok alatt értjük a symbian op rendszerű készülékeket.. -némelyikben van GPS- de nem csak azokban. A Windows Mobile op rendszerű kombókban is található (nem mindben term.)
Én bátran ajánlom azokat is. :K

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7637) runner 125 válasza Vikt0r (#7635) üzenetére


runner 125
nagyúr

E51?
HTC S710 VOX?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7638) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

én még a HTC Touch P3450 gondoltam h érintő képernyös te melyiket ajánlod

(#7639) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

és még a Airis T482 gondoltam

(#7640) runner 125 válasza Vikt0r (#7638) üzenetére


runner 125
nagyúr

Korrekt cucc az is. Személy szerint nekem a VOX jobban bejön külsőre. :B

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7641) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

nem tom holnap megyek venni ami lesz korrekt árob olyat veszek a 3-4 közül
kösz a segitséget

[ Szerkesztve ]

(#7642) [CM]Crusher


[CM]Crusher
senior tag

Sziasztok!

Nemrégen jutottam hozzá egy Samsung F250-es telcsihez és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Annyi segítséget kérnék, hogy honnan lehetne leszedni esetleg firmware frissítést illetve olyan firmware-t amiben van magyar nyelv is.

Meg amit nem találok, hogy hogyan lehetne aktiválni a rádiónál az RDS-t mert már megnéztem mindent és nem találom sehol. Pedig tudja, mert ami készült mobilarénán teszt abban is látszik az egyik képen.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#7643) AMD Power válasza Vikt0r (#7638) üzenetére


AMD Power
titán

(#7644) Dre_Powell


Dre_Powell
tag

Sziasztok!

Ellopták a nokia n95 telefonomat. Így most telefont kell vennem. Viszont nem a pótlására kell, mert sok funkcióját nem használtam ki. Szeretném, ha a telefon kijönne a feléből, tehát 50.000 ft-ból.

Egyáltalán nem kell, hogy okostelefon legyen, és telefonban gps-re sincs szükségem.

Fontos:
Viszonylag nagy kijelző (nem kell n95 nagyságú)
3 Mpixeles kamera, ha elérhető ebben a kategóriában akkor 640*480 videó felvétel (ez volt számomra az n95 egyik legjobb funkciója)
A gyors nethez feltétlenül kell 3G (esetleg hsdpa), és EDGE, ebből következően jól használható böngésző.
Nem lenne baj a wlan sem, de nem ragaszkodom hozzá.

Eddig SE k800i-t néztem, de amikor megtudtam, hogy nincs edge kicsit elment tőle a kedvem.

Köszönöm!

(#7645) AMD Power válasza Dre_Powell (#7644) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig a K800i ma már izsonyat jó árban van.

(#7646) Integrale válasza Dre_Powell (#7644) üzenetére


Integrale
veterán

Nokia E51 -et nézted már?

"Bad reklám is reklám too"

(#7647) kavicssli


kavicssli
addikt

Sony Ericsson G502 black vélemény? :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7648) -NOKIA- válasza AMD Power (#7645) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

és csak egyre jobban veszíti az árát, az e51 pedig nem(annyira)...
(meg szerintem olyan sehogy-se néz ki)
még offabb: most jöhet a megkövezésem. :P

[ Szerkesztve ]

(#7649) D27 válasza Dre_Powell (#7644) üzenetére


D27
tag

A SE W910-est nézegetted?;)

[ Szerkesztve ]

(#7650) AMD Power válasza kavicssli (#7647) üzenetére


AMD Power
titán

Ahhoz képest ,hogy milyen új Iszonyat jó áron van. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.