Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) AMD Power válasza zsolt19900 (#7241) üzenetére


AMD Power
titán

32K már van független W610i is. ;)

(#7252) nemma válasza kavicssli (#7249) üzenetére


nemma
addikt

Nekem a W660i külsőre sem jön be, kapásból kizárnám, a W580i-t szintén nőiesnek tartom és recseg-ropog is, egyedül a füles jó benne. Persze, ha mondjuk barátnődnek kéne, akkor lehet, hogy jó lesz :D
Én mindenképp az 5300-át venném, ár/érték aránya is tök jó!

Mod: Happy Tree Friends Forever!!!
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#7253) AMD Power válasza nemma (#7252) üzenetére


AMD Power
titán

Egy fekete W580i nagyon nem nőies. Sőt 1x király. :K

(#7254) zsolt19900 válasza fateless (#7247) üzenetére


zsolt19900
őstag

alex89: Köszönöm

fateless: A telefonnal, a külalakjával semmi gondom. Akkor??

AMD Power: Az Nekem azért sok. Semmi gonodom a T-online-nal. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#7255) pohár


pohár
félisten

Hali mindenki :)
Kb egy hónap múlva esedékes telóvásárlás, kb 60-65k értékben :)
Eddig a Nokia N81, 82-n gondolkoztam, de ez a N87 sem rossz, amit most tesztelt a MobilArena :))
Szerintetek melyiket érdemesebb venni?? Zenét szeretek hallgatni, az se baj ha szép és jó képet csinál, meg azért tudjon is valamit :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7256) kavicssli válasza AMD Power (#7253) üzenetére


kavicssli
addikt

Esetleg W350 :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7257) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Hi! 50k körül keresgéleg mobilt használtan.Amikre szükségem lenne: Jó kamera (5mpx xenon vaku) Jó mp3 szép kijelző elsőosztályú minőség szép külső megbízható működés, és normális testreszabhatóság. 3 jelöltem van: Samsung G800, Sonyericcson k850, LG KU990.

A választ előre is köszi.

(#7258) fateless válasza zsolt19900 (#7254) üzenetére


fateless
veterán

Ha megbarátkoztál a Nokia külsejével, akkor csak két dolgot kell fontolóra venned:
- fontos-e neked, hogy kártyafüggetlen legyen a készülék
- a Nokia plusz tudása ér-e 35%-kal többet

A w610nek jobb a kamerája (elég nagy a különbség a 2MP-es FF és AF kamera között), a NOkiának nagyobb felbontású a kijelzője (amit a telefonon nem fogsz nagyon érzékelni, hacsak nem netezel vagy hasonlók). A SE-hoz nem kell venni extra fülest, kapsz hozzá egy fél gigás kártyát is, a Nokiához viszont olcsóbb a kártya.

Én az SE-t venném, mert nekem az adott pénzmagra eső hozzáadott érték ott a nagyobb. Ha van rá lehetőséged, nyomkodd meg mindkettőt (MM?); amelyiknek jobban tetszik a menüje, struktúrája, kialakítása, azt válaszd.

(Még mikor kijöttek ezek, volt nálam pár napig egy 5200 - az 5300 öccse - de az majd' szétesett. Talán már nem annyira tré az összeszerelési minőség.)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7259) kavicssli


kavicssli
addikt

SonyEricsson W880i fekete
0 perces kártyafüggetlen készülék, 1 éves garanciával 41.790 Ft

Nokia 5310 piros, kék
0 perces kártyafüggetlen készülék,1 éves garanciával 37.790 Ft

SonyEricsson W660i
0 perces kártyafüggetlen készülék,1 éves garanciával 35.790 Ft

Sonyericsson W580i szürke

0 perces kártyafüggetlen készülék,1 éves garanciával 39.790 Ft
Ezek lennének a favoritok de lenne még pár telefon ami tetszik de nem tudom hogy melyik legyen!
Shine,E950... :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7260) AMD Power válasza kavicssli (#7256) üzenetére


AMD Power
titán

Majdnem 40K fölött van bőven sajnos. :(

(#7261) Viktor0610 válasza kavicssli (#7259) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A T650i telefonodat cserélnéd ezek közül valamelyikre? :F

Samsung Galaxy A54

(#7262) kavicssli válasza Viktor0610 (#7261) üzenetére


kavicssli
addikt

Ment PÜ!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7263) Hold válasza AMD Power (#7260) üzenetére


Hold
őstag

[ Szerkesztve ]

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#7264) kerlac


kerlac
senior tag

Mit szóltok az új nokia 6124-hez? 8gb memóriát kezel és vodánál elég olcsó előfizetéssel!
ezt tervezem megvenni, az eddigi befutó 5310-es helyett!

(#7265) as_Rock válasza AMD Power (#7253) üzenetére


as_Rock
őstag

Nekem is tetszik, kérdés, hogy tényleg "recseg-ropog", vagy ez inkább költői túlzás?

Ja igen a kérdés azért merült fel, mert úgy néz ki cserélik a cégnél a telót és a w580i az egyik jelölt :K játszik még a k660i, de egyrészt kevésbé tetszik, másrész piciknek tűnnek a gombok :(

Választható még (bár csak ha valami ütős érv van a SE-kkal szemben, mert nem csípem a Nokiák menüjét és logikáját, illetve nekem jobban kézreáll az SE-os és megszoktam a hívásszűrést*) 6120Classic, E51, 5310, 6300, 6500Classic és Slide (Ez mondjuk még külsőre tetszik, de... :U

* 2 gombnyomás és kiválaszthatom, hogy csak a szűrőlistán lévők hívhatnak, senki, vagy bárki.

Ja feltételek: Rádió, zenelejátszás, használat közben "lefedje" a fül-száj távolságot:D, legyen egyszerre rezgés és csörgés, illetve csak rezgés, kikapcsolt állapotban is menjen az ébresztésfunkció, legyen speciális napokra ütemezett ébresztés, más "extra" nem jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#7266) alex89 válasza kerlac (#7264) üzenetére


alex89
senior tag

Én is kiszúrtam már egy ideje,így elsőre ugyanaz mint a 6120c tehát nem egy rossz kütyü.

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7267) AMD Power válasza as_Rock (#7265) üzenetére


AMD Power
titán

Igen az költői túlzás ,hogy recseg-ropog.

(#7268) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

7257-ra valaki?

(#7269) Sipi16 válasza Tommmmka (#7268) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én a k850i-t ajánlanám... Az legalább témázható...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7270) Tommmmka válasza Sipi16 (#7269) üzenetére


Tommmmka
senior tag

a viewty is csak okosan kell csinálni :)

(#7271) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Már megint bajban vagyok, mert még mindig nem vettem telefont:D Kiesett pár versenyző és kerültek a helyére újak:D A mostani aktuális lista:

Sony Ericsson W910i (fekete) - 62e
+ nagy kijelző
+ flash témák
+ 1 gigás kártya
+ vékony
+ HSDPA
+ Walkman 3.0
- gyenge fényképezőgép
- borzalmas gombok
- nem túl szép
- WLAN nincs

Sony Ericsson W890i (barna) - 68e
+ gyönyörű
+ pengevékony
+ fém
+ telefon színéhez passzoló flash témák (Musaic, Bronzy)
+ Walkman 3.0
+ HSDPA
+ 2 gigás kártya
- WLAN nincs
- pocsék kamera
- aránylag kis méretű kijelző

Nokia N95 8 GB - 119e
+ hatalmas kijelző^^
+ jó fényképezőgép VGA@30 fps videofelvétellel
+ Symbian oprendszer
+ GPS
+ HSDPA
+ WLAN
+ sok féle videoformátum támogatása (gyakorlati tapasztalatról nincs infóm)
- állítólag gyenge minőségű (zajos?) zenelejátszás
- Nokia Maps 2.0 nélkül gyakorlatilag használhatatlan a GPS
- vastag, zsebben lehet nem hordható már
- állítólag lötyög a slide-ja egy kicsit
- nincs lencsvédő
- nincs Xenon vaku

Először is az N82 nagyon csúnya, még mielőtt valaki szóba hozná, ráadásul feketében nem kapni gyári garival. A mostani telefonom (SE K530i) helyett egy érezhetőbb előrelépést szeretnék, valamint nem ártana, ha meg lehetne jelenni, ha muszáj az új jövevénnyel. Fontos, hogy az árbeli különbözet (Szerintem használtan max 20-at érhet a telefonom, hiába tip-top állapotú) reprezentáljon valamiféle tudásbeli (szoftverbeli illetve kinézet/összeszerelésbeli) fejlődést. Felmerült még az E61i is, csak félek túl széles lenne, pedig elegáns példánynak tartom szintén, de a kamerája dettó gagyi sajnos. Várom a hozzászólásokat, remélem megnehezítettem a dolgotokat;]

Szerk: mindhárom telefonnál probléma a headset, ugyanis oldalt van a csatlakozójuk, ez talán az N95-nél a leggázabb, mert az a legszélesebb és annak már alapból hosszú jack dugóval kezdődik a kábele.

[ Szerkesztve ]

(#7272) AMD Power válasza Alvin_ti4200 (#7271) üzenetére


AMD Power
titán

W910i. Szép nagy kijelző , HSDPA jó alap tartozékok.
W890i. Komoly külső és ház és a HSDPA.
N95. Nagy kijelző , WLAN aránylag jó kamera. De az slide és az anyagminőség..

(#7273) Sipi16 válasza Alvin_ti4200 (#7271) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nokia Maps helyett használj Garmint-t Az kezeli a belső GPS-t. Hawerom is azzal használja és tökéletes.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7274) AMD Power válasza Sipi16 (#7273) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan! A Gramin az baba. :K

(#7275) alex89 válasza Alvin_ti4200 (#7271) üzenetére


alex89
senior tag

Ez már a végleges lista, vagy még változhat? :D
A két sony szerintem nagyon szép már-már gyönyörű , viszont a nokia odaver nekik minden téren szinte ,bár ez az árán is meglátszik :O Ha az n82 nem tetszik akkor gondolom az n78 sem :F , mennyire fontos hogy HSPDA lenyen?

esetleg n81?
+ nagy kijelző
+ symbian
+ wlan
stb...

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7276) Alvin_ti4200 válasza alex89 (#7275) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

HSDPA nem fontos egyelőre, de nem árt, ha van, N78 szerintem még az N82-nél is rondább, ráadásul butább is (főleg kamera). Hát nem végleges lista, de pl. a 6500 Slide az S40 és a karcolódó zsanér miatt esett ki. Meg azt írták, hogy ráadásul halk is beszélgetéskor:F N81-nek az anyagminőségére nagyon sok panaszt hozott fel Bog a cikkben:F Nem néztem még meg tüzetesebben.

[ Szerkesztve ]

(#7277) đe$|re válasza Alvin_ti4200 (#7276) üzenetére


đe$|re
senior tag

Egy jelölés a W890i-re. :R

(#7278) AMD Power válasza Alvin_ti4200 (#7276) üzenetére


AMD Power
titán

Maradjunk szerintem a W890i-nél. ;)

(#7279) Alvin_ti4200 válasza AMD Power (#7278) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

te SE párti vagy, így nem ér:D

(#7280) AMD Power válasza Alvin_ti4200 (#7279) üzenetére


AMD Power
titán

Szimplán objektív voltam.

(#7281) viztelen


viztelen
tag

Hali.
Azt tervezem, hogy új telóm legyen, mivel a mostani ( SE v630) nem elégíti ki teljes mértékben az igényeimet :DDD

Fontos, hogy a telefonban legyen BT, és nagyon jól bírja az aksi, és stabil legyen a rendszere, ne fagyogasson, és ne legyen tetűlassú....bár ez szinte ugyanaz. no mindegy.

Használható fényképezőgépként is funkcionálna - ( autófókusz?- mivel a fixfókusszal elég gyakran használhatatlanok a képek... pl "hangulatkép", ill. ha lefényképezem a menetrendet, akkor a telefonon meg tudjam nézni...esetleg nagyítási funkció).

És kéne bele led is , hogy féligmeddig vakuzni is lehessen vele, ill. lámpának használni ;]

Továbbá ha már új teló, mp3 lejátszóként is használnám, min. 4gb-os kártyával (ha jól mennek a dolgok, akkor 8, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy 2gigán nem férek el ;) ), és 3,5 -ös jackkel kéne, mivel a fejhallgatót a zsebemben hordom, ha nem használom,és nem akarok havonta headsetet venni, valamint nem árt, ha időnként rá tudok kötni egy hangfalat... ( számokkal: napi min. 4 óra mp3 hallgatás átlagosan, mivel ennyit utazom )

Ébresztőként is használnám, így az is szükséges, hogy kikapcsolt állapotban is ébresszen ( és ha megoldható az - akár symbiannal (találtam progit S60 3rd -re, csak nemtom működik-é), akár alapból - , ami a v630-ban, hogy 6 ébresztést is be lehet állítani, akkor már egyenesen mesés)

Ezen felül még hangsúly a strapabíráson van - ne essen atomjaira, hogyha véletlenül leejtem / leesik az asztalról...

További előny: infraport :)

extra:( annyira nem fontos, de ha van, akkor már pda sem kell :)) )
-wlan
-szinkronizálható naptár

( gps egyáltalán nem számít ,csak hogy azt is írjam ;) )

Valamint nem fogom túl sűrűn cserélgetni sem a SIM kártyát, sem a memóriakártyát, így nem baj, ha el van ásva.

Árról egyenlőre ne beszéljünk...legyen mondjuk 100k a felső határ, egyszer élünk felkiáltással :C

Külalak számomra harmadlagos dolog, nekem a funkciók jobban számítanak.

És ugye mindezt egy fél örökkévalóságnak szánnám, ezért ha nem csúszkás/kagylós, akkor az előny ( ismerősöknek 1-2 évnél nem bírta tovább sem a csúszkás , sem a kagylós mobil...).

Persze ezek összessége egy majdnem tökéletes telefon, ami ugye nem létezhet, mert akkor a fél mobilvilág becsukhatná a boltot, de hátha :DD

Hát ez jó hosszúra sikeredett...

Előre is köszönöm segítségeteket :R

[ Szerkesztve ]

(#7282) pohár válasza pohár (#7255) üzenetére


pohár
félisten

#7255 ???

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7283) Nokia...... válasza pohár (#7282) üzenetére


Nokia......
tag

elírtad. Nem n87 hanem n78<- én ezt ajánlom :DDD

BakkerMan xD

(#7284) pohár válasza Nokia...... (#7283) üzenetére


pohár
félisten

Juj :D
Hát majdnem ugyanaz :D
Valakinek vmi tapasztalat a telefonokról??? :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7285) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Heló!
Édesanyám szeretne valami új telefont megboldogult 3310-ese helyére. Cégnél most azt hiszem valami PRO 8 csomagba lépett. És van akciósan, 3310-es 10 körül meg S500i is kb. ugyanennyiért. A többi telefont nem jegyezte meg sajnso, hogy melyik mennyi lenne. Esetleg ha valaki tudna esetleg más telefont ajánlani ebbe az árszegmensben ami elérhető ebben a pro 8 csomagba, azt kérem írja már le! :)
Ami édesanyámnak fontos lenne:
- Könnyen kezelhető
- Viszonylag nagy kijelző amit eltud olvasni
- Sok sms hely.
- Ha hívják betudjon rakni hívóképet
- Sokáig bírja az akksija.
Hirtelen ennyi jut eszembe. A nokia felé hajlik ( mert mért ne nokia. ami nokia az biztos nem lehet rossz, meg ő már megszokta a 3310-et milyen egyszerű, biztos az S40-be is egyből beleszületik :U ) . Hiába mondom neki, hogy azért nézzünk meg mást is.
Valaki segítsen legyen szíves dönteni, támpontot adni, vagy egyéb. Elméletileg, holnap délután veszi meg(tudom későn szólok), szal hamar kkéne az infó. Köszönöm!

(#7286) Viktor0610 válasza Atomgeszi (#7285) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a Nokiát ajánlanám, és választaqnám, bár az S500i többet tud, és nőiesebb... :U

Az általa támasztottaknak a Nokia jobban megfelelne véleményem szerint.

Samsung Galaxy A54

(#7287) Sipi16 válasza Atomgeszi (#7285) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az "öregebbeknek" jobb választás egy nokia. Egyszerűbben kezelhető mint egy SE.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7288) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Sztem meg akkor már tök mind1, hogy ez a kettő közül melyik. Mind a két menü nagyban eltér a régi 3310-es menüjétől. Szal csak megszokás kérdése. Esetleg ez a két telefon közül melyik jöhetne még szóba(ami ilyen árbanvan a pro 8 előfizetésbe)?

(#7289) Integrale válasza Sipi16 (#7287) üzenetére


Integrale
veterán

Az új nokiákra ez szerintem nem jellemző!

"Bad reklám is reklám too"

(#7290) Sipi16 válasza Integrale (#7289) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem a családba az egyik nagyszülő most kapott egy új nokiát és nagyon jól elvan vele. Pedig régebben kitörölte a telefonkönyvet ha valakit fel akart hívni...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7291) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem készenlétben és olvashatóságban a Nokia 3110 Classic a nyerő.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7292) palika90


palika90
tag

sziasztok! olyan telefont keresek ami egy időben 2 sim kártyát támogat. konkrét kiszemelt egy Samsung D880.
Nem ragaszkodok feltétlenül ehez a típushoz, de nem nagyon találtam 45 ezer környékén más Dual Simes telót... vki tud másik típust??? D880 al tapasztalatok?? :R

ja, kínai telefon csodák nem érdekelnek...szépek és nagyon jók, csak erre amire nekem kell nem használhatóak. :U

[ Szerkesztve ]

" palika90 felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! "

(#7293) mrlujoak válasza Sipi16 (#7287) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ezt cáfolom!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#7294) orifee


orifee
csendes tag

Sziasztok!
kellene egy új telefon, ami a következőket tudja:
- mp3 lejátszás
- vékony
- előfizetéssel max 40ezer körül van
kamera, egyebek nem érdekes.
eddig felmerült a Nokia 5310 (még nem békéltem a külsejével, plusz láttam, hogy írták, hogy hamar kopik...) ill. az SE W880i (vékony gomb nem zavar, de lehúzták a hangzást a tesztben - tényleg rossz?). vmi más, jobb?
előre is köszi!

(#7295) orifee


orifee
csendes tag

azt elfelejtettem az előbb, hogy a klasszikus forma tetszik (nem kell a szétcsúsztatható, kihajtható,...) és jó, ha igényes anyagból van.

[ Szerkesztve ]

(#7296) Ricardo válasza orifee (#7294) üzenetére


Ricardo
félisten

Nokia 6300? Vékony , Elegáns, fém ház, hagyományos kialakítás....

Szerk: a W880 kihangosítva szól csak rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#7297) fateless


fateless
veterán

Na, most egy érdekes dilemmába kerültem. Keresek egy másodtelefont, ami vagy a w610 vagy a v640 lenne (nem akarok mást; a V3xx még gondolkodóba ejtett, de nem fogok vacakolni a nyitogatással sem). Árban szinte egyformák, 23k, ill 20k. Mivel pannonos kártyával használnám, mindegy, hogy melyik szolgáltatónál van (T vagy V).
Amit a másodtelefonnak tudnia kell, az egyrészt a telefonálás. Ez jól megy mindkettőnek. Aztán egyszerű, logikus menü: ez is megy. Rádió: ez is pipa. Jó zenelejátszó sw: megvan, szinte ugyanaz a két sw. Füles is megvan - mivel az agybadugósat ki nem állhatom, ezért már a korábbi w telefonnál vettem egy 6k-s másik fülest, azt használnám bármelyikkel.
Ami a w velé sodor, az az AF, valamint a zseblámpa (vaku ugyebár nincs benne ;] ), valamint az EDGE, mert nincs mindenhol 3G, ahova megyek. A v felé a "szerintem" szebb külső, a 15%-os árkülönbözet (ennyivel drágább a w) és leginkább a 3G hajt.

Tudtok esetleg olyan lényegi befolyásoló tényezőt, ami kizárná egyiket vagy másikat?
(Gondolok itt olyanokra, mint pl egy itt írogató szervizes véleménye, hogy melyikkel van több gond, esetleg szörnyű összeszerelési minőség vagy bármi hasonló.)

orifee: A feltételeid alapján én is a w880-at mondanám. Olcsóbb, mint az 5310, tudásban pedig nagyjából megegyezőek, de az SE kinézetre és anyaghasználatra sokkal jobb.
A 6300 is jó készülék, ha veszel hozzá egy jó fülest, megfelel céljaidnak. A SE w610 is jó még.
(Lehetne még más készülékeket nézni a SE-okon és Nokiákon belül, de ezek azok, amik alapvetően megfelelőnek hangzanak.)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7298) kavicssli


kavicssli
addikt

Nagyon úgy néz ki hogy W880 lesz!Megéri a 880 és a 890en közötti árrés? Nekem jobban bejön a W880 formavilága de ezért ne kövezzetek meg :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7299) đe$|re válasza fateless (#7297) üzenetére


đe$|re
senior tag

Üdv!
Látom, írtad, hogy nincs mindenhol 3G ahova mész. Akkor a V640i helyett, én a W610i-t javasolnám.(a V640i-ben HSDPA is van!!!) Amúgy meg az EDGE meg a 3G majdnem ugyan olyan gyors....csak a 3G-nél ott a HSDPA....:R

(#7300) as_Rock válasza AMD Power (#7267) üzenetére


as_Rock
őstag

Eszerint a #7265-ben felsorolt alternatívák közt egy sincs, ami annyival jobb lenne, hogy a megszokott dolgokról érdemes lenne lemondani :DD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.