Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Integrale válasza elisha (#7350) üzenetére


Integrale
veterán

Hy! egy szavazat a W380i-re
EDGE (ha az e-mail is fontos)
Szebb , jobb kijelző
hangerőről nem tudok beszámolni. ( a W200i elég jó ilyen téren )
Ha megfelel használt készülék is, akkor W810 !

"Bad reklám is reklám too"

(#7352) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
A keresztapámnak kell egy új telefon, lényeg, hogy viszonylag egyszerűbb legyen a kezelhetősége, nagy kijelző és akkukapacitás kell(nagyon sokat telefonál), jó kamera és csak nokia okés. Valami jobb telefont akar, én pld 6300 vagy 6500-ra gondoltam. Várom a meglátásokat :R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#7353) nemma válasza Bagira01 (#7352) üzenetére


nemma
addikt

Ha strapa akksi kell, akkor a SE jobb választás lenne...
Függetlenül, vagy szolgáltatónál? Ha utóbbi, akkor melyik?

(#7354) Bagira01 válasza nemma (#7353) üzenetére


Bagira01
veterán

Pannon előfizetés. Neki csak nokia kell :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#7355) nemma válasza Bagira01 (#7354) üzenetére


nemma
addikt

Ezesetben azok vannak, amiket te is mondtál, de, hogy vacak a kamerájuk, az tuti :P
Ezenkívül, ha érdeklődik az okosabb, oprendszeres telók iránt, akkor még érdemes megnézni a 6120 Classicot és az E51-et.

(#7356) Ricardo válasza nemma (#7355) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha az oprendszer nem kizáró ok akkor ott az N73 is. Nem a legújabb, de a kijelzője jó nagy, az akku sem rossz, és nem leírtak alapján úgy érzem nem porbléma ha nem a legújabb symbian figyel rajta.

Szerk: 6500c kijelzője kissebb mint a slide-é. Tényleg milyen kialakítást részesít előnyben?

[ Szerkesztve ]

(#7357) nemma válasza Ricardo (#7356) üzenetére


nemma
addikt

Amiket te írtál, azoknak egyike sem kapható a Pannonnál, úgyhogy itt már bukott is a dolog ;)

(#7358) Bagira01 válasza nemma (#7355) üzenetére


Bagira01
veterán

Hát nem kell hogy nagyon szuper kamera legyen, de azért lehessen vele normálisabb fotókat készíteni mert nagy vadász aztán kell a zsákmányt rögzíteni :DDD Oprendszeres telő sztem nem naon kell neki, nekem n73-am van hát akku téren nem egy bajnok. Nagyon sokat telefonál, néha képet készít. Ő n82-t vagy n95-t akar de mondom neki azzal nem sokat tud kezdeni :DD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#7359) nemma válasza Bagira01 (#7358) üzenetére


nemma
addikt

De miért, ha van rá keret, akkor az N82 jó választás lehet, azzal már tud jó képeket is csinálni!
Próbálja ki mindenképp, aztán ha bejön, újítsa be! :))

(#7360) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#7285) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na, ma megtörtént a vásárlás. Hiába győzködtem, hogy nézzünk meg másik telefonokat. Ő bement a pannonba, 7 ezer forintért a kezébe nyomták az ő jó kis NOKIA-jat és ezzel most levan rendezve. Ugye nokia az nokia. Meg mondta, hogy nokia ő megszokta a menüjét. Bezzeg, még 1 óra használat után se tudja mi hol van. :(

(#7361) Bagira01 válasza nemma (#7359) üzenetére


Bagira01
veterán

N82-en kis rizsszem gombjai vannak, mondtam is neki, h minek neki olyan teló ki se bírná használni :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#7362) kavicssli


kavicssli
addikt

Sony Ericsson W880i Fekete
37 899 HUFÚj
Garancia: 24 hónap
Hálózat: Független
Ő lesz az én kedvesem :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7363) AMD Power válasza kavicssli (#7362) üzenetére


AMD Power
titán

Megértem. :R

(#7364) Bagira89 válasza Bagira01 (#7361) üzenetére


Bagira89
csendes tag

"Ő n82-t vagy n95-t akar"
"N82-en kis rizsszem gombjai vannak, ki se bírná használni"
Én azt mondom legyen N95, ha az ára nem akadály. Ott már tényleg lesznek jó minőségű fotók, lesz jó kezelhetőség és nagy kijelző. ;)

UI.: Gyülekeznek a Bagirák! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7365) Ricardo válasza Bagira89 (#7364) üzenetére


Ricardo
félisten

Mivel nagyon sokat telefonál valószínüleg kinyirja fél nap alatt az akkut. Ha BT fülessel teszi akkor pláne. :(

(#7366) fateless válasza Bagira01 (#7358) üzenetére


fateless
veterán

Én azt mondanám, hogy vegyen egy 6300-t.
Szép is (bár nekem nem tetszik), kicsi is, nem merül le öt perc telefonálástól, mint az N széria (sarkítottam), emellett pedig a képei elég jók lesznek ahhoz, hogy megmutassa a barátainak, hogy milyen vadat lőtt.

Tudom, hogy sokan vitába szállnak majd a képekkel kapcsolatban, de kültéri képekhez elég az a fixfókuszos kamera is - gondolom nem a neoncsöves szobában vadászik a keresztapus - azt meg hamar megszokja, hogy nagyjából hogyan készíthet megfelelő képeket. Éjszakai vadászatnál meg úgyis teljesen mindegy, hogy N95-tel vagy egy 6300-val fényképez, így is, úgy is használhatatlan lesz egy kültéri kép esetén.

MOD: persze ha nyitott lenne mondjuk egy SE K800-ra a NOkia helyett... :K
Talán még a vacak kinézetű 3120 is jó lehet, annak már jobbak a képei, vagy egy még ocsmányabb 3600, abban már 3,2 MP AF kamera csücsül majd.
Esetleg a 6500 slide kamerája is AF-es (Sajnos a Nokiánál a 3,2 MP AF egyet jelent a slide technikával)

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7367) as_Rock válasza fateless (#7366) üzenetére


as_Rock
őstag

6500 slide-al kapcsolatban van valami negatívum?
gondolkodom, hogy lecserélem oldalborda mostani telóját, és ő szereti a nokiákat :U

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#7368) fateless válasza as_Rock (#7367) üzenetére


fateless
veterán

sajnos nem nagyon ismerem a készüléket, csak amit te is el tudsz itt vagy más oldalakon olvasni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7369) gyuri00


gyuri00
aktív tag

szerintetek n95 vagy Samsung G810(érdemes várni rá)???? vagy vegyem meg most az n95-öt az áruk úgyis egyform lessz godolom meg tudásba is megegyznek

[ Szerkesztve ]

(#7370) --Nozbert-- válasza gyuri00 (#7369) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Hát nem egyeznek meg:G810ben optikai zoom+xenon vaku. De attól függ,mennyire sürgős,ha nagyon akkor én nem várnék a G810re

/\/0zb3/27

(#7371) Kickass válasza gyuri00 (#7369) üzenetére


Kickass
őstag

vegyél egy jó N95-t, kiforrott szoft van mostmár hozzá, tökéletes mindenre :R

(#7372) #35692544 válasza Ricardo (#7365) üzenetére


#35692544
törölt tag

esetleg az 5310 vagy 6233 vagy 6300 esetleg E51vagy 6120
ezek vannak a panonnál viszonylag jó képeket csinálnak

[ Szerkesztve ]

(#7373) Kickass válasza #35692544 (#7372) üzenetére


Kickass
őstag

viszont 6120 akkuja semmire nem elég :(

(#7374) rauschie


rauschie
senior tag

Szóval.

Keret: 20k, Sim-mel együtt.

Követelmények: használható mp3 lejátszó, kamera(videóval, meg ne kérdjétek minek..), általában vett jó kezelhetőség, az sem ártana ha strapabírónak nézne ki( flipes készülékek kizárva, nem nekem lesz, ez nem az én egyéni követelményem) /mod: meg persze a szokásosak, minél tovább menjen akksival, beépített antenna legyen minél erősebb, minél jobb a beszédminőség annál jobb/
és a jövendőbeli tulaj sonyericcsont szeretne mindenképp, de ha ajánlotok értelmes alternatívát szvsz meg tudom vele dumálni. Jelenleg w200i-vel szemezek, most kéne hétvégén(alkalomra), nem tudok áresésekre várni.

Tippek?

Köszi előre is minden választ!

[ Szerkesztve ]

(#7375) gyuri00 válasza --Nozbert-- (#7370) üzenetére


gyuri00
aktív tag

akkor majd nem egyeznek oylan nagy tudásbeli eltérés nincs a két telefon között
akkor szeritem marad az n95 8gb 810-t nem lehet tudni mennyiért meg mikor lehet majd kapni

ha mostt veszek telót az már új szoftverrel adják?

amúgy a nokiákra játékokat témák meg ilyeneket könnyen rá lehet varázsolni??

(#7376) kárpitos


kárpitos
csendes tag

Sziasztok!Segítsetek döntenem melyiket vegyem?Fő szempont MP3,rádió.Nokia5610;SEw850i, w890i.Előre is kössz.

(#7377) fateless válasza rauschie (#7374) üzenetére


fateless
veterán

Ha egy igen picivel hajlandó a vásárló többet szánni rá, már le is csaphatna a SE W610-re 23k-ért. (A videója gyenge)
Webshopban pedig 20k a V3xx :R

kárpitos: erre a célra egyik sem, hanem fele áron neked is w610, vagy más hasonló készülékek. Ha valóban csak erre kell, ne vedd azokat. Persze ha "önkifejezésre" kell, akkor más a baba fekvése, ez esetben a w890 a legmegfelelőbb.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7378) rauschie válasza fateless (#7377) üzenetére


rauschie
senior tag

Ezt a formatervet nem fogja értékelni, de köszi!

(#7379) TomTam


TomTam
csendes tag

Hali!

Engem az érdekelne, tudtok-e olyan mobilt ajánlani, ami a 352*288-nál jobb felbontású videót tud rögzíteni?

Köszi,

TT

TT

(#7380) --Nozbert-- válasza TomTam (#7379) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

A legolcsóbb ilyen készülék a Samsung G600. Ezen kívül néhány Nokia vesz fel ilyen felbontású videót: 5610 (S40), N82, N95...több most nem jut eszembe. De ne csak a felbontást nézd,hanem a sebességet is:a G600 és az 5610 csak 15 képet rögzít másodpercenként,a másik kettő viszont 30at.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#7381) alex89 válasza TomTam (#7379) üzenetére


alex89
senior tag

LG KF750 -> 640x480 120fps divx :Y :C , viccet félretéve a nokiák közt már régóta vannak olyan típusok amelyek 640x480-ban rögzítik a vidókat ,de mind csak 15fps-el :O pl 6233,5610..stb .Ha valami komolyab kell akkor az viszont nagyon zsebbenyúlós lesz ;]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7382) Claudius


Claudius
tag

Új mobilt szeretnék venni és azt szeretném kérdezni, hogy mit tudnátok ajánlani.
Jelenleg K750i-t használok, T.Mobilos vagyok és 2 év hűségnyilatkozattal vennék új készüléket. A készüléket 98%-ban telefonálásra használom évente kb 10 SMS küldök.
A jelenlegi készülékem névjegyzéke az office outlookkal szinkronizált, ezt továbbra is használni szeretném, mert kb 300 névjegy van a telefonomba. Munka végzéskor használom a legtöbbet a készüléket. Ami számomra fontos a jó minőségű anyag és preciz összeszerelés kb. 2-3 évente cserélem a készülékeimet. Régebben használtam Nokia készülékeket és erről váltottam SE-re, ebben az időben használtam Nokia 6230i és a mostani K750i. Mikor ezek megjelentek az SE nekem jobb minőségűnek tünt és a gyakorlati tapasztalataim ist ezt igazolták. Jelenleg nem tudom mi a helyzet a piacon.
Minden észrevételt és ajánlatot szívesen fogadok.
Nagyon köszönöm a segítségeket.

(#7383) alex89 válasza Claudius (#7382) üzenetére


alex89
senior tag

A nokia e51 egy szép,igényes üzleti mobil.Szerintem megfelelne az igényeidnek T-nél , itt találsz egy tesztet is róla

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7384) bettiva


bettiva
csendes tag

Sziasztok! Mi a véleményetek erről a két telefonról: SE s500i és Motorola u9? És úgy általában a Motorolakról?
A SE-on gondolkozom, hogy megveszem. De azért érdekelne, hogy mi jót-rosszat hallottatok az új kavicsról?

(#7385) _Bumburnyák_


_Bumburnyák_
csendes tag

Hello
Motorolát nemvennék eleve...az összes ismerősöm aki vett(újonnan!)hordta a szervízbe...
rosszak....nekem nemkéne Moto....
Sonyt venném...
Mondjuk akkor sem az s500i-t hanem a hasonló w580i-t.... ;)

Szia Bumburnyák!Kaparsz?

(#7386) Sipi16 válasza _Bumburnyák_ (#7385) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem a v3-mal semmi bajom sem volt...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7387) bettiva válasza _Bumburnyák_ (#7385) üzenetére


bettiva
csendes tag

_Bumburnyák_: Köszi a választ! :) Hát igen, nekem is fenntartásaim voltam a Motorola-val, ezért is kérdeztem, mit gondoltok róluk. A válaszod csak mgerősített. ;)
Igazából nincs szükségem egy walkman-mobilra, ezért is hajlok inkább az s500i felé. Meg az külsőre is jobban tetszik. Tudom, hogy egy egyszerű telefon, de pont arra van szükségem: nem akarok rajta zenét hallgatni és nem akarok vele fotózni se, mert arra ott van az mp3-lejátszóm és a fényképezőm. Nem hiszek abban, hogy ezeket egy mobil felülmúlná. (legalábbis ennyi pénzért biztos nem)

SE-on kívül még Nokiában gondolkodom. Mit ajánlanátok? Nem kell szuperokosnak lennie, mert azt úgysem tudnám megfizetni... :) Egyedüli kritérium: legyen szétcsúsztatható v. kinyitható. A 6267-ről azt olvastam, hogy összekarcolja saját magát... :S
Valami javaslat e téren?

(#7388) _Bumburnyák_ válasza Sipi16 (#7386) üzenetére


_Bumburnyák_
csendes tag

Jó most ezt nem úgy kell érteni, hogy 10/10 tönkre megy....
De nagyon sok...
Amúgy az 1ik haveromnak V3-ja volt és egyszer csak simán becsukta és onnantól kezdve annyi volt a képernyőnek...pedig nemcsapta, nemcsibált semmi extrát...előtte is vigyázott rá...persze ez gari után volt... :(
Ez csak 1 a sok közül...rengeteg havernak romlott el Moto-ja...

Szia Bumburnyák!Kaparsz?

(#7389) _Bumburnyák_ válasza bettiva (#7387) üzenetére


_Bumburnyák_
csendes tag

Nokia 6500Slide....szép is jó is :DDD
Mondjuk az s500-al olcsóbban jössz ki....
Én helyedben akkor megvenném az s500-at a Nokiára sokkal többett kéne ráfizetned :(

Szia Bumburnyák!Kaparsz?

(#7390) Claudius válasza alex89 (#7383) üzenetére


Claudius
tag

Köszönöm a válaszodat, azért az is érdekelne, hogy a felsorolt paramétereknek (#7382)
melyik SE telefonok felelnének meg.
A vásárlást júliusban tervezem lebonyolítani.

(#7391) AMD Power válasza bettiva (#7384) üzenetére


AMD Power
titán

Egyiket se. Inkább tényleg a W580i-t. Mondjuk feketében. ;)

(#7392) Claudius


Claudius
tag

#7382-ben írtakra várom válaszaitokat.
Jelenleg milyen SE telefont érdemes venni ami a fent említett hozzászólásban írtakra megfelelő lenne.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#7393) bettiva


bettiva
csendes tag

Köszi szépen a válaszokat!
Egyelőre asszem az s500-nál maradok.

(#7394) sadi1


sadi1
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek milyen telót vegyek motorola v3xx-et vagy SE w610i-t? Melyik lenne jobb döntés? :F

(#7395) nemma válasza sadi1 (#7394) üzenetére


nemma
addikt

Hűha, hát egész más a két telefon...
Totál attól függ, hogy mik az igényeid és hogy mire használnád őket. Hirtelen azt mondanám, hogy Motorola, mert szebb a kijelzője, USB-s, HSDPA-s, de kicsit jobban mérlegelve szerintem a W610i-vel jobban jársz összességében. Főleg, ha zenelejátszásra is használod, valamint az akksija sokkal jobb.
Szóval mégegyszer, mik az igényeid? :)

(#7396) klambi


klambi
addikt

Szevasztok!

2 mobil között vacilálok :Y , 5610 és 5700 között, ki meiket választaná, és miért? :R
5610 5700

[ Szerkesztve ]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#7397) alex89 válasza klambi (#7396) üzenetére


alex89
senior tag

Én is mostanában akarok telót cserélni, és ezt a két telót szemeltem ki én is :DD az azonos ár miatt is... Egy hatalmas különbség van köztük, a symbian ami azért nem egy utolsó szempont annak aki ért hozzá és ki is használja, ha nem használja ki akkor szerintem eggyértelműen jobb válaztás az 5610 mert van benne egy remek kamera 3.2mp AF,vaku... a kijelző meg a többi szinte ugyanaz

ui.: ja és ha még nem láttál élőben 5700-át akkor nézz meg eggyet mert nem mindenki tud megbarátkozni a méretével/formájval :D

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#7398) Integrale


Integrale
veterán

És a formájával ! Mert ez a tekergetős kialakítás, háát...

"Bad reklám is reklám too"

(#7399) klambi válasza alex89 (#7397) üzenetére


klambi
addikt

sokan mondták hogy 1idő után kikopik lötyögni kezd...ja symbian mért jobb?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#7400) alex89 válasza klambi (#7399) üzenetére


alex89
senior tag

röviden a symbian(s60) egy oprendszer remek tesreszabhatósággal és elképesztő progikkal, tehát az 5700 egy okosteló :C , kis olvasnivaló:s40 és s60
Nekem pl az első symbian-os telóm nem tudott zoomolni,videót felvenni,nem volt automata billentyűzár,nem tudott mp3-at és flash-t lejátszani,témákat kezelni stb.... ezeket a hiányosságokat mind orvosolni lehetett a symbian-nak köszönhetően.Ma már ezernyi remek kis progi és játék tehető rá ;)

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.