Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) DjAttis válasza Timocicu (#7747) üzenetére


DjAttis
csendes tag

Timocicu! Köszi a segítséget már biztos hogy azt veszem meg nem pedig az U600-at.
És te függetlenül vetted vagy T-mobile-nál?

\!/ Dj AttiS \!/

(#7752) DjAttis


DjAttis
csendes tag

Nem tudna nekem valki olyan oldalt mondani ami magyar és össze lehet hasonlítani a telefon tulajdonságokat?

\!/ Dj AttiS \!/

(#7753) sanzi89 válasza alex89 (#7749) üzenetére


sanzi89
addikt

Csak a linken keresztül jön be a telefon, amúgy már leszedték a listáról.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#7754) Timocicu válasza alex89 (#7749) üzenetére


Timocicu
aktív tag

33890.- :Y Volt rá feltüntetve pár perce,de ráfrissítettem és már ár sincs! :(

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#7755) vosimo válasza DjAttis (#7751) üzenetére


vosimo
aktív tag

Én az U600-at venném mert 25k, sokkal jobb a zenelejátszója mint a D900i-nek, RDS rádiója van, jobban néz ki és 2mm-el vékonyabb.

(#7756) gizda válasza DjAttis (#7746) üzenetére


gizda
senior tag

a T-nél nincs ílyen a vodánál igen

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#7757) macikos válasza sanzi89 (#7748) üzenetére


macikos
addikt

Nekem is elküldték ugyanezt a levelet.

Vissza is írtam, hogy benézték a jogi nyilatkozatukat és hiába dumálnak. Ha nem kapom meg a rendelést, jogi úton intézzük el a dolgot.

Ne hagyd magad. Nem véletlenül vannak a vásárlónak jogai, amit most érvényesíthetsz is.

(#7758) attika89 válasza klambi (#7742) üzenetére


attika89
senior tag

helló!
Én személy szerint nem vennék 5610-et. Egyik haveromé volt a kezemben, de elég kiábrándító. Nagyon műanyag és nekem elég gyengének tűnik.
N81-et inkább megvenném, bár nem volt még a kezemben.
De, ha a kamera ennyire izgat, akkor a 6500 slide mindenben ugyan azt tudja mint a 5610, csak fényévekkel jobban össze van rakva és komolyabb anyagokból van. (nekem is 6500 slide-om van)

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#7759) gizda válasza sanzi89 (#7748) üzenetére


gizda
senior tag

és 1 program hibát ilyen sokáig tart orvosolni :W

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#7760) macikos válasza gizda (#7759) üzenetére


macikos
addikt

Áááá, ez a szöveg csak púder!

Rossz árat írtak ki, jogilag nem voltak felkészülve az ilyen esetre. Ezzel a dumával minden akciót visszavonhatna bármely bolt. Szép is lenne.

Bevásárlóközpontban is, ha veszel valamit és drágábban hozza a pénztárgép, akkor visszaküldetsz a pénztárossal egy görkoris kiscsajt, aki megnézi a kiírt árat. Ha az olcsóbbik volt kiírva, akkor azon az áron kell megkapnod.

(#7761) kavicssli válasza macikos (#7760) üzenetére


kavicssli
addikt

nekem még ne jött mail de rájuk irok most hogy várom a telefonom!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7762) macikos


macikos
addikt

Ezek a kereskedők el vannak szédülve. A legtöbb ilyen esetnél egyből azzal jönnek, hogy a termék elfogyott..., bla,bla, bla...

Se azt nem írták ki, hogy az árváltoztatás jogát fenntartják, se pedig azt, hogy a nyomdai és számítógépes hibákért felelősséget nem vállalnak.

Tehát egy szót sem szólhatnak.

(#7763) nike_ válasza macikos (#7762) üzenetére


nike_
addikt

De egyébként hazudtak is! Mert van a telefon raktáron, csak nem olyan áron!

sanzi89 mindenképp tartsd meg azt az e-mailt, ki ne töröld!

(#7764) AMD Power válasza vosimo (#7755) üzenetére


AMD Power
titán

De rosszabb a kezelhetősége, és szerintem a merchanika is jóval rosszabb benne mint a D900i-ben.

(#7765) sanzi89


sanzi89
addikt

Kinek milyen fejlemény történt a GSM Takáccsal kapcsolatban?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#7766) Timocicu válasza sanzi89 (#7765) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nekem még semmi, kaptam a megrendelésről egy visszajelzést és ennyi! :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#7767) macikos válasza sanzi89 (#7765) üzenetére


macikos
addikt

Most azt mondták, hogy összesen 1 készülék volt nekik raktáron és azt odaadták az egyik vevőnek 6.790 forintért. Azt mondják, hogy ez egy "beragadt" készülék volt :D Persze, mert a W380 olyan régi, hogy lassan már nem forgalmazzák és nem tudnak rendelni belőle... ezek tényleg hülyének néznek minket.

Megakarják úszni, de nem fog nekik menni.

Mondtam nekik, hogy ha nem teljesítik a rendelést, akkor feljelentés lesz a vége.

Szóval nem kell félni, jogilag semmi esélyük.

[ Szerkesztve ]

(#7768) Timocicu válasza macikos (#7767) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nem semmi! Mit megengednek maguknak! :Y

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#7769) klambi


klambi
addikt

durva telefont szeretnék venni valammit mondjatok..:DDD
n90 volt 1 javaslat eddíg de az kicsit nagy ..okostelefon is jöhet pdatelefon mindenféle...
:Y

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#7770) muveszur válasza klambi (#7769) üzenetére


muveszur
addikt

Nokai N82 vagy vársz még....

(#7771) klambi válasza muveszur (#7770) üzenetére


klambi
addikt

durvább? htc ket montak.. de az 82 az annyira nem tetszett..

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#7772) klambi


klambi
addikt

sony g900 ra írnak wlant de csak voip, az nem csak azt jelenti, hanem hogy took vele rendesen netezni wlanon?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#7773) muveszur válasza klambi (#7771) üzenetére


muveszur
addikt

Htc diamond az biztos jó, viszont az nem tom mire kell neked mi legyen benne, árba milyen legyen... Mert ha vmi nagyon durva kell, akkor én a samsung i900-at mondanám, de az még nem jelent meg.
Nokiából, N82-vel azonos tudásban majdnem az n95 8gb, viszont ott nincs Xenon csak LED-es vaku, se lencsvédő.
SE-t én nem vennék. Ird le részletesen az igényeidet és akkor többet tudunk mondani. ;)

(#7774) klambi válasza muveszur (#7773) üzenetére


klambi
addikt

ára az mind1 ami fontosabb hogy wlanos legyen és ne legyen valami fura kinézeteé ne legyen olyan bumszli..ennyi :P

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#7775) muveszur válasza klambi (#7774) üzenetére


muveszur
addikt

HTC diamond, iphone 3g, nokiák bumszlik, samu i900 agyon jó lesz. De van még rengeteg jó teló ami neked megfelelne.

(#7776) AMD Power válasza muveszur (#7775) üzenetére


AMD Power
titán

HTC Diamond bumszli? :F

(#7777) muveszur válasza AMD Power (#7776) üzenetére


muveszur
addikt

Lehet h félreérthető volt, a nokiákra értettem a bumszlikat....
Tehát HTC Diamond, IPhone 3g, samu i900-at ajánlom, ezek egyáltalán nem bumszlik :DD

[ Szerkesztve ]

(#7778) DjAttis


DjAttis
csendes tag

És esetleg tudnátok valami infot mondani a Sony Ericsson w580-ról!
Mert nekem a w300 mikor megvettem rá egy évre elkezdett a csatlakozó szal a headset ha be volt dugva és a zsebemben volt hogyismondjam ha léptem vagy valamit mozgattam eltorzult a hang sőt valamikor nem is érzékelte a csatlakozót! szal ezért nem merek Sony-t venni nehogy ugyangy járjak vele mint a w300-al!
Valami infot lécci w580-ról és arról hogy ti melyiket tartátok jobbnak d900i vagy w580? Erre csak kíváncsi vok hiszen már eldöntöttem hogy valószínű d900i-t veszem meg amire nagyon nagy a valószínűség!

\!/ Dj AttiS \!/

(#7779) AMD Power válasza DjAttis (#7778) üzenetére


AMD Power
titán

D900i nagyobb kijelző jobb kamera.

W580 több alaptartozék tartozék, 2 év garancia , Walkman szoftver , a menü szoftver is jóval komolyabb szerintem.

(#7780) Kobe


Kobe
veterán

adjatok valami tippet, milyen telefont lenne érdemes venni ? 2 hét mulva esedékes lenne a váltás de lövésem sincs. Semmi karakteres telót nem találtam magenta kínálatában, Samu F480on filózok, de még azt sem tartom elég elegánsnak sajna.
Fő szempont az lenne hogy valami szép, letisztult design, és ne legyen buta mint a tök, a mostani w300i met már unom, butácska, csúnya kijelző, és minden haverom b*zinak néz és csak tampontartónak becézi :D

Samu Soul is tetszene, de a 30 kezdőt kicsit sokallom érte.

(#7781) runner 125 válasza Kobe (#7780) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ha az F480 Neked nem elegáns akkor nem tudom mit vehetnél :D :))
Szvsz tökéletes választás! :R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7782) runner 125 válasza klambi (#7769) üzenetére


runner 125
nagyúr

HTC X7500 :C :R :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7783) LamehTheDark


LamehTheDark
csendes tag

Sziasztok!

Új telót szeretnék, a Siemens ME75-öm már egy őskövület és nagyon csúnya is már szegényke.... T-Mobilnál venném 2 éves hűséggel, használtat beadva -10eHUF (mivel vszinű úgyis 3G-s lesz), így szeretnék ráfizetni még max. 35-40e-t.

Preferenciáim:
Ne legyen se kinyitható, se csúsztatható.
Nagyon jó volna, ha jó fényképezésre is tudnám használni, mert a régi digi fotómat mindig elfelejtem elvinni, azonban a tel. mindig nálam! Igy két legyet ütnék egy csapásra....

Az N73-at néztem eddig, azon csúszkás lencsevédő van, csak nem tudom mennyire jó valójában az a flancos Carl Zeiss optika.

Vélemény, ötletek? Előre is many THX!!! :C

"Do not waste time, that is the stuff life is made of!"

(#7784) Kickass válasza Kobe (#7780) üzenetére


Kickass
őstag

Nokia 6500 Classic vagy LG Viewty esetleg

(#7785) AMD Power válasza LamehTheDark (#7783) üzenetére


AMD Power
titán

Samsung F480?

(#7786) Kobe válasza Kickass (#7784) üzenetére


Kobe
veterán

LG t láttam élőben korrekt lenne ha nem lenne parizerméretű kameratárcsa a hátulján. Voltam ma magentáéknál, héátha kivan rakbva a samu f480 hogy megvizsgáljam, hát nem volt. De media amrktban sem ahol mér régebbóta lehet kapni elvileg. Szóval nem volt kézbefogható darab sehol. Ellenben a SOny Ericson W910i t láttam, ami külsőre, mint szétcsúsztathatós tetszett. Az f480 még nem lezárt téma, élőben kéne látnom.

(#7787) DjAttis


DjAttis
csendes tag

Akkor azt kérdezem meg mindenkitől hogy:
Melyik a jobb teló és amit érdemesebb lenne megvenni a T-mobile-nál a Sony W580 vagy az ellenállhatatlan D900i?????
Várom a válaszokat!! mert fogalmam sincs hogy a kettő közül melyiket válasszam őszintén megmondom!! a D900i kamerája nagyon ott van de kérdés hogy zenehallgatásra ugyan olyan jó mint a Sony mert nekem végül is a Zenehallgatás ami első sorban érdekel!
Bár haveromnak Samsung E900 van az egész jó!
Segítsetek dönteni!
Előre is kösz!

\!/ Dj AttiS \!/

(#7788) Kickass válasza Kobe (#7786) üzenetére


Kickass
őstag

Igazad van nem árt előtte jól összetapogatni a cumót mielőtt dönt az ember. Azt a Samut még én se fogtam kézbe, biztos minőségi én inkább kezelhetőségére, erre a TouchWiz cuccra lennék kíváncsi (iPhone óta vannak elvárásaim). Egyébként kicsit alsóbb szegmensbe van a kicsit se kis tudású 6500 Slide ami szintén elég elegáns, letisztult és minőségi cucc (bár OTP-be egyik utalásnál az ügyintéző csajnak pont ilyen telója volt és kifagyott neki, amig ő intézte a bizniszt addig mi életet leheltünk a telóba :DDD de lehet csak egyedi eset volt), esetleg Samu G800 az is fémházas egész jó cam-ja van bár az kicsit kövérke de még elviselhető kategória, olyan jókis férfias teló :D.

(#7789) Kobe válasza Kickass (#7788) üzenetére


Kobe
veterán

6500 ból a classic jobban tetszik, szép letisztult, de nekem a Nokia menü annyira nem jön be kezelhetőségileg. Az f480at szerettem volna nagyon a kezembe fogni, de sem t-mobile boltban sem media marktban ki sem volt rakva egy példány se, pedig épp a touchwizre lennék kiváncsi, smsnél h szuperál, görgetés mennyire folyamatos, menü milyen, stb. Nekem általában annyi az igényem, hogy szép kijelző, szépen szóljon a csenghőhang és legyen nagyobbacska kijelző rajta. KU990 ről nagyon lebeszéltek, és nem is tetszik a hátlapja. Samsungot szeretem mint márkáát, telefonon éát mp3 lejátszóig, tvig, monitorig minden van a családban, lassan endorser lehetnék, de annyira nem bízom benne h rögvest aláírjak 2 további évet próba nélkül.
Láttam egy W910i t fekete kivitelben, egész jól nézett ki a süllyesztett gombokkal, és a nagy kijelzőjével, de első blikkre az sem tűnt annak a darabnak amire rámondom, hogy igen ez nekem kell, de azonnal, cserélni viszont kéne, mert a mostanim már 2 éves, le van lakva és buta, a kijelzője nem túl jó.

(#7790) Kobe


Kobe
veterán

igazából van egy teflon, ami tetszik, samsung armani, csak félek h egy f480 hoz képest nagyon butácska. Ellenben tény, hogy most 14 ért megkapnám, és nagyon extra tiudásban nem kell nekem. Vajon így vállalható ? sms, hívás, semmi más. és ahogy nézem nem az orbitális armani felirattal szerelt fekete, hanem ezüst színben van a samsung felirattal.

[ Szerkesztve ]

(#7791) Kickass válasza Kobe (#7790) üzenetére


Kickass
őstag

ha sms fontos akkor az Armani eléggé felejtős, de akkor talán még az f480 is :)

[ Szerkesztve ]

(#7792) Kobe válasza Kickass (#7791) üzenetére


Kobe
veterán

sms ölyan szinten fontos hogy szükség esetén ha azt kell írni. Mivel előfizetéses vagyok és havi 100 percet beszélhetek le, így általában mindenkit hívok, erre kellene egy nekem tetsző telefon. Csak azt olvasgattam h armani butácska, f480 már okosabb a touchwizzel, de armani olcsóbb, sztem szebb is, és én is rohadt sóher vagyok :D
annyi kellene hogy gyorsan el lehessen érni a névjegyzéket, a kijelző korrekt legyen egy szép saját kép háttérnek beillesztéséhez, és ennyi. A fekete armani menüje, az a bronz, az annyira nem tetszik de láttam h t mobilnál csak az ezüst van, remélem abban nem cska ez a bronz alap armani menü meg nyitó screen van, hanem valami barátságosabb pl kék gombok fekete alapon vagy hasonló. 14 et kellene befizetnem, ami emgtérülne régebbi telók - 2 db eladásával.

(#7793) blueMerle válasza Kobe (#7790) üzenetére


blueMerle
veterán

14ért? Samsung Armani? Kéjek szépen 100 darabot :U :P

Természetesen ennyiért megéri, F480 viszont tudásban sokkal jobb. F480 mennyiért lenne?

(#7794) Kobe válasza blueMerle (#7793) üzenetére


Kobe
veterán

kezdőrészlet ennyi, 1 évig havi 2 K lenne még a részlet. szal megállna 40 nél. Azért nézegetem a részletes teókat mivel aranykártya tulaj vagyok, 3+1 tel számmal, átlag havi számla 15-16 ezer szokott lenni. Nem egész 2 hét múlva lejár a szerződés, 1 számot akarok meghosszabbítani, vagyis zuttyanna 4 K ra az előfizetés, ha emellé még 2-4 K ért bevállalok egy részletet, még mindig a felénél vagyok az eddigi számláimnak. F480 amúgy 25 lenne kezdővel + 3700 a részlet 1 évig asszem.

Lehet f480 okosaqbb, de mint írtam én nem feltétlenül használnám ki, és személy szerint a designja sem tetszik felhőtlenül, a 2 gomb nem tetszik, és a kijelző körüli rész sokkal plasztikabbnak tűnik mint armaninál. Az meg más kérdés, hogy promó videókon ! akad a touchwiz kezelőfelület, oldallapozás, görgetés, stb.

[ Szerkesztve ]

(#7795) Kickass válasza Kobe (#7792) üzenetére


Kickass
őstag

kijelzője mind2nek rendben van, akkor marad h megtapizod és majd eldől melyik jön be jobban

(#7796) Kobe válasza Kickass (#7795) üzenetére


Kobe
veterán

valószínű az lesz. Bár, sztem armani esélyesebb, abból a szempontból h pénztárcámnak kedvezőbb, és nem tartom valószínűnek h többre tudásban szükségem volna. De mindenképpen megtapizom, bár nem tom van e vajon egy kisvárosi t-pontban.

(#7797) Kobe


Kobe
veterán

mindegy, mivel webshop ezt írja armanira
Ez a termék jelenleg nincs raktáron, kérem értesítsenek e-mailben, ha rendelhető lesz.

gáddem it
ez annyit jelent h teljes t-mobile üzlethálózatban nincs, vagy h webshopban, de ettől még előfordulhat a boltokban ahol maradt ? mert pl ismerős most vett fehér w580i t amire az volt írva webshopban h szintén nicns raktáron, ellenben a t-pontok tömve vannak vele

[ Szerkesztve ]

(#7798) Kickass válasza Kobe (#7797) üzenetére


Kickass
őstag

szerintem webshopra értendő de hogyha F480 nincs kisvárosi boltban akkor Armani lesz? :) egyébként van ott még választási lehetőség, pl LG Secret

(#7799) Kobe válasza Kickass (#7798) üzenetére


Kobe
veterán

kösz a tippet, ez sem csúnya :) felvéve a "must see it" listára :) bár iszonyatosan lehúzták tesztekben

[ Szerkesztve ]

(#7800) Kickass válasza Kobe (#7799) üzenetére


Kickass
őstag

a teszt egy dolog, iránymutatás, de ha neked tetszik, nem zavar az esetleges hibája akkor ugyis az a mérvadó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.